Jeugd Lead 1 CDE , 25-06-2017 10:00, Neoliet Eindhoven

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashroutes worden geklommen. De Jeugd C klimt een deel van de routes voor. Alle andere routes worden toprope geklommen. Meisjes en Jongens klimmen dezelfde routes maar hebben wel een eigen uitslag.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [Geboortejaar 2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Klimhal open
11.20 uur Briefing voor alle deelnemers
11.30 uur Start wedstrijd
18.15 uur Einde wedstrijd
18.30 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 210 NED Climb Up
King Jorna 203 NED ED+
Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
Jayden Stekelenburg 209 NED Climb Up
Boris van Asselt 206 NED Team Yellowstone
Jesse Honkoop 214 NED Team Mountain Network
Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Stijn Boer 211 NED Klimhal Amsterdam
Victor Bronkhorst 213 NED Monte Cervino
Allart Frensel 201 NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg 202 NED Ayers Rookies

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Allart Frensel 201 Team Mountain Network
2 Ferbe Verburg 202 Ayers Rookies
3 King Jorna 203 ED+
4 Boris van Asselt 206 Team Yellowstone
5 Lucas Robijn 207 ES Onsight Klimtalenten
6 Jonathan van Grinsven 208 ED+
7 Jayden Stekelenburg 209 Climb Up
8 Gijs Kieboom 210 Climb Up
9 Stijn Boer 211 Klimhal Amsterdam
10 Victor Bronkhorst 213 Monte Cervino
11 Jesse Honkoop 214 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Gijs Kieboom 210 33 Top Top 32+ 16 Top 90.0 Climb Up
1 Ferbe Verburg 202 42+ 40 33+ Top 16 Top 90.0 Ayers Rookies
3 Jesse Honkoop 214 42+ 11 Top Top 16 Top 65.0 Team Mountain Network
4 Jayden Stekelenburg 209 27+ 23 30+ Top 7+ Top 55.0 Climb Up
5 Boris van Asselt 206 26 34 36+ 32 4+ Top 51.0 Team Yellowstone
6 Lucas Robijn 207 18+ 24+ 30+ 25 10+ Top 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Victor Bronkhorst 213 18+ 38 24 19 4 Top 43.0 Monte Cervino
8 Jonathan van Grinsven 208 18+ 23 27 19+ 4 Top 40.0 ED+
9 King Jorna 203 18+ 22 19+ 19 6+ Top 37.0 ED+
10 Allart Frensel 201 9+ 16 16+ 21 4+ Top 34.0 Team Mountain Network
11 Stijn Boer 211 9 15 15 3+ 3+ 35 31.0 Klimhal Amsterdam

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 402 NED Team Neoliet
Sjors Bon 404 NED Team Neoliet
Joris Muis 401 NED ED+
Bram Luppens 403 NED Team Mountain Network

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Muis 401 ED+
2 Sven Jansen 402 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Team Mountain Network
4 Sjors Bon 404 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Sjors Bon 404 Top Top Top 18 27 31+ 100.0 Team Neoliet
2 Sven Jansen 402 Top Top Top 9+ 28+ 25+ 80.0 Team Neoliet
3 Bram Luppens 403 Top Top 26 9 22 16 65.0 Team Mountain Network
4 Joris Muis 401 Top Top 26 7 21 15+ 55.0 ED+

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Nathan Honkoop 603 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 601 NED Team Mountain Network

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Raff Sprokkereef 601 Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Nathan Honkoop 603 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Raff Sprokkereef 601 Top Top Top 6+ 25 27 100.0 Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop 603 Top 24 26 6 14 15 80.0 Team Mountain Network
3 Salomon Vis 602 Top 9 31 2+ 8 16+ 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Liz Buur 110 NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 108 NED Ayers Rookies
Mara Voorthuis 111 NED Top-It
Amber Schiffeleers 123 NED IVY Climbing
Zoë Goossens 109 NED Team Neoliet
Doris Jeuken 103 NED ED+
Nina van Bemmel 105 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 118 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 104 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 102 NED Top-It
Roos van Jaarsveld 101 NED Climb Up
Sophie Trenning 107 NED
Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
Julie de Jong 125 NED Team Neoliet
Fenne Kuiken 114 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 119 NED Climb Up
Nena van Delden 124 NED Top-It
Floor Honkoop 120 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 113 NED Team Mountain Network
Yeske van Bokhoven 117 NED Team Neoliet
Carlijn Riddersma 106 NED
Demi van Nistelrooy 122 NED Team Neoliet
Ilse van Nistelrooy 115 NED Team Neoliet
Inès Heesemans 116 NED Team Neoliet
Klaar van den Beuken 121 NED Ayers Rookies
Jytte Oerlemans 112 NED

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Team
1 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
2 Edith Savenije 102 Top-It
3 Doris Jeuken 103 ED+
4 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
5 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Edith Savenije 102 Top-It
2 Doris Jeuken 103 ED+
3 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
4 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
5 Carlijn Riddersma 106
6 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Doris Jeuken 103 ED+
2 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
3 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
4 Carlijn Riddersma 106
5 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
6 Edith Savenije 102 Top-It
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
2 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
3 Carlijn Riddersma 106
4 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
5 Edith Savenije 102 Top-It
6 Doris Jeuken 103 ED+
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
2 Carlijn Riddersma 106
3 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
4 Edith Savenije 102 Top-It
5 Doris Jeuken 103 ED+
6 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Riddersma 106
2 Roos van Jaarsveld 101 Climb Up
3 Edith Savenije 102 Top-It
4 Doris Jeuken 103 ED+
5 Fenna Schouten 104 Team Mountain Network
6 Nina van Bemmel 105 Team Neoliet
7 Sophie Trenning 107
8 Zoeteke Vliek 108 Ayers Rookies
9 Zoë Goossens 109 Team Neoliet
10 Liz Buur 110 Ayers Rookies
11 Mara Voorthuis 111 Top-It
12 Jytte Oerlemans 112
13 Lieke van Gemert 113 Team Mountain Network
14 Fenne Kuiken 114 Team Neoliet
15 Ilse van Nistelrooy 115 Team Neoliet
16 Inès Heesemans 116 Team Neoliet
17 Yeske van Bokhoven 117 Team Neoliet
18 Sanne Gijselman 118 Team Neoliet
19 Doenja Sinke 119 Climb Up
20 Floor Honkoop 120 Team Mountain Network
21 Klaar van den Beuken 121 Ayers Rookies
22 Demi van Nistelrooy 122 Team Neoliet
23 Amber Schiffeleers 123 IVY Climbing
24 Nena van Delden 124 Top-It
25 Julie de Jong 125 Team Neoliet
26 Jet Sietsma 126 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Edith Savenije 102 Top Top Top Top 30+ Top 100.0 Top-It
2 Mara Voorthuis 111 18+ 38 33+ 31+ 21+ Top 80.0 Top-It
3 Nina van Bemmel 105 18+ 38 (tijdlimiet) 37+ 25+ 16 Top 65.0 Team Neoliet
4 Sanne Gijselman 118 18+ 40 (tijdlimiet) 40+ 19+ 10+ Top 55.0 Team Neoliet
5 Amber Schiffeleers 123 18+ 29 27+ 30+ 10+ Top 51.0 IVY Climbing
6 Klaar van den Beuken 121 18+ 37 25 24+ 12 Top 47.0 Ayers Rookies
7 Doenja Sinke 119 9+ 30 27+ 24+ 10+ Top 43.0 Climb Up
8 Sophie Trenning 107 23+ 23+ 20 23 10+ Top 40.0
9 Nena van Delden 124 6+ 23+ 29 24+ 15+ Top 37.0 Top-It
10 Fenna Schouten 104 18 23+ 26+ 18 5+ Top 34.0 Team Mountain Network
11 Zoë Goossens 109 18 20+ 23+ 18 5+ Top 31.0 Team Neoliet
12 Demi van Nistelrooy 122 6+ 29+ 20 20 7+ Top 28.0 Team Neoliet
13 Floor Honkoop 120 18+ 20 14+ 18 4+ Top 26.0 Team Mountain Network
14 Liz Buur 110 18 25 19 13+ 4 Top 24.0 Ayers Rookies
15 Jytte Oerlemans 112 9+ 15 18+ 15 10+ Top 22.0
16 Carlijn Riddersma 106 6+ 22 26 14 3 Top 20.0
17 Jet Sietsma 126 18 16 16+ 8 4 Top 18.0 Team Mountain Network
18 Inès Heesemans 116 9+ 14 16 14 4 Top 16.0 Team Neoliet
19 Ilse van Nistelrooy 115 6+ 16 16+ 14 4 Top 14.0 Team Neoliet
20 Lieke van Gemert 113 6+ 16 19 7+ 4 Top 12.0 Team Mountain Network
21 Doris Jeuken 103 9+ 11 18 9 4 Top 10.0 ED+
22 Roos van Jaarsveld 101 6+ 15 18+ 14 5+ 15 9.0 Climb Up
23 Zoeteke Vliek 108 6+ 16 15+ 8+ 4 25 8.0 Ayers Rookies
24 Yeske van Bokhoven 117 6+ 8+ 10+ 4+ 2+ 22 7.0 Team Neoliet
25 Fenne Kuiken 114 9 11 10+ DNS DNS DNS 6.0 Team Neoliet
26 Julie de Jong 125 6 11+ 15 3 2+ 7 5.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 311 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 308 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 302 NED ED+
Renske van der Meijden 303 NED Team Yellowstone
Inge Heine 309 NED Ayers Rookies
Lara van Gelderen 305 NED
Nika Walk 313 NED ED+
Meyke Plas 304 NED Klimmuur Haarlem
Evi Maasakkers 310 NED Team Neoliet
Bibi Hamers 306 NED Team Neoliet
Jaden Tjon 307 NED Team Neoliet
Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
Mirre Wijnen 301 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
2 Mila van den Brink 302 ED+
3 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
4 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
5 Lara van Gelderen 305
6 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Mila van den Brink 302 ED+
2 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
3 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
4 Lara van Gelderen 305
5 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
6 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
2 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
3 Lara van Gelderen 305
4 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
5 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
6 Mila van den Brink 302 ED+
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
2 Lara van Gelderen 305
3 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
4 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
5 Mila van den Brink 302 ED+
6 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Lara van Gelderen 305
2 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
3 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
4 Mila van den Brink 302 ED+
5 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
6 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Bibi Hamers 306 Team Neoliet
2 Mirre Wijnen 301 Team Neoliet
3 Mila van den Brink 302 ED+
4 Renske van der Meijden 303 Team Yellowstone
5 Meyke Plas 304 Klimmuur Haarlem
6 Lara van Gelderen 305
7 Jaden Tjon 307 Team Neoliet
8 Bente Schiffeleers 308 IVY Climbing
9 Inge Heine 309 Ayers Rookies
10 Evi Maasakkers 310 Team Neoliet
11 Sien Meus 311 Team Mountain Network
12 Nika Walk 313 ED+
13 Nina Martynov 314 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Bente Schiffeleers 308 Top Top Top 23+ 39+ 26 100.0 IVY Climbing
2 Bibi Hamers 306 Top Top Top 7 Top 34+ 80.0 Team Neoliet
3 Renske van der Meijden 303 Top Top Top 18+ 27+ 34+ 65.0 Team Yellowstone
4 Inge Heine 309 Top Top Top 9+ 27 21+ 55.0 Ayers Rookies
5 Evi Maasakkers 310 Top Top Top 7 38 16+ 51.0 Team Neoliet
6 Sien Meus 311 Top Top Top 9 32+ 16 47.0 Team Mountain Network
7 Nina Martynov 314 Top Top Top 6+ 32+ 16+ 43.0 Team Neoliet
8 Jaden Tjon 307 Top Top Top 6+ Top 8+ 40.0 Team Neoliet
9 Meyke Plas 304 Top Top Top 7 26 16+ 37.0 Klimmuur Haarlem
10 Lara van Gelderen 305 Top Top 28 9+ 26+ 20 34.0
11 Nika Walk 313 Top Top 31 6+ 27 16 29.0 ED+
11 Mirre Wijnen 301 Top Top Top 6+ 22 8+ 29.0 Team Neoliet
13 Mila van den Brink 302 Top Top Top 6 14.5 16 26.0 ED+

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Alysha Mulder 501 NED Team Mountain Network
Sterre van Gelooven 503 NED IVY Climbing

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Alysha Mulder 501 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten/th> Team
1 Alysha Mulder 501 Top Top Top 6+ 27+ 25+ 100.0 Team Mountain Network
2 Roxy Vis 502 22+ 21.5+ 13+ 2 8+ 4+ 80.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Sterre van Gelooven 503 9+ 7 7+ 2 6 3 65.0 IVY Climbing