Boulder 3, 18-03-2017 13:00, Grip Boulderhal, Nijmegen

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 1 NED
Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
Anon1822 - - -
Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
Anon2863 - - -
Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
Renske Dickhout 14 NED
Marta Shiryeva 3 RUS
Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 9 NED IVY Climbing
2 Anon1822 - - -
3 Ysa Rakestraw 1 NED
4 Renske Dickhout 14 NED
5 Winke van Diest 21 NED Team Delfts Bleau
6 Marieke Berends 10 NED Monk Eindhoven
7 Julia Meijer 17 NED Monk Eindhoven
8 Elisabeth Keijzer 13 NED GSAC
9 Naomi Swagten 8 NED Team Neoliet
10 Simone Gerritsen 19 NED Monk Eindhoven
11 Roelien van de Vrie 12 NED Team Mountain Network
12 Anon2863 - - -
13 Julia van den Goor 11 NED Team Neoliet
14 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
15 Eva Cillessen 4 NED GRIP Nijmegen
16 Marta Shiryeva 3 RUS
17 Elbrich Schoorstra 16 NED Team Mountain Network
18 Pauline Schreurs 20 NED IVY Climbing
18-03-2017 17:32
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 1 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T3Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T8 4Z8 100.0
2 Julia Meijer 17 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z8 Z2 T1Z1 T6Z6 T1Z1 3T8 4Z10 80.0 Monk Eindhoven
3 Lynn van der Meer 5 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z9 - T3Z1 - T3Z3 2T6 2Z4 65.0 Team Neoliet
4 Pauline Schreurs 20 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T3Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 8T16 8Z9 - Z1 Z2 T2Z2 1T2 3Z5 55.0 IVY Climbing
5 Carlijn Hukkelhoven 9 NED T1Z1 Z1 T3Z1 T2Z2 T3Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 6T12 8Z9 - Z1 T2Z2 Z5 1T2 3Z8 51.0 IVY Climbing
6 Marieke Berends 10 NED T1Z1 T2Z2 T4Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T13 8Z10 - Z1 - Z6 0T0 2Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Elisabeth Keijzer 13 NED T1Z1 Z2 Z1 T4Z4 T2Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 5T9 8Z15 43.0 GSAC
8 Simone Gerritsen 19 NED T1Z1 Z4 Z3 T3Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 5T12 7Z14 40.0 Monk Eindhoven
9 Anon1822 - - T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 7Z7 37.0 -
10 Roelien van de Vrie 12 NED T1Z1 Z2 Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 7Z8 34.0 Team Mountain Network
11 Naomi Swagten 8 NED T1Z1 Z2 Z2 T5Z3 T1Z1 Z2 Z2 T1Z1 4T8 8Z14 31.0 Team Neoliet
12 Elbrich Schoorstra 16 NED T2Z2 Z1 T4Z1 T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 4T8 7Z11 28.0 Team Mountain Network
13 Anon2863 - - T1Z1 Z1 T2Z2 Z2 Z1 T1Z1 3T4 6Z8 26.0 -
14 Winke van Diest 21 NED T1Z1 Z2 T3Z3 Z1 Z3 T1Z1 3T5 6Z11 24.0 Team Delfts Bleau
15 Marta Shiryeva 3 RUS T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 2T2 4Z7 22.0
16 Renske Dickhout 14 NED T5Z1 Z1 Z4 Z2 Z4 T1Z1 2T6 6Z13 20.0
17 Julia van den Goor 11 NED T2Z1 Z3 Z3 Z4 Z4 T5Z1 2T7 6Z16 18.0 Team Neoliet
18 Eva Cillessen 4 NED Z1 Z3 Z3 Z1 0T0 4Z8 16.0 GRIP Nijmegen

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Team Opm.
Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
Truong Ngo 95 Team Neoliet
Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
Dennis List 94 Team Mountain Network
Vincent van den Berg 78 REVOLT
Janneman de Roon 91 Yosemite
Tim Reuser 55
Anon1960 - -
Lucas Hijdra 80
Sang-Jae Kouwenberg 75
Hans Busker 87 Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
Jesse van der Heijden 52
Timo Tak 61
Lucas de Jong 56
Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
Giel Wieggers 57
Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
Wouter Jongeneelen 89 Bruut
Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
Robin van Dijk 66 Yosemite
Kjeldo Visser 82
Jelle Zijlstra 74 Bruut
Tim Ponsen 93
Nigel Armino 92 IVY Climbing
Leto Cavé 63 Disp
Jens de Louw 70 Disp
Anon3046 - -
Julian Konig 90
Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
Erik van den Goor 84

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
# Naam Rugnummer Team
1 Mikola Byelov 64 Monk Amsterdam
2 Sang-Jae Kouwenberg 75
3 Isaac van Hoogstraaten 73 Monk Eindhoven
4 Kjeldo Visser 82
5 Tim Reuser 55
6 Elko Schellingerhout 58 Monk Eindhoven
7 Anon1960 - -
8 Lucas Hijdra 80
9 Zeno Schaekers 69 Team Mountain Network
10 Janneman de Roon 91 Yosemite
11 Leto Cavé 63
12 Robin van Dijk 66 Yosemite
13 Wouter Jongeneelen 89 Bruut
14 Nigel Armino 92 IVY Climbing
15 Jens de Louw 70
16 Julian Konig 90
17 Dennis List 94 Team Mountain Network
18 Vincent van den Berg 78 REVOLT
19 Bob Giesberts 54 Cube Bouldergym
20 Tom Elink Schuurman 86 Cube Bouldergym
21 Michiel Hennevelt 60 Monk Eindhoven
22 Hans Busker 87 Monk Eindhoven
23 Gidion van Doorn 51 GRIP Nijmegen
24 Erik van den Goor 84
25 Anon3046 - -
26 Truong Ngo 95 Team Neoliet
27 Giel Wieggers 57
28 Lucas de Jong 56
29 Tim Ponsen 93
30 Jesse van der Heijden 52
31 Bruno Geurts 62 Monk Eindhoven
32 Tom Reuvers 53 GRIP Nijmegen
33 Timo Tak 61
34 Jelle Zijlstra 74 Bruut
18-03-2017 17:37
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 61 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T10 7Z13 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T3Z3 4T9 4Z9 100.0
2 Tim Reuser 55 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 4Z4 80.0
3 Bruno Geurts 62 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 8Z10 T1Z1 Z3 T2Z1 T7Z1 3T10 4Z6 65.0 Monk Eindhoven
4 Wouter Jongeneelen 89 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 6Z7 T3Z3 - T1Z1 T7Z2 3T11 3Z6 55.0 Bruut
5 Elko Schellingerhout 58 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 7Z8 T1Z1 - T1Z1 T10Z9 3T12 3Z11 51.0 Monk Eindhoven
6 Michiel Hennevelt 60 T4Z2 T4Z2 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T12 7Z12 T1Z1 T3Z3 Z2 Z1 2T4 4Z7 47.0 Monk Eindhoven
7 Julian Konig 90 Z4 T4Z3 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T10 6Z13 43.0
8 Hans Busker 87 T5Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 5T11 6Z9 40.0 Monk Eindhoven
9 Nigel Armino 92 Z5 T4Z2 T1Z1 Z4 T5Z1 T1Z1 T1Z1 5T12 7Z15 37.0 IVY Climbing
10 Truong Ngo 95 Z1 T2Z2 T2Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 4T7 6Z10 34.0 Team Neoliet
11 Mikola Byelov 64 Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T8 5Z5 31.0 Monk Amsterdam
12 Zeno Schaekers 69 T2Z2 T3Z1 T2Z2 T1Z1 4T8 4Z6 28.0 Team Mountain Network
13 Giel Wieggers 57 Z2 T3Z3 T3Z1 Z2 T4Z4 T1Z1 4T11 6Z13 26.0
14 Vincent van den Berg 78 Z3 T4Z4 T4Z2 T2Z1 T1Z1 4T11 5Z11 24.0 REVOLT
15 Bob Giesberts 54 Z3 T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 3T4 5Z10 22.0 Cube Bouldergym
16 Leto Cavé 63 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z5 20.0
17 Jelle Zijlstra 74 Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 3T5 5Z5 18.0 Bruut
18 Lucas de Jong 56 Z1 T2Z2 Z2 T3Z1 T1Z1 3T6 5Z7 16.0
19 Janneman de Roon 91 Z3 T4Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 3T6 5Z10 14.0 Yosemite
20 Robin van Dijk 66 Z2 T3Z2 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z7 12.0 Yosemite
21 Jens de Louw 70 T3Z3 Z3 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z9 10.0
22 Anon1960 - T3Z2 T2Z2 T1Z1 3T6 3Z5 9.0 -
23 Jesse van der Heijden 52 T4Z1 T3Z2 T1Z1 3T8 3Z4 8.0
24 Dennis List 94 Z2 T2Z2 T5Z4 T2Z2 3T9 4Z10 7.0 Team Mountain Network
25 Gidion van Doorn 51 Z1 Z5 Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 5Z10 6.0 GRIP Nijmegen
26 Sang-Jae Kouwenberg 75 Z4 T2Z1 Z3 Z3 T1Z1 2T3 5Z12 5.0
27 Tom Elink Schuurman 86 T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 4.0 Cube Bouldergym
28 Kjeldo Visser 82 T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 3.0
28 Erik van den Goor 84 T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 3.0
30 Isaac van Hoogstraaten 73 Z3 Z1 Z2 Z3 T1Z1 1T1 5Z10 1.0 Monk Eindhoven
31 Anon3046 - Z1 Z1 T1Z1 1T1 3Z3 0.0 -
32 Lucas Hijdra 80 Z3 T1Z1 1T1 2Z4 0.0
33 Tim Ponsen 93 Z3 T2Z1 1T2 2Z4 0.0
34 Tom Reuvers 53 Z1 0T0 1Z1 0.0 GRIP Nijmegen