Jeugd Lead 1 Jun-A-B, Sun, 14 Jun 2015 00:00:00 +0200, Neoliet Heerlen

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2015
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999] en Jeugd B [2000 en 2001]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 4

Name Bib number Team
Anon4549 - -
Lotte van Dijk 102 Climb Up
Judith Meskers 103
Eva Vink 104 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Eva Vink 104 Team Neoliet
2 Anon4549 - -
3 Judith Meskers 103
4 Lotte van Dijk 102 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Eva Vink 104 Team Neoliet
2 Anon4549 - -
3 Judith Meskers 103
4 Lotte van Dijk 102 Climb Up
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Eva Vink 104 Top 44+ 29+ 100.0 Team Neoliet
2 Anon4549 - 24 25 26+ 80.0 -
3 Judith Meskers 103 33+ 23 25+ 65.0
4 Lotte van Dijk 102 11+ 12+ 55.0 Climb Up

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Anon4365 - - -
Naomi Swagten 313 NED Team Neoliet
Anon4416 - - -
Pauline Schreurs 312 NED
Julia van den Goor 304 NED Team Neoliet
Anon4913 - - -
Helen Zegelaar 319 NED
Saar Driessen 303 NED Climb Up
Anon5223 - - -
Marjolein Vrijhoeven 316 NED
Tiba Vroom 317 NED
Bo Nederkoorn 309 NED ES Onsight Klimtalenten
Anon5874 - - -
Lynn van der Meer 306 NED Team Neoliet
Anon5935 - - -
Marijke Algra 301 NED Ayers Rookies
Janneke Venema 315 NED Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Nat. Team
1 Saar Driessen 303 NED Climb Up
2 Anon5935 - - -
3 Julia van den Goor 304 NED Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 309 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Marjolein Vrijhoeven 316 NED
6 Anon5223 - - -
7 Helen Zegelaar 319 NED
8 Anon4416 - - -
9 Janneke Venema 315 NED Ayers Rookies
10 Naomi Swagten 313 NED Team Neoliet
11 Tiba Vroom 317 NED
12 Marijke Algra 301 NED Ayers Rookies
13 Anon5874 - - -
14 Pauline Schreurs 312 NED
15 Anon4365 - - -
16 Lynn van der Meer 306 NED Team Neoliet
17 Anon4913 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Saar Driessen 303 NED Climb Up
2 Anon5935 - - -
3 Julia van den Goor 304 NED Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 309 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Marjolein Vrijhoeven 316 NED
6 Anon5223 - - -
7 Helen Zegelaar 319 NED
8 Anon4416 - - -
9 Janneke Venema 315 NED Ayers Rookies
10 Naomi Swagten 313 NED Team Neoliet
11 Tiba Vroom 317 NED
12 Marijke Algra 301 NED Ayers Rookies
13 Anon5874 - - -
14 Pauline Schreurs 312 NED
15 Anon4365 - - -
16 Lynn van der Meer 306 NED Team Neoliet
17 Anon4913 - - -
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 306 NED Top 44+ 35+ 100.0 Team Neoliet
2 Pauline Schreurs 312 NED 41+ 40+ 30+ 80.0
3 Tiba Vroom 317 NED 42+ 31+ 30+ 65.0
4 Helen Zegelaar 319 NED 29 23+ 27+ 55.0
5 Janneke Venema 315 NED 23+ 24 26+ 51.0 Ayers Rookies
6 Naomi Swagten 313 NED 29+ 24+ 25+ 47.0 Team Neoliet
7 Anon5223 - - 28+ 30 23+ 43.0 -
8 Julia van den Goor 304 NED 35 39+ 9+ 40.0 Team Neoliet
9 Marijke Algra 301 NED 21+ 23+ 37.0 Ayers Rookies
10 Bo Nederkoorn 309 NED 22 13+ 34.0 ES Onsight Klimtalenten
11 Anon4913 - - 23+ 10+ 31.0 -
12 Anon4416 - - 20+ 12+ 28.0 -
13 Anon5874 - - 11+ 12+ 26.0 -
14 Marjolein Vrijhoeven 316 NED 15+ 12 24.0
15 Anon4365 - - 8+ 12+ 22.0 -
16 Anon5935 - - 18+ 8+ 20.0 -
17 Saar Driessen 303 NED 10+ 8+ 18.0 Climb Up

Meisjes B (U16) : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 6

Name Bib number Team
Tom Reuvers 209
Anon4573 - -
Anon4743 - -
Julian Konig 205
Vincent van den Berg 202
Dennis List 206 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Dennis List 206 Team Mountain Network
2 Tom Reuvers 209
3 Vincent van den Berg 202
4 Anon4743 - -
5 Anon4573 - -
6 Julian Konig 205
# Name Bib number Team
1 Dennis List 206 Team Mountain Network
2 Tom Reuvers 209
3 Vincent van den Berg 202
4 Anon4743 - -
5 Anon4573 - -
6 Julian Konig 205
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Anon4573 - 37+ 47+ 34+ 100.0 -
2 Vincent van den Berg 202 50+ 39+ 32+ 80.0
3 Julian Konig 205 38+ 44+ 32+ 65.0
4 Dennis List 206 36+ 36+ 55.0 Team Mountain Network
5 Anon4743 - 27+ 30+ 51.0 -
6 Tom Reuvers 209 23 22+ 47.0

Jongens A (U18)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Nigel Armino 401
Anon4539 - -
Don van Laere 408 Ayers Rookies
Lucas de Jong 407
Gidion van Doorn 404
Joshua Jacobs 406
Anon5720 - -
Max Deelen 403 Climb Up
Anon5913 - -
Anon5927 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Gidion van Doorn 404
2 Max Deelen 403 Climb Up
3 Nigel Armino 401
4 Lucas de Jong 407
5 Anon5720 - -
6 Anon5913 - -
7 Don van Laere 408 Ayers Rookies
8 Anon4539 - -
9 Anon5927 - -
10 Joshua Jacobs 406
# Name Bib number Team
1 Gidion van Doorn 404
2 Max Deelen 403 Climb Up
3 Nigel Armino 401
4 Lucas de Jong 407
5 Anon5720 - -
6 Anon5913 - -
7 Don van Laere 408 Ayers Rookies
8 Anon4539 - -
9 Anon5927 - -
10 Joshua Jacobs 406
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Don van Laere 408 38+ Top 42+ 100.0 Ayers Rookies
2 Nigel Armino 401 49+ 47+ 38 80.0
3 Anon5720 - 49+ 47+ 33+ 65.0 -
4 Anon5913 - 34+ 32+ 22+ 55.0 -
5 Max Deelen 403 27+ 35 22+ 51.0 Climb Up
6 Anon4539 - 33+ 29+ 47.0 -
7 Anon5927 - 27+ 32+ 43.0 -
8 Lucas de Jong 407 33 25 40.0
9 Gidion van Doorn 404 27+ 31 37.0
10 Joshua Jacobs 406 18 15 34.0

Jongens B (U16) : The competitionresults are not public.