Lead 4, 15-10-2016 11:30, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2016
Status: Begonnen
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
12.30 uur Start kwalificatie 2 dames
13.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
14.30 uur Start finale dames
15.30 uur Start finale heren
16.30 uur Einde finale
16.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2000.

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 5 Team Neoliet
Pauline Schreurs 6
Lynn van der Meer 1 Team Neoliet
Nikki van Bergen 7 Team Mountain Network
Tiba Vroom 10 West Coast Climbing
Carlijn Hukkelhoven 2 IVY Climbing
Iris Straatsma 4 Team Mountain Network
Judith Meskers 3

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Iris Straatsma 4 Team Mountain Network
2 Carlijn Hukkelhoven 2 IVY Climbing
3 Nikki van Bergen 7 Team Mountain Network
4 Lynn van der Meer 1 Team Neoliet
5 Tiba Vroom 10 West Coast Climbing
6 Pauline Schreurs 6
7 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
8 Judith Meskers 3
# Naam Rugnummer Team
1 Iris Straatsma 4 Team Mountain Network
2 Carlijn Hukkelhoven 2 IVY Climbing
3 Nikki van Bergen 7 Team Mountain Network
4 Lynn van der Meer 1 Team Neoliet
5 Tiba Vroom 10 West Coast Climbing
6 Pauline Schreurs 6
7 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
8 Judith Meskers 3
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nikki van Bergen 7 Top Top 36+ 100.0 Team Mountain Network
2 Lynn van der Meer 1 Top 34+ 29+ 80.0 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 10 Top 33 27+ 65.0 West Coast Climbing
4 Pauline Schreurs 6 Top 31 26+ 55.0
5 Iris Straatsma 4 Top 29 21+ 51.0 Team Mountain Network
6 Carlijn Hukkelhoven 2 26 27+ 18 47.0 IVY Climbing
7 Naomi Swagten 5 26+ 31 17+ 43.0 Team Neoliet
8 Judith Meskers 3 24 28+ 17+ 40.0

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Tijmen van Geel 63 NED Team Yellowstone
Don van Laere 59 NED
Robbert van Hooijdonk 69 NED
Nigel Armino 62 NED IVY Climbing
Koen Vromans 58 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 51 NED Team Mountain Network
Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
Gerke Hoekstra 65 NED
Youri Koolen 52 NED Team Yellowstone
Truong Ngo 54 NED
Tim Blankvoort 53 NED Team Mountain Network
Dennis List 68 NED Team Mountain Network
Casper ten Sijthoff 55 NED
Arno Luypaert 56 BEL
Tim Reuser 57 NED
Ulf Lennertz 61 NED Team Neoliet
Jeroen Meijners 60 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ulf Lennertz 61 NED Team Neoliet
2 Dennis List 68 NED Team Mountain Network
3 Nigel Armino 62 NED IVY Climbing
4 Casper ten Sijthoff 55 NED
5 Truong Ngo 54 NED
6 Tim Blankvoort 53 NED Team Mountain Network
7 Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
8 Zeno Schaekers 51 NED Team Mountain Network
9 Arno Luypaert 56 BEL
10 Tim Reuser 57 NED
11 Koen Vromans 58 NED Team Mountain Network
12 Jeroen Meijners 60 NED
13 Robbert van Hooijdonk 69 NED
14 Gerke Hoekstra 65 NED
15 Youri Koolen 52 NED Team Yellowstone
16 Don van Laere 59 NED
17 Tijmen van Geel 63 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ulf Lennertz 61 NED Team Neoliet
2 Dennis List 68 NED Team Mountain Network
3 Nigel Armino 62 NED IVY Climbing
4 Casper ten Sijthoff 55 NED
5 Truong Ngo 54 NED
6 Tim Blankvoort 53 NED Team Mountain Network
7 Nick van Meel 66 NED Team Yellowstone
8 Zeno Schaekers 51 NED Team Mountain Network
9 Arno Luypaert 56 BEL
10 Tim Reuser 57 NED
11 Koen Vromans 58 NED Team Mountain Network
12 Jeroen Meijners 60 NED
13 Robbert van Hooijdonk 69 NED
14 Gerke Hoekstra 65 NED
15 Youri Koolen 52 NED Team Yellowstone
16 Don van Laere 59 NED
17 Tijmen van Geel 63 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Arno Luypaert 56 BEL Top 27+ 34+ 100.0
2 Casper ten Sijthoff 55 NED Top Top 34 73.0
2 Tim Reuser 57 NED Top Top 34 73.0
4 Nigel Armino 62 NED Top Top 33+ 55.0 IVY Climbing
5 Truong Ngo 54 NED Top 27 31 51.0
6 Don van Laere 59 NED 44+ Top 25+ 47.0
7 Gerke Hoekstra 65 NED Top 27 23 43.0
8 Ulf Lennertz 61 NED Top 25 18+ 40.0 Team Neoliet
9 Zeno Schaekers 51 NED Top 20 37.0 Team Mountain Network
10 Koen Vromans 58 NED Top 17+ 34.0 Team Mountain Network
11 Dennis List 68 NED 37 26+ 31.0 Team Mountain Network
12 Jeroen Meijners 60 NED 42+ 19+ 28.0
13 Tijmen van Geel 63 NED 29+ 18 26.0 Team Yellowstone
14 Tim Blankvoort 53 NED 16+ 16+ 24.0 Team Mountain Network
15 Nick van Meel 66 NED 9+ 16+ 22.0 Team Yellowstone
16 Youri Koolen 52 NED 9+ 13+ 20.0 Team Yellowstone
17 Robbert van Hooijdonk 69 NED 9+ 10+ 18.0