Jeugd Boulder 1, 23-01-2016 10:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

(Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C en Jeugd B vormen startgroep 2 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 3).

LET OP! Door het grote aantal deelnemers in de tweede startgroep wordt deze opgesplitst in twee afzonderlijke startgroepen. D+E blijft startgroep 1, C blijft startgroep 2, B wordt startgroep 3 en Junioren+A worden startgroep 4.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Monk Amsterdam en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Mark Brand 210 Team Mountain Network
Tjebbe Zwart 209
Max Deelen 203 Climb Up
Anon7432 - -
Anon7433 - -
Anon7662 - -
Nigel Armino 202 IVY Climbing
Casper Meskers 208
Anon7818 - -
Anon8040 - -
Anon8079 - -
Anon8119 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7432 - -
2 Anon7662 - -
3 Tjebbe Zwart 209
4 Anon8119 - -
5 Casper Meskers 208
6 Anon8079 - -
7 Anon8040 - -
8 Anon7818 - -
9 Mark Brand 210 Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 IVY Climbing
11 Anon7433 - -
12 Max Deelen 203 Climb Up
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 210 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T14 10Z1 100.0 Team Mountain Network
2 Anon7433 - T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T13 9Z11 80.0 -
3 Nigel Armino 202 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 8T15 9Z12 65.0 IVY Climbing
4 Max Deelen 203 Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 7Z10 55.0 Climb Up
5 Anon7818 - Z5 Z1 T2Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 9Z14 51.0 -
6 Anon7662 - T2Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 T2Z2 5T10 7Z11 47.0 -
7 Anon7432 - T1Z1 T4Z2 T2Z1 Z1 T4Z3 4T11 5Z8 43.0 -
8 Anon8119 - T4Z4 Z1 T4Z2 T3Z2 3T11 4Z9 40.0 -
9 Anon8040 - T1Z1 Z3 T3Z1 Z1 Z3 2T4 5Z9 37.0 -
10 Tjebbe Zwart 209 Z1 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z3 34.0
11 Casper Meskers 208 Z2 T5Z3 Z1 Z1 Z2 1T5 5Z9 31.0
12 Anon8079 - 0T0 0Z0 28.0 -

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
Anon7438 - -
Antonie Moes 401 Top-It
Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
Castor Sprado 411
Lencho Palstra 406 REVOLT
Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 416
Isaac van Hoogstraaten 405
Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
Anon7966 - -
Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
Zeno Schaekers 404 Climb Up
Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
Lucas de Jong 415
Rowan Ferwerda 412

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 401 Top-It
2 Thijs van Delden 402 Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405
6 Lencho Palstra 406 REVOLT
7 Anon7966 - -
8 Anon7438 - -
9 Trevor Vermoolen 410 Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411
11 Rowan Ferwerda 412
12 Hidde Postma 413 Monk Amsterdam
13 Tibor Pruijs 414 Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415
15 Gidion van Doorn 416
16 Roeland Naaktgeboren 418 Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 403 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 9T9 9Z9 100.0 Team Delfts Bleau
2 Zeno Schaekers 404 Z4 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 8Z13 80.0 Climb Up
3 Lencho Palstra 406 Z4 Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 6T10 8Z15 65.0 REVOLT
4 Thijs van Delden 402 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T4Z1 T2Z2 6T12 7Z8 55.0 Kei Boulderhal
5 Trevor Vermoolen 410 T3Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 6Z6 51.0 Team Delfts Bleau
6 Gidion van Doorn 416 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 - 4T5 5Z6 47.0
7 Isaac van Hoogstraaten 405 Z5 Z3 T4Z4 T1Z1 Z1 Z4 T1Z1 3T6 7Z19 43.0
8 Anon7438 - Z3 T2Z2 Z2 Z3 Z1 1T2 5Z11 40.0 -
9 Antonie Moes 401 Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 37.0 Top-It
10 Roeland Naaktgeboren 418 Z5 Z3 Z1 0T0 3Z9 34.0 Monte Cervino
11 Pepijn Hogt 419 Z1 Z2 0T0 2Z3 31.0 Kei Boulderhal
12 Hidde Postma 413 Z1 0T0 1Z1 28.0 Monk Amsterdam
13 Rowan Ferwerda 412 Z2 0T0 1Z2 26.0
14 Castor Sprado 411 Z5 0T0 1Z5 24.0
15 Tibor Pruijs 414 0T0 0Z0 20.0 Ayers Rock
15 Anon7966 - 0T0 0Z0 20.0 -
15 Lucas de Jong 415 0T0 0Z0 20.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 101 Team Neoliet
Marijke Algra 105 Ayers Rookies
Lotte van Dijk 102 Climb Up
Pauline Schreurs 104
Anon8135 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 Climb Up
3 Anon8135 - -
4 Pauline Schreurs 104
5 Marijke Algra 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 104 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T3Z1 Z1 4T6 7Z8 100.0
2 Naomi Swagten 101 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 Z1 3T7 5Z5 80.0 Team Neoliet
3 Anon8135 - T1Z1 T2Z1 Z5 Z1 Z1 2T3 5Z9 65.0 -
4 Marijke Algra 105 T1Z1 Z1 Z4 Z1 Z2 1T1 5Z9 55.0 Ayers Rookies
5 Lotte van Dijk 102 T1Z1 Z1 Z1 Z1 1T1 4Z4 51.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Janneke Venema 310
Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
Manon Boereboom 309 Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 307
Julia Meijer 302
Marieke Berends 315
Ysa Rakestraw 313
Tiba Vroom 314 REVOLT
Julia van den Goor 306 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
Kyra de Bree 311 Climb Up
Anon8082 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302
3 Carlijn Hukkelhoven 303 IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307
8 Anon8082 - -
9 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
10 Janneke Venema 310
11 Kyra de Bree 311 Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313
14 Tiba Vroom 314 REVOLT
15 Marieke Berends 315
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 314 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 10T15 10Z1 100.0 REVOLT
2 Ysa Rakestraw 313 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 8T8 10Z13 80.0
3 Julia Meijer 302 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 8T10 10Z13 65.0
4 Lynn van der Meer 304 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T3Z2 T2Z1 Z2 8T14 9Z11 55.0 Team Neoliet
5 Laura Knops 301 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T2Z1 Z2 Z1 6T8 9Z12 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Marieke Berends 315 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 Z1 T5Z2 6T14 7Z10 47.0
7 Kyra de Bree 311 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 Z2 4T6 6Z8 43.0 Climb Up
8 Cecile van der Meel 305 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 4T6 5Z5 40.0 Ayers Rookies
9 Manon Boereboom 309 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z2 Z1 Z1 Z1 4T7 7Z8 37.0 Team Neoliet
10 Carlijn Hukkelhoven 303 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T4Z2 Z1 4T8 6Z8 34.0 IVY Climbing
11 Janneke Venema 310 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z2 Z2 Z1 3T3 7Z11 31.0
12 Julia van den Goor 306 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 3T3 6Z7 28.0 Team Neoliet
13 Bo Nederkoorn 312 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z2 Z3 3T5 5Z9 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Yu Anna Buijinck 307 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 2T2 4Z5 24.0
15 Anon8082 - T1Z1 1T1 1Z1 22.0 -

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.