Lead 1, 12-04-2015 11:30, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2015
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 1999.

Aantal deelnemers: 12

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Sanders 8 NED
2 Roelien van de Vrie 1 NED
3 Nikki van Bergen 10 NED
4 Florien Sjoerdsma 9 NED
5 Aniek Lith 12 NED
6 Eva Vink 4 NED
7 Pauline Schreurs 13 NED
8 Suzanne van der Sluis 5 NED
9 Liza Berends 6 NED
10 Elsa Doornbos 7 NED
11 Naomi Swagten 14 NED
12 Marianne van der Steen 11 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Sanders 8 NED
2 Roelien van de Vrie 1 NED
3 Nikki van Bergen 10 NED
4 Florien Sjoerdsma 9 NED
5 Aniek Lith 12 NED
6 Eva Vink 4 NED
7 Pauline Schreurs 13 NED
8 Suzanne van der Sluis 5 NED
9 Liza Berends 6 NED
10 Elsa Doornbos 7 NED
11 Naomi Swagten 14 NED
12 Marianne van der Steen 11 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 10 NED Top Top 34.02 (2:45) 100.0
2 Marianne van der Steen 11 NED Top Top 34.01 (4:20) 80.0
3 Florien Sjoerdsma 9 NED Top Top 32+ 65.0
4 Suzanne van der Sluis 5 NED Top Top 32 55.0
5 Roelien van de Vrie 1 NED Top 31 26+ 51.0
6 Elsa Doornbos 7 NED Top 33 24+ 47.0
7 Aniek Lith 12 NED Top 34 20+ 43.0
8 Pauline Schreurs 13 NED Top 34 17+ 40.0
9 Lisa Sanders 8 NED Top 18 37.0
10 Eva Vink 4 NED 26+ 9 32.0
10 Liza Berends 6 NED 17+ 13+ 32.0
12 Naomi Swagten 14 NED 17+ 9 28.0

Aantal deelnemers: 16

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino NED
2 Zeno Schaekers NED
3 Tim Blankvoort NED
4 Gijs Nijenhuis NED
5 Teun Keusters NED
6 Sietze Wijma NED
7 Ulf Lennertz NED
8 Don van Laere NED
9 Arno Luypaert BEL
10 Ruben Mul NED
11 Tim Reuser NED
12 Gerke Hoekstra NED
13 Daan Groskamp NED
14 Casper ten Sijthoff NED
15 Wouter van Roessel NED
16 Mark Brand NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino NED
2 Zeno Schaekers NED
3 Tim Blankvoort NED
4 Gijs Nijenhuis NED
5 Teun Keusters NED
6 Sietze Wijma NED
7 Ulf Lennertz NED
8 Don van Laere NED
9 Arno Luypaert BEL
10 Ruben Mul NED
11 Tim Reuser NED
12 Gerke Hoekstra NED
13 Daan Groskamp NED
14 Casper ten Sijthoff NED
15 Wouter van Roessel NED
16 Mark Brand NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser NED Top Top 32 100.0
2 Mark Brand NED Top 24+ 29+ 80.0
3 Casper ten Sijthoff NED Top 31+ 28+ 60.0
3 Daan Groskamp NED Top 31+ 28+ 60.0
5 Teun Keusters NED Top 23+ 27+ 51.0
6 Wouter van Roessel NED Top 22 27+ 47.0
7 Ruben Mul NED Top 15+ 15+ 43.0
8 Arno Luypaert BEL Top 18+ 10+ 40.0
9 Nigel Armino NED Top 12+ 35.0
9 Gerke Hoekstra NED Top 12+ 35.0
11 Zeno Schaekers NED Top 8 31.0
12 Ulf Lennertz NED 28+ 18 28.0
13 Don van Laere NED 28+ 12+ 26.0
14 Gijs Nijenhuis NED 24 12 24.0
15 Tim Blankvoort NED 19+ 10+ 22.0
16 Sietze Wijma NED 13 2+ 20.0