Lead 1 , 14-05-2017 11:30, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Elisabeth Keijzer 2 NED GSAC
Lynn van der Meer 6 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 10 NED Team Neoliet
Ysa Rakestraw 7 NED Monk Jeugd Eindhoven
Alise Zvigule 5 LAT
Elsa Doornbos 11 NED GSAC
Anika Smit 9 NED Klimcentrum Bjoeks
Lonneke Tabak 1 NED
Rinske Alkemade 3 NED Klimmuur Utrecht
Marianne van der Steen 12 NED
Wanda Stuster 13 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 6 NED Team Neoliet
2 Lonneke Tabak 1 NED
3 Marianne van der Steen 12 NED
4 Naomi Swagten 10 NED Team Neoliet
5 Rinske Alkemade 3 NED Klimmuur Utrecht
6 Elsa Doornbos 11 NED GSAC
7 Alise Zvigule 5 LAT
8 Ysa Rakestraw 7 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Wanda Stuster 13 NED
10 Elisabeth Keijzer 2 NED GSAC
11 Anika Smit 9 NED Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 6 NED Team Neoliet
2 Lonneke Tabak 1 NED
3 Marianne van der Steen 12 NED
4 Naomi Swagten 10 NED Team Neoliet
5 Rinske Alkemade 3 NED Klimmuur Utrecht
6 Elsa Doornbos 11 NED GSAC
7 Alise Zvigule 5 LAT
8 Ysa Rakestraw 7 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Wanda Stuster 13 NED
10 Elisabeth Keijzer 2 NED GSAC
11 Anika Smit 9 NED Klimcentrum Bjoeks
17-05-2017 13:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Elisabeth Keijzer 2 NED Top 31+ 34 100.0 GSAC
2 Lynn van der Meer 6 NED Top Top 32+ 80.0 Team Neoliet
3 Elsa Doornbos 11 NED Top 31+ 28 65.0 GSAC
4 Naomi Swagten 10 NED Top 30 26+ 55.0 Team Neoliet
5 Ysa Rakestraw 7 NED Top 27+ 19+ 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Lonneke Tabak 1 NED 30+ 25 19+ 47.0
7 Marianne van der Steen 12 NED Top 34+ 18+ 43.0
8 Wanda Stuster 13 NED Top 26 13+ (DNS) 40.0
9 Rinske Alkemade 3 NED 19 25 13+ 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Alise Zvigule 5 LAT 29 23 34.0
11 Anika Smit 9 NED 4 24+ 31.0 Klimcentrum Bjoeks

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Tom Reuvers 66 NED Grip
Truong Ngo 60 NED Team Neoliet
Nigel Armino 73 NED IVY Climbing
Dennis List 68 NED Team Mountain Network
Tim Reuser 63 NED
Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
Tim Blankvoort 69 NED Team Mountain Network
Tamas Fülep 53 SWE
Gabriele Armino 74 NED IVY Climbing
Jeroen Meijners 62 NED
Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
Pieter van Loon 55 NED
Chris van Ewijk 51 NED GSAC
Frank Folkersma 67 NED GSAC
Stephen van Bokhoven 64 NED Team Neoliet
Robin van Dijk 70 NED Yosemite
Janneman de Roon 61 NED Yosemite
Jules Kluwer 65 NED Climb Up
Elko Schellingerhout 58 NED Monk Eindhoven
Wibo Wester 71 NED Team Mountain Network
Evan van Laar 54 NED
Dylan van den Berge 59 NED Team Yellowstone
Ulf Lennertz 56 NED Team Neoliet
Nick van Meel 75 NED Team Yellowstone
Mikola Byelov 76 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis List 68 NED Team Mountain Network
2 Nigel Armino 73 NED IVY Climbing
3 Frank Folkersma 67 NED GSAC
4 Gabriele Armino 74 NED IVY Climbing
5 Dylan van den Berge 59 NED Team Yellowstone
6 Elko Schellingerhout 58 NED Monk Eindhoven
7 Chris van Ewijk 51 NED GSAC
8 Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
9 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
10 Truong Ngo 60 NED Team Neoliet
11 Stephen van Bokhoven 64 NED Team Neoliet
12 Tom Reuvers 66 NED Grip
13 Jules Kluwer 65 NED Climb Up
14 Ulf Lennertz 56 NED Team Neoliet
15 Janneman de Roon 61 NED Yosemite
16 Wibo Wester 71 NED Team Mountain Network
17 Nick van Meel 75 NED Team Yellowstone
18 Mikola Byelov 76 NED
19 Evan van Laar 54 NED
20 Robin van Dijk 70 NED Yosemite
21 Tim Reuser 63 NED
22 Jeroen Meijners 62 NED
23 Tim Blankvoort 69 NED Team Mountain Network
24 Tamas Fülep 53 SWE
25 Pieter van Loon 55 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis List 68 NED Team Mountain Network
2 Nigel Armino 73 NED IVY Climbing
3 Frank Folkersma 67 NED GSAC
4 Gabriele Armino 74 NED IVY Climbing
5 Dylan van den Berge 59 NED Team Yellowstone
6 Elko Schellingerhout 58 NED Monk Eindhoven
7 Chris van Ewijk 51 NED GSAC
8 Koen Vromans 52 NED Team Mountain Network
9 Tijmen van Geel 72 NED Team Yellowstone
10 Truong Ngo 60 NED Team Neoliet
11 Stephen van Bokhoven 64 NED Team Neoliet
12 Tom Reuvers 66 NED Grip
13 Jules Kluwer 65 NED Climb Up
14 Ulf Lennertz 56 NED Team Neoliet
15 Janneman de Roon 61 NED Yosemite
16 Wibo Wester 71 NED Team Mountain Network
17 Nick van Meel 75 NED Team Yellowstone
18 Mikola Byelov 76 NED
19 Evan van Laar 54 NED
20 Robin van Dijk 70 NED Yosemite
21 Tim Reuser 63 NED
22 Jeroen Meijners 62 NED
23 Tim Blankvoort 69 NED Team Mountain Network
24 Tamas Fülep 53 SWE
25 Pieter van Loon 55 NED
14-05-2017 16:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 63 NED Top Top Top 100.0
2 Elko Schellingerhout 58 NED Top Top 32+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Nigel Armino 73 NED Top 28+ 26 65.0 IVY Climbing
4 Truong Ngo 60 NED Top 28+ 25+ 55.0 Team Neoliet
5 Ulf Lennertz 56 NED 31 24+ 21+ 51.0 Team Neoliet
6 Pieter van Loon 55 NED Top 27+ 19+ 47.0
7 Mikola Byelov 76 NED Top 18+ 19 43.0
8 Jules Kluwer 65 NED Top 18 14 40.0 Climb Up
9 Gabriele Armino 74 NED Top 14+ 37.0 IVY Climbing
10 Koen Vromans 52 NED 31 21+ 34.0 Team Mountain Network
11 Wibo Wester 71 NED 31 20+ 31.0 Team Mountain Network
12 Dennis List 68 NED 31 18+ 28.0 Team Mountain Network
13 Robin van Dijk 70 NED 20+ 21+ 26.0 Yosemite
14 Jeroen Meijners 62 NED 23+ 19 24.0
15 Evan van Laar 54 NED 33+ 14+ 22.0
16 Janneman de Roon 61 NED 22+ 16+ 20.0 Yosemite
17 Dylan van den Berge 59 NED 23+ 16 18.0 Team Yellowstone
18 Tamas Fülep 53 SWE 15+ 16+ 16.0
19 Tim Blankvoort 69 NED 14 16+ 14.0 Team Mountain Network
20 Nick van Meel 75 NED 15+ 14+ 12.0 Team Yellowstone
21 Frank Folkersma 67 NED 20+ 9 10.0 GSAC
22 Stephen van Bokhoven 64 NED 20+ 5 9.0 Team Neoliet
23 Tijmen van Geel 72 NED 13 12 8.0 Team Yellowstone
24 Tom Reuvers 66 NED 13+ 4+ 7.0 Grip
24 Chris van Ewijk 51 NED 5+ 6+ 7.0 GSAC