Boulder 3, 26-05-2018 13:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. De finale wordt gelijktijdig geklommen door de heren en dames. Dit is afwijkend van de IFSC finale format regel 11.3.2.iii. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.00 uur Opening aanmelding
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start voorronde
13.30 uur Einde voorronde 
14.00 uur Sluit isolatie
15.00 uur Start Finale 
16.45 uur Einde Finale + Aansluitend Prijsuitreiking 

Bouwers zijn: Michiel (Heren), Timo (Dames) en Luuk (kwalies).
Hoofdjury: Boaz Pauw
Speaker: Truong Ngo

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 1 Top Climbing Twente
Elbrich Schoorstra 5 Team Mountain Network
Naomi Swagten 13 Team Neoliet
Sven van der Heijden 10
Mette van Liempd 16
Isa Witte 20 Team Kids From The Block
Michelle Kuiper 2
Simone Gerritsen 17 Monk Eindhoven
Tiba Vroom 14 West Coast Climbing
Lauranne Dufour 8 Cube Bouldergym
Julia Meijer 19 Monk Eindhoven
Eva Cillessen 12
Kim van den Hout 9 Monk Amsterdam
Marieke Berends 6 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Naomi Swagten 13 Team Neoliet
2 Eva Cillessen 12
3 Marieke Berends 6 Monk Eindhoven
4 Isa Witte 20 Team Kids From The Block
5 Simone Gerritsen 17 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 9 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 10
8 Sam Swalué 1 Top Climbing Twente
9 Julia Meijer 19 Monk Eindhoven
10 Tiba Vroom 14 West Coast Climbing
11 Lauranne Dufour 8 Cube Bouldergym
12 Elbrich Schoorstra 5 Team Mountain Network
13 Mette van Liempd 16
14 Michelle Kuiper 2
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lauranne Dufour 8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 8T9 8B8 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 4B4 100.0 Cube Bouldergym
2 Julia Meijer 19 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T2B1 T1B1 8T12 8B9 B1 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 4B5 80.0 Monk Eindhoven
3 Tiba Vroom 14 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 B1 B3 T4B1 T3B1 2T7 4B6 65.0 West Coast Climbing
4 Marieke Berends 6 T3B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 8T14 8B9 B3 - T4B3 B1 1T4 3B7 55.0 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 1 T3B2 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T4B1 T1B1 8T16 8B10 - - B3 T2B1 1T2 2B4 51.0 Top Climbing Twente
6 Mette van Liempd 16 T3B2 T3B2 T3B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 8T17 8B11 - - B5 B1 0T0 2B6 47.0
7 Sven van der Heijden 10 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T4B1 T4B1 T4B1 T1B1 8T18 8B8 43.0
8 Kim van den Hout 9 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 T1B1 7T12 8B8 40.0 Monk Amsterdam
9 Simone Gerritsen 17 T2B1 B1 T3B1 T2B2 T2B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T13 8B9 37.0 Monk Eindhoven
10 Elbrich Schoorstra 5 B1 T2B2 T3B1 T2B2 B1 T3B3 T3B1 T1B1 6T14 8B12 34.0 Team Mountain Network
11 Naomi Swagten 13 T2B1 B1 T3B2 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 5T8 8B10 31.0 Team Neoliet
12 Isa Witte 20 T2B1 T3B1 T2B1 T2B2 B1 B1 T1B1 5T10 7B8 28.0 Team Kids From The Block
13 Eva Cillessen 12 B3 T3B2 T3B1 T1B1 3T7 4B7 26.0
14 Michelle Kuiper 2 B2 B1 B1 T1B1 1T1 4B5 24.0

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 79 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 71 NED Team Mountain Network
Kjeldo Visser 88 NED
Dennis List 61 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 72 NED Team Mountain Network
Enrique Perdok 75 NED Monk Eindhoven
Castor Sprado 56 NED Klimmuur Utrecht
Max Deelen 62 NED Sterk
Jelle Grobben 77 NED Team Delfts Bleau
Timo Tak 69 NED
Riemer Koorn 54 NED
Michiel Hennevelt 78 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 66 NED
Johannes Finnstein 80 NOR
Joram van Buuren 57 NED Klimmuur Utrecht
Bruno Geurts 85 NED Monk Eindhoven
Sem van den Akker 82 NED Team Neoliet
Casper Meskers 52 NED Monk Eindhoven
Gerke Hoekstra 89 NED
Maarten Bijl 60 NED
Sven Elink Schuurman 87 NED
Mees Vissers 68 NED Monk Amsterdam
Remmelt Dirksen 81 NED
Dennis Teijsse 55 NED
Daan Brinkhof 84 NED Monk Eindhoven
Kjeld van den Ende 65 NED
Antonie Moes 99 NED Top-It
Thijme Maassen NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Daan Brinkhof 84 NED Monk Eindhoven
2 Tim Ponsen 72 NED Team Mountain Network
3 Kjeldo Visser 88 NED
4 Enrique Perdok 75 NED Monk Eindhoven
5 Antonie Moes 99 NED Top-It
6 Casper Meskers 52 NED Monk Eindhoven
7 Maarten Bijl 60 NED
8 Castor Sprado 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Gerke Hoekstra 89 NED
10 Jelle Grobben 77 NED Team Delfts Bleau
11 Don van Laere 79 NED Team Delfts Bleau
12 Sem van den Akker 82 NED Team Neoliet
13 Sven Elink Schuurman 87 NED
14 Teun van der Graaf 66 NED
15 Joram van Buuren 57 NED Klimmuur Utrecht
16 Riemer Koorn 54 NED
17 Michiel Hennevelt 78 NED Monk Eindhoven
18 Timo Tak 69 NED
19 Remmelt Dirksen 81 NED
20 Max Deelen 62 NED Sterk
21 Johannes Finnstein 80 NOR
22 Mees Vissers 68 NED Monk Amsterdam
23 Kjeld van den Ende 65 NED
24 Jens de Louw 71 NED Team Mountain Network
25 Bruno Geurts 85 NED Monk Eindhoven
26 Dennis List 61 NED Team Mountain Network
27 Thijme Maassen NED
28 Dennis Teijsse 55 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Timo Tak 69 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 6T8 7B9 T1B1 T3B1 - T3B2 3T7 3B4 100.0
2 Bruno Geurts 85 NED T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 6T10 6B8 T1B1 B1 B4 T2B2 2T3 4B8 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 79 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 8B8 T1B1 B1 - T1B1 2T2 3B3 65.0 Team Delfts Bleau
4 Max Deelen 62 NED T1B1 T2B1 T3B1 T2B2 T3B1 T1B1 6T12 6B7 T1B1 T2B1 - B1 2T3 3B3 55.0 Sterk
5 Remmelt Dirksen 81 NED B1 T3B1 B1 T4B2 T5B5 T1B1 T1B1 T2B2 6T16 8B14 T1B1 B2 - B2 1T1 3B5 51.0
6 Michiel Hennevelt 78 NED B2 T2B1 T2B1 T3B2 B1 T3B1 T2B1 5T12 7B9 T2B1 B1 - B4 1T2 3B6 47.0 Monk Eindhoven
7 Jens de Louw 71 NED B1 B1 B1 B1 T2B2 T2B1 T2B2 T1B1 4T7 8B10 43.0 Team Mountain Network
8 Sven Elink Schuurman 87 NED B3 T5B1 B1 T1B1 B1 T4B1 3T10 6B8 40.0
9 Teun van der Graaf 66 NED T2B1 B1 T3B2 B5 B2 T5B4 3T10 6B15 37.0
10 Daan Brinkhof 84 NED T2B1 B1 T2B2 B4 B2 2T4 5B10 34.0 Monk Eindhoven
11 Kjeld van den Ende 65 NED T1B1 B1 T4B1 B2 2T5 4B5 31.0
12 Jelle Grobben 77 NED B1 B1 T3B3 T2B1 2T5 4B6 28.0 Team Delfts Bleau
13 Gerke Hoekstra 89 NED T1B1 B1 T5B1 2T6 3B3 26.0
14 Riemer Koorn 54 NED B4 B1 B1 T2B1 1T2 4B7 24.0
15 Enrique Perdok 75 NED T4B2 B1 B2 B4 1T4 4B9 22.0 Monk Eindhoven
16 Casper Meskers 52 NED B2 B1 T2B2 1T2 3B5 20.0 Monk Eindhoven
17 Dennis Teijsse 55 NED B1 B1 T4B2 1T4 3B4 18.0
18 Antonie Moes 99 NED T3B2 B5 1T3 2B7 16.0 Top-It
19 Sem van den Akker 82 NED B2 T4B1 1T4 2B3 14.0 Team Neoliet
20 Mees Vissers 68 NED T5B1 B1 1T5 2B2 12.0 Monk Amsterdam
21 Kjeldo Visser 88 NED T5B1 1T5 1B1 10.0
22 Castor Sprado 56 NED B1 B1 B5 B2 0T0 4B9 9.0 Klimmuur Utrecht
23 Dennis List 61 NED B1 B2 B1 0T0 3B4 8.0 Team Mountain Network
23 Johannes Finnstein 80 NOR B1 B1 B2 0T0 3B4 8.0
25 Maarten Bijl 60 NED B1 B3 B1 0T0 3B5 6.0
26 Thijme Maassen NED B3 B3 0T0 2B6 5.0
27 Joram van Buuren 57 NED B3 0T0 1B3 4.0 Klimmuur Utrecht
28 Tim Ponsen 72 NED 0T0 0B0 3.0 Team Mountain Network