Boulder 3, 18-03-2017 13:00, Grip Boulderhal, Nijmegen

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
Amanda Meijering 6 NED Grip
Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
Marit Sanders 18 NED
Eva Cillessen 4 NED Grip
Renske Dickhout 14 NED
Marta Shiryeva 3 RUS
Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Amanda Meijering 6 NED Grip
3 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Jeugd Eindhoven
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Marit Sanders 18 NED
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED Grip
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
18-03-2017 17:32
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Ysa Rakestraw 1 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T3B3 T1B1 T3B3 T1B1 4T8 4B8 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Julia Meijer 17 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T11 8B8 B2 T1B1 T6B6 T1B1 3T8 4B10 80.0 Monk Eindhoven
3 Lynn van der Meer 5 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B9 - T3B1 - T3B3 2T6 2B4 65.0 Team Neoliet
4 Pauline Schreurs 20 NED T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T3B1 T4B1 T1B1 T1B1 8T16 8B9 - B1 B2 T2B2 1T2 3B5 55.0 IVY Climbing
5 Carlijn Hukkelhoven 9 NED T1B1 B1 T3B1 T2B2 T3B1 B1 T2B1 T1B1 6T12 8B9 - B1 T2B2 B5 1T2 3B8 51.0 IVY Climbing
6 Marieke Berends 10 NED T1B1 T2B2 T4B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B10 - B1 - B6 0T0 2B7 47.0 Monk Eindhoven
7 Elisabeth Keijzer 13 NED T1B1 B2 B1 T4B4 T2B2 B3 T1B1 T1B1 5T9 8B15 43.0 GSAC
8 Simone Gerritsen 19 NED T1B1 B4 B3 T3B1 T3B3 T4B1 T1B1 5T12 7B14 40.0 Monk Eindhoven
9 Amanda Meijering 6 NED T1B1 B1 B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 4T5 7B7 37.0 Grip
10 Roelien van de Vrie 12 NED T1B1 B2 B1 T2B1 B1 T1B1 T1B1 4T5 7B8 34.0 Team Mountain Network
11 Naomi Swagten 8 NED T1B1 B2 B2 T5B3 T1B1 B2 B2 T1B1 4T8 8B14 31.0 Team Neoliet
12 Elbrich Schoorstra 16 NED T2B2 B1 T4B1 T1B1 B4 B1 T1B1 4T8 7B11 28.0 Team Mountain Network
13 Marit Sanders 18 NED T1B1 B1 T2B2 B2 B1 T1B1 3T4 6B8 26.0
14 Winke van Diest 21 NED T1B1 B2 T3B3 B1 B3 T1B1 3T5 6B11 24.0 Team Delfts Bleau
15 Marta Shiryeva 3 RUS T1B1 B4 B1 T1B1 2T2 4B7 22.0
16 Renske Dickhout 14 NED T5B1 B1 B4 B2 B4 T1B1 2T6 6B13 20.0
17 Julia van den Goor 11 NED T2B1 B3 B3 B4 B4 T5B1 2T7 6B16 18.0 Team Neoliet
18 Eva Cillessen 4 NED B1 B3 B3 B1 0T0 4B8 16.0 Grip

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Michiel Hennevelt 60 NED Monk Eindhoven
Bob Giesberts 54 NED Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 51 NED Grip
Tom Reuvers 53 NED Grip
Truong Ngo 95 NED Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 86 NED Cube Bouldergym
Dennis List 94 NED Team Mountain Network
Vincent van den Berg 78 NED West Coast Climbing
Janneman de Roon 91 NED Yosemite
Tim Reuser 55 NED
Jeroen Meijners 59 NED
Lucas Hijdra 80 NED
Sang-Jae Kouwenberg 75 NED
Hans Busker 87 NED Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 69 NED Team Mountain Network
Jesse van der Heijden 52 NED ED+
Timo Tak 61 NED Monk Rotterdam
Lucas de Jong 56 NED ED+
Nikola Byelov 64 NED Monk Jeugd Amsterdam
Giel Wieggers 57 NED Monk Amsterdam
Elko Schellingerhout 58 NED Monk Eindhoven
Wouter Jongeneelen 89 NED Bruut
Bruno Geurts 62 NED Monk Eindhoven
Robin van Dijk 66 NED Yosemite
Kjeldo Visser 82 NED
Jelle Zijlstra 74 NED Bruut
Tim Ponsen 93 NED
Nigel Armino 92 NED IVY Climbing
Leto Cavé 63 NED Dispensatie
Jens de Louw 70 NED Dispensatie
Auke Wiegel 85 NED Bruut
Julian Konig 90 NED
Isaac van Hoogstraaten 73 NED Monk Eindhoven
Erik van den Goor 84 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Nikola Byelov 64 Monk Jeugd Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Jeroen Meijners 59
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 West Coast Climbing
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 Grip
24 Erik van den Goor 84
25 Auke Wiegel 85 Bruut
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57 Monk Amsterdam
28 Lucas de Jong 56 ED+
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52 ED+
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 Grip
33 Timo Tak 61 Monk Rotterdam
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
18-03-2017 17:37
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Timo Tak 61 T3B1 T1B1 T1B1 B5 T3B3 T1B1 T1B1 6T10 7B13 T1B1 T4B4 T1B1 T3B3 4T9 4B9 100.0 Monk Rotterdam
2 Tim Reuser 55 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 B1 3T3 4B4 80.0
3 Bruno Geurts 62 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T3B3 T4B1 T1B1 T1B1 7T13 8B10 T1B1 B3 T2B1 T7B1 3T10 4B6 65.0 Monk Eindhoven
4 Wouter Jongeneelen 89 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 6B7 T3B3 - T1B1 T7B2 3T11 3B6 55.0 Bruut
5 Elko Schellingerhout 58 T2B1 T1B1 T1B1 T5B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T12 7B8 T1B1 - T1B1 T10B9 3T12 3B11 51.0 Monk Eindhoven
6 Michiel Hennevelt 60 T4B2 T4B2 T1B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 6T12 7B12 T1B1 T3B3 B2 B1 2T4 4B7 47.0 Monk Eindhoven
7 Julian Konig 90 B4 T4B3 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 5T10 6B13 43.0
8 Hans Busker 87 T5B1 B2 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 5T11 6B9 40.0 Monk Eindhoven
9 Nigel Armino 92 B5 T4B2 T1B1 B4 T5B1 T1B1 T1B1 5T12 7B15 37.0 IVY Climbing
10 Truong Ngo 95 B1 T2B2 T2B1 B3 T2B2 T1B1 4T7 6B10 34.0 Team Neoliet
11 Nikola Byelov 64 B1 T2B1 T1B1 T4B1 T1B1 4T8 5B5 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Zeno Schaekers 69 T2B2 T3B1 T2B2 T1B1 4T8 4B6 28.0 Team Mountain Network
13 Giel Wieggers 57 B2 T3B3 T3B1 B2 T4B4 T1B1 4T11 6B13 26.0 Monk Amsterdam
14 Vincent van den Berg 78 B3 T4B4 T4B2 T2B1 T1B1 4T11 5B11 24.0 West Coast Climbing
15 Bob Giesberts 54 B3 T2B1 B4 T1B1 T1B1 3T4 5B10 22.0 Cube Bouldergym
16 Leto Cavé 63 B2 T2B1 T1B1 T1B1 3T4 4B5 20.0
17 Jelle Zijlstra 74 B1 B1 T3B1 T1B1 T1B1 3T5 5B5 18.0 Bruut
18 Lucas de Jong 56 B1 T2B2 B2 T3B1 T1B1 3T6 5B7 16.0 ED+
19 Janneman de Roon 91 B3 T4B2 B3 T1B1 T1B1 3T6 5B10 14.0 Yosemite
20 Robin van Dijk 66 B2 T3B2 T2B2 T1B1 3T6 4B7 12.0 Yosemite
21 Jens de Louw 70 T3B3 B3 T2B2 T1B1 3T6 4B9 10.0
22 Jeroen Meijners 59 T3B2 T2B2 T1B1 3T6 3B5 9.0
23 Jesse van der Heijden 52 T4B1 T3B2 T1B1 3T8 3B4 8.0 ED+
24 Dennis List 94 B2 T2B2 T5B4 T2B2 3T9 4B10 7.0 Team Mountain Network
25 Gidion van Doorn 51 B1 B5 B2 T1B1 T1B1 2T2 5B10 6.0 Grip
26 Sang-Jae Kouwenberg 75 B4 T2B1 B3 B3 T1B1 2T3 5B12 5.0
27 Tom Elink Schuurman 86 T2B2 T1B1 2T3 2B3 4.0 Cube Bouldergym
28 Kjeldo Visser 82 T3B3 T1B1 2T4 2B4 3.0
28 Erik van den Goor 84 T3B3 T1B1 2T4 2B4 3.0
30 Isaac van Hoogstraaten 73 B3 B1 B2 B3 T1B1 1T1 5B10 1.0 Monk Eindhoven
31 Auke Wiegel 85 B1 B1 T1B1 1T1 3B3 0.0 Bruut
32 Lucas Hijdra 80 B3 T1B1 1T1 2B4 0.0
33 Tim Ponsen 93 B3 T2B1 1T2 2B4 0.0
34 Tom Reuvers 53 B1 0T0 1B1 0.0 Grip