NJK BOULDER 2014, 29-06-2014 09:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorie├źn meedoen: Junioren [geboortejaar 1995 en 1996], Jeugd A [1997 en 1998], Jeugd B+C [1999 t/m 2002].

LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder via de Nationale Jeugd Boulder Competitie.
LET OP2! Het tijdschema is een half uur vervroegd ivm de 1/8 finale van het Nederlands elftal bij het WK voetbal. Cube zorgt na de laatste prijsuitreiking voor een kijk mogelijkheid.

08.30 - 09.00 Registratie startgroep 1 (JongensB+C, Meisjes B+C & Meisjes A)
09.15 - 09.30 Briefing startgroep 1
09.30 - 11.30 Kwalificatie startgroep 1

11.00 - 11.30 Registratie startgroep 2 (Jongens Junioren, Meisjes Junioren & Jongens A)
11.45 - 12.00 Briefing startgroep 2
12.00 - 14.00 Kwalificatie startgroep 2

14.30 -15.55 Finale startgroep 1
16.00 Prijsuitreiking startgroep 1

16.30 -17.45 Finale Startgroep 2
17.55 Prijsuitreiking startgroep 2
18.00 Start 1/8 finale Nederland WK voetbal

Voor het NJK Boulder 2014 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Jorrit van de Wiel 207
Anon3719 - -
Giel Wieggers 206
Julian Konig 205
Daan Brinkhof 201
Anon3723 - -
Teun Keusters 204

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3723 - -
2 Teun Keusters 204
3 Anon3719 - -
4 Julian Konig 205
5 Daan Brinkhof 201
6 Jorrit van de Wiel 207
7 Giel Wieggers 206
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Daan Brinkhof 201 - - T1B1 T1B1 T1B1 B5 - - 3T3 4B8 - T1B1 T3B1 2T4 2B2 100.0
2 Teun Keusters 204 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 7B7 - T2B2 T2B2 2T4 2B4 80.0
3 Giel Wieggers 206 - T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 - - 5T11 5B9 - T1B1 B2 1T1 2B3 65.0
4 Jorrit van de Wiel 207 - - T1B1 T1B1 T1B1 T5B2 T2B2 - 5T10 5B7 - - T1B1 1T1 1B1 55.0
5 Julian Konig 205 - T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 - 6T12 6B11 - - T4B3 1T4 1B3 51.0
6 Anon3723 - - T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 - 6T9 6B9 - - - 0T0 0B0 47.0 -
7 Anon3719 - - - T3B1 T1B1 T1B1 B3 - - 3T5 4B6 43.0 -

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Mark Brand 405
Anon3741 - -
Vincent van den Berg 403
Nigel Armino 401
Anon3744 - -
Anon3745 - -
Lars Schupp 410
Anon3747 - -
Anon3748 - -
Maarten Naaktgeboren 407
Anon3751 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 405
2 Anon3748 - -
3 Anon3741 - -
4 Maarten Naaktgeboren 407
5 Anon3744 - -
6 Nigel Armino 401
7 Anon3745 - -
8 Anon3747 - -
9 Anon3751 - -
10 Vincent van den Berg 403
11 Lars Schupp 410
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 405 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 - 6T7 6B7 T2B2 T1B1 T2B1 3T5 3B4 100.0
2 Vincent van den Berg 403 - T4B4 T3B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 - 5T11 6B10 B1 B2 B1 0T0 3B4 80.0
3 Anon3741 - - T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 B4 T3B2 - 5T10 6B13 B2 - B1 0T0 2B3 65.0 -
4 Anon3745 - - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 - 5T6 5B5 B2 - B2 0T0 2B4 55.0 -
5 Nigel Armino 401 - - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 - 5T6 5B6 B1 - - 0T0 1B1 51.0
6 Anon3748 - - T5B5 T3B1 T1B1 T1B1 T2B2 - - 5T12 5B10 B1 - - 0T0 1B1 47.0 -
7 Anon3744 - - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 - - 4T5 4B4 43.0 -
8 Anon3747 - - - T3B1 T1B1 T1B1 B3 T4B4 - 4T9 5B10 40.0 -
9 Lars Schupp 410 - - T2B1 T1B1 T2B2 B3 - - 3T5 4B7 37.0
10 Maarten Naaktgeboren 407 - - B1 T1B1 B1 - - - 1T1 3B3 32.0
10 Anon3751 - - - B1 T1B1 B1 - - - 1T1 3B3 32.0 -

Jongens B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Anon3735 - -
Aniek Lith 102
Anon3738 - -
Eva van Wijck 105

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon3735 - -
2 Eva van Wijck 105
3 Aniek Lith 102
4 Anon3738 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Aniek Lith 102 - T1B1 T1B1 T2B1 T4B4 T5B5 T1B1 B1 6T14 7B14 - B1 B2 0T0 2B3 100.0
2 Anon3735 - - T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 B2 6T10 7B11 - - - 0T0 0B0 80.0 -
3 Anon3738 - - T2B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 5T6 7B7 - - - 0T0 0B0 65.0 -
4 Eva van Wijck 105 - - - B1 T2B2 - T4B4 B3 2T6 4B10 - - - 0T0 0B0 55.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Anon3726 - -
Pauline Schreurs 308
Naomi Swagten 309
Miranda Naaktgeboren 304
Anon3730 - -
Denise Schoormans 307
Anon3732 - -
Anon3733 - -
Lisa Sanders 306

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Miranda Naaktgeboren 304
2 Anon3733 - -
3 Anon3732 - -
4 Pauline Schreurs 308
5 Anon3726 - -
6 Anon3730 - -
7 Naomi Swagten 309
8 Denise Schoormans 307
9 Lisa Sanders 306
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon3726 - - T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T8 7B8 - T1B1 T1B1 2T2 2B2 100.0 -
2 Lisa Sanders 306 T4B4 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 - 7T13 7B10 - T2B2 T1B1 2T3 2B3 80.0
3 Naomi Swagten 309 - B1 T1B1 T2B2 T1B1 T5B5 T1B1 B1 5T10 7B12 - T11B11 - 1T11 1B11 65.0
4 Pauline Schreurs 308 T4B4 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 7T13 8B11 - B7 B2 0T0 2B9 55.0
5 Miranda Naaktgeboren 304 - B1 T2B2 T4B2 T1B1 - T1B1 B1 4T8 6B8 - - B1 0T0 1B1 51.0
6 Anon3732 - - T2B2 - T3B1 T1B1 - T1B1 B1 4T7 5B6 - - - 0T0 0B0 47.0 -
7 Anon3733 - - - T1B1 B1 T3B3 T2B2 T3B2 B1 4T9 6B10 43.0 -
8 Anon3730 - - T2B2 T2B2 B2 - - - - 2T4 3B6 40.0 -
9 Denise Schoormans 307 - B2 - B3 T4B3 B2 T3B2 - 2T7 5B12 37.0

Meisjes B+C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.