Boulder 1, 17-03-2018 13:00, Boulderhal Bruut, Breda

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.30 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.30 uur Start Finale (voorlopig)
17.30 uur Einde Finale (voorlopig)
17.45 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Sam Swalué 6 NED Top Climbing Twente
Elbrich Schoorstra 11 NED Team Mountain Network
Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
Sven van der Heijden 10 NED
Julia van den Goor 13 NED Team Neoliet
Mette van Liempd 4 NED
Irene Pieper 3 NED Top Climbing Twente
Vera Zijlstra 12 NED Bruut
Michelle Kuiper 19 NED
Kyra de Bree 8 NED Climb Up
Lauranne Dufour 5 NED
Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 9 NED Monk Eindhoven
Charlène Tilborghs 7 BEL Klimax
Kim van den Hout 15 NED
Pleun Frank 16 NED
Chanel Witteveen 18 NED
Ysa Rakestraw 20 NED
Tiba Vroom 21 NED West Coast Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Charlène Tilborghs 7 BEL Klimax
2 Pleun Frank 16 NED
3 Lauranne Dufour 5 NED
4 Tiba Vroom 21 NED West Coast Climbing
5 Elbrich Schoorstra 11 NED Team Mountain Network
6 Chanel Witteveen 18 NED
7 Michelle Kuiper 19 NED
8 Simone Gerritsen 9 NED Monk Eindhoven
9 Sam Swalué 6 NED Top Climbing Twente
10 Naomi Swagten 1 NED Team Neoliet
11 Irene Pieper 3 NED Top Climbing Twente
12 Mette van Liempd 4 NED
13 Sven van der Heijden 10 NED
14 Ysa Rakestraw 20 NED
15 Kyra de Bree 8 NED Climb Up
16 Julia van den Goor 13 NED Team Neoliet
17 Kim van den Hout 15 NED
18 Vera Zijlstra 12 NED Bruut
19 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
17-03-2018 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 12 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 4T6 4B6 100.0 Bruut
2 Lauranne Dufour 5 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 T1B1 B2 T1B1 T1B1 3T3 4B5 80.0
3 Pleun Frank 16 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T2B1 T1B1 8T11 8B10 - T2B2 T5B5 T2B1 3T9 3B8 65.0
4 Tiba Vroom 21 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 8B9 - B1 T3B3 T1B1 2T4 3B5 55.0 West Coast Climbing
5 Ysa Rakestraw 20 NED T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T4B2 T1B1 T1B1 7T12 8B9 - T3B3 T1B1 B1 2T4 3B5 51.0
6 Naomi Swagten 1 NED T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B3 T2B2 T1B1 7T13 8B12 - - - - 0T0 0B0 47.0 Team Neoliet
7 Charlène Tilborghs 7 BEL T2B1 T3B3 T1B1 T1B1 B1 B1 T3B2 T1B1 6T11 8B11 43.0 Klimax
8 Mette van Liempd 4 NED T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 B2 B2 T4B4 T1B1 6T11 8B14 40.0
9 Sam Swalué 6 NED T5B1 T4B3 T1B1 T2B2 B1 B1 T3B2 T1B1 6T16 8B12 37.0 Top Climbing Twente
10 Marieke Berends 2 NED T2B1 T5B5 T1B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 6T11 7B14 34.0 Monk Eindhoven
11 Kim van den Hout 15 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B1 B3 T1B1 5T5 8B11 31.0
12 Sven van der Heijden 10 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 B1 B1 T1B1 5T6 8B9 28.0
13 Irene Pieper 3 NED T5B1 T2B2 T1B1 T3B3 B2 B2 B1 T2B1 5T13 8B13 26.0 Top Climbing Twente
14 Kyra de Bree 8 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 B2 T1B1 5T6 7B9 24.0 Climb Up
15 Simone Gerritsen 9 NED T1B1 T1B1 T2B2 B1 T3B2 T2B1 5T9 6B8 22.0 Monk Eindhoven
16 Elbrich Schoorstra 11 NED B1 T1B1 T1B1 B5 B2 B3 B3 T2B1 3T4 8B17 20.0 Team Mountain Network
17 Michelle Kuiper 19 NED B1 T2B2 T1B1 B2 B3 B5 T2B1 3T5 7B15 18.0
18 Chanel Witteveen 18 NED B1 T2B2 T2B2 B2 B5 T2B1 3T6 6B13 16.0
19 Julia van den Goor 13 NED B4 T4B4 T3B2 T5B1 3T12 4B11 14.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 35

Naam Rugnummer Team
Castor Sprado 83 Klimmuur Utrecht
Robin van Dijk 81 Yosemite
Don van Laere 66 Team Delfts Bleau
Maarten Bijl 65
Jens de Louw 78 Team Mountain Network
Nigel Armino 85 IVY Climbing
Leto Cavé 84 Team Mountain Network
Mischa Radt 72 Top-It
Jesse Pauw 94 Team Delfts Bleau
Nick Molle 67
Kjeldo Visser 80
Mark Brand 62 Team Mountain Network
Tim Ponsen 71 Team Mountain Network
Enrique Perdok 61 Monk Eindhoven
Tijmen van Geel 82 Team Yellowstone
Max Deelen 51 Sterk
Ricardo de Leeuw 59
Jelle Grobben 64 Team Delfts Bleau
Casper Meskers 55
Antonie Moes 54 Top-It
Kjeld van den Ende 86
Timo Tak 92
Mark de Leeuw 79 Team Delfts Bleau
Mikola Byelov 88
Giel Wieggers 63
Jeffrey van den Bos 57
Max van der Heijden 56 Team Kids From The Block
Michiel Hennevelt 52 Monk Eindhoven
Gidion van Doorn 93 Grip
Daan Brinkhof 76
Teun van der Graaf 69
Dennis Teijsse 58
Sven Elink Schuurman 89
Wibo Wester 77
Gerke Hoekstra 95

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 35

# Naam Rugnummer Team
1 Teun van der Graaf 69
2 Mikola Byelov 88
3 Ricardo de Leeuw 59
4 Michiel Hennevelt 52 Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 84 Team Mountain Network
6 Robin van Dijk 81 Yosemite
7 Max van der Heijden 56 Team Kids From The Block
8 Jeffrey van den Bos 57
9 Enrique Perdok 61 Monk Eindhoven
10 Jesse Pauw 94 Team Delfts Bleau
11 Timo Tak 92
12 Tim Ponsen 71 Team Mountain Network
13 Max Deelen 51 Sterk
14 Nigel Armino 85 IVY Climbing
15 Sven Elink Schuurman 89
16 Gerke Hoekstra 95
17 Gidion van Doorn 93 Grip
18 Tijmen van Geel 82 Team Yellowstone
19 Don van Laere 66 Team Delfts Bleau
20 Castor Sprado 83 Klimmuur Utrecht
21 Mark de Leeuw 79 Team Delfts Bleau
22 Jelle Grobben 64 Team Delfts Bleau
23 Mischa Radt 72 Top-It
24 Casper Meskers 55
25 Maarten Bijl 65
26 Nick Molle 67
27 Mark Brand 62 Team Mountain Network
28 Daan Brinkhof 76
29 Giel Wieggers 63
30 Kjeld van den Ende 86
31 Dennis Teijsse 58
32 Kjeldo Visser 80
33 Wibo Wester 77
34 Jens de Louw 78 Team Mountain Network
35 Antonie Moes 54 Top-It
17-03-2018 21:10
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 66 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 T1B1 B1 T2B1 T1B1 3T4 4B4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Timo Tak 92 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 8T11 8B9 T1B1 T1B1 T2B1 B3 3T4 4B6 80.0
3 Mark Brand 62 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 B3 T3B3 T1B1 T2B2 3T6 4B9 65.0 Team Mountain Network
4 Max Deelen 51 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T1B1 T4B1 T1B1 T2B1 7T11 8B10 B2 B2 T5B5 B2 1T5 4B11 55.0 Sterk
5 Nigel Armino 85 T4B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T5B1 8T18 8B10 - B2 T2B2 B3 1T2 3B7 51.0 IVY Climbing
6 Mikola Byelov 88 T2B2 T1B1 T2B1 T4B2 T1B1 T4B4 T2B2 T1B1 8T17 8B14 B2 B1 B3 B1 0T0 4B7 47.0
7 Leto Cavé 84 T3B1 T1B1 B5 T3B1 T1B1 T5B5 T1B1 T3B1 7T17 8B16 43.0 Team Mountain Network
8 Jens de Louw 78 T5B1 T4B3 T2B2 B1 T2B1 T3B3 T1B1 T3B2 7T20 8B14 40.0 Team Mountain Network
9 Michiel Hennevelt 52 T3B1 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 T1B1 B3 6T9 8B12 37.0 Monk Eindhoven
10 Mischa Radt 72 T2B1 T1B1 T2B1 B2 T1B1 T4B1 T1B1 B2 6T11 8B10 34.0 Top-It
11 Max van der Heijden 56 T1B1 T3B3 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 7B9 31.0 Team Kids From The Block
12 Ricardo de Leeuw 59 B1 T5B5 T3B1 B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 5T11 8B13 28.0
13 Giel Wieggers 63 B3 T2B2 T4B4 B1 T4B2 T4B4 T1B1 B1 5T15 8B18 26.0
14 Sven Elink Schuurman 89 T2B1 T1B1 T1B1 T3B2 B2 T2B2 B1 5T9 7B10 24.0
15 Robin van Dijk 81 T3B3 T1B1 B2 T3B1 T1B1 T2B2 5T10 6B10 22.0 Yosemite
16 Daan Brinkhof 76 T5B1 T1B1 B4 T2B1 T2B2 T3B1 5T13 6B10 20.0
17 Castor Sprado 83 T2B2 T2B1 T2B2 T3B3 T3B3 5T12 5B11 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Enrique Perdok 61 T2B1 T2B2 T2B2 B1 B1 T2B2 4T8 6B9 16.0 Monk Eindhoven
19 Kjeld van den Ende 86 T2B2 T2B2 T3B3 B1 T1B1 B2 4T8 6B11 14.0
20 Gidion van Doorn 93 T3B1 T4B4 T1B1 B1 T1B1 B1 4T9 6B9 12.0 Grip
21 Wibo Wester 77 T5B3 T5B5 T1B1 B1 B2 T3B3 4T14 6B15 10.0
22 Gerke Hoekstra 95 T1B1 T1B1 B1 B2 T1B1 3T3 5B6 9.0
23 Dennis Teijsse 58 B3 T1B1 T3B3 B1 T1B1 3T5 5B9 8.0
24 Teun van der Graaf 69 B2 T5B2 T5B2 T3B2 B5 3T13 5B13 7.0
25 Mark de Leeuw 79 T4B2 T5B4 T3B3 3T12 3B9 6.0 Team Delfts Bleau
26 Jelle Grobben 64 B1 B2 T1B1 T2B2 B1 2T3 5B7 5.0 Team Delfts Bleau
27 Maarten Bijl 65 B1 B4 T5B5 B3 1T5 4B13 4.0
28 Tijmen van Geel 82 T1B1 B1 B3 1T1 3B5 3.0 Team Yellowstone
29 Jesse Pauw 94 B3 B3 T2B2 1T2 3B8 2.0 Team Delfts Bleau
30 Nick Molle 67 B2 T4B4 B3 1T4 3B9 1.0
31 Kjeldo Visser 80 B3 T5B5 1T5 2B8 0.0
32 Antonie Moes 54 B1 B3 B4 0T0 3B8 0.0 Top-It
33 Casper Meskers 55 B5 B1 0T0 2B6 0.0
34 Tim Ponsen 71 B5 0T0 1B5 0.0 Team Mountain Network
35 Jeffrey van den Bos 57 0T0 0B0 0.0