NJK BOULDER 2017, 03-06-2017 10:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Ingepland
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001], Jeugd B [2002 en 2003], Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2017 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Monk Rotterdam open
11.00 uur Sluiting Isolatie CDE
11.30 uur Start Finale CDE
14.15 uur Einde Finale CDE
14.15 uur Sluiting Isolatie JAB
14.30 uur Prijsuitreiking CDE
15.00 uur Start Finale JAB
17.40 uur Einde Finale JAB
18.00 uur Prijsuitreiking JAB
18.15 uur Einde NJK Boulder 2017


Voor het NJK Boulder 2017 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
Don van Laere 202 NED Team Delfts Bleau
Trevor Vermoolen 203 NED West Coast Climbing
Gidion van Doorn 204 NED Grip
Max Deelen 205 NED
Lucas de Jong 206 NED ED+
Jesse van der Heijden 209 NED ED+

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Lucas de Jong 206 ED+
3 Max Deelen 205
4 Gidion van Doorn 204 Grip
5 Trevor Vermoolen 203 West Coast Climbing
6 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
7 Nigel Armino 201 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Lucas de Jong 206 ED+
3 Max Deelen 205
4 Gidion van Doorn 204 Grip
5 Trevor Vermoolen 203 West Coast Climbing
6 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
7 Nigel Armino 201 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Lucas de Jong 206 ED+
3 Max Deelen 205
4 Gidion van Doorn 204 Grip
5 Trevor Vermoolen 203 West Coast Climbing
6 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
7 Nigel Armino 201 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Lucas de Jong 206 ED+
3 Max Deelen 205
4 Gidion van Doorn 204 Grip
5 Trevor Vermoolen 203 West Coast Climbing
6 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
7 Nigel Armino 201 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 202 T1B1 B1 T3B3 T1B1 3T5 4B6 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 204 T7B7 B3 T3B3 T3B2 3T13 4B15 80.0 Grip
3 Max Deelen 205 T7B1 B1 T5B5 - 2T12 3B7 65.0
4 Nigel Armino 201 T3B3 B2 - B1 1T3 3B6 55.0 IVY Climbing
5 Lucas de Jong 206 T4B2 - - - 1T4 1B2 51.0 ED+
6 Trevor Vermoolen 203 B2 B1 T7B7 B2 1T7 4B12 47.0 West Coast Climbing
7 Jesse van der Heijden 209 B4 - - - 0T0 1B4 43.0 ED+

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Nikola Byelov 401 NED Monk Jeugd Amsterdam
Isaac van Hoogstraaten 402 NED Monk Jeugd Eindhoven
Teun van der Graaf 403 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jules Kluwer 404 NED Kei Boulderhal
Zeno Schaekers 405 NED Team Mountain Network
Simon Boes 406 NED ED+
Victor van der Zwaag 407 NED Monk Jeugd Amsterdam
Antonie Moes 408 NED Top-It

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 408 Top-It
2 Victor van der Zwaag 407 Monk Jeugd Amsterdam
3 Simon Boes 406 ED+
4 Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
5 Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
6 Teun van der Graaf 403 Monk Jeugd Eindhoven
7 Isaac van Hoogstraaten 402 Monk Jeugd Eindhoven
8 Nikola Byelov 401 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 408 Top-It
2 Victor van der Zwaag 407 Monk Jeugd Amsterdam
3 Simon Boes 406 ED+
4 Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
5 Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
6 Teun van der Graaf 403 Monk Jeugd Eindhoven
7 Isaac van Hoogstraaten 402 Monk Jeugd Eindhoven
8 Nikola Byelov 401 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 408 Top-It
2 Victor van der Zwaag 407 Monk Jeugd Amsterdam
3 Simon Boes 406 ED+
4 Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
5 Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
6 Teun van der Graaf 403 Monk Jeugd Eindhoven
7 Isaac van Hoogstraaten 402 Monk Jeugd Eindhoven
8 Nikola Byelov 401 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 408 Top-It
2 Victor van der Zwaag 407 Monk Jeugd Amsterdam
3 Simon Boes 406 ED+
4 Zeno Schaekers 405 Team Mountain Network
5 Jules Kluwer 404 Kei Boulderhal
6 Teun van der Graaf 403 Monk Jeugd Eindhoven
7 Isaac van Hoogstraaten 402 Monk Jeugd Eindhoven
8 Nikola Byelov 401 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nikola Byelov 401 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 4T6 4B4 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Teun van der Graaf 403 B1 B1 T3B3 T2B1 2T5 4B6 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Isaac van Hoogstraaten 402 T3B2 - T3B3 - 2T6 2B5 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jules Kluwer 404 T8B6 - T6B6 B3 2T14 3B15 55.0 Kei Boulderhal
5 Zeno Schaekers 405 T1B1 B3 B1 - 1T1 3B5 51.0 Team Mountain Network
6 Victor van der Zwaag 407 - B2 B4 - 0T0 2B6 45.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Antonie Moes 408 B4 - B2 - 0T0 2B6 45.0 Top-It
8 Simon Boes 406 B7 - B8 - 0T0 2B15 40.0 ED+

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Leto Cavé 601 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 602 NED
Ynze Visser 603 NED West Coast Climbing
Paul Brand 604 NED West Coast Climbing
Ties Baars 605 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijme Maassen 606 NED Monk Jeugd Eindhoven
Tycho van der Straaten 607 NED Ayers Rookies
Iwan Pasveer 608 NED Team Mountain Network

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network
2 Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
3 Thijme Maassen 606 Monk Jeugd Eindhoven
4 Ties Baars 605 Monk Jeugd Eindhoven
5 Paul Brand 604 West Coast Climbing
6 Ynze Visser 603 West Coast Climbing
7 Jens de Louw 602
8 Leto Cavé 601 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network
2 Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
3 Thijme Maassen 606 Monk Jeugd Eindhoven
4 Ties Baars 605 Monk Jeugd Eindhoven
5 Paul Brand 604 West Coast Climbing
6 Ynze Visser 603 West Coast Climbing
7 Jens de Louw 602
8 Leto Cavé 601 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network
2 Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
3 Thijme Maassen 606 Monk Jeugd Eindhoven
4 Ties Baars 605 Monk Jeugd Eindhoven
5 Paul Brand 604 West Coast Climbing
6 Ynze Visser 603 West Coast Climbing
7 Jens de Louw 602
8 Leto Cavé 601 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Iwan Pasveer 608 Team Mountain Network
2 Tycho van der Straaten 607 Ayers Rookies
3 Thijme Maassen 606 Monk Jeugd Eindhoven
4 Ties Baars 605 Monk Jeugd Eindhoven
5 Paul Brand 604 West Coast Climbing
6 Ynze Visser 603 West Coast Climbing
7 Jens de Louw 602
8 Leto Cavé 601 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 601 T4B2 B1 - T1B1 2T5 3B4 100.0 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 603 T3B2 B5 T2B1 - 2T5 3B8 80.0 West Coast Climbing
3 Jens de Louw 602 B1 T4B1 T4B4 - 2T8 3B6 65.0
4 Paul Brand 604 T4B4 - T4B1 - 2T8 2B5 55.0 West Coast Climbing
5 Thijme Maassen 606 B2 - B5 - 0T0 2B7 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Tycho van der Straaten 607 B4 B4 - - 0T0 2B8 47.0 Ayers Rookies
7 Ties Baars 605 B4 - B9 - 0T0 2B13 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Iwan Pasveer 608 B2 - - - 0T0 1B2 40.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Daan Terng 801 NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg 802 NED Ayers Rookies
Jesse Honkoop 803 NED Team Mountain Network
Gijs Kieboom 804 NED Climb Up
Kamiel Ariëns 805 NED Team Delfts Bleau
Valentijn de Vriese 806 NED Monk Jeugd Amsterdam
David Klos 807 NED Cube Bouldergym
Boris van Asselt 808 NED Team Yellowstone

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Boris van Asselt 808 Team Yellowstone
2 David Klos 807 Cube Bouldergym
3 Valentijn de Vriese 806 Monk Jeugd Amsterdam
4 Kamiel Ariëns 805 Team Delfts Bleau
5 Gijs Kieboom 804 Climb Up
6 Jesse Honkoop 803 Team Mountain Network
7 Ferbe Verburg 802 Ayers Rookies
8 Daan Terng 801 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Boris van Asselt 808 Team Yellowstone
2 David Klos 807 Cube Bouldergym
3 Valentijn de Vriese 806 Monk Jeugd Amsterdam
4 Kamiel Ariëns 805 Team Delfts Bleau
5 Gijs Kieboom 804 Climb Up
6 Jesse Honkoop 803 Team Mountain Network
7 Ferbe Verburg 802 Ayers Rookies
8 Daan Terng 801 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Boris van Asselt 808 Team Yellowstone
2 David Klos 807 Cube Bouldergym
3 Valentijn de Vriese 806 Monk Jeugd Amsterdam
4 Kamiel Ariëns 805 Team Delfts Bleau
5 Gijs Kieboom 804 Climb Up
6 Jesse Honkoop 803 Team Mountain Network
7 Ferbe Verburg 802 Ayers Rookies
8 Daan Terng 801 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Boris van Asselt 808 Team Yellowstone
2 David Klos 807 Cube Bouldergym
3 Valentijn de Vriese 806 Monk Jeugd Amsterdam
4 Kamiel Ariëns 805 Team Delfts Bleau
5 Gijs Kieboom 804 Climb Up
6 Jesse Honkoop 803 Team Mountain Network
7 Ferbe Verburg 802 Ayers Rookies
8 Daan Terng 801 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 804 T3B1 T3B1 T1B1 T1B1 4T8 4B4 100.0 Climb Up
2 Daan Terng 801 T4B1 B4 T1B1 B1 2T5 4B7 73.0 Team Mountain Network
2 Boris van Asselt 808 T4B2 B1 T1B1 B3 2T5 4B7 73.0 Team Yellowstone
4 David Klos 807 T4B1 B2 T1B1 2T5 3B4 55.0 Cube Bouldergym
5 Valentijn de Vriese 806 B1 T1B1 T5B2 2T6 3B4 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Jesse Honkoop 803 T6B6 B3 T1B1 2T7 3B10 47.0 Team Mountain Network
7 Ferbe Verburg 802 B2 B3 T3B1 B2 1T3 4B8 43.0 Ayers Rookies
8 Kamiel Ariëns 805 B1 B5 B4 0T0 3B10 40.0 Team Delfts Bleau

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Jouke Visser 1001 NED Ayers Rookies
Mees Rietberg 1002 NED Cube Bouldergym
Tom van Holland 1003 NED Team Neoliet
Joep Voogsgerd 1004 NED Cube Bouldergym
Sjors Bon 1005 NED Team Kids From The Block
Finn van den Elst 1006 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 1007 NED Cube Bouldergym
Sven Jansen 1008 NED Team Neoliet

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 1001 Ayers Rookies
2 Jiri Kortink 1007 Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 1008 Team Neoliet
4 Mees Rietberg 1002 Cube Bouldergym
5 Tom van Holland 1003 Team Neoliet
6 Sjors Bon 1005 Team Kids From The Block
7 Joep Voogsgerd 1004 Cube Bouldergym
8 Finn van den Elst 1006 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 1001 Ayers Rookies
2 Jiri Kortink 1007 Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 1008 Team Neoliet
4 Mees Rietberg 1002 Cube Bouldergym
5 Tom van Holland 1003 Team Neoliet
6 Sjors Bon 1005 Team Kids From The Block
7 Joep Voogsgerd 1004 Cube Bouldergym
8 Finn van den Elst 1006 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 1001 Ayers Rookies
2 Jiri Kortink 1007 Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 1008 Team Neoliet
4 Mees Rietberg 1002 Cube Bouldergym
5 Tom van Holland 1003 Team Neoliet
6 Sjors Bon 1005 Team Kids From The Block
7 Joep Voogsgerd 1004 Cube Bouldergym
8 Finn van den Elst 1006 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 1001 Ayers Rookies
2 Jiri Kortink 1007 Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 1008 Team Neoliet
4 Mees Rietberg 1002 Cube Bouldergym
5 Tom van Holland 1003 Team Neoliet
6 Sjors Bon 1005 Team Kids From The Block
7 Joep Voogsgerd 1004 Cube Bouldergym
8 Finn van den Elst 1006 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Jouke Visser 1001 Ayers Rookies
2 Jiri Kortink 1007 Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 1008 Team Neoliet
4 Mees Rietberg 1002 Cube Bouldergym
5 Tom van Holland 1003 Team Neoliet
6 Sjors Bon 1005 Team Kids From The Block
7 Joep Voogsgerd 1004 Cube Bouldergym
8 Finn van den Elst 1006 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Jouke Visser 1001 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B1 (5) 0T0 1B1 100.0 Ayers Rookies
2 Sjors Bon 1005 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B2 (3) 0T0 1B2 80.0 Team Kids From The Block
3 Jiri Kortink 1007 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T6 4B4 0T0 0B0 65.0 Cube Bouldergym
4 Finn van den Elst 1006 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 0T0 0B0 55.0 Cube Bouldergym
5 Joep Voogsgerd 1004 T1B1 B1 T2B1 T1B1 3T4 4B4 0T0 0B0 51.0 Cube Bouldergym
6 Tom van Holland 1003 T2B2 T1B1 B3 T1B1 3T4 4B7 0T0 0B0 47.0 Team Neoliet
7 Sven Jansen 1008 T1B1 T2B2 B10 T1B1 3T4 4B14 0T0 0B0 43.0 Team Neoliet
8 Mees Rietberg 1002 T1B1 B1 T7B7 T1B1 3T9 4B10 0T0 0B0 40.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Connor Brandt 1201 NED Team Delfts Bleau
Tijn Mantes 1202 NED Team Delfts Bleau
Sylvan Elink Schuurman 1203 NED Cube Bouldergym
Tyler Brandt 1204 NED Team Delfts Bleau
Danko Olislagers 1205 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marijn Baesjou 1206 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 1206 Monk Jeugd Eindhoven
2 Danko Olislagers 1205 Monk Jeugd Eindhoven
3 Tyler Brandt 1204 Team Delfts Bleau
4 Sylvan Elink Schuurman 1203 Cube Bouldergym
5 Tijn Mantes 1202 Team Delfts Bleau
6 Connor Brandt 1201 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 1206 Monk Jeugd Eindhoven
2 Danko Olislagers 1205 Monk Jeugd Eindhoven
3 Tyler Brandt 1204 Team Delfts Bleau
4 Sylvan Elink Schuurman 1203 Cube Bouldergym
5 Tijn Mantes 1202 Team Delfts Bleau
6 Connor Brandt 1201 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 1206 Monk Jeugd Eindhoven
2 Danko Olislagers 1205 Monk Jeugd Eindhoven
3 Tyler Brandt 1204 Team Delfts Bleau
4 Sylvan Elink Schuurman 1203 Cube Bouldergym
5 Tijn Mantes 1202 Team Delfts Bleau
6 Connor Brandt 1201 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 1206 Monk Jeugd Eindhoven
2 Danko Olislagers 1205 Monk Jeugd Eindhoven
3 Tyler Brandt 1204 Team Delfts Bleau
4 Sylvan Elink Schuurman 1203 Cube Bouldergym
5 Tijn Mantes 1202 Team Delfts Bleau
6 Connor Brandt 1201 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Connor Brandt 1201 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 4T5 4B5 100.0 Team Delfts Bleau
2 Tyler Brandt 1204 T1B1 T1B1 T1B1 B1 3T3 4B4 80.0 Team Delfts Bleau
3 Marijn Baesjou 1206 T1B1 - - - 1T1 1B1 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Danko Olislagers 1205 T2B1 B1 - - 1T2 2B2 55.0 Monk Jeugd Eindhoven
5 Tijn Mantes 1202 B1 B1 - - 0T0 2B2 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sylvan Elink Schuurman 1203 B1 - - - 0T0 1B1 47.0 Cube Bouldergym

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Julia Meijer 101 NED Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 102 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 103 NED Team Neoliet
Marieke Berends 104 NED Monk Eindhoven
Julia van den Goor 105 NED Team Neoliet
Tiba Vroom 106 NED West Coast Climbing
Helen Zegelaar 107 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 108 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
2 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 106 West Coast Climbing
4 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
5 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
6 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
8 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
2 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 106 West Coast Climbing
4 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
5 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
6 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
8 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
2 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 106 West Coast Climbing
4 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
5 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
6 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
8 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
2 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
3 Tiba Vroom 106 West Coast Climbing
4 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
5 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
6 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
8 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 101 B2 T2B1 B2 T2B2 2T4 4B7 100.0 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 106 B3 T3B1 B3 T2B2 2T5 4B9 80.0 West Coast Climbing
3 Marieke Berends 104 B1 - B2 T1B1 1T1 3B4 65.0 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 102 B1 - B2 T2B2 1T2 3B5 55.0 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 105 B1 - B5 - 0T0 2B6 51.0 Team Neoliet
6 Naomi Swagten 103 - - B6 - 0T0 1B6 47.0 Team Neoliet
7 Helen Zegelaar 107 - - - - 0T0 0B0 42.0 Team Neoliet
7 Bo Nederkoorn 108 - - - - 0T0 0B0 42.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Ysa Rakestraw 301 NED Monk Jeugd Eindhoven
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Kyra de Bree 303 NED Climb Up
Jasmijn van de Sande 305 NED Climb Up
Simone Gerritsen 306 NED Monk Jeugd Eindhoven
Manon Boereboom 307 NED Monk Jeugd Eindhoven
Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
Kaya van Haasteren 308 NED ED+

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Kaya van Haasteren 308 ED+
2 Manon Boereboom 307 Monk Jeugd Eindhoven
3 Simone Gerritsen 306 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
5 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
6 Kyra de Bree 303 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
8 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Kaya van Haasteren 308 ED+
2 Manon Boereboom 307 Monk Jeugd Eindhoven
3 Simone Gerritsen 306 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
5 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
6 Kyra de Bree 303 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
8 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Kaya van Haasteren 308 ED+
2 Manon Boereboom 307 Monk Jeugd Eindhoven
3 Simone Gerritsen 306 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
5 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
6 Kyra de Bree 303 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
8 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Kaya van Haasteren 308 ED+
2 Manon Boereboom 307 Monk Jeugd Eindhoven
3 Simone Gerritsen 306 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
5 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
6 Kyra de Bree 303 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
8 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Laura Knops 304 T2B1 - T4B1 B4 2T6 3B6 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 305 T2B1 - B4 - 1T2 2B5 80.0 Climb Up
3 Ysa Rakestraw 301 T3B1 B1 B1 B2 1T3 4B5 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 302 B2 B3 B2 - 0T0 3B7 55.0 IVY Climbing
5 Simone Gerritsen 306 B3 - B4 B3 0T0 3B10 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Manon Boereboom 307 - - B5 - 0T0 1B5 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Kyra de Bree 303 - - - - 0T0 0B0 42.0 Climb Up
7 Kaya van Haasteren 308 - - - - 0T0 0B0 42.0 ED+

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Pleun Frank 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sam Swalué 502 NED Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde 503 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 504 NED West Coast Climbing
Lies van Raaij 505 NED Team Delfts Bleau
Isa Witte 506 NED Klimmuur Utrecht
Manon Knops 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Julia Janssen 508 NED Cube Bouldergym
Mette van Liempd 509 NED Monk Jeugd Eindhoven Dispensatie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Mette van Liempd 509 Monk Jeugd Eindhoven
2 Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
3 Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
4 Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Isabelle van der Heijden 504 West Coast Climbing
7 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
8 Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
9 Pleun Frank 501 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mette van Liempd 509 Monk Jeugd Eindhoven
2 Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
3 Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
4 Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Isabelle van der Heijden 504 West Coast Climbing
7 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
8 Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
9 Pleun Frank 501 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mette van Liempd 509 Monk Jeugd Eindhoven
2 Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
3 Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
4 Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Isabelle van der Heijden 504 West Coast Climbing
7 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
8 Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
9 Pleun Frank 501 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Mette van Liempd 509 Monk Jeugd Eindhoven
2 Julia Janssen 508 Cube Bouldergym
3 Manon Knops 507 ES Onsight Klimtalenten
4 Isa Witte 506 Klimmuur Utrecht
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Isabelle van der Heijden 504 West Coast Climbing
7 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
8 Sam Swalué 502 Top Climbing Twente
9 Pleun Frank 501 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 502 T2B2 T4B2 T2B1 T1B1 4T9 4B6 100.0 Top Climbing Twente
2 Pleun Frank 501 T2B1 B2 - T1B1 2T3 3B4 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Isabelle van der Heijden 504 - - T3B3 T1B1 2T4 2B4 65.0 West Coast Climbing
4 Isa Witte 506 - - B1 T1B1 1T1 2B2 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Mette van Liempd 509 B2 T2B2 B2 B1 1T2 4B7 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Lies van Raaij 505 T2B1 - - B3 1T2 2B4 47.0 Team Delfts Bleau
7 Manon Knops 507 B3 B1 B2 B6 0T0 4B12 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Julia Janssen 508 - - B4 B3 0T0 2B7 40.0 Cube Bouldergym
9 Iris van 't Westeinde 503 - - - - 0T0 0B0 37.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Edith Savenije 701 NED Top-It
Skylar van der Oest 702 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mara Voorthuis 703 NED Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 704 NED IVY Climbing
Lisa Klem 705 NED JGDCLB Den Haag
Klaar van den Beuken 706 NED Ayers Rookies
Nina van Bemmel 707 NED Team Neoliet
Indy Rietberg 708 NED Cube Bouldergym

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Indy Rietberg 708 Cube Bouldergym
2 Nina van Bemmel 707 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 706 Ayers Rookies
4 Lisa Klem 705 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 704 IVY Climbing
6 Mara Voorthuis 703 Kei Boulderhal
7 Skylar van der Oest 702 Monk Jeugd Amsterdam
8 Edith Savenije 701 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Indy Rietberg 708 Cube Bouldergym
2 Nina van Bemmel 707 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 706 Ayers Rookies
4 Lisa Klem 705 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 704 IVY Climbing
6 Mara Voorthuis 703 Kei Boulderhal
7 Skylar van der Oest 702 Monk Jeugd Amsterdam
8 Edith Savenije 701 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Indy Rietberg 708 Cube Bouldergym
2 Nina van Bemmel 707 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 706 Ayers Rookies
4 Lisa Klem 705 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 704 IVY Climbing
6 Mara Voorthuis 703 Kei Boulderhal
7 Skylar van der Oest 702 Monk Jeugd Amsterdam
8 Edith Savenije 701 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Indy Rietberg 708 Cube Bouldergym
2 Nina van Bemmel 707 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 706 Ayers Rookies
4 Lisa Klem 705 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 704 IVY Climbing
6 Mara Voorthuis 703 Kei Boulderhal
7 Skylar van der Oest 702 Monk Jeugd Amsterdam
8 Edith Savenije 701 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Indy Rietberg 708 Cube Bouldergym
2 Nina van Bemmel 707 Team Neoliet
3 Klaar van den Beuken 706 Ayers Rookies
4 Lisa Klem 705 JGDCLB Den Haag
5 Amber Schiffeleers 704 IVY Climbing
6 Mara Voorthuis 703 Kei Boulderhal
7 Skylar van der Oest 702 Monk Jeugd Amsterdam
8 Edith Savenije 701 Top-It
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 Totaal Comp. Punten Team
1 Nina van Bemmel 707 B1 T1B1 T1B1 T4B4 - 3T6 4B7 100.0 Team Neoliet
2 Mara Voorthuis 703 T4B1 T1B1 T1B1 - - 3T6 3B3 80.0 Kei Boulderhal
3 Edith Savenije 701 B1 T1B1 T1B1 - - 2T2 3B3 57.0 Top-It
3 Skylar van der Oest 702 B1 T1B1 T1B1 - - 2T2 3B3 57.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Klaar van den Beuken 706 B1 T1B1 T1B1 - - 2T2 3B3 57.0 Ayers Rookies
6 Amber Schiffeleers 704 B1 T1B1 T2B2 B2 - 2T3 4B6 47.0 IVY Climbing
7 Lisa Klem 705 B1 T2B1 T1B1 - - 2T3 3B3 43.0 JGDCLB Den Haag
8 Indy Rietberg 708 B1 B1 B1 - - 0T0 3B3 40.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Noor Witte 901 NED Team Kids From The Block
Bibi Hamers 902 NED Team Kids From The Block
Sien Meus 903 NED Team Mountain Network
Janna Ariëns 904 NED Team Delfts Bleau
Renske van der Meijden 905 NED Team Yellowstone
Belle van der Putten 907 NED Monk Jeugd Amsterdam
Bente Schiffeleers 908 NED IVY Climbing
Lianne Briaire 909 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Sien Meus 903 Team Mountain Network
2 Bente Schiffeleers 908 IVY Climbing
3 Lianne Briaire 909 Team Delfts Bleau
4 Bibi Hamers 902 Team Kids From The Block
5 Janna Ariëns 904 Team Delfts Bleau
6 Noor Witte 901 Team Kids From The Block
7 Renske van der Meijden 905 Team Yellowstone
8 Belle van der Putten 907 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sien Meus 903 Team Mountain Network
2 Bente Schiffeleers 908 IVY Climbing
3 Lianne Briaire 909 Team Delfts Bleau
4 Bibi Hamers 902 Team Kids From The Block
5 Janna Ariëns 904 Team Delfts Bleau
6 Noor Witte 901 Team Kids From The Block
7 Renske van der Meijden 905 Team Yellowstone
8 Belle van der Putten 907 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sien Meus 903 Team Mountain Network
2 Bente Schiffeleers 908 IVY Climbing
3 Lianne Briaire 909 Team Delfts Bleau
4 Bibi Hamers 902 Team Kids From The Block
5 Janna Ariëns 904 Team Delfts Bleau
6 Noor Witte 901 Team Kids From The Block
7 Renske van der Meijden 905 Team Yellowstone
8 Belle van der Putten 907 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sien Meus 903 Team Mountain Network
2 Bente Schiffeleers 908 IVY Climbing
3 Lianne Briaire 909 Team Delfts Bleau
4 Bibi Hamers 902 Team Kids From The Block
5 Janna Ariëns 904 Team Delfts Bleau
6 Noor Witte 901 Team Kids From The Block
7 Renske van der Meijden 905 Team Yellowstone
8 Belle van der Putten 907 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Renske van der Meijden 905 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B1 (7) 0T0 1B1 100.0 Team Yellowstone
2 Bibi Hamers 902 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B2 (6) 0T0 1B2 80.0 Team Kids From The Block
3 Noor Witte 901 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B3 (5) 0T0 1B3 65.0 Team Kids From The Block
4 Sien Meus 903 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 4T6 4B6 0T0 0B0 55.0 Team Mountain Network
5 Bente Schiffeleers 908 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 4T7 4B4 0T0 0B0 51.0 IVY Climbing
6 Janna Ariëns 904 T1B1 B1 T4B1 B2 2T5 4B5 0T0 0B0 47.0 Team Delfts Bleau
7 Lianne Briaire 909 T3B2 B1 B1 T3B1 2T6 4B5 0T0 0B0 43.0 Team Delfts Bleau
8 Belle van der Putten 907 T4B1 - - B1 1T4 2B2 0T0 0B0 40.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 1101 NED Team Mountain Network
Tessa Robichon 1102 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nina van der Heide 1103 NED Monk Jeugd Amsterdam
Emma Snellen 1104 NED Team Delfts Bleau
Yara van Winden 1105 NED Team Delfts Bleau
Sterre van Gelooven 1106 NED IVY Climbing
Eline Briaire 1107 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Gelooven 1106 IVY Climbing
2 Emma Snellen 1104 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 1101 Team Mountain Network
4 Yara van Winden 1105 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 1102 Monk Jeugd Amsterdam
6 Eline Briaire 1107 Team Delfts Bleau
7 Nina van der Heide 1103 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Gelooven 1106 IVY Climbing
2 Emma Snellen 1104 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 1101 Team Mountain Network
4 Yara van Winden 1105 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 1102 Monk Jeugd Amsterdam
6 Eline Briaire 1107 Team Delfts Bleau
7 Nina van der Heide 1103 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Gelooven 1106 IVY Climbing
2 Emma Snellen 1104 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 1101 Team Mountain Network
4 Yara van Winden 1105 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 1102 Monk Jeugd Amsterdam
6 Eline Briaire 1107 Team Delfts Bleau
7 Nina van der Heide 1103 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Gelooven 1106 IVY Climbing
2 Emma Snellen 1104 Team Delfts Bleau
3 Alysha Mulder 1101 Team Mountain Network
4 Yara van Winden 1105 Team Delfts Bleau
5 Tessa Robichon 1102 Monk Jeugd Amsterdam
6 Eline Briaire 1107 Team Delfts Bleau
7 Nina van der Heide 1103 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Tessa Robichon 1102 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B1 (10) 0T0 1B1 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Nina van der Heide 1103 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B2 (5) 0T0 1B2 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Alysha Mulder 1101 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T6 4B6 0T0 0B0 65.0 Team Mountain Network
4 Emma Snellen 1104 T1B1 B1 T2B2 B5 2T3 4B9 0T0 0B0 55.0 Team Delfts Bleau
5 Yara van Winden 1105 T1B1 B2 T4B4 - 2T5 3B7 0T0 0B0 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sterre van Gelooven 1106 B1 - - - 0T0 1B1 0T0 0B0 47.0 IVY Climbing
7 Eline Briaire 1107 B5 - - - 0T0 1B5 0T0 0B0 43.0 Team Delfts Bleau