Jeugd Boulder 1, 23-01-2016 10:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000], Jeugd B [2001 en 2002], Jeugd C [2003 en 2004], Jeugd D [2005 en 2006] en Jeugd E [2007 en 2008]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 12 wedstrijdcategorieën.

(Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1, Jeugd C en Jeugd B vormen startgroep 2 en Jeugd A en Junioren vormen startgroep 3).

LET OP! Door het grote aantal deelnemers in de tweede startgroep wordt deze opgesplitst in twee afzonderlijke startgroepen. D+E blijft startgroep 1, C blijft startgroep 2, B wordt startgroep 3 en Junioren+A worden startgroep 4.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.30 uur Monk Amsterdam en aanmelding open
10.00 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.15 uur Start startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
14.00 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep 3 aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
16.30 uur Einde startgroep 3 & sluiting aanmelding startgroep 4
16.45 uur Start startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
18.45 uur Einde startgroep 4 plus aansluitend prijsuitreiking startgroep 4

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Mark Brand 210 NED Team Mountain Network
Tjebbe Zwart 209 NED
Max Deelen 203 NED Climb Up
Diederik Blaauwhof 213 NED ES Onsight Klimtalenten
Sten van Vliet 204 NED ES Onsight Klimtalenten
Daan Rutten 212 NED
Nigel Armino 202 NED IVY Climbing
Casper Meskers 208 NED Monk Jeugd Eindhoven
Mischa van Barneveld 201 NED
Raf Martens 211 NED
Marnix van Steensel 207 NED Team Mountain Network
Maarten Naaktgeboren 205 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Diederik Blaauwhof 213 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Daan Rutten 212 NED
3 Tjebbe Zwart 209 NED
4 Maarten Naaktgeboren 205 NED Monte Cervino
5 Casper Meskers 208 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Marnix van Steensel 207 NED Team Mountain Network
7 Raf Martens 211 NED
8 Mischa van Barneveld 201 NED
9 Mark Brand 210 NED Team Mountain Network
10 Nigel Armino 202 NED IVY Climbing
11 Sten van Vliet 204 NED ES Onsight Klimtalenten
12 Max Deelen 203 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 210 NED T2B1 T1B1 T1B1 T4B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B1 100.0 Team Mountain Network
2 Sten van Vliet 204 NED T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 B2 T1B1 T1B1 T2B2 8T13 9B11 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Nigel Armino 202 NED T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T3B1 T2B2 8T15 9B12 65.0 IVY Climbing
4 Max Deelen 203 NED B4 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T7 7B10 55.0 Climb Up
5 Mischa van Barneveld 201 NED B5 B1 T2B1 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 9B14 51.0
6 Daan Rutten 212 NED T2B1 T3B3 B2 T1B1 T2B1 B1 T2B2 5T10 7B11 47.0
7 Diederik Blaauwhof 213 NED T1B1 T4B2 T2B1 B1 T4B3 4T11 5B8 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Maarten Naaktgeboren 205 NED T4B4 B1 T4B2 T3B2 3T11 4B9 40.0 Monte Cervino
9 Raf Martens 211 NED T1B1 B3 T3B1 B1 B3 2T4 5B9 37.0
10 Tjebbe Zwart 209 NED B1 T1B1 T3B1 2T4 3B3 34.0
11 Casper Meskers 208 NED B2 T5B3 B1 B1 B2 1T5 5B9 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Marnix van Steensel 207 NED 0T0 0B0 28.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 403 NED Team Delfts Bleau
Victor Bakker 409 NED ES Onsight Klimtalenten
Antonie Moes 401 NED Top-It
Pepijn Hogt 419 NED Kei Boulderhal
Thijs van Delden 402 NED Kei Boulderhal
Castor Sprado 411 NED
Lencho Palstra 406 NED West Coast Climbing
Trevor Vermoolen 410 NED Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 416 NED
Isaac van Hoogstraaten 405 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tibor Hoogmans 414 NED Ayers Rock
Thijs de Geus 407 NED Team Mountain Network
Hidde Postma 413 NED Monk Jeugd Amsterdam
Zeno Schaekers 404 NED Climb Up
Roeland Naaktgeboren 418 NED Monte Cervino
Lucas de Jong 415 NED ED+
Rowan Ferwerda 412 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Antonie Moes 401 NED Top-It
2 Thijs van Delden 402 NED Kei Boulderhal
3 Don van Laere 403 NED Team Delfts Bleau
4 Zeno Schaekers 404 NED Climb Up
5 Isaac van Hoogstraaten 405 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Lencho Palstra 406 NED West Coast Climbing
7 Thijs de Geus 407 NED Team Mountain Network
8 Victor Bakker 409 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Trevor Vermoolen 410 NED Team Delfts Bleau
10 Castor Sprado 411 NED
11 Rowan Ferwerda 412 NED
12 Hidde Postma 413 NED Monk Jeugd Amsterdam
13 Tibor Hoogmans 414 NED Ayers Rock
14 Lucas de Jong 415 NED ED+
15 Gidion van Doorn 416 NED
16 Roeland Naaktgeboren 418 NED Monte Cervino
17 Pepijn Hogt 419 NED Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 403 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T9 9B9 100.0 Team Delfts Bleau
2 Zeno Schaekers 404 NED B4 T4B3 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 7T11 8B13 80.0 Climb Up
3 Lencho Palstra 406 NED B4 B3 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T3B2 T1B1 6T10 8B15 65.0 West Coast Climbing
4 Thijs van Delden 402 NED T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T4B1 T2B2 6T12 7B8 55.0 Kei Boulderhal
5 Trevor Vermoolen 410 NED T3B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 6B6 51.0 Team Delfts Bleau
6 Gidion van Doorn 416 NED T1B1 T1B1 B2 T2B1 T1B1 - 4T5 5B6 47.0
7 Isaac van Hoogstraaten 405 NED B5 B3 T4B4 T1B1 B1 B4 T1B1 3T6 7B19 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Victor Bakker 409 NED B3 T2B2 B2 B3 B1 1T2 5B11 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Antonie Moes 401 NED B1 B1 B2 0T0 3B4 37.0 Top-It
10 Roeland Naaktgeboren 418 NED B5 B3 B1 0T0 3B9 34.0 Monte Cervino
11 Pepijn Hogt 419 NED B1 B2 0T0 2B3 31.0 Kei Boulderhal
12 Hidde Postma 413 NED B1 0T0 1B1 28.0 Monk Jeugd Amsterdam
13 Rowan Ferwerda 412 NED B2 0T0 1B2 26.0
14 Castor Sprado 411 NED B5 0T0 1B5 24.0
15 Tibor Hoogmans 414 NED 0T0 0B0 20.0 Ayers Rock
15 Thijs de Geus 407 NED 0T0 0B0 20.0 Team Mountain Network
15 Lucas de Jong 415 NED 0T0 0B0 20.0 ED+

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 623 NED Climb Up
Giliam Celli 606 ITA Top-It
Sem van den Akker 613 NED Team Neoliet
Finn van Gelooven 619 NED
Jens de Louw 626 NED
Sil Rutten 608 NED Team Neoliet
Dylan van den Berge 630 NED
Teun van der Graaf 605 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jasper Zopfi 628 NED Monk Jeugd Eindhoven
Klim Baudoin 609 NED Monk Jeugd Eindhoven
Ties Baars 625 NED Monk Jeugd Eindhoven
Wes Vermeeren 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jim van der Velden 615 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sam Berends 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
Milan van der Stouw 614 NED Monk Jeugd Eindhoven
Mees van Someren 620 NED Monk Jeugd Eindhoven
Mischa Radt 601 NED Top-It
Tycho van der Straaten 629 NED Ayers Rookies
Thijme Maassen 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
Leto Cavé 603 NED
Simon Boes 618 NED
Abel Mensink 621 NED
Ties van Veggel 612 NED ED+
Wouter Remmerswaal 617 NED Climb Up
Mikola Byelov 627 NED Monk Jeugd Amsterdam
Thomas van Steensel 631 NED Team Mountain Network
Colin van Dijk 602 NED Team Mountain Network
Jules Kluwer 610 NED Climb Up
Lout Verschuur 611 NED
Mees Vissers 607 NED Monk Jeugd Amsterdam
Torben van Kolfschoten 616 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jiri Derks 632 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 601 NED Top-It
2 Colin van Dijk 602 NED Team Mountain Network
3 Leto Cavé 603 NED
4 Sam Berends 604 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Teun van der Graaf 605 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Giliam Celli 606 ITA Top-It
7 Mees Vissers 607 NED Monk Jeugd Amsterdam
8 Sil Rutten 608 NED Team Neoliet
9 Klim Baudoin 609 NED Monk Jeugd Eindhoven
10 Jules Kluwer 610 NED Climb Up
11 Lout Verschuur 611 NED
12 Ties van Veggel 612 NED ED+
13 Sem van den Akker 613 NED Team Neoliet
14 Milan van der Stouw 614 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Jim van der Velden 615 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Torben van Kolfschoten 616 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Wouter Remmerswaal 617 NED Climb Up
18 Simon Boes 618 NED
19 Finn van Gelooven 619 NED
20 Mees van Someren 620 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Abel Mensink 621 NED
22 Thijme Maassen 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 623 NED Climb Up
24 Wes Vermeeren 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Ties Baars 625 NED Monk Jeugd Eindhoven
26 Jens de Louw 626 NED
27 Mikola Byelov 627 NED Monk Jeugd Amsterdam
28 Jasper Zopfi 628 NED Monk Jeugd Eindhoven
29 Tycho van der Straaten 629 NED Ayers Rookies
30 Dylan van den Berge 630 NED
31 Thomas van Steensel 631 NED Team Mountain Network
32 Jiri Derks 632 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ties Baars 625 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B3 10T16 10B14 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Teun van der Graaf 605 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B5 T1B1 T2B1 T4B1 T3B3 T1B1 9T17 10B18 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jules Kluwer 610 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B2 B4 T4B4 8T12 10B18 65.0 Climb Up
4 Mikola Byelov 627 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 B1 T1B1 B1 T3B3 T1B1 8T13 10B13 55.0 Monk Jeugd Amsterdam
5 Mischa Radt 601 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 7T7 9B10 51.0 Top-It
6 Jasper Zopfi 628 NED T1B1 T1B1 T1B1 B3 T3B2 B1 T2B1 T1B1 T1B1 7T10 9B12 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Dylan van den Berge 630 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B1 T5B1 T3B1 7T15 8B10 43.0
8 Leto Cavé 603 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 B2 6T7 8B9 40.0
9 Abel Mensink 621 NED T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 B1 6T9 7B10 37.0
10 Klim Baudoin 609 NED T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 B2 T4B3 6T11 7B11 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Wes Vermeeren 624 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 5B5 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Simon Boes 618 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 5T6 6B7 28.0
13 Finn van Gelooven 619 NED T1B1 T3B1 T1B1 B1 T2B2 B2 T1B1 5T8 7B9 26.0
14 Thijme Maassen 622 NED T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B3 T5B5 B2 5T10 7B14 24.0 Monk Jeugd Eindhoven
15 Jens de Louw 626 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 B1 4T4 7B7 22.0
16 Milan van der Stouw 614 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 4T4 6B7 19.0 Monk Jeugd Eindhoven
16 Mees van Someren 620 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 4T4 6B7 19.0 Monk Jeugd Eindhoven
18 Tycho van der Straaten 629 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 T2B2 B4 4T5 7B12 16.0 Ayers Rookies
19 Mees Vissers 607 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 4T5 5B5 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Ties van Veggel 612 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 4T5 5B6 12.0 ED+
21 Sil Rutten 608 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 3T3 5B5 10.0 Team Neoliet
22 Jim van der Velden 615 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 3T3 4B4 9.0 Monk Jeugd Eindhoven
23 Sem van den Akker 613 NED T1B1 B1 T2B1 B2 T1B1 B2 3T4 6B8 8.0 Team Neoliet
24 Giliam Celli 606 ITA T2B2 T1B1 B1 B2 T1B1 3T4 5B7 7.0 Top-It
25 Wouter Remmerswaal 617 NED T1B1 T2B1 T2B2 B3 3T5 4B7 6.0 Climb Up
26 Thomas van Steensel 631 NED T1B1 B1 T1B1 2T2 3B3 5.0 Team Mountain Network
27 Lout Verschuur 611 NED T1B1 B1 B1 T2B1 2T3 4B4 4.0
28 Torben van Kolfschoten 616 NED T1B1 B1 T2B1 B2 2T3 4B5 3.0 Monk Jeugd Amsterdam
29 Joris Kieboom 623 NED T1B1 B3 B1 T2B2 2T3 4B7 2.0 Climb Up
30 Sam Berends 604 NED T1B1 B1 B1 1T1 3B3 1.0 Monk Jeugd Eindhoven
31 Jiri Derks 632 NED T2B2 B1 B1 1T2 3B4 0.0 Team Mountain Network
32 Colin van Dijk 602 NED T3B2 1T3 1B2 0.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Paul Brand 803 NED Monk Jeugd Amsterdam
Gijs Kieboom 819 NED Climb Up
Ynze Visser 818 NED
David Klos 801 NED Cube Bouldergym
Gib Goudappel 807 NED
Yannick Heijns 811 NED
Simon van de Sande 815 NED Monk Jeugd Eindhoven
Merijn Langkamp 805 NED ED+
Moos Sammet 810 NED Monk Jeugd Eindhoven
Iwan Pasveer 802 NED Team Mountain Network
Tom Crouwel 816 NED Climb Up
Resul Ergul 806 NED Monk Jeugd Amsterdam
Valentijn de Vriese 814 NED Monk Jeugd Amsterdam
Piet Spijker 809 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mees Overeinder 813 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jordu Bergman 804 NED Monk Jeugd Amsterdam
Roman Schaekers 808 NED Climb Up
Guus Braat 817 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kamiel Ariëns 820 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 801 NED Cube Bouldergym
2 Iwan Pasveer 802 NED Team Mountain Network
3 Paul Brand 803 NED Monk Jeugd Amsterdam
4 Jordu Bergman 804 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Merijn Langkamp 805 NED ED+
6 Resul Ergul 806 NED Monk Jeugd Amsterdam
7 Gib Goudappel 807 NED
8 Roman Schaekers 808 NED Climb Up
9 Piet Spijker 809 NED Monk Jeugd Amsterdam
10 Moos Sammet 810 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Yannick Heijns 811 NED
12 Mees Overeinder 813 NED Monk Jeugd Amsterdam
13 Valentijn de Vriese 814 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Simon van de Sande 815 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Tom Crouwel 816 NED Climb Up
16 Guus Braat 817 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Ynze Visser 818 NED
18 Gijs Kieboom 819 NED Climb Up
19 Kamiel Ariëns 820 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 803 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 T1B1 9T13 9B11 90.0 Monk Jeugd Amsterdam
1 Ynze Visser 818 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 9T13 9B11 90.0
3 David Klos 801 NED T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T12 8B9 65.0 Cube Bouldergym
4 Gijs Kieboom 819 NED T3B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 9B10 55.0 Climb Up
5 Simon van de Sande 815 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 7T9 7B8 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Iwan Pasveer 802 NED T2B1 T1B1 T2B2 T2B2 B2 T2B1 T2B2 T1B1 7T12 8B12 47.0 Team Mountain Network
7 Moos Sammet 810 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 6T7 7B7 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Kamiel Ariëns 820 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 5T6 5B6 40.0
9 Merijn Langkamp 805 NED T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 5T7 5B6 37.0 ED+
10 Valentijn de Vriese 814 NED T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 B2 T1B1 5T8 6B10 34.0 Monk Jeugd Amsterdam
11 Resul Ergul 806 NED T4B4 T1B1 T2B2 T4B4 B3 T1B1 5T12 6B15 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Guus Braat 817 NED T2B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T5 5B6 28.0 Monk Jeugd Eindhoven
13 Piet Spijker 809 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 4B4 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Roman Schaekers 808 NED T2B2 T1B1 B1 T2B2 T1B1 4T6 5B7 24.0 Climb Up
15 Tom Crouwel 816 NED T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 4T7 4B7 22.0 Climb Up
16 Yannick Heijns 811 NED B1 T1B1 T2B2 T3B1 3T6 4B5 20.0
17 Mees Overeinder 813 NED T1B1 T2B2 B1 2T3 3B4 18.0 Monk Jeugd Amsterdam
18 Jordu Bergman 804 NED B4 T3B3 T1B1 2T4 3B8 16.0 Monk Jeugd Amsterdam
19 Gib Goudappel 807 NED B2 T2B1 1T2 2B3 14.0

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Jesse Honkoop 1010 NED
Sepp Duys 1013 NED
Ferbe Verburg 1011 NED Ayers Rookies
Sven Jansen 1017 NED Team Neoliet
Jouke Visser 1016 NED
Boris van Asselt 1009 NED Team Yellowstone
Jay van 't Westeinde 1007 NED
Jip Molenaar 1014 NED
Iker van Raaij 1006 NED Team Delfts Bleau
Mats van Liempd 1004 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jayden Stekelenburg 1008 NED Climb Up
Tobias Otten 1005 NED Team Delfts Bleau
Maron Luttikhuis 1001 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kobe Koedam 1003 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jonas Wolbers 1015 NED Monk Jeugd Amsterdam
Berend van der Putten 1012 NED Monk Jeugd Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maron Luttikhuis 1001 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Kobe Koedam 1003 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Mats van Liempd 1004 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Tobias Otten 1005 NED Team Delfts Bleau
5 Iker van Raaij 1006 NED Team Delfts Bleau
6 Jay van 't Westeinde 1007 NED
7 Jayden Stekelenburg 1008 NED Climb Up
8 Boris van Asselt 1009 NED Team Yellowstone
9 Jesse Honkoop 1010 NED
10 Ferbe Verburg 1011 NED Ayers Rookies
11 Berend van der Putten 1012 NED Monk Jeugd Amsterdam
12 Sepp Duys 1013 NED
13 Jip Molenaar 1014 NED
14 Jonas Wolbers 1015 NED Monk Jeugd Amsterdam
15 Jouke Visser 1016 NED
16 Sven Jansen 1017 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ferbe Verburg 1011 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T10 10B11 100.0 Ayers Rookies
2 Jesse Honkoop 1010 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 10B11 80.0
3 Iker van Raaij 1006 NED B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 9B10 65.0 Team Delfts Bleau
4 Berend van der Putten 1012 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T10 8B9 55.0 Monk Jeugd Amsterdam
5 Boris van Asselt 1009 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 9B12 51.0 Team Yellowstone
6 Jayden Stekelenburg 1008 NED B1 T2B2 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T12 9B13 47.0 Climb Up
7 Mats van Liempd 1004 NED T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 7T9 8B10 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Tobias Otten 1005 NED T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 7B8 40.0 Team Delfts Bleau
9 Jip Molenaar 1014 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 6T8 6B6 37.0
10 Jouke Visser 1016 NED T3B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 6B6 34.0
11 Sven Jansen 1017 NED T2B1 T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 5T10 5B7 31.0 Team Neoliet
12 Sepp Duys 1013 NED T1B1 T1B1 B5 T2B1 T1B1 4T5 5B9 28.0
14 Maron Luttikhuis 1001 NED T1B1 T5B1 T1B1 3T7 3B3 24.0 Monk Jeugd Amsterdam
15 Jonas Wolbers 1015 NED B2 T3B3 T1B1 2T4 3B6 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jay van 't Westeinde 1007 NED T3B3 T2B1 B3 2T5 3B7 20.0
17 Kobe Koedam 1003 NED B1 B1 0T0 2B2 18.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van den Elst 1201 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 1204 NED Cube Bouldergym
Gideon Radt 1202 NED Top-It
Darius de Vreeze 1203 NED Monk Jeugd Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Finn van den Elst 1201 NED Cube Bouldergym
2 Gideon Radt 1202 NED Top-It
3 Darius de Vreeze 1203 NED Monk Jeugd Amsterdam
4 Jiri Kortink 1204 NED Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Jiri Kortink 1204 NED B1 T1B1 B1 T3B1 T1B1 B3 T1B1 4T6 7B9 100.0 Cube Bouldergym
2 Darius de Vreeze 1203 NED T3B1 T1B1 B1 T1B1 3T5 4B4 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Finn van den Elst 1201 NED B4 T1B1 B1 B1 T1B1 2T2 5B8 65.0 Cube Bouldergym
4 Gideon Radt 1202 NED B1 B1 B4 B2 T1B1 1T1 5B9 55.0 Top-It

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 101 NED Team Neoliet
Marijke Algra 105 NED Ayers Rookies
Lotte van Dijk 102 NED Climb Up
Pauline Schreurs 104 NED
Miranda Naaktgeboren 103 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Naomi Swagten 101 NED Team Neoliet
2 Lotte van Dijk 102 NED Climb Up
3 Miranda Naaktgeboren 103 NED Monte Cervino
4 Pauline Schreurs 104 NED
5 Marijke Algra 105 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Schreurs 104 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 T3B1 B1 4T6 7B8 100.0
2 Naomi Swagten 101 NED T1B1 T1B1 T5B1 B1 B1 3T7 5B5 80.0 Team Neoliet
3 Miranda Naaktgeboren 103 NED T1B1 T2B1 B5 B1 B1 2T3 5B9 65.0 Monte Cervino
4 Marijke Algra 105 NED T1B1 B1 B4 B1 B2 1T1 5B9 55.0 Ayers Rookies
5 Lotte van Dijk 102 NED T1B1 B1 B1 B1 1T1 4B4 51.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Janneke Venema 310 NED
Bo Nederkoorn 312 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
Cecile van der Meel 305 NED Ayers Rookies
Manon Boereboom 309 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 307 NED ED+
Julia Meijer 302 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marieke Berends 315 NED Monk Jeugd Eindhoven
Ysa Rakestraw 313 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tiba Vroom 314 NED West Coast Climbing
Julia van den Goor 306 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 303 NED IVY Climbing
Lynn van der Meer 304 NED Team Neoliet
Kyra de Bree 311 NED Climb Up
Tes Smeets 308 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Meijer 302 NED Monk Jeugd Eindhoven
3 Carlijn Hukkelhoven 303 NED IVY Climbing
4 Lynn van der Meer 304 NED Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 305 NED Ayers Rookies
6 Julia van den Goor 306 NED Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 307 NED ED+
8 Tes Smeets 308 NED Team Mountain Network
9 Manon Boereboom 309 NED Team Neoliet
10 Janneke Venema 310 NED
11 Kyra de Bree 311 NED Climb Up
12 Bo Nederkoorn 312 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Ysa Rakestraw 313 NED Monk Jeugd Eindhoven
14 Tiba Vroom 314 NED West Coast Climbing
15 Marieke Berends 315 NED Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 314 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T3B1 T1B1 10T15 10B1 100.0 West Coast Climbing
2 Ysa Rakestraw 313 NED T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 8T8 10B13 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Julia Meijer 302 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 T1B1 B1 T2B2 T1B1 8T10 10B13 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Lynn van der Meer 304 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T3B2 T2B1 B2 8T14 9B11 55.0 Team Neoliet
5 Laura Knops 301 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B2 T1B1 T2B1 B2 B1 6T8 9B12 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Marieke Berends 315 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T3B1 B1 T5B2 6T14 7B10 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Kyra de Bree 311 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B2 B2 4T6 6B8 43.0 Climb Up
8 Cecile van der Meel 305 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 4T6 5B5 40.0 Ayers Rookies
9 Manon Boereboom 309 NED T1B1 T1B1 T2B1 T3B2 B1 B1 B1 4T7 7B8 37.0 Team Neoliet
10 Carlijn Hukkelhoven 303 NED T1B1 T2B1 T1B1 B2 T4B2 B1 4T8 6B8 34.0 IVY Climbing
11 Janneke Venema 310 NED T1B1 T1B1 T1B1 B3 B2 B2 B1 3T3 7B11 31.0
12 Julia van den Goor 306 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 B2 3T3 6B7 28.0 Team Neoliet
13 Bo Nederkoorn 312 NED T1B1 T3B2 T1B1 B2 B3 3T5 5B9 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Yu Anna Buijinck 307 NED T1B1 T1B1 B1 B2 2T2 4B5 24.0 ED+
15 Tes Smeets 308 NED T1B1 1T1 1B1 22.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Jasmijn van de Sande 501 NED Climb Up
Brechtje Reijsoo 519 NED Cube Bouldergym
Isa Witte 506 NED Klimmuur Utrecht
Sam Swalué 514 NED ES Onsight Klimtalenten
Nadia Kleinsman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
Julia Leidelmeijer 511 NED Climb Up
Simone Gerritsen 513 NED Monk Jeugd Eindhoven
Mette van Liempd 507 NED Monk Jeugd Eindhoven
Freja Smed 502 NED Climb Up
Isabelle van der Heijden 503 NED
Kaya van Haasteren 504 NED
Margot Drijver 516 NED Team Mountain Network
Iris Heerekop 512 NED Ayers Rookies
Pleun Frank 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sanne Blok 510 NED Ayers Rookies
Lieve Nijman 505 NED Ayers Rookies
Marrit Elsinga 509 NED Team Mountain Network
Aloes Bosch 518 NED ED+
Cécile Blikman 515 NED Climb Up
Demi Mekenkamp NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp NED
2 Jasmijn van de Sande 501 NED Climb Up
3 Freja Smed 502 NED Climb Up
4 Isabelle van der Heijden 503 NED
5 Kaya van Haasteren 504 NED
6 Lieve Nijman 505 NED Ayers Rookies
7 Isa Witte 506 NED Klimmuur Utrecht
8 Mette van Liempd 507 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Nadia Kleinsman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Marrit Elsinga 509 NED Team Mountain Network
11 Sanne Blok 510 NED Ayers Rookies
12 Julia Leidelmeijer 511 NED Climb Up
13 Iris Heerekop 512 NED Ayers Rookies
14 Simone Gerritsen 513 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Sam Swalué 514 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Cécile Blikman 515 NED Climb Up
17 Margot Drijver 516 NED Team Mountain Network
18 Pleun Frank 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Aloes Bosch 518 NED ED+
20 Brechtje Reijsoo 519 NED Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Isabelle van der Heijden 503 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T2B2 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 B5 9T16 10B18 100.0
2 Sam Swalué 514 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T2B1 T1B1 B1 T1B1 8T12 9B12 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Mette van Liempd 507 NED T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T3B1 T1B1 B2 T1B1 7T10 9B12 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Isa Witte 506 NED T1B1 T2B2 T1B1 T4B4 B1 T1B1 T3B2 T1B1 7T13 8B13 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Jasmijn van de Sande 501 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T3B1 T1B1 6T8 7B7 51.0 Climb Up
6 Simone Gerritsen 513 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 B1 T2B2 T1B1 6T9 7B9 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Pleun Frank 517 NED T1B1 T1B1 T2B1 T4B4 B2 T4B1 T1B1 6T13 7B11 43.0 Monk Jeugd Amsterdam
8 Nadia Kleinsman 508 NED T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 B2 T1B1 5T8 6B9 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Aloes Bosch 518 NED T1B1 T3B2 T3B1 T1B1 B1 T1B1 5T9 6B7 37.0 ED+
10 Kaya van Haasteren 504 NED T1B1 T3B3 B1 T1B1 B3 T1B1 4T6 6B10 34.0
11 Demi Mekenkamp NED T1B1 T4B2 B1 T1B1 T1B1 4T7 5B6 31.0
12 Julia Leidelmeijer 511 NED T1B1 T4B1 B5 T1B1 3T6 4B8 28.0 Climb Up
13 Brechtje Reijsoo 519 NED T1B1 T5B1 T2B1 3T8 3B3 26.0 Cube Bouldergym
14 Freja Smed 502 NED T1B1 B3 B2 B1 B1 T1B1 2T2 6B9 24.0 Climb Up
15 Lieve Nijman 505 NED T1B1 B2 B1 B1 T1B1 2T2 5B6 22.0 Ayers Rookies
16 Marrit Elsinga 509 NED T1B1 B3 B1 T1B1 2T2 4B6 20.0 Team Mountain Network
17 Margot Drijver 516 NED T2B2 B1 B2 T1B1 2T3 4B6 17.0 Team Mountain Network
17 Cécile Blikman 515 NED T2B2 B1 B2 T1B1 2T3 4B6 17.0 Climb Up
19 Sanne Blok 510 NED T2B2 B1 T1B1 2T3 3B4 14.0 Ayers Rookies
20 Iris Heerekop 512 NED T1B1 B1 1T1 2B2 12.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Sanne Gijselman 719 NED
Indy Rietberg 731 NED Cube Bouldergym
Gitte Meus 717 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 718 NED Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 715 NED IVY Climbing
Mara Voorthuis 714 NED Kei Boulderhal
Bente Beckers 702 NED
Julia Janssen 721 NED Cube Bouldergym
Iris van 't Westeinde 723 NED Team Neoliet
Kim Uijterwijk 727 NED
Myrthe van de Pol 707 NED Ayers Rookies
Fenna Schouten 709 NED
Nore Pellens 730 BEL
Manon Knops 728 NED ES Onsight Klimtalenten
Edith Savenije 710 NED Top-It
Loes Genet 701 NED Monk Jeugd Eindhoven
Annebel van Klaveren 708 NED Team Mountain Network
Floor Honkoop 713 NED Team Mountain Network
Lies van Raaij 716 NED Team Delfts Bleau
Sophie Trenning 732 NED
Laila Kat 706 NED Monk Jeugd Amsterdam
Pien Kneppers 720 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mare de Boer 724 NED Monk Jeugd Amsterdam
Axi Hoyer 704 NED Monk Jeugd Amsterdam
Skylar van der Oest 703 NED Monk Jeugd Amsterdam
Marit Zeldenthuis 711 NED Climb Up
Mera van Boxtel 712 NED Klimmuur Centraal
Claire van Hoorn 726 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nienke Sorber 722 NED Monk Jeugd Amsterdam
Faye Cornelissen 733 NED
Myrthe Derks 734 NED Team Mountain Network
Yeske van Bokhoven 735 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Loes Genet 701 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Bente Beckers 702 NED
3 Skylar van der Oest 703 NED Monk Jeugd Amsterdam
4 Axi Hoyer 704 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Laila Kat 706 NED Monk Jeugd Amsterdam
6 Myrthe van de Pol 707 NED Ayers Rookies
7 Annebel van Klaveren 708 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 709 NED
9 Edith Savenije 710 NED Top-It
10 Marit Zeldenthuis 711 NED Climb Up
11 Mera van Boxtel 712 NED Klimmuur Centraal
12 Floor Honkoop 713 NED Team Mountain Network
13 Mara Voorthuis 714 NED Kei Boulderhal
14 Amber Schiffeleers 715 NED IVY Climbing
15 Lies van Raaij 716 NED Team Delfts Bleau
16 Gitte Meus 717 NED Team Mountain Network
17 Klaar van den Beuken 718 NED Ayers Rookies
18 Sanne Gijselman 719 NED
19 Pien Kneppers 720 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Julia Janssen 721 NED Cube Bouldergym
21 Nienke Sorber 722 NED Monk Jeugd Amsterdam
22 Iris van 't Westeinde 723 NED Team Neoliet
23 Mare de Boer 724 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Claire van Hoorn 726 NED Monk Jeugd Amsterdam
25 Kim Uijterwijk 727 NED
26 Manon Knops 728 NED ES Onsight Klimtalenten
27 Nore Pellens 730 BEL
28 Indy Rietberg 731 NED Cube Bouldergym
29 Sophie Trenning 732 NED
30 Faye Cornelissen 733 NED
31 Myrthe Derks 734 NED Team Mountain Network
32 Yeske van Bokhoven 735 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Iris van 't Westeinde 723 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 100.0 Team Neoliet
2 Nore Pellens 730 BEL T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 9B11 80.0
3 Manon Knops 728 NED T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 9B10 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Mara Voorthuis 714 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T8 8B8 55.0 Kei Boulderhal
5 Edith Savenije 710 NED T2B2 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 8B10 51.0 Top-It
6 Marit Zeldenthuis 711 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 7B8 47.0 Climb Up
7 Lies van Raaij 716 NED T2B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 9B12 43.0 Team Delfts Bleau
8 Skylar van der Oest 703 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 7T10 7B7 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Amber Schiffeleers 715 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T7 6B6 37.0 IVY Climbing
10 Myrthe van de Pol 707 NED T1B1 T1B1 B2 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 6T9 7B11 34.0 Ayers Rookies
11 Bente Beckers 702 NED T3B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 6T11 6B6 31.0
12 Gitte Meus 717 NED T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 B1 T1B1 5T7 6B7 28.0 Team Mountain Network
13 Julia Janssen 721 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T4 5B5 26.0 Cube Bouldergym
14 Sanne Gijselman 719 NED T3B3 T2B2 B2 T2B2 T1B1 4T8 5B10 24.0
15 Mare de Boer 724 NED T1B1 T5B5 T2B1 B3 T1B1 4T9 5B11 22.0 Monk Jeugd Amsterdam
16 Faye Cornelissen 733 NED T2B1 T1B1 B1 B3 T1B1 3T4 5B7 20.0
17 Klaar van den Beuken 718 NED B3 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 4B7 18.0 Ayers Rookies
18 Indy Rietberg 731 NED T2B1 T2B2 B1 B1 T1B1 3T5 5B6 16.0 Cube Bouldergym
19 Laila Kat 706 NED T1B1 T1B1 B3 T4B1 3T6 4B6 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Kim Uijterwijk 727 NED T4B4 T1B1 B3 T1B1 3T6 4B9 12.0
21 Fenna Schouten 709 NED T1B1 T4B4 T1B1 3T6 3B6 10.0
22 Sophie Trenning 732 NED B2 T2B2 B1 T1B1 2T3 4B6 9.0
23 Nienke Sorber 722 NED B1 T2B2 T2B1 2T4 3B4 8.0 Monk Jeugd Amsterdam
24 Myrthe Derks 734 NED B1 T1B1 B1 T4B1 2T5 4B4 7.0 Team Mountain Network
25 Axi Hoyer 704 NED T2B2 T3B3 B2 B4 2T5 4B11 6.0 Monk Jeugd Amsterdam
26 Pien Kneppers 720 NED T4B4 B2 T1B1 2T5 3B7 5.0 Monk Jeugd Amsterdam
27 Floor Honkoop 713 NED T5B1 T4B4 B2 2T9 3B7 4.0 Team Mountain Network
28 Loes Genet 701 NED B2 B1 T1B1 1T1 3B4 3.0 Monk Jeugd Eindhoven
29 Claire van Hoorn 726 NED T1B1 1T1 1B1 2.0 Monk Jeugd Amsterdam
30 Annebel van Klaveren 708 NED B2 B3 T2B1 1T2 3B6 1.0 Team Mountain Network
31 Yeske van Bokhoven 735 NED B1 T4B4 B4 1T4 3B9 0.0 Team Neoliet
32 Mera van Boxtel 712 NED 0T0 0B0 0.0 Klimmuur Centraal

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Zoë Goossens 915 NED Team Neoliet
Sien Meus 909 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 914 NED IVY Climbing
Noor Witte 907 NED Klimmuur Utrecht
Renske van der Meijden 901 NED
Liz Buur 910 NED Ayers Rookies
Roos Schuur 902 NED
Doenja Sinke 911 NED Climb Up
Tosca Zabalza Benaran 912 NED Team Mountain Network
Inès Heesemans 908 NED Team Neoliet
Jetta Bun 906 NED
Stella Horstmanshoff 904 NED Monk Jeugd Amsterdam
Belle van der Putten 913 NED Monk Jeugd Amsterdam
Desi Wagenaar 905 NED
Janna Ariëns 916 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Renske van der Meijden 901 NED
2 Roos Schuur 902 NED
3 Stella Horstmanshoff 904 NED Monk Jeugd Amsterdam
4 Desi Wagenaar 905 NED
5 Jetta Bun 906 NED
6 Noor Witte 907 NED Klimmuur Utrecht
7 Inès Heesemans 908 NED Team Neoliet
8 Sien Meus 909 NED Team Mountain Network
9 Liz Buur 910 NED Ayers Rookies
10 Doenja Sinke 911 NED Climb Up
11 Tosca Zabalza Benaran 912 NED Team Mountain Network
12 Belle van der Putten 913 NED Monk Jeugd Amsterdam
13 Bente Schiffeleers 914 NED IVY Climbing
14 Zoë Goossens 915 NED Team Neoliet
15 Janna Ariëns 916 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Noor Witte 907 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 9B9 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Doenja Sinke 911 NED B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 9B10 80.0 Climb Up
3 Zoë Goossens 915 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 7B7 65.0 Team Neoliet
4 Renske van der Meijden 901 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 7B8 55.0
5 Bente Schiffeleers 914 NED T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B8 51.0 IVY Climbing
6 Jetta Bun 906 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B9 47.0
7 Inès Heesemans 908 NED B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 8B9 43.0 Team Neoliet
8 Desi Wagenaar 905 NED B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 6T8 8B8 40.0
9 Liz Buur 910 NED T1B1 T1B1 T2B1 T3B2 B1 T1B1 T1B1 6T9 7B8 37.0 Ayers Rookies
10 Janna Ariëns 916 NED T3B3 T2B2 T2B1 T2B2 T2B1 T2B1 6T13 6B10 34.0
11 Sien Meus 909 NED T2B1 B4 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 6B9 31.0 Team Mountain Network
12 Roos Schuur 902 NED B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 4T4 7B8 28.0
13 Belle van der Putten 913 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Tosca Zabalza Benaran 912 NED B1 T2B2 T1B1 T1B1 3T4 4B5 24.0 Team Mountain Network
15 Stella Horstmanshoff 904 NED - - - T5B2 B1 B1 1T5 3B4 22.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Nat. Team
Bibi Hamers 1102 NED
Lara van Gelderen 1101 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 1101 NED
2 Bibi Hamers 1102 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Bibi Hamers 1102 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B9 100.0
2 Lara van Gelderen 1101 NED T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 B1 T1B1 5T5 7B9 80.0