Jeugd Lead 4 Jun-A-B, 18-10-2015 10:00, Neoliet Tilburg

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1996 en 1997], Jeugd A [1998 en 1999] en Jeugd B [2000 en 2001]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Tom Reuvers 209
Lars Schupp 211 Team Neoliet
Maarten Naaktgeboren 206 Monte Cervino
Vincent van den Berg 208
Dennis List 201
Anon6214 - -
Pieter Bik 205 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Dennis List 201
2 Pieter Bik 205 Monte Cervino
3 Maarten Naaktgeboren 206 Monte Cervino
4 Vincent van den Berg 208
5 Tom Reuvers 209
6 Anon6214 - -
7 Lars Schupp 211 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Vincent van den Berg 208
2 Tom Reuvers 209
3 Anon6214 - -
4 Lars Schupp 211 Team Neoliet
5 Dennis List 201
6 Pieter Bik 205 Monte Cervino
7 Maarten Naaktgeboren 206 Monte Cervino
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Vincent van den Berg 208 31 29+ 28 100.0
2 Dennis List 201 18+ 24+ 23+ 80.0
3 Anon6214 - 20 24 23+ 65.0 -
4 Pieter Bik 205 24 8+ 55.0 Monte Cervino
5 Lars Schupp 211 19+ 24 51.0 Team Neoliet
6 Maarten Naaktgeboren 206 13+ 16+ 47.0 Monte Cervino
7 Tom Reuvers 209 2 8 43.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 407
Don van Laere 412 Ayers Rookies
Lucas de Jong 409 GRIP Nijmegen Selectie
Anon4965 - -
Joshua Jacobs 404
Gidion van Doorn 403
Anon6219 - -
Jesse van der Heijden 408 GRIP Nijmegen Selectie
Max Deelen 406 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Gidion van Doorn 403
2 Joshua Jacobs 404
3 Anon4965 - -
4 Max Deelen 406 Climb Up
5 Nigel Armino 407
6 Jesse van der Heijden 408 GRIP Nijmegen Selectie
7 Lucas de Jong 409 GRIP Nijmegen Selectie
8 Anon6219 - -
9 Don van Laere 412 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 407
2 Jesse van der Heijden 408 GRIP Nijmegen Selectie
3 Lucas de Jong 409 GRIP Nijmegen Selectie
4 Anon6219 - -
5 Don van Laere 412 Ayers Rookies
6 Gidion van Doorn 403
7 Joshua Jacobs 404
8 Anon4965 - -
9 Max Deelen 406 Climb Up
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Don van Laere 412 Top 33+ 32+ 100.0 Ayers Rookies
2 Anon6219 - 27+ 28 31+ 80.0 -
3 Nigel Armino 407 13+ 28 31+ 65.0
4 Max Deelen 406 22+ 24+ 26 55.0 Climb Up
5 Gidion van Doorn 403 19+ 22+ 51.0
6 Lucas de Jong 409 13+ 24+ 47.0 GRIP Nijmegen Selectie
7 Jesse van der Heijden 408 13+ 14+ 43.0 GRIP Nijmegen Selectie
8 Anon4965 - 8 16+ 40.0 -
9 Joshua Jacobs 404 2+ 6+ 37.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Anon4444 - -
Lotte van Dijk 103 Climb Up
Judith Meskers 102

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4444 - -
2 Judith Meskers 102
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon4444 - -
2 Lotte van Dijk 103 Climb Up
3 Judith Meskers 102
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Judith Meskers 102 25 13+ 14+ 100.0
2 Lotte van Dijk 103 19+ 8 8 80.0 Climb Up
3 Anon4444 - DNS DNS 0.0 - DNS

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Dewi Wessels Beljaars 309 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 311 NED Team Neoliet
Anniek Kostermans 304 NED
Pauline Schreurs 312 NED
Julia van den Goor 307 NED Team Neoliet
Saar Driessen 303 NED Climb Up
Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
Marjolein Vrijhoeven 301 NED
Tiba Vroom 305 NED
Lynn van der Meer 314 NED Team Neoliet
Janneke Venema 315 NED
Anon6034 - - -
Yu Anna Buijinck 306 NED
Bo Nederkoorn 313 NED ES Onsight Klimtalenten
Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marjolein Vrijhoeven 301 NED
2 Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
3 Saar Driessen 303 NED Climb Up
4 Anniek Kostermans 304 NED
5 Tiba Vroom 305 NED
6 Yu Anna Buijinck 306 NED
7 Julia van den Goor 307 NED Team Neoliet
8 Anon6034 - - -
9 Dewi Wessels Beljaars 309 NED Team Neoliet
10 Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet
11 Naomi Swagten 311 NED Team Neoliet
12 Pauline Schreurs 312 NED
13 Bo Nederkoorn 313 NED ES Onsight Klimtalenten
14 Lynn van der Meer 314 NED Team Neoliet
15 Janneke Venema 315 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dewi Wessels Beljaars 309 NED Team Neoliet
2 Denise Schoormans 310 NED Team Neoliet
3 Naomi Swagten 311 NED Team Neoliet
4 Pauline Schreurs 312 NED
5 Bo Nederkoorn 313 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Lynn van der Meer 314 NED Team Neoliet
7 Janneke Venema 315 NED
8 Marjolein Vrijhoeven 301 NED
9 Miranda Naaktgeboren 302 NED Monte Cervino
10 Saar Driessen 303 NED Climb Up
11 Anniek Kostermans 304 NED
12 Tiba Vroom 305 NED
13 Yu Anna Buijinck 306 NED
14 Julia van den Goor 307 NED Team Neoliet
15 Anon6034 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 314 NED Top 13+ Top 100.0 Team Neoliet
2 Tiba Vroom 305 NED Top 24+ 38+ 80.0
3 Pauline Schreurs 312 NED 30+ 13+ 17+ 65.0
4 Naomi Swagten 311 NED 26+ 13+ 17+ 55.0 Team Neoliet
5 Miranda Naaktgeboren 302 NED 25+ 8 15 51.0 Monte Cervino
6 Julia van den Goor 307 NED 25 13+ 12+ 47.0 Team Neoliet
7 Janneke Venema 315 NED 24+ 13+ 12 43.0
8 Bo Nederkoorn 313 NED 21+ 10 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Denise Schoormans 310 NED 24+ 8 37.0 Team Neoliet
10 Anon6034 - - 19+ 7+ 32.0 -
10 Yu Anna Buijinck 306 NED 11+ 9+ 32.0
12 Anniek Kostermans 304 NED 15+ 8 28.0
13 Dewi Wessels Beljaars 309 NED 19 3 26.0 Team Neoliet
14 Marjolein Vrijhoeven 301 NED 18 6+ 24.0
15 Saar Driessen 303 NED 15 2 22.0 Climb Up

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.