Jeugd Lead 4 JAB, 07-10-2017 00:00, Klimcentrum Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 202 NED IVY Climbing
Stephen van Bokhoven 206 NED Team Neoliet
Mark Brand 205 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 204 NED Team Mountain Network
Gidion van Doorn 207 NED ED+
Don van Laere 203 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
2 Don van Laere 203 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 205 Team Mountain Network
4 Gidion van Doorn 207 ED+
5 Nigel Armino 202 IVY Climbing
6 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
2 Don van Laere 203 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 205 Team Mountain Network
4 Gidion van Doorn 207 ED+
5 Nigel Armino 202 IVY Climbing
6 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
07-10-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 205 Top Top 55 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 202 Top 34+ 55 80.0 IVY Climbing
3 Don van Laere 203 Top 34+ 6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Stephen van Bokhoven 206 28+ 23+ 53.0 Team Neoliet
4 Gidion van Doorn 207 36+ 22+ 53.0 ED+
6 Tim Ponsen 204 22+ 13 47.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
Simon Boes 412 NED ED+
Ties van Veggel 406 NED ED+
Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
Jules Kluwer 413 NED Climb Up
Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 402 NED Top-It
Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
2 Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
3 Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino
4 Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
5 Ties van Veggel 406 NED ED+
6 Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
7 Jules Kluwer 413 NED Climb Up
8 Antonie Moes 402 NED Top-It
9 Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
10 Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
11 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
12 Simon Boes 412 NED ED+
13 Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
14 Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mikola Byelov 409 NED Team Mountain Network
2 Castor Sprado 407 NED Klimmuur Utrecht
3 Falco Verhoef 415 NED Monte Cervino
4 Casper Lensselink 401 NED Team Mountain Network
5 Ties van Veggel 406 NED ED+
6 Sil Rutten 416 NED Team Neoliet
7 Jules Kluwer 413 NED Climb Up
8 Antonie Moes 402 NED Top-It
9 Jens Peeters 403 NED Monte Cervino
10 Zeno Schaekers 414 NED Team Mountain Network
11 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
12 Simon Boes 412 NED ED+
13 Arno De Becker 408 BEL Team Neoliet
14 Dylan van den Berge 411 NED Team Yellowstone
07-10-2017 17:40
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 414 NED Top 31 41 100.0 Team Mountain Network
2 Mikola Byelov 409 NED Top 31+ 37+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 412 NED Top 23 34+ 65.0 ED+
4 Dylan van den Berge 411 NED Top 23+ 32+ 55.0 Team Yellowstone
5 Casper Lensselink 401 NED Top 23+ 30 51.0 Team Mountain Network
6 Castor Sprado 407 NED Top 31+ 28 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Jules Kluwer 413 NED Top 23 2 43.0 Climb Up
8 Sil Rutten 416 NED 32+ 23 40.0 Team Neoliet
9 Antonie Moes 402 NED 34 22+ 37.0 Top-It
10 Jent Imelman 410 NED 33 14+ 34.0 Monte Cervino
11 Ties van Veggel 406 NED 28 14 30.0 ED+
11 Jens Peeters 403 NED 28 14 30.0 Monte Cervino
13 Falco Verhoef 415 NED 22+ 14 26.0 Monte Cervino
14 Arno De Becker 408 BEL 17 14 24.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 617 NED Climb Up
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
Mischa Radt 614 NED Top-It
Sven Goudriaan 612 NED Team Mountain Network
Kyan Van Haasteren 607 NED ED+
Merijn Langkamp 606 NED ED+
Jens de Louw 610 NED
Roman Schaekers 601 NED Climb Up
Sem van den Akker 618 NED Team Neoliet
Leto Cavé 605 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 604 NED Klimcentrum Bjoeks
Ynze Visser 609 NED West Coast Climbing
Tycho van der Straaten 613 NED Ayers Rookies
Paul Brand 619 NED West Coast Climbing
Iwan Pasveer 615 NED Team Mountain Network
Giliam Celli 602 ITA Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 618 NED Team Neoliet
2 Merijn Langkamp 606 NED ED+
3 Iwan Pasveer 615 NED Team Mountain Network
4 Roman Schaekers 601 NED Climb Up
5 Giliam Celli 602 ITA Top-It
6 Joris Kieboom 617 NED Climb Up
7 Jens de Louw 610 NED
8 Sven Goudriaan 612 NED Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 604 NED Klimcentrum Bjoeks
10 Leto Cavé 605 NED Team Mountain Network
11 Kyan Van Haasteren 607 NED ED+
12 Tycho van der Straaten 613 NED Ayers Rookies
13 Paul Brand 619 NED West Coast Climbing
14 Mischa Radt 614 NED Top-It
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Ynze Visser 609 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 618 NED Team Neoliet
2 Merijn Langkamp 606 NED ED+
3 Iwan Pasveer 615 NED Team Mountain Network
4 Roman Schaekers 601 NED Climb Up
5 Giliam Celli 602 ITA Top-It
6 Joris Kieboom 617 NED Climb Up
7 Jens de Louw 610 NED
8 Sven Goudriaan 612 NED Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 604 NED Klimcentrum Bjoeks
10 Leto Cavé 605 NED Team Mountain Network
11 Kyan Van Haasteren 607 NED ED+
12 Tycho van der Straaten 613 NED Ayers Rookies
13 Paul Brand 619 NED West Coast Climbing
14 Mischa Radt 614 NED Top-It
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Ynze Visser 609 NED West Coast Climbing
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 605 NED Top Top 54 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 614 NED Top Top 41+ 73.0 Top-It
2 Paul Brand 619 NED Top Top 41+ 73.0 West Coast Climbing
4 Jens de Louw 610 NED Top Top 39+ 53.0
4 Iwan Pasveer 615 NED Top Top 39+ 53.0 Team Mountain Network
6 Giliam Celli 602 ITA Top 35+ 39 47.0 Top-It
7 Ynze Visser 609 NED Top Top 34+ 43.0 West Coast Climbing
8 Sem van den Akker 618 NED Top 35+ 30 40.0 Team Neoliet
9 Gregor Struwe 604 NED Top 34+ 37.0 Klimcentrum Bjoeks
10 Joris Kieboom 617 NED Top 28+ 34.0 Climb Up
11 Tycho van der Straaten 613 NED Top 25 31.0 Ayers Rookies
12 Roman Schaekers 601 NED Top 24+ 28.0 Climb Up
13 Kyan Van Haasteren 607 NED Top 19+ 26.0 ED+
14 Merijn Langkamp 606 NED 34 24 24.0 ED+
15 Sven Goudriaan 612 NED 30 24 22.0 Team Mountain Network
16 Tom Crouwel 608 NED 30 13 20.0 Climb Up

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 108 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 106 NED ED+
Naomi Swagten 101 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 103 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 107 NED Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 102 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 111 NED ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 105 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Bo Nederkoorn 111 ES Onsight Klimtalenten
3 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 106 ED+
8 Marjolein Vrijhoeven 102 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 101 Team Neoliet
2 Bo Nederkoorn 111 ES Onsight Klimtalenten
3 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 107 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 106 ED+
8 Marjolein Vrijhoeven 102 Team Neoliet
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 108 Top Top 47+ 100.0 Team Neoliet
2 Julia Meijer 105 23+ 36+ 37+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 101 23+ 34+ 34+ 65.0 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 103 15+ 29 24 55.0 Team Neoliet
5 Helen Zegelaar 107 15+ 22+ 51.0 Team Neoliet
6 Bo Nederkoorn 111 15 18 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Yu Anna Buijinck 106 13+ 18 43.0 ED+
8 Marjolein Vrijhoeven 102 13 17+ 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 311 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 313 NED ED+
Aloes Bosch 312 NED ED+
Merleyn Koops 302 NED ED+
Marrit Elsinga 307 NED Team Mountain Network
Olivie Van der Linden 314 NED Team Neoliet
Nadia Kleinsman 305 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 310 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 306 NED Monte Cervino
Linnis van Kampen 303 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Nadia Kleinsman 305 ES Onsight Klimtalenten
2 Maura-marie Mevis 311 IVY Climbing
3 Kaya van Haasteren 313 ED+
4 Marrit Elsinga 307 Team Mountain Network
5 Aloes Bosch 312 ED+
6 Olivie Van der Linden 314 Team Neoliet
7 Nina van 't Veer 306 Monte Cervino
8 Linnis van Kampen 303 Team Mountain Network
9 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 302 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Nadia Kleinsman 305 ES Onsight Klimtalenten
2 Maura-marie Mevis 311 IVY Climbing
3 Kaya van Haasteren 313 ED+
4 Marrit Elsinga 307 Team Mountain Network
5 Aloes Bosch 312 ED+
6 Olivie Van der Linden 314 Team Neoliet
7 Nina van 't Veer 306 Monte Cervino
8 Linnis van Kampen 303 Team Mountain Network
9 Laura Knops 310 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 302 ED+
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laura Knops 310 17 34+ 35+ 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Kaya van Haasteren 313 15+ 28 21+ 80.0 ED+
3 Aloes Bosch 312 13+ 17+ 21+ 65.0 ED+
4 Maura-marie Mevis 311 15 22+ 21 55.0 IVY Climbing
5 Nadia Kleinsman 305 15+ 28+ 20+ 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Olivie Van der Linden 314 9+ 23 47.0 Team Neoliet
7 Linnis van Kampen 303 10+ 17+ 43.0 Team Mountain Network
8 Merleyn Koops 302 10 13+ 40.0 ED+
9 Marrit Elsinga 307 9+ 12+ 36.0 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 306 8+ 13+ 36.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 501 NED Team Mountain Network
Faye Cornelissen 520 NED ED+
Bente Beckers 504 NED ED+
Marit Zeldenthuis 512 NED Climb Up
Cécile Blikman 518 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 511 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 503 NED West Coast Climbing
Myrthe Derks 502 NED Team Mountain Network
Sam Swalué 509 NED Top Climbing Twente
Diana Alkemade 523 NED Team Neoliet
Eline De Becker 513 BEL Team Neoliet
Isa Witte 524 NED Team Kids From The Block
Joy Rubingh 516 NED Climb Up
Sterre van Woudenberg 519 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 505 NED West Coast Climbing
Freja Smed 515 NED Climb Up
Manon Knops 506 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 510 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
Mette van Liempd 507 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops 506 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Freja Smed 515 NED Climb Up
3 Bente Beckers 504 NED ED+
4 Faye Cornelissen 520 NED ED+
5 Sam Swalué 509 NED Top Climbing Twente
6 Nina Schilderman 510 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Myrthe van de Pol 505 NED West Coast Climbing
8 Isabelle van der Heijden 503 NED West Coast Climbing
9 Iris van 't Westeinde 511 NED Team Neoliet
10 Isa Witte 524 NED Team Kids From The Block
11 Cécile Blikman 518 NED Climb Up
12 Sterre van Woudenberg 519 NED Team Neoliet
13 Diana Alkemade 523 NED Team Neoliet
14 Eline De Becker 513 BEL Team Neoliet
15 Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Mette van Liempd 507 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
18 Marit Zeldenthuis 512 NED Climb Up
19 Myrthe Derks 502 NED Team Mountain Network
20 Gitte Meus 501 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops 506 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Freja Smed 515 NED Climb Up
3 Bente Beckers 504 NED ED+
4 Faye Cornelissen 520 NED ED+
5 Sam Swalué 509 NED Top Climbing Twente
6 Nina Schilderman 510 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Myrthe van de Pol 505 NED West Coast Climbing
8 Isabelle van der Heijden 503 NED West Coast Climbing
9 Iris van 't Westeinde 511 NED Team Neoliet
10 Isa Witte 524 NED Team Kids From The Block
11 Cécile Blikman 518 NED Climb Up
12 Sterre van Woudenberg 519 NED Team Neoliet
13 Diana Alkemade 523 NED Team Neoliet
14 Eline De Becker 513 BEL Team Neoliet
15 Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Mette van Liempd 507 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
18 Marit Zeldenthuis 512 NED Climb Up
19 Myrthe Derks 502 NED Team Mountain Network
20 Gitte Meus 501 NED Team Mountain Network
07-10-2017 17:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 509 NED Top Top 47+ 100.0 Top Climbing Twente
2 Isabelle van der Heijden 503 NED Top Top 47 80.0 West Coast Climbing
3 Mette van Liempd 507 NED Top 32+ 46+ 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Manon Knops 506 NED Top 32+ 37+ 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Iris van 't Westeinde 511 NED Top 31+ 34+ 51.0 Team Neoliet
6 Gitte Meus 501 NED 35+ 27+ 26 45.0 Team Mountain Network
6 Isa Witte 524 NED 45+ 27 26 45.0 Team Kids From The Block
8 Nina Schilderman 510 NED 35 21+ 23 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Myrthe van de Pol 505 NED 28+ 25+ 37.0 West Coast Climbing
10 Marit Zeldenthuis 512 NED 28+ 21 34.0 Climb Up
11 Eline De Becker 513 BEL 28+ 17+ 31.0 Team Neoliet
12 Li San Boorsma 522 NED 27+ 19 28.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Cécile Blikman 518 NED 24 20+ 26.0 Climb Up
14 Sterre van Woudenberg 519 NED 26 18 24.0 Team Neoliet
15 Bente Beckers 504 NED 18+ 19+ 22.0 ED+
16 Freja Smed 515 NED 21 19 20.0 Climb Up
17 Joy Rubingh 516 NED 26+ 11+ 18.0 Climb Up
18 Myrthe Derks 502 NED 26 11+ 16.0 Team Mountain Network
19 Faye Cornelissen 520 NED 20+ 11+ 14.0 ED+
20 Diana Alkemade 523 NED 17 11+ 12.0 Team Neoliet