Lead 3, 05-10-2014 12:00, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2014
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Tijdschema:
10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start Kwalificatie 1 Dames & Heren
13.00 uur Start Kwalificatie 2 Dames & Heren
14.30 uur Einde Kwalificaties Dames & Heren
15.30 uur Start Finale Dames & Heren
17.00 uur Einde Finale
17.15 uur Prijsuitreiking Dames & Heren

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1998.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Eva van Wijck 6 NED
Roelien van de Vrie 8 NED
Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
Anon2923 - - -
Héloïse Doumont 7 BEL
Anon3093 - - -
Rachel Nilwik 13 NED
Anon3810 - - -
Jilske Hupkes 11 NED
Anon3978 - - -
Elsa Doornbos 9 NED
Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
Pauline Schreurs 4 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon2923 - - -
2 Anon3978 - - -
3 Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
4 Pauline Schreurs 4 NED
5 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
6 Eva van Wijck 6 NED
7 Héloïse Doumont 7 BEL
8 Roelien van de Vrie 8 NED
9 Elsa Doornbos 9 NED
10 Anon3810 - - -
11 Jilske Hupkes 11 NED
12 Anon3093 - - -
13 Rachel Nilwik 13 NED
14 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roelien van de Vrie 8 NED
2 Elsa Doornbos 9 NED
3 Anon3810 - - -
4 Jilske Hupkes 11 NED
5 Anon3093 - - -
6 Rachel Nilwik 13 NED
7 Nikki van Bergen 14 NED Team Mountain Network
8 Anon2923 - - -
9 Anon3978 - - -
10 Elisabeth Keijzer 3 NED GSAC
11 Pauline Schreurs 4 NED
12 Iris Straatsma 5 NED Team Mountain Network
13 Eva van Wijck 6 NED
14 Héloïse Doumont 7 BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 14 NED Top Top Top (2:43) 100.0 Team Mountain Network
2 Rachel Nilwik 13 NED Top Top 44+ (3:28) 80.0
3 Iris Straatsma 5 NED Top 59+ 35+ (3:16) 65.0 Team Mountain Network
4 Anon3978 - - Top 62 33+ (4:08) 55.0 -
5 Anon2923 - - Top 61+ 33+ (3:43) 51.0 -
6 Pauline Schreurs 4 NED Top 61+ 31+ (2:27) 47.0
7 Elisabeth Keijzer 3 NED Top 61+ 23+ (1:57) 43.0 GSAC
8 Roelien van de Vrie 8 NED Top 57 23+ (1:48) 40.0
9 Jilske Hupkes 11 NED Top 56 37.0
10 Elsa Doornbos 9 NED Top 45+ 34.0
11 Eva van Wijck 6 NED 25+ 39 31.0
12 Héloïse Doumont 7 BEL DNS DNS 16.0 DNS
12 Anon3093 - - DNS DNS 0.0 - DNS
12 Anon3810 - - DNS DNS 0.0 - DNS

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Niels Vunderink 59
Koen Vromans 52
Anon2885 - -
Elko Schellingerhout 54 Monk Eindhoven
Gerke Hoekstra 55
Tim Reuser 65
Wouter van Roessel 56
Lars Schupp 53 Team Neoliet
Ruben Mul 62
Mark Brand 61 Team Mountain Network
Anon3889 - -
Sascha van Gemmert 63
Daan Brinkhof 57
Pieter van Loon 51

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Pieter van Loon 51
2 Koen Vromans 52
3 Lars Schupp 53 Team Neoliet
4 Elko Schellingerhout 54 Monk Eindhoven
5 Gerke Hoekstra 55
6 Wouter van Roessel 56
7 Daan Brinkhof 57
8 Niels Vunderink 59
9 Anon3889 - -
10 Mark Brand 61 Team Mountain Network
11 Ruben Mul 62
12 Sascha van Gemmert 63
13 Anon2885 - -
14 Tim Reuser 65
# Naam Rugnummer Team
1 Niels Vunderink 59
2 Anon3889 - -
3 Mark Brand 61 Team Mountain Network
4 Ruben Mul 62
5 Sascha van Gemmert 63
6 Anon2885 - -
7 Tim Reuser 65
8 Pieter van Loon 51
9 Koen Vromans 52
10 Lars Schupp 53 Team Neoliet
11 Elko Schellingerhout 54 Monk Eindhoven
12 Gerke Hoekstra 55
13 Wouter van Roessel 56
14 Daan Brinkhof 57
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 65 Top Top Top (4:07) 100.0
2 Wouter van Roessel 56 Top 46+ 31+ (3:13) 80.0
3 Mark Brand 61 Top Top 30+ (3:39) 65.0 Team Mountain Network
4 Sascha van Gemmert 63 Top 46+ 29+ (2:12) 55.0
5 Gerke Hoekstra 55 Top 34+ 25+ (2:22) 51.0
6 Pieter van Loon 51 30 28+ 24+ (2:03) 47.0
7 Ruben Mul 62 39+ 19+ 22+ (1:45) 43.0
8 Koen Vromans 52 27+ 28+ 5+ (0:14) 40.0
9 Daan Brinkhof 57 29+ 20+ 37.0
10 Niels Vunderink 59 DNS DNS 21.0 DNS
10 Anon2885 - DNS DNS 0.0 - DNS
10 Elko Schellingerhout 54 DNS DNS 0.0 Monk Eindhoven DNS
10 Lars Schupp 53 DNS DNS 0.0 Team Neoliet DNS
10 Anon3889 - DNS DNS 0.0 - DNS