Jeugd Lead 4 JAB, 07-10-2017 00:00, Klimcentrum Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Nigel Armino 202 IVY Climbing
Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
Mark Brand 205 Team Mountain Network
Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
Gidion van Doorn 207
Don van Laere 203 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
2 Don van Laere 203 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 205 Team Mountain Network
4 Gidion van Doorn 207
5 Nigel Armino 202 IVY Climbing
6 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
2 Don van Laere 203 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 205 Team Mountain Network
4 Gidion van Doorn 207
5 Nigel Armino 202 IVY Climbing
6 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
07-10-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 205 Top Top 55 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 202 Top 34+ 55 80.0 IVY Climbing
3 Don van Laere 203 Top 34+ 6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Stephen van Bokhoven 206 28+ 23+ 53.0 Team Neoliet
4 Gidion van Doorn 207 36+ 22+ 53.0
6 Tim Ponsen 204 22+ 13 47.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
Simon Boes 412 NED
Ties van Veggel 406 NED
Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
Jules Kluwer 413 NED Climb Up
Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 402 NED Top-It
Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
2 Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
3 Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino
4 Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
5 Ties van Veggel 406 NED
6 Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
7 Jules Kluwer 413 NED Climb Up
8 Antonie Moes 402 NED Top-It
9 Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
10 Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
11 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
12 Simon Boes 412 NED
13 Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
14 Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
2 Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
3 Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino
4 Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
5 Ties van Veggel 406 NED
6 Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
7 Jules Kluwer 413 NED Climb Up
8 Antonie Moes 402 NED Top-It
9 Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
10 Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
11 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
12 Simon Boes 412 NED
13 Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
14 Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
07-10-2017 17:40
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 414 NED Top 31 41 100.0 Team Mountain Network
2 Mikola Byelov 409 NED Top 31+ 37+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 412 NED Top 23 34+ 65.0
4 Dylan van den Berge 411 NED Top 23+ 32+ 55.0 Team Yellowstone
5 Casper Lensselink 401 NED Top 23+ 30 51.0 Team Mountain Network
6 Castor Sprado 407 NED Top 31+ 28 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Jules Kluwer 413 NED Top 23 2 43.0 Climb Up
8 Sil Rutten 416 NED 32+ 23 40.0 Team Neoliet
9 Antonie Moes 402 NED 34 22+ 37.0 Top-It
10 Jent Imelman 410 NED 33 14+ 34.0 Monte Cervino
11 Ties van Veggel 406 NED 28 14 30.0
11 Jens Peeters 403 NED 28 14 30.0 Monte Cervino
13 Falco Verhoef 415 NED 22+ 14 26.0 Monte Cervino
14 Arno De Becker 408 BEL 17 14 24.0 Team Neoliet

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 106
Naomi Swagten 101 Team Neoliet
Julia van den Goor 103 Team Neoliet
Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 102 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 111 ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 105 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Bo Nederkoorn 111 ES Onsight Klimtalenten
3 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 106
8 Marjolein Vrijhoeven 102 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Bo Nederkoorn 111 ES Onsight Klimtalenten
3 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 106
8 Marjolein Vrijhoeven 102 Team Neoliet
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 108 Top Top 47+ 100.0 Team Neoliet
2 Julia Meijer 105 23+ 36+ 37+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 101 23+ 34+ 34+ 65.0 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 103 15+ 29 24 55.0 Team Neoliet
5 Helen Zegelaar 107 15+ 22+ 51.0 Team Neoliet
6 Bo Nederkoorn 111 15 18 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Yu Anna Buijinck 106 13+ 18 43.0
8 Marjolein Vrijhoeven 102 13 17+ 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 311 IVY Climbing
Kaya van Haasteren 313
Anon1737 - -
Merleyn Koops 302
Marrit Elsinga 307 Team Mountain Network
Olivie van der Linden 314 Team Neoliet
Anon4323 - -
Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 306 Monte Cervino
Linnis van Kampen 303 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4323 - -
2 Maura-marie Mevis 311 IVY Climbing
3 Kaya van Haasteren 313
4 Marrit Elsinga 307 Team Mountain Network
5 Anon1737 - -
6 Olivie van der Linden 314 Team Neoliet
7 Nina van 't Veer 306 Monte Cervino
8 Linnis van Kampen 303 Team Mountain Network
9 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 302
# Naam Rugnummer Team
1 Anon4323 - -
2 Maura-marie Mevis 311 IVY Climbing
3 Kaya van Haasteren 313
4 Marrit Elsinga 307 Team Mountain Network
5 Anon1737 - -
6 Olivie van der Linden 314 Team Neoliet
7 Nina van 't Veer 306 Monte Cervino
8 Linnis van Kampen 303 Team Mountain Network
9 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 302
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laura Knops 310 17 34+ 35+ 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Kaya van Haasteren 313 15+ 28 21+ 80.0
3 Anon1737 - 13+ 17+ 21+ 65.0 -
4 Maura-marie Mevis 311 15 22+ 21 55.0 IVY Climbing
5 Anon4323 - 15+ 28+ 20+ 51.0 -
6 Olivie van der Linden 314 9+ 23 47.0 Team Neoliet
7 Linnis van Kampen 303 10+ 17+ 43.0 Team Mountain Network
8 Merleyn Koops 302 10 13+ 40.0
9 Marrit Elsinga 307 9+ 12+ 36.0 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 306 8+ 13+ 36.0 Monte Cervino

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.