Lead 4, Sun, 05 Nov 2017 11:30:00 +0100, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: LEAD 2017
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met twee flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 dames en kwalificatie 1 en 2 heren
13.00 uur Start kwalificatie 2 dames
14.30 uur Einde kwalificaties dames & heren
15.30 uur Start finale dames
16.30 uur Start finale heren
17.30 uur Einde finale
17.45 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001.

Number of competitors: 11

Name Bib number Nat. Team
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 12 NED IVY Climbing
Naomi Swagten 4 NED Team Neoliet
Marianne van der Steen 8 NED VerticalLife
Rachel Nilwik 3 NED
Lonneke Tabak 11 NED Klimmuur Utrecht
Anon5207 - - -
Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 6 NED
Wanda Stuster 7 NED
Celine Cuypers 10 BEL BVKB - Klimax

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 12 NED IVY Climbing
2 Anon5207 - - -
3 Naomi Swagten 4 NED Team Neoliet
4 Rachel Nilwik 3 NED
5 Ysa Rakestraw 6 NED
6 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
7 Marianne van der Steen 8 NED VerticalLife
8 Celine Cuypers 10 BEL BVKB - Klimax
9 Wanda Stuster 7 NED
10 Lonneke Tabak 11 NED Klimmuur Utrecht
11 Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 12 NED IVY Climbing
2 Anon5207 - - -
3 Naomi Swagten 4 NED Team Neoliet
4 Rachel Nilwik 3 NED
5 Ysa Rakestraw 6 NED
6 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
7 Marianne van der Steen 8 NED VerticalLife
8 Celine Cuypers 10 BEL BVKB - Klimax
9 Wanda Stuster 7 NED
10 Lonneke Tabak 11 NED Klimmuur Utrecht
11 Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
05-11-2017 17:38
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 5 NED Top 26+ 43 100.0 Team Neoliet
2 Celine Cuypers 10 BEL Top Top 42 80.0 BVKB - Klimax
3 Rachel Nilwik 3 NED Top 24+ 36+ 65.0
4 Anon5207 - - Top 24 32+ 55.0 -
5 Julia Meijer 1 NED 37+ 22+ 31+ 51.0 Monk Eindhoven
6 Ysa Rakestraw 6 NED Top 19+ 30 47.0
7 Carlijn Hukkelhoven 12 NED Top 19+ 26+ 43.0 IVY Climbing
8 Marianne van der Steen 8 NED 31+ 24 23 40.0 VerticalLife
9 Naomi Swagten 4 NED 38 18+ 37.0 Team Neoliet
10 Lonneke Tabak 11 NED 27+ 16+ 33.0 Klimmuur Utrecht
10 Wanda Stuster 7 NED 29+ 11 33.0

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team Rem
Tom Reuvers 75 NED GRIP Nijmegen
Anon1192 - - -
Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
Don van Laere 76 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 58 NED Team Mountain Network
Anon3602 - - -
Jules Kluwer 67 NED Climb Up
Anon3701 - - -
Mark Brand 69 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 53 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 60 NED Team Mountain Network
Arno Luypaert 62 BEL
Mikola Byelov 52 NED Team Mountain Network
Robin van Dijk 68 NED Yosemite
Janneman de Roon 71 NED Yosemite
Tamas Fülep 63 SWE
Evan van Laar 55 NED Team Mountain Network
Pieter van Loon 78 NED
Leto Cavé 57 NED Team Mountain Network Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Nat. Team
1 Anon3602 - - -
2 Anon3701 - - -
3 Mikola Byelov 52 NED Team Mountain Network
4 Pieter van Loon 78 NED
5 Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
6 Tamas Fülep 63 SWE
7 Mark Brand 69 NED Team Mountain Network
8 Zeno Schaekers 53 NED Team Mountain Network
9 Tim Ponsen 60 NED Team Mountain Network
10 Anon1192 - - -
11 Evan van Laar 55 NED Team Mountain Network
12 Don van Laere 76 NED Team Delfts Bleau
13 Arno Luypaert 62 BEL
14 Leto Cavé 57 NED Team Mountain Network
15 Robin van Dijk 68 NED Yosemite
16 Janneman de Roon 71 NED Yosemite
17 Jules Kluwer 67 NED Climb Up
18 Dennis List 58 NED Team Mountain Network
19 Tom Reuvers 75 NED GRIP Nijmegen
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon3602 - - -
2 Anon3701 - - -
3 Mikola Byelov 52 NED Team Mountain Network
4 Pieter van Loon 78 NED
5 Nigel Armino 64 NED IVY Climbing
6 Tamas Fülep 63 SWE
7 Mark Brand 69 NED Team Mountain Network
8 Zeno Schaekers 53 NED Team Mountain Network
9 Tim Ponsen 60 NED Team Mountain Network
10 Anon1192 - - -
11 Evan van Laar 55 NED Team Mountain Network
12 Don van Laere 76 NED Team Delfts Bleau
13 Arno Luypaert 62 BEL
14 Leto Cavé 57 NED Team Mountain Network
15 Robin van Dijk 68 NED Yosemite
16 Janneman de Roon 71 NED Yosemite
17 Jules Kluwer 67 NED Climb Up
18 Dennis List 58 NED Team Mountain Network
19 Tom Reuvers 75 NED GRIP Nijmegen
05-11-2017 17:38
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Arno Luypaert 62 BEL Top Top 43 100.0
2 Mark Brand 69 NED Top Top 37+ 80.0 Team Mountain Network
3 Nigel Armino 64 NED Top Top 35+ 65.0 IVY Climbing
4 Anon1192 - - Top 25+ 33+ 55.0 -
5 Don van Laere 76 NED Top 27 32+ 51.0 Team Delfts Bleau
6 Anon3602 - - Top 25 32+ 47.0 -
7 Mikola Byelov 52 NED Top 15 29+ 43.0 Team Mountain Network
8 Leto Cavé 57 NED Top 26+ 25+ 40.0 Team Mountain Network
9 Anon3701 - - 36+ 18+ 37.0 -
10 Pieter van Loon 78 NED 35+ 20+ 34.0
11 Robin van Dijk 68 NED 31+ 18 31.0 Yosemite
12 Zeno Schaekers 53 NED 35+ 15+ 28.0 Team Mountain Network
13 Janneman de Roon 71 NED 27+ 15+ 26.0 Yosemite
14 Dennis List 58 NED 30+ 13+ 24.0 Team Mountain Network
15 Jules Kluwer 67 NED 30+ 13 22.0 Climb Up
16 Evan van Laar 55 NED 28 13 20.0 Team Mountain Network
17 Tamas Fülep 63 SWE 22 10 18.0
18 Tim Ponsen 60 NED 21+ 9 16.0 Team Mountain Network
19 Tom Reuvers 75 NED 18+ 6+ 14.0 GRIP Nijmegen