Belgian Lead, 13-05-2018 00:00, Face Nord, Mons
Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Having complications with your registration? Contact us
before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be. Late registrations/ complains won't be accepted.
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Female (lead) - do not use
Ronde: Qualification
- Routes:
Aantal deelnemers: 11
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Héloïse Doumont
5
2
Madeline Montignie
4
3
Liubov Lukina
11
Klimclub Hungaria
4
Claudine Delsaux
2
CAB Liège /Gecko
5
Celine Cuypers
7
BVKB - Klimax
6
Lucie Watillon
1
7
Perrine Bieux
12
KSE
8
Morgane Daele
3
9
Anak Verhoeven
8
BVKB - Klimax
10
Laura van Bruyssel
10
BVKB - Klimax
11
Charlène Tilborghs
9
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Perrine Bieux
12
KSE
2
Morgane Daele
3
3
Anak Verhoeven
8
BVKB - Klimax
4
Laura van Bruyssel
10
BVKB - Klimax
5
Charlène Tilborghs
9
BVKB - Klimax
6
Héloïse Doumont
5
7
Madeline Montignie
4
8
Liubov Lukina
11
Klimclub Hungaria
9
Claudine Delsaux
2
CAB Liège /Gecko
10
Celine Cuypers
7
BVKB - Klimax
11
Lucie Watillon
1
Publicatie tijd 13-05-2018 17:49
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
1
Comp. Punten
Team
1
Anak Verhoeven
8
BEL
Top
Top
Top
100.0
BVKB - Klimax
2
Lucie Watillon
1
BEL
Top
26+
33
80.0
3
Héloïse Doumont
5
BEL
Top
32
32+
65.0
4
Celine Cuypers
7
BEL
Top
31
29+
55.0
BVKB - Klimax
5
Madeline Montignie
4
BEL
Top
23
21
51.0
6
Charlène Tilborghs
9
BEL
Top
22+
21
47.0
BVKB - Klimax
7
Morgane Daele
3
BEL
35
25
21
43.0
8
Perrine Bieux
12
LUX
Top
18
40.0
KSE
9
Laura van Bruyssel
10
BEL
32+
23+
37.0
BVKB - Klimax
10
Liubov Lukina
11
RUS
28.5+
22+
34.0
Klimclub Hungaria
11
Claudine Delsaux
2
BEL
28
22
31.0
CAB Liège /Gecko
Ronde: Qualification
- Routes:
Aantal deelnemers: 6
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Eric Berthe
205
Escal'Pades
2
Stéphane Van Lierde
202
Entre Ciel et Terre
3
Benjamin Fallet
203
4
Olivier Anseau
206
Bleau Climbing Team
5
Nicolas Daneau
204
Entre Ciel et Terre
6
Steven Cappoen
201
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Olivier Anseau
206
Bleau Climbing Team
2
Nicolas Daneau
204
Entre Ciel et Terre
3
Steven Cappoen
201
BVKB - Klimax
4
Eric Berthe
205
Escal'Pades
5
Stéphane Van Lierde
202
Entre Ciel et Terre
6
Benjamin Fallet
203
Publicatie tijd 13-05-2018 17:49
#
Naam
Rugnummer
1
2
1
Comp. Punten
Team
1
Benjamin Fallet
203
Top
27
22
100.0
2
Steven Cappoen
201
27
25+
22
80.0
BVKB - Klimax
3
Eric Berthe
205
Top
24+
21+
65.0
Escal'Pades
4
Nicolas Daneau
204
26+
20
17
55.0
Entre Ciel et Terre
5
Stéphane Van Lierde
202
26
19
51.0
Entre Ciel et Terre
6
Olivier Anseau
206
17+
17
47.0
Bleau Climbing Team
Ronde: Qualification
- Routes:
Aantal deelnemers: 25
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Arno Luypaert
125
2
Sam Lemmens
122
Klimclub Hungaria
3
Dorsan van Cutsem
101
Entre Ciel et Terre
4
Alexis Guérin
110
5
Mathijs van Gorp
119
BVKB - Klimax
6
Michaël Timmermans
113
Stone Climbing Factory
7
Nicolas Collin
121
Stone Climbing Factory
8
Luca Ferrari
103
Stone Climbing Factory
9
Mats Vancraeynest
109
BVKB - Klimax
10
Robin Andries
116
Team ACCM
11
Sven Lempereur
105
12
Malorick Caucheteur
115
13
Thomas Salakenos
117
14
Stéphane Hanssens
102
15
Loïc Timmermans
129
Stone Climbing Factory
16
Cédric Claert
123
Team ACCM
17
Ties Vancraeynest
124
18
Mathieu Pauwels
114
19
Yashin ver Donck
112
Olympia
20
Sébastien Berthe
127
21
Simon Lorenzi
111
22
Donatien Meeus
128
Stone Climbing Factory
23
Rafael Coronado
126
Escal'Pades
24
Lukas Franckaert
104
City Lizard
25
Antoine Kauffmann
118
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Stéphane Hanssens
102
2
Loïc Timmermans
129
Stone Climbing Factory
3
Cédric Claert
123
Team ACCM
4
Ties Vancraeynest
124
5
Mathieu Pauwels
114
6
Yashin ver Donck
112
Olympia
7
Sébastien Berthe
127
8
Simon Lorenzi
111
9
Donatien Meeus
128
Stone Climbing Factory
10
Rafael Coronado
126
Escal'Pades
11
Lukas Franckaert
104
City Lizard
12
Antoine Kauffmann
118
13
Arno Luypaert
125
14
Sam Lemmens
122
Klimclub Hungaria
15
Dorsan van Cutsem
101
Entre Ciel et Terre
16
Alexis Guérin
110
17
Mathijs van Gorp
119
BVKB - Klimax
18
Michaël Timmermans
113
Stone Climbing Factory
19
Nicolas Collin
121
Stone Climbing Factory
20
Luca Ferrari
103
Stone Climbing Factory
21
Mats Vancraeynest
109
BVKB - Klimax
22
Robin Andries
116
Team ACCM
23
Sven Lempereur
105
24
Malorick Caucheteur
115
25
Thomas Salakenos
117
Publicatie tijd 13-05-2018 17:49
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
1
Comp. Punten
Team
1
Sébastien Berthe
127
BEL
Top
Top
34
100.0
2
Simon Lorenzi
111
BEL
Top
39+
33
80.0
3
Nicolas Collin
121
BEL
25+
34+
30+
65.0
Stone Climbing Factory
4
Stéphane Hanssens
102
BEL
Top
40
22
55.0
5
Sven Lempereur
105
BEL
25+
20
18+
51.0
6
Lukas Franckaert
104
BEL
20+
31
17+
47.0
City Lizard
7
Loïc Timmermans
129
BEL
25+
36
9+
43.0
Stone Climbing Factory
8
Antoine Kauffmann
118
BEL
20+
28+
6+
40.0
9
Rafael Coronado
126
LUX
17+
34
37.0
Escal'Pades
10
Mathieu Pauwels
114
BEL
20+
28
34.0
11
Thomas Salakenos
117
BEL
20+
27+
31.0
12
Michaël Timmermans
113
BEL
20+
27
28.0
Stone Climbing Factory
13
Ties Vancraeynest
124
BEL
20+
25
26.0
14
Alexis Guérin
110
BEL
20
28
24.0
15
Luca Ferrari
103
BEL
20+
23
22.0
Stone Climbing Factory
16
Arno Luypaert
125
BEL
20+
19+
20.0
17
Mats Vancraeynest
109
BEL
17
22+
18.0
BVKB - Klimax
18
Yashin ver Donck
112
BEL
14+
21
16.0
Olympia
19
Sam Lemmens
122
BEL
15+
19
14.0
Klimclub Hungaria
20
Robin Andries
116
BEL
11+
16+
12.0
Team ACCM
21
Cédric Claert
123
BEL
11
16+
10.0
Team ACCM
22
Dorsan van Cutsem
101
BEL
11+
13
9.0
Entre Ciel et Terre
23
Malorick Caucheteur
115
BEL
10+
16
8.0
24
Mathijs van Gorp
119
BEL
10+
15
7.0
BVKB - Klimax
25
Donatien Meeus
128
BEL
7
13
6.0
Stone Climbing Factory
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
BVKB - Klimax
307.0
2
Stone Climbing Factory
136.0
3
Entre Ciel et Terre
115.0
4
Escal'Pades
102.0
5
Klimclub Hungaria
48.0
6
Bleau Climbing Team
47.0
6
City Lizard
47.0
8
KSE
40.0
9
CAB Liège /Gecko
31.0
10
Team ACCM
22.0
11
Olympia
16.0