Jeugd Lead 3 JAB , 08-10-2016 00:00, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2016
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1997 en 1998], Jeugd A [1999 en 2000] en Jeugd B [2001 en 2002]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Joshua Jacobs 201
Nigel Armino 207 IVY Climbing
Anon9838 - -
Mark Brand 206 Team Mountain Network
Lucas Hijdra 205

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Joshua Jacobs 201
2 Anon9838 - -
3 Mark Brand 206 Team Mountain Network
4 Lucas Hijdra 205
5 Nigel Armino 207 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Joshua Jacobs 201
2 Anon9838 - -
3 Mark Brand 206 Team Mountain Network
4 Lucas Hijdra 205
5 Nigel Armino 207 IVY Climbing
25-06-2017 11:49
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 206 Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 207 Top 26+ 44+ 80.0 IVY Climbing
3 Anon9838 - Top 18+ 33+ 65.0 -
4 Lucas Hijdra 205 31+ 15+ 55.0
5 Joshua Jacobs 201 8+ 4 51.0

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Witters 404 NED Team Yellowstone
Zeno Schaekers 407 NED Climb Up
Lucas de Jong 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
Gidion van Doorn 408 NED GRIP Nijmegen Selectie
Jesse van der Heijden 406 NED GRIP Nijmegen Selectie
Youri Pieters 402 NED
Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
Jacob Drescher 410 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucas de Jong 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
2 Gidion van Doorn 408 NED GRIP Nijmegen Selectie
3 Jacob Drescher 410 NED
4 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
5 Youri Pieters 402 NED
6 Zeno Schaekers 407 NED Climb Up
7 Gijs Witters 404 NED Team Yellowstone
8 Jesse van der Heijden 406 NED GRIP Nijmegen Selectie
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucas de Jong 401 NED GRIP Nijmegen Selectie
2 Gidion van Doorn 408 NED GRIP Nijmegen Selectie
3 Jacob Drescher 410 NED
4 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
5 Youri Pieters 402 NED
6 Zeno Schaekers 407 NED Climb Up
7 Gijs Witters 404 NED Team Yellowstone
8 Jesse van der Heijden 406 NED GRIP Nijmegen Selectie
25-06-2017 11:50
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 407 NED 40+ 15+ 29+ 100.0 Climb Up
2 Gidion van Doorn 408 NED 27 15+ 24+ 80.0 GRIP Nijmegen Selectie
3 Jesse van der Heijden 406 NED 28+ 18.5+ 20+ 65.0 GRIP Nijmegen Selectie
4 Lucas de Jong 401 NED 26 15+ 19+ 55.0 GRIP Nijmegen Selectie
5 Jacob Drescher 410 NED 23 13+ 51.0
6 Gijs Witters 404 NED 17+ 5+ 45.0 Team Yellowstone
6 Arno De Becker 405 BEL 15 7+ 45.0 Team Neoliet
8 Youri Pieters 402 NED 14 4+ 40.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
2 Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
2 Dewi Wessels Beljaars 101 Team Neoliet
25-06-2017 11:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Naomi Swagten 103 44 30 20+ 100.0 Team Neoliet
2 Dewi Wessels Beljaars 101 16+ 16+ 3+ 80.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 305 Team Neoliet
Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
Kyra de Bree 317 Climb Up
Ysa Rakestraw 304
Saskia IJntema 316 Team Neoliet
Aike Sijtsma 303 Climb Up
Yu Anna Buijinck 312 GRIP Nijmegen Selectie
Helen Zegelaar 307 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
Anon9835 - -
Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
Janneke Venema 310
Manon Boereboom 309 Team Neoliet
Maura-marie Mevis 302
Carlijn Hukkelhoven 306 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Anon9835 - -
2 Kyra de Bree 317 Climb Up
3 Maura-marie Mevis 302
4 Saskia IJntema 316 Team Neoliet
5 Ysa Rakestraw 304
6 Carlijn Hukkelhoven 306 IVY Climbing
7 Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
8 Helen Zegelaar 307 Team Neoliet
9 Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
10 Yu Anna Buijinck 312 GRIP Nijmegen Selectie
11 Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
12 Julia van den Goor 305 Team Neoliet
13 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
14 Aike Sijtsma 303 Climb Up
15 Janneke Venema 310
# Naam Rugnummer Team
1 Anon9835 - -
2 Kyra de Bree 317 Climb Up
3 Maura-marie Mevis 302
4 Saskia IJntema 316 Team Neoliet
5 Ysa Rakestraw 304
6 Carlijn Hukkelhoven 306 IVY Climbing
7 Bo Nederkoorn 308 ES Onsight Klimtalenten
8 Helen Zegelaar 307 Team Neoliet
9 Marjolein Vrijhoeven 301 Team Neoliet
10 Yu Anna Buijinck 312 GRIP Nijmegen Selectie
11 Lynn van der Meer 311 Team Neoliet
12 Julia van den Goor 305 Team Neoliet
13 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
14 Aike Sijtsma 303 Climb Up
15 Janneke Venema 310
25-06-2017 11:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 311 53 Top 32+ 100.0 Team Neoliet
2 Ysa Rakestraw 304 47+ 29+ 22+ 80.0
3 Carlijn Hukkelhoven 306 47 30 19+ 65.0 IVY Climbing
4 Janneke Venema 310 35+ 29+ 19+ 55.0
5 Anon9835 - 42+ 30+ 18+ 51.0 -
6 Manon Boereboom 309 42+ 16+ 18+ 47.0 Team Neoliet
7 Kyra de Bree 317 24+ 30 16+ 43.0 Climb Up
8 Maura-marie Mevis 302 24+ 29 40.0
9 Helen Zegelaar 307 29+ 18+ 37.0 Team Neoliet
10 Bo Nederkoorn 308 22+ 24+ 34.0 ES Onsight Klimtalenten
11 Julia van den Goor 305 23+ 16+ 31.0 Team Neoliet
12 Marjolein Vrijhoeven 301 16+ 17 28.0 Team Neoliet
13 Saskia IJntema 316 15+ 17 26.0 Team Neoliet
14 Yu Anna Buijinck 312 22+ 16 24.0 GRIP Nijmegen Selectie
15 Aike Sijtsma 303 16+ 16+ 22.0 Climb Up

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.