Lead 3, 05-10-2014 12:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Tijdschema:
10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start Kwalificatie 1 Dames & Heren
13.00 uur Start Kwalificatie 2 Dames & Heren
14.30 uur Einde Kwalificaties Dames & Heren
15.30 uur Start Finale Dames & Heren
17.00 uur Einde Finale
17.15 uur Prijsuitreiking Dames & Heren

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva van Wijck 6 NED
Roelien van de Vrie 8 NED
Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
Eva Vink 1 NED
Héloïse Doumont 7 BEL
Iris Hoogendoorn 12 NED
Rachel Nilwik 13 NED
Kelly Houben 10 NED
Jilske Hupkes 11 NED
Suzanne van der Sluis 2 NED
Elsa Doornbos 9 NED
Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
Pauline Schreurs 4 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eva Vink 1 NED
2 Suzanne van der Sluis 2 NED
3 Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
4 Pauline Schreurs 4 NED
5 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
6 Eva van Wijck 6 NED
7 Héloïse Doumont 7 BEL
8 Roelien van de Vrie 8 NED
9 Elsa Doornbos 9 NED
10 Kelly Houben 10 NED
11 Jilske Hupkes 11 NED
12 Iris Hoogendoorn 12 NED
13 Rachel Nilwik 13 NED
14 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roelien van de Vrie 8 NED
2 Elsa Doornbos 9 NED
3 Kelly Houben 10 NED
4 Jilske Hupkes 11 NED
5 Iris Hoogendoorn 12 NED
6 Rachel Nilwik 13 NED
7 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
8 Eva Vink 1 NED
9 Suzanne van der Sluis 2 NED
10 Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
11 Pauline Schreurs 4 NED
12 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
13 Eva van Wijck 6 NED
14 Héloïse Doumont 7 BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 14 NED Top Top Top (2:43) 100.0 Team Mountain Network
2 Rachel Nilwik 13 NED Top Top 44+ (3:28) 80.0
3 Iris Straatsma 5 NED Top 59+ 35+ (3:16) 65.0 Team Mountain Network
4 Suzanne van der Sluis 2 NED Top 62 33+ (4:08) 55.0
5 Eva Vink 1 NED Top 61+ 33+ (3:43) 51.0
6 Pauline Schreurs 4 NED Top 61+ 31+ (2:27) 47.0
7 Elisabeth Keijzer 3 NED Top 61+ 23+ (1:57) 43.0 GSAC
8 Roelien van de Vrie 8 NED Top 57 23+ (1:48) 40.0
9 Jilske Hupkes 11 NED Top 56 37.0
10 Elsa Doornbos 9 NED Top 45+ 34.0
11 Eva van Wijck 6 NED 25+ 39 31.0
12 Héloïse Doumont 7 BEL DNS DNS 16.0 DNS
12 Iris Hoogendoorn 12 NED DNS DNS 0.0 DNS
12 Kelly Houben 10 NED DNS DNS 0.0 DNS

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Niels Vunderink 59 NED
Koen Vromans 52 NED
Job van Hemert 64 NED
Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
Gerke Hoekstra 55 NED
Tim Reuser 65 NED
Wouter van Roessel 56 NED
Lars Schupp 53 NED Team Neoliet
Ruben Mul 62 NED
Mark Brand 61 NED Team Mountain Network
Daan Groskamp 60 NED
Sascha van Gemmert 63 NED
Daan Brinkhof 57 NED
Pieter van Loon 51 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pieter van Loon 51 NED
2 Koen Vromans 52 NED
3 Lars Schupp 53 NED Team Neoliet
4 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
5 Gerke Hoekstra 55 NED
6 Wouter van Roessel 56 NED
7 Daan Brinkhof 57 NED
8 Niels Vunderink 59 NED
9 Daan Groskamp 60 NED
10 Mark Brand 61 NED Team Mountain Network
11 Ruben Mul 62 NED
12 Sascha van Gemmert 63 NED
13 Job van Hemert 64 NED
14 Tim Reuser 65 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Niels Vunderink 59 NED
2 Daan Groskamp 60 NED
3 Mark Brand 61 NED Team Mountain Network
4 Ruben Mul 62 NED
5 Sascha van Gemmert 63 NED
6 Job van Hemert 64 NED
7 Tim Reuser 65 NED
8 Pieter van Loon 51 NED
9 Koen Vromans 52 NED
10 Lars Schupp 53 NED Team Neoliet
11 Elko Schellingerhout 54 NED Monk Eindhoven
12 Gerke Hoekstra 55 NED
13 Wouter van Roessel 56 NED
14 Daan Brinkhof 57 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 65 NED Top Top Top (4:07) 100.0
2 Wouter van Roessel 56 NED Top 46+ 31+ (3:13) 80.0
3 Mark Brand 61 NED Top Top 30+ (3:39) 65.0 Team Mountain Network
4 Sascha van Gemmert 63 NED Top 46+ 29+ (2:12) 55.0
5 Gerke Hoekstra 55 NED Top 34+ 25+ (2:22) 51.0
6 Pieter van Loon 51 NED 30 28+ 24+ (2:03) 47.0
7 Ruben Mul 62 NED 39+ 19+ 22+ (1:45) 43.0
8 Koen Vromans 52 NED 27+ 28+ 5+ (0:14) 40.0
9 Daan Brinkhof 57 NED 29+ 20+ 37.0
10 Niels Vunderink 59 NED DNS DNS 21.0 DNS
10 Job van Hemert 64 NED DNS DNS 0.0 DNS
10 Elko Schellingerhout 54 NED DNS DNS 0.0 Monk Eindhoven DNS
10 Lars Schupp 53 NED DNS DNS 0.0 Team Neoliet DNS
10 Daan Groskamp 60 NED DNS DNS 0.0 DNS