Jeugd Boulder 2, 06-02-2016 10:00, Kei Boulderhal, Amersfoort

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Begonnen
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in 4 startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C startgroep 2, Jeugd B startgroep 3 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 4. De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Kei Boulderhal en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2 
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Tjebbe Zwart 208
Max Deelen 206 Climb Up
Anon7663 - -
Anon7819 - -
Anon8120 - -
Anon8167 - -
Anon8168 - -
Pieter Bik 205 Monte Cervino
Casper Meskers 201

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Casper Meskers 201
2 Anon7663 - -
3 Anon8167 - -
4 Anon8168 - -
5 Pieter Bik 205 Monte Cervino
6 Max Deelen 206 Climb Up
7 Anon8120 - -
8 Tjebbe Zwart 208
9 Anon7819 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon8167 - Z4 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 10Z15 100.0 -
2 Anon7663 - Z5 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z2 T2Z1 8T17 9Z18 80.0 -
3 Max Deelen 206 Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T3Z3 7T13 9Z14 65.0 Climb Up
4 Anon8168 - T4Z2 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 Z3 T4Z4 T2Z2 5T12 8Z15 55.0 -
5 Anon7819 - T1Z1 T1Z1 Z2 Z3 Z1 Z3 T2Z1 T3Z3 4T7 8Z15 51.0 -
6 Tjebbe Zwart 208 T1Z1 T1Z1 Z3 Z3 T5Z2 T4Z3 4T11 6Z13 47.0
7 Pieter Bik 205 Z2 T1Z1 Z4 T3Z3 T2Z2 3T6 5Z12 43.0 Monte Cervino
8 Anon8120 - T4Z1 T1Z1 Z4 Z1 Z2 Z1 2T5 6Z10 40.0 -
9 Casper Meskers 201 Z2 T1Z1 T4Z3 Z3 Z3 Z1 2T5 6Z13 37.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Jesse van der Heijden 414
Antonie Moes 409 Top-It
Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
Castor Sprado 405
Lencho Palstra 403 REVOLT
Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 408
Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
Anon8169 - -
Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
Isaac van Hoogstraaten 416
Lucas de Jong 417

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 402 Team Delfts Bleau
2 Lencho Palstra 403 REVOLT
3 Tibor Pruijs 404 Ayers Rock
4 Castor Sprado 405
5 Anon8169 - -
6 Gidion van Doorn 408
7 Antonie Moes 409 Top-It
8 Roeland Naaktgeboren 411 Monte Cervino
9 Pepijn Hogt 412 Kei Boulderhal
10 Thijs van Delden 413 Kei Boulderhal
11 Jesse van der Heijden 414
12 Isaac van Hoogstraaten 416
13 Lucas de Jong 417
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Gidion van Doorn 408 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 6T7 8Z10 100.0
2 Thijs van Delden 413 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z2 5T10 7Z8 80.0 Kei Boulderhal
3 Trevor Vermoolen 402 Z2 T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 T5Z3 5T12 8Z12 65.0 Team Delfts Bleau
4 Lucas de Jong 417 T2Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T4Z4 5T13 5Z10 55.0
5 Lencho Palstra 403 T3Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 Z1 T5Z2 T5Z4 Z1 5T18 8Z13 51.0 REVOLT
6 Jesse van der Heijden 414 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 Z1 Z1 3T5 6Z7 47.0
7 Isaac van Hoogstraaten 416 T3Z1 T1Z1 Z2 Z3 T2Z2 Z4 Z5 3T6 7Z18 43.0
8 Anon8169 - T1Z1 T1Z1 Z2 Z5 2T2 4Z9 40.0 -
9 Castor Sprado 405 T2Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z3 2T3 5Z8 37.0
10 Antonie Moes 409 T3Z3 T1Z1 Z2 Z4 Z3 2T4 5Z13 34.0 Top-It
11 Roeland Naaktgeboren 411 Z2 T1Z1 Z4 T5Z3 2T6 4Z10 31.0 Monte Cervino
12 Pepijn Hogt 412 Z2 T1Z1 1T1 2Z3 28.0 Kei Boulderhal
13 Tibor Pruijs 404 T2Z1 1T2 1Z1 26.0 Ayers Rock

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 105 Team Neoliet
Marijke Algra 101 Ayers Rookies
Lotte van Dijk 103 Climb Up
Anon8248 - -
Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Marijke Algra 101 Ayers Rookies
2 Anon8248 - -
3 Lotte van Dijk 103 Climb Up
4 Rinske Alkemade 104 Klimmuur Utrecht
5 Naomi Swagten 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Naomi Swagten 105 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 6T8 6Z8 100.0 Team Neoliet
2 Rinske Alkemade 104 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 5T6 6Z7 80.0 Klimmuur Utrecht
3 Anon8248 - T1Z1 Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 4T4 7Z12 65.0 -
4 Marijke Algra 101 Z1 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z3 55.0 Ayers Rookies
5 Lotte van Dijk 103 Z2 Z3 T1Z1 Z5 1T1 4Z11 51.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Janneke Venema 304
Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
Manon Boereboom 306 Team Neoliet
Julia van den Goor 301 Team Neoliet
Kyra de Bree 308 Climb Up
Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
Saar Driessen 307 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 301 Team Neoliet
2 Laura Knops 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Bo Nederkoorn 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Janneke Venema 304
5 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
6 Saar Driessen 307 Climb Up
7 Kyra de Bree 308 Climb Up
8 Cecile van der Meel 309 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Laura Knops 302 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 6T10 8Z10 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Kyra de Bree 308 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 6T10 7Z9 80.0 Climb Up
3 Manon Boereboom 306 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z3 6T11 7Z10 65.0 Team Neoliet
4 Janneke Venema 304 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T4Z4 5T8 7Z11 55.0
5 Julia van den Goor 301 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 4T4 6Z13 51.0 Team Neoliet
6 Bo Nederkoorn 303 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Cecile van der Meel 309 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 5Z7 43.0 Ayers Rookies
8 Saar Driessen 307 Z1 Z2 T1Z1 1T1 3Z4 40.0 Climb Up

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.