Lead 3, 15-10-2017 11:30, Grip Klimcentrum, Nijmegen

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001.

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 11 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
Marianne van der Steen 14 NED VerticalLife
Kaya van Haasteren 10 NED ED+
Lonneke Tabak 13 NED Klimmuur Utrecht
Merleyn Koops 4 NED ED+
Judith Meskers 6 NED
Iris Straatsma 8 NED Team Mountain Network
Julia Meijer 9 NED Monk Eindhoven
Wanda Stuster 7 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 1 Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
3 Merleyn Koops 4 ED+
4 Judith Meskers 6
5 Wanda Stuster 7
6 Iris Straatsma 8 Team Mountain Network
7 Julia Meijer 9 Monk Eindhoven
8 Kaya van Haasteren 10 ED+
9 Carlijn Hukkelhoven 11 IVY Climbing
10 Lonneke Tabak 13 Klimmuur Utrecht
11 Marianne van der Steen 14 VerticalLife
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 4 ED+
2 Judith Meskers 6
3 Naomi Swagten 1 Team Neoliet
4 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
5 Wanda Stuster 7
6 Iris Straatsma 8 Team Mountain Network
7 Julia Meijer 9 Monk Eindhoven
8 Kaya van Haasteren 10 ED+
9 Carlijn Hukkelhoven 11 IVY Climbing
10 Lonneke Tabak 13 Klimmuur Utrecht
11 Marianne van der Steen 14 VerticalLife
17-10-2017 07:53
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 3 Top Top 38+ 100.0 Team Neoliet
2 Iris Straatsma 8 40 34+ 36+ 80.0 Team Mountain Network
3 Julia Meijer 9 29+ 35+ 35+ 65.0 Monk Eindhoven
4 Marianne van der Steen 14 43+ 31+ 32 55.0 VerticalLife
5 Carlijn Hukkelhoven 11 39 28+ 22 51.0 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 1 18+ 24+ 22 47.0 Team Neoliet
7 Kaya van Haasteren 10 28 20+ 21+ 43.0 ED+
8 Lonneke Tabak 13 29 20+ 17+ 40.0 Klimmuur Utrecht
9 Wanda Stuster 7 17+ 15+ 37.0
10 Judith Meskers 6 11 15+ 34.0
11 Merleyn Koops 4 15+ 10+ 31.0 ED+

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Tom Reuvers 66 NED Grip
Truong Ngo 75 NED Team Neoliet
Nigel Armino 68 NED IVY Climbing
Don van Laere 63 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 69 NED Team Mountain Network
Tim Reuser 59 NED
Lukas Kuil 55 NED Nijmegen
Wouter van Roessel 80 NED
Jules Kluwer 60 NED Climb Up
Ulf Lennertz 57 NED Team Neoliet
Mark Brand 76 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 52 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 74 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 64 NED Yosemite
Janneman de Roon 82 NED Yosemite
Tim Stobernack 70 GER GSAC
Dennis van Hoek 72 NED VerticalLife
Simon Boes 61 NED ED+
Mikola Byelov 58 NED Team Mountain Network
Evan van Laar 71 NED
Arno Luypaert 53 BEL
Pieter van Loon 54 NED
Leto Cavé 20 NED Team Mountain Network Dispensatie
Tamas Fülep 21 SWE

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Ponsen 74 NED Team Mountain Network
2 Ulf Lennertz 57 NED Team Neoliet
3 Dennis van Hoek 72 NED VerticalLife
4 Don van Laere 63 NED Team Delfts Bleau
5 Tom Reuvers 66 NED Grip
6 Janneman de Roon 82 NED Yosemite
7 Simon Boes 61 NED ED+
8 Arno Luypaert 53 BEL
9 Zeno Schaekers 52 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
11 Mikola Byelov 58 NED Team Mountain Network
12 Mark Brand 76 NED Team Mountain Network
13 Nigel Armino 68 NED IVY Climbing
14 Tim Stobernack 70 GER GSAC
15 Evan van Laar 71 NED
16 Tamas Fülep 21 SWE
17 Lukas Kuil 55 NED Nijmegen
18 Tim Reuser 59 NED
19 Jules Kluwer 60 NED Climb Up
20 Robin van Dijk 64 NED Yosemite
21 Truong Ngo 75 NED Team Neoliet
22 Pieter van Loon 54 NED
23 Wouter van Roessel 80 NED
24 Leto Cavé 20 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Ponsen 74 NED Team Mountain Network
2 Ulf Lennertz 57 NED Team Neoliet
3 Dennis van Hoek 72 NED VerticalLife
4 Don van Laere 63 NED Team Delfts Bleau
5 Tom Reuvers 66 NED Grip
6 Janneman de Roon 82 NED Yosemite
7 Simon Boes 61 NED ED+
8 Arno Luypaert 53 BEL
9 Zeno Schaekers 52 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
11 Mikola Byelov 58 NED Team Mountain Network
12 Mark Brand 76 NED Team Mountain Network
13 Nigel Armino 68 NED IVY Climbing
14 Tim Stobernack 70 GER GSAC
15 Evan van Laar 71 NED
16 Tamas Fülep 21 SWE
17 Lukas Kuil 55 NED Nijmegen
18 Tim Reuser 59 NED
19 Jules Kluwer 60 NED Climb Up
20 Robin van Dijk 64 NED Yosemite
21 Truong Ngo 75 NED Team Neoliet
22 Pieter van Loon 54 NED
23 Wouter van Roessel 80 NED
24 Leto Cavé 20 NED Team Mountain Network
17-10-2017 07:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 59 NED Top 39+ Top 100.0
2 Leto Cavé 20 NED Top 38+ 53+ 80.0 Team Mountain Network
3 Mark Brand 76 NED Top 38+ 48+ 60.0 Team Mountain Network
3 Arno Luypaert 53 BEL Top 38+ 48+ 60.0
5 Truong Ngo 75 NED 48 36+ 37+ 51.0 Team Neoliet
6 Nigel Armino 68 NED 47+ 38+ 34+ 47.0 IVY Climbing
7 Wouter van Roessel 80 NED Top 36+ 26+ 43.0
8 Pieter van Loon 54 NED Top 32+ 22+ 40.0
9 Jules Kluwer 60 NED Top 23+ 36.0 Climb Up
9 Robin van Dijk 64 NED Top 23+ 36.0 Yosemite
11 Zeno Schaekers 52 NED 49 34+ 31.0 Team Mountain Network
12 Mikola Byelov 58 NED 47+ 34+ 28.0 Team Mountain Network
13 Don van Laere 63 NED 47 29+ 26.0 Team Delfts Bleau
14 Ulf Lennertz 57 NED 47 29 24.0 Team Neoliet
15 Simon Boes 61 NED 42+ 23+ 22.0 ED+
16 Janneman de Roon 82 NED 42 23+ 20.0 Yosemite
17 Lukas Kuil 55 NED 43 21+ 18.0 Nijmegen
18 Dennis List 69 NED 35+ 23+ 16.0 Team Mountain Network
19 Evan van Laar 71 NED 31 23+ 14.0
20 Tamas Fülep 21 SWE 35+ 18 12.0
21 Dennis van Hoek 72 NED 34+ 18 10.0 VerticalLife
22 Tim Ponsen 74 NED 20 16 9.0 Team Mountain Network
23 Tom Reuvers 66 NED 17+ 10+ 8.0 Grip
23 Tim Stobernack 70 GER 17+ 10+ 8.0 GSAC