Lead 1, 21-05-2016 11:30, Neoliet Tilburg

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
Tiba Vroom 10 NED West Coast Climbing
Lynn van der Meer 9 NED Team Neoliet
Manon Boereboom 6 NED Team Neoliet
Nikki van Bergen 8 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 9 NED Team Neoliet
2 Tiba Vroom 10 NED West Coast Climbing
3 Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
4 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
5 Manon Boereboom 6 NED Team Neoliet
6 Nikki van Bergen 8 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 9 NED Team Neoliet
2 Tiba Vroom 10 NED West Coast Climbing
3 Naomi Swagten 12 NED Team Neoliet
4 Carlijn Hukkelhoven 3 NED IVY Climbing
5 Manon Boereboom 6 NED Team Neoliet
6 Nikki van Bergen 8 NED Team Mountain Network
21-05-2016 14:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 8 NED Top Top 32+ 100.0 Team Mountain Network
2 Lynn van der Meer 9 NED 33 35+ 20 80.0 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 10 NED 3 23.5 13+ 65.0 West Coast Climbing
4 Carlijn Hukkelhoven 3 NED 18+ 23.5 11+ 55.0 IVY Climbing
5 Manon Boereboom 6 NED 14+ 17 10 51.0 Team Neoliet
6 Naomi Swagten 12 NED 5+ 14+ 4+ 47.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Tijmen van Geel 65 NED Team Yellowstone
Don van Laere 61 NED
Robbert van Hooijdonk 67 NED
Tim Reuser 51 NED
Wouter van Roessel 59 NED
Nigel Armino 69 NED IVY Climbing
Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 71 NED Climb Up
Youri Koolen 58 NED Team Yellowstone
Nick van Meel 55 NED Team Yellowstone
Robin van Dijk 53 NED
Jeroen Meijners 56 NED Team Mountain Network
Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
Tim Blankvoort 70 NED Team Mountain Network
Simon Verbree 60 NED
Truong Ngo 62 NED
Wibo Wester 63 NED Team Mountain Network
Gerke Hoekstra 64 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zeno Schaekers 71 NED Climb Up
2 Don van Laere 61 NED
3 Tim Blankvoort 70 NED Team Mountain Network
4 Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
5 Robin van Dijk 53 NED
6 Truong Ngo 62 NED
7 Wibo Wester 63 NED Team Mountain Network
8 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
9 Jeroen Meijners 56 NED Team Mountain Network
10 Wouter van Roessel 59 NED
11 Tim Reuser 51 NED
12 Nick van Meel 55 NED Team Yellowstone
13 Tijmen van Geel 65 NED Team Yellowstone
14 Youri Koolen 58 NED Team Yellowstone
15 Nigel Armino 69 NED IVY Climbing
16 Gerke Hoekstra 64 NED
17 Simon Verbree 60 NED
18 Robbert van Hooijdonk 67 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zeno Schaekers 71 NED Climb Up
2 Don van Laere 61 NED
3 Tim Blankvoort 70 NED Team Mountain Network
4 Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
5 Robin van Dijk 53 NED
6 Truong Ngo 62 NED
7 Wibo Wester 63 NED Team Mountain Network
8 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
9 Jeroen Meijners 56 NED Team Mountain Network
10 Wouter van Roessel 59 NED
11 Tim Reuser 51 NED
12 Nick van Meel 55 NED Team Yellowstone
13 Tijmen van Geel 65 NED Team Yellowstone
14 Youri Koolen 58 NED Team Yellowstone
15 Nigel Armino 69 NED IVY Climbing
16 Gerke Hoekstra 64 NED
17 Simon Verbree 60 NED
18 Robbert van Hooijdonk 67 NED
21-05-2016 19:35
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 51 NED Top Top Top 100.0
2 Mark Brand 68 NED Top 12+ 17+ 80.0 Team Mountain Network
3 Don van Laere 61 NED 29 23+ 17+ 65.0
4 Gerke Hoekstra 64 NED 32 13+ 17+ 55.0
5 Wouter van Roessel 59 NED Top 8+ 17+ 51.0
6 Zeno Schaekers 71 NED 28+ 10 12+ 47.0 Climb Up
7 Nigel Armino 69 NED Top 10 6 43.0 IVY Climbing
8 Truong Ngo 62 NED Top 27 5 40.0
9 Robin van Dijk 53 NED 23 10 37.0
10 Koen Vromans 52 NED 23 8 34.0 Team Mountain Network
11 Jeroen Meijners 56 NED 18 7 31.0 Team Mountain Network
12 Wibo Wester 63 NED 24+ 4+ 28.0 Team Mountain Network
13 Tijmen van Geel 65 NED 17+ 6 26.0 Team Yellowstone
14 Tim Blankvoort 70 NED 16 6 24.0 Team Mountain Network
15 Youri Koolen 58 NED 16 4+ 22.0 Team Yellowstone
16 Simon Verbree 60 NED 15 4+ 20.0
17 Nick van Meel 55 NED 15 4 18.0 Team Yellowstone
18 Robbert van Hooijdonk 67 NED 9+ 2+ 16.0