Jeugd Lead 4 CDE , 12-11-2017 10:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashroutes worden geklommen. De Jeugd C klimt een deel van de routes voor. Alle andere routes worden toprope geklommen. Meisjes en Jongens klimmen dezelfde routes maar hebben wel een eigen uitslag.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [Geboortejaar 2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Klimhal open
11.30 uur Sluiting aanmeldbalie
12.00 uur Start wedstrijd
18.15 uur Einde wedstrijd
18.30 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
King Jorna 201 NED ED+
Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 206 NED ED+
2 King Jorna 201 NED ED+
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 207 NED Climb Up
5 Jesse Honkoop 209 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 210 NED Ayers Rookies
7 Victor Bronkhorst 203 NED Monte Cervino
8 Lucas Robijn 208 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gijs Kieboom 204 NED Climb Up
12-11-2017 17:48
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 204 NED Top Top Top Top 39+ Top 100.0 Climb Up
2 Boris van Asselt 205 NED Top 38 Top Top 31+ Top 80.0 Team Yellowstone
3 Jesse Honkoop 209 NED Top 40+ Top Top 20+ Top 65.0 Team Mountain Network
4 Jayden Stekelenburg 207 NED 37+ 35+ Top Top 21+ Top 55.0 Climb Up
5 Ferbe Verburg 210 NED Top 27+ Top 23 22+ Top 51.0 Ayers Rookies
6 Victor Bronkhorst 203 NED 28+ 27+ Top 33+ 21+ Top 47.0 Monte Cervino
7 Lucas Robijn 208 NED 21 25+ 24+ 16+ 10 Top 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 King Jorna 201 NED 20+ 18+ 9 19+ 12+ 20 40.0 ED+
9 Jonathan van Grinsven 206 NED 15+ 15+ 9+ DNS DNS DNS 37.0 ED+

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
Melle Van Gisbergen 403 NED
Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
Joris Muis 405 NED ED+

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 404 NED Team Neoliet
2 Sjors Bon 402 NED Team Neoliet
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Melle Van Gisbergen 403 NED
5 Joris Muis 405 NED ED+
6 Bram Luppens 406 NED Team Mountain Network
12-11-2017 17:48
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Sjors Bon 402 NED Top 46+ Top 23 26+ Top 90.0 Team Neoliet
1 Jouke Visser 401 NED Top Top 29+ 16 31+ Top 90.0 West Coast Climbing
3 Sven Jansen 404 NED Top 40+ 27 15+ 20+ Top 65.0 Team Neoliet
4 Bram Luppens 406 NED Top 23+ 20+ 15+ 16+ 26 55.0 Team Mountain Network
5 Joris Muis 405 NED Top 19 13+ 15+ 16+ 25 51.0 ED+
6 Melle Van Gisbergen 403 NED Top 21 13 15+ 8+ 9+ 47.0

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Salomon Vis 602 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Raff Sprokkereef 603 NED Team Mountain Network
12-11-2017 17:48
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Raff Sprokkereef 603 NED Top Top Top 17 25 Top 100.0 Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop 601 NED 36 14 13+ 10+ 11 13 80.0 Team Mountain Network
3 Salomon Vis 602 NED Top 18.5+ 13 10+ 2 11 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
Mara Voorthuis 102 NED Top-It
Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
Doris Jeuken 105 NED ED+
Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 116 NED Top-It
Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
Sophie Trenning 109 NED
Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 123 NED Climb Up
Nena van Delden 121 NED Top-It
Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 121 NED Top-It
2 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 111 NED Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 106 NED Team Mountain Network
5 Ilse van Nistelrooy 126 NED Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 103 NED Team Neoliet
7 Floor Honkoop 118 NED Team Mountain Network
8 Fenna Schouten 110 NED Team Mountain Network
9 Klaar van den Beuken 113 NED Ayers Rookies
10 Evy Görtzen 114 NED IVY Climbing
11 Zoeteke Vliek 101 NED Ayers Rookies
12 Sophie Trenning 109 NED
13 Demi van Nistelrooy 125 NED Team Neoliet
14 Liz Buur 115 NED Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
16 Amber Schiffeleers 117 NED IVY Climbing
17 Mara Voorthuis 102 NED Top-It
18 Edith Savenije 116 NED Top-It
19 Doris Jeuken 105 NED ED+
20 Inès Heesemans 127 NED Team Neoliet
21 Roos van Jaarsveld 107 NED Climb Up
22 Zoë Goossens 112 NED Team Neoliet
12-11-2017 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 116 NED Top Top Top Top 33+ Top 100.0 Top-It
2 Amber Schiffeleers 117 NED Top Top Top Top 31+ Top 80.0 IVY Climbing
3 Mara Voorthuis 102 NED Top Top Top Top 21+ Top 65.0 Top-It
4 Sanne Gijselman 111 NED 35 27 Top 33+ 20+ Top 55.0 Team Neoliet
5 Nina van Bemmel 103 NED 22+ 27+ Top 33+ 17+ Top 51.0 Team Neoliet
6 Nena van Delden 121 NED 30 17+ Top Top 32 30+ 47.0 Top-It
7 Klaar van den Beuken 113 NED 22+ 27+ Top 24 13 30+ 43.0 Ayers Rookies
8 Liz Buur 115 NED 20+ 21 40 21 12+ Top 40.0 Ayers Rookies
9 Doenja Sinke 123 NED 15+ 27+ 33 21 12+ Top 37.0 Climb Up
10 Floor Honkoop 118 NED 21 25+ 10 20+ 15+ 30 34.0 Team Mountain Network
11 Fenna Schouten 110 NED 20+ 25+ 11+ 20+ 14+ 30 31.0 Team Mountain Network
12 Sophie Trenning 109 NED 20+ 15+ 30 27+ 13+ 30 28.0
13 Zoë Goossens 112 NED 18+ 20+ 28+ 17 14+ 30 26.0 Team Neoliet
14 Demi van Nistelrooy 125 NED 17+ 22+ 30+ 24+ 12 20+ 24.0 Team Neoliet
15 Zoeteke Vliek 101 NED 20+ 16+ 30+ 14 5+ 20 22.0 Ayers Rookies
16 Ilse van Nistelrooy 126 NED 18 16+ 22 14+ 11+ 24 20.0 Team Neoliet
17 Roos van Jaarsveld 107 NED 20+ 12 23+ 10 11+ 13+ 18.0 Climb Up
18 Inès Heesemans 127 NED 15 16+ 11+ 16+ 12 DNS 16.0 Team Neoliet
19 Lieke van Gemert 106 NED 21 22 DNS DNS DNS DNS 14.0 Team Mountain Network
20 Julie de Jong 120 NED 15+ 16+ 10 11+ 3.5 24+ 12.0 Team Neoliet
21 Doris Jeuken 105 NED 15+ 12+ 9+ 7 8+ 13 10.0 ED+
22 Evy Görtzen 114 NED 11 10 9 6+ 4+ 9 9.0 IVY Climbing

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 302 NED ED+
Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
Linde van Amerongen 313 NED ED+
Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
Nina Martynov 314 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Linde van Amerongen 313 NED ED+
2 Lara van Gelderen 308 NED Klimhal Amsterdam
3 Jaden Tjon 309 NED Team Neoliet
4 Noor Witte 301 NED Team Kids From The Block
5 Bente Schiffeleers 306 NED IVY Climbing
6 Sien Meus 307 NED Team Mountain Network
7 Evi Maasakkers 305 NED Team Neoliet
8 Bibi Hamers 304 NED Team Neoliet
9 Mila van den Brink 302 NED ED+
10 Renske van der Meijden 310 NED Team Yellowstone
11 Nina Martynov 314 NED Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 311 NED Team Neoliet
12-11-2017 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Noor Witte 301 NED Top Top Top Top 36 Top 100.0 Team Kids From The Block
2 Bibi Hamers 304 NED Top Top Top 37+ 35+ Top 80.0 Team Neoliet
3 Sien Meus 307 NED Top 43+ Top 20+ 16+ Top 65.0 Team Mountain Network
4 Lara van Gelderen 308 NED Top 42+ Top 21 16+ Top 55.0 Klimhal Amsterdam
5 Renske van der Meijden 310 NED Top 43 Top 15+ 27 Top 51.0 Team Yellowstone
6 Jaden Tjon 309 NED Top Top 13+ 15+ 27+ Top 47.0 Team Neoliet
7 Bente Schiffeleers 306 NED Top 38+ 29+ 21 16 Top 43.0 IVY Climbing
8 Evi Maasakkers 305 NED Top 41 20+ 21 16 30 40.0 Team Neoliet
9 Mirre Wijnen 311 NED Top 42+ 25+ 15+ 14 25 37.0 Team Neoliet
10 Nina Martynov 314 NED Top 38+ 17 15+ 16+ 10+ 34.0 Team Neoliet
11 Mila van den Brink 302 NED Top 38 15+ 15+ 12 9+ 31.0 ED+
12 Linde van Amerongen 313 NED Top DNS DNS DNS DNS DNS 28.0 ED+

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alysha Mulder 503 NED Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED Team Neoliet
12-11-2017 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Alysha Mulder 503 NED Top Top Top 19+ 16+ 13+ 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 501 NED Top 21 13+ 15+ 16 25 80.0 IVY Climbing
3 Roxy Vis 504 NED 15 14.5+ 13+ 8+ 8 11 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 502 NED 36 6 12 11 8 9 55.0 Team Neoliet