NJK BOULDER 2017, 03-06-2017 10:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Ingepland
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001], Jeugd B [2002 en 2003], Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2017 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Monk Rotterdam open
11.00 uur Sluiting Isolatie CDE
11.30 uur Start Finale CDE
14.15 uur Einde Finale CDE
14.15 uur Sluiting Isolatie JAB
14.30 uur Prijsuitreiking CDE
15.00 uur Start Finale JAB
17.40 uur Einde Finale JAB
18.00 uur Prijsuitreiking JAB
18.15 uur Einde NJK Boulder 2017


Voor het NJK Boulder 2017 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 201 IVY Climbing
Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
Trevor Vermoolen 203 REVOLT
Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
Max Deelen 205
Lucas de Jong 206 GRIP Nijmegen Selectie
Jesse van der Heijden 209 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 GRIP Nijmegen Selectie
2 Lucas de Jong 206 GRIP Nijmegen Selectie
3 Max Deelen 205
4 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
5 Trevor Vermoolen 203 REVOLT
6 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
7 Nigel Armino 201 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 202 T1B1 B1 T3B3 T1B1 3T5 4B6 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 204 T7B7 B3 T3B3 T3B2 3T13 4B15 80.0 GRIP Nijmegen
3 Max Deelen 205 T7B1 B1 T5B5 - 2T12 3B7 65.0
4 Nigel Armino 201 T3B3 B2 - B1 1T3 3B6 55.0 IVY Climbing
5 Lucas de Jong 206 T4B2 - - - 1T4 1B2 51.0 GRIP Nijmegen Selectie
6 Trevor Vermoolen 203 B2 B1 T7B7 B2 1T7 4B12 47.0 REVOLT
7 Jesse van der Heijden 209 B4 - - - 0T0 1B4 43.0 GRIP Nijmegen Selectie

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Mikola Byelov 401 Monk Amsterdam
Isaac van Hoogstraaten 402
Teun van der Graaf 403
Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
Simon Boes 406 GRIP Nijmegen Selectie
Anon3582 - -
Antonie Moes 408 Top-It

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 408 Top-It
2 Anon3582 - -
3 Simon Boes 406 GRIP Nijmegen Selectie
4 Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
5 Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
6 Teun van der Graaf 403
7 Isaac van Hoogstraaten 402
8 Mikola Byelov 401 Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 401 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 4T6 4B4 100.0 Monk Amsterdam
2 Teun van der Graaf 403 B1 B1 T3B3 T2B1 2T5 4B6 80.0
3 Isaac van Hoogstraaten 402 T3B2 - T3B3 - 2T6 2B5 65.0
4 Jules Kluwer 404 T8B6 - T6B6 B3 2T14 3B15 55.0 Kei Boulderhal
5 Zeno Schaekers 405 T1B1 B3 B1 - 1T1 3B5 51.0 Team Mountain Network
6 Anon3582 - - B2 B4 - 0T0 2B6 45.0 -
6 Antonie Moes 408 B4 - B2 - 0T0 2B6 45.0 Top-It
8 Simon Boes 406 B7 - B8 - 0T0 2B15 40.0 GRIP Nijmegen Selectie

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Leto Cavé 601 Team Mountain Network
Jens de Louw 602
Ynze Visser 603 REVOLT
Paul Brand 604 REVOLT
Ties Baars 605
Thijme Maassen 606
Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network
2 Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
3 Thijme Maassen 606
4 Ties Baars 605
5 Paul Brand 604 REVOLT
6 Ynze Visser 603 REVOLT
7 Jens de Louw 602
8 Leto Cavé 601 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 601 T4B2 B1 - T1B1 2T5 3B4 100.0 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 603 T3B2 B5 T2B1 - 2T5 3B8 80.0 REVOLT
3 Jens de Louw 602 B1 T4B1 T4B4 - 2T8 3B6 65.0
4 Paul Brand 604 T4B4 - T4B1 - 2T8 2B5 55.0 REVOLT
5 Thijme Maassen 606 B2 - B5 - 0T0 2B7 51.0
6 Tycho van der Straaten 607 B4 B4 - - 0T0 2B8 47.0 Ayers Rookies
7 Ties Baars 605 B4 - B9 - 0T0 2B13 43.0
8 Iwan Pasveer 608 B2 - - - 0T0 1B2 40.0 Team Mountain Network

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Tiba Vroom 106 REVOLT
Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
2 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 106 REVOLT
4 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
5 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
6 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
8 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 101 B2 T2B1 B2 T2B2 2T4 4B7 100.0 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 106 B3 T3B1 B3 T2B2 2T5 4B9 80.0 REVOLT
3 Marieke Berends 104 B1 - B2 T1B1 1T1 3B4 65.0 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 102 B1 - B2 T2B2 1T2 3B5 55.0 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 105 B1 - B5 - 0T0 2B6 51.0 Team Neoliet
6 Naomi Swagten 103 - - B6 - 0T0 1B6 47.0 Team Neoliet
7 Helen Zegelaar 107 - - - - 0T0 0B0 42.0 Team Neoliet
7 Bo Nederkoorn 108 - - - - 0T0 0B0 42.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Ysa Rakestraw 301
Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
Kyra de Bree 303 Climb Up
Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
Simone Gerritsen 306
Manon Boereboom 307
Anon3559 - -
Kaya van Haasteren 308 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Kaya van Haasteren 308 GRIP Nijmegen Selectie
2 Manon Boereboom 307
3 Simone Gerritsen 306
4 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
5 Anon3559 - -
6 Kyra de Bree 303 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
8 Ysa Rakestraw 301
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon3559 - T2B1 - T4B1 B4 2T6 3B6 100.0 -
2 Jasmijn van de Sande 305 T2B1 - B4 - 1T2 2B5 80.0 Climb Up
3 Ysa Rakestraw 301 T3B1 B1 B1 B2 1T3 4B5 65.0
4 Carlijn Hukkelhoven 302 B2 B3 B2 - 0T0 3B7 55.0 IVY Climbing
5 Simone Gerritsen 306 B3 - B4 B3 0T0 3B10 51.0
6 Manon Boereboom 307 - - B5 - 0T0 1B5 47.0
7 Kyra de Bree 303 - - - - 0T0 0B0 42.0 Climb Up
7 Kaya van Haasteren 308 - - - - 0T0 0B0 42.0 GRIP Nijmegen Selectie

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team Opm.
Pleun Frank 501 Monk Amsterdam
Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
Sven van der Heijden 504 REVOLT
Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
Mette van Liempd 509 Dispensatie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Mette van Liempd 509
2 Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
3 Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
4 Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Sven van der Heijden 504 REVOLT
7 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
8 Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
9 Pleun Frank 501 Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 502 T2B2 T4B2 T2B1 T1B1 4T9 4B6 100.0 Top Climbing Twente
2 Pleun Frank 501 T2B1 B2 - T1B1 2T3 3B4 80.0 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 504 - - T3B3 T1B1 2T4 2B4 65.0 REVOLT
4 Isa Witte 506 - - B1 T1B1 1T1 2B2 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Mette van Liempd 509 B2 T2B2 B2 B1 1T2 4B7 51.0
6 Lies van Raaij 505 T2B1 - - B3 1T2 2B4 47.0 Team Delfts Bleau
7 Manon Knops 507 B3 B1 B2 B6 0T0 4B12 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Julia Janssen 508 - - B4 B3 0T0 2B7 40.0 Cube Bouldergym
9 Iris van 't Westeinde 503 - - - - 0T0 0B0 37.0 Team Neoliet

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes D : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes E : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.