Jeugd Lead 3 JAB , 16-09-2018 00:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
11:30 uur Start Kwalificatieroute 2 Jongens Junioren + A.
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 overige wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 210 NED Team Neoliet
Arno De Becker 205 BEL Team Neoliet
Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
Jens Peeters 212 NED Monte Cervino
Antonie Moes 208 NED Top-It
Jay de Jager 204 NED Monte Cervino
Ronan Zagwijn 209 NED Monte Cervino
Castor Sprado 201 NED Klimmuur Utrecht
Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
2 Antonie Moes 208 NED Top-It
3 Jay de Jager 204 NED Monte Cervino
4 Castor Sprado 201 NED Klimmuur Utrecht
5 Arno De Becker 205 BEL Team Neoliet
6 Joram van Buuren 210 NED Team Neoliet
7 Ronan Zagwijn 209 NED Monte Cervino
8 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
9 Jens Peeters 212 NED Monte Cervino
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
2 Antonie Moes 208 NED Top-It
3 Jay de Jager 204 NED Monte Cervino
4 Castor Sprado 201 NED Klimmuur Utrecht
5 Arno De Becker 205 BEL Team Neoliet
6 Joram van Buuren 210 NED Team Neoliet
7 Ronan Zagwijn 209 NED Monte Cervino
8 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
9 Jens Peeters 212 NED Monte Cervino
16-09-2018 17:05
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Castor Sprado 201 NED Top 33+ 31+ 90.0 Klimmuur Utrecht
1 Zeno Schaekers 211 NED Top 33+ 31+ 90.0 Team Mountain Network
3 Pepijn Hogt 206 NED 26 22+ 21+ 65.0 Kei Boulderhal
4 Jens Peeters 212 NED 27+ 11 20+ 55.0 Monte Cervino
5 Antonie Moes 208 NED 26+ 22 51.0 Top-It
6 Jay de Jager 204 NED 27+ 10+ 47.0 Monte Cervino
7 Ronan Zagwijn 209 NED 16+ 10+ 43.0 Monte Cervino
8 Arno De Becker 205 BEL 20+ 8 40.0 Team Neoliet
9 Joram van Buuren 210 NED 9+ 8 37.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Joris Kieboom 421 Climb Up
Sven Goudriaan 401 Team Mountain Network
Casper Lensselink 419 Team Mountain Network
Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
Jules Kluwer 407 Climb Up
Sil Rutten 413 Team Neoliet
Sem van den Akker 420 Team Neoliet
Mischa Radt 409 Top-It
Tycho van der Straaten 408 Ayers Rookies
Gregor Struwe 410 Klimcentrum Bjoeks
Simon Boes 416
Ties van Veggel 418
Daniel Buijs 417 Climb Up
Jent Imelman 415 Monte Cervino
Wouter Remmerswaal 412 Climb Up
Jesse de Zeeuw 411 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
2 Tycho van der Straaten 408 Ayers Rookies
3 Joris Kieboom 421 Climb Up
4 Simon Boes 416
5 Jent Imelman 415 Monte Cervino
6 Jesse de Zeeuw 411 Climb Up
7 Wouter Remmerswaal 412 Climb Up
8 Sem van den Akker 420 Team Neoliet
9 Casper Lensselink 419 Team Mountain Network
10 Gregor Struwe 410 Klimcentrum Bjoeks
11 Mischa Radt 409 Top-It
12 Sven Goudriaan 401 Team Mountain Network
13 Jules Kluwer 407 Climb Up
14 Ties van Veggel 418
15 Daniel Buijs 417 Climb Up
16 Sil Rutten 413 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
2 Tycho van der Straaten 408 Ayers Rookies
3 Joris Kieboom 421 Climb Up
4 Simon Boes 416
5 Jent Imelman 415 Monte Cervino
6 Jesse de Zeeuw 411 Climb Up
7 Wouter Remmerswaal 412 Climb Up
8 Sem van den Akker 420 Team Neoliet
9 Casper Lensselink 419 Team Mountain Network
10 Gregor Struwe 410 Klimcentrum Bjoeks
11 Mischa Radt 409 Top-It
12 Sven Goudriaan 401 Team Mountain Network
13 Jules Kluwer 407 Climb Up
14 Ties van Veggel 418
15 Daniel Buijs 417 Climb Up
16 Sil Rutten 413 Team Neoliet
16-09-2018 17:05
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 409 Top Top Top 100.0 Top-It
2 Simon Boes 416 38+ 23 29+ 80.0
3 Dylan van den Berge 414 36+ 23 28 65.0 Team Yellowstone
4 Casper Lensselink 419 37+ 13+ 28 55.0 Team Mountain Network
5 Gregor Struwe 410 36+ 25+ 27+ 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Sem van den Akker 420 38+ 22 27+ 47.0 Team Neoliet
7 Jules Kluwer 407 36+ 25+ 22 43.0 Climb Up
8 Sil Rutten 413 Top 32 6+ 40.0 Team Neoliet
9 Tycho van der Straaten 408 32 23 37.0 Ayers Rookies
10 Jent Imelman 415 30+ 23 34.0 Monte Cervino
11 Ties van Veggel 418 27+ 22+ 31.0
12 Joris Kieboom 421 35+ 11 28.0 Climb Up
13 Sven Goudriaan 401 26+ 13 26.0 Team Mountain Network
14 Wouter Remmerswaal 412 24 10+ 24.0 Climb Up
15 Daniel Buijs 417 9+ 8 21.0 Climb Up
15 Jesse de Zeeuw 411 9+ 8 21.0 Climb Up

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 103 Team Neoliet
Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
Manon Boereboom 105 Team Neoliet
Saskia IJntema 104 Team Neoliet
Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
Helen Zegelaar 101
Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies
2 Saskia IJntema 104 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 101
5 Manon Boereboom 105 Team Neoliet
6 Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
7 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies
2 Saskia IJntema 104 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 101
5 Manon Boereboom 105 Team Neoliet
6 Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
7 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
16-09-2018 17:06
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 108 Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Manon Boereboom 105 33 28+ 23+ 80.0 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 103 32+ 28 22+ 65.0 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 101 30+ 20+ 53.0
4 Cecile van der Meel 102 25 21 53.0 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 107 20 19+ 47.0 IVY Climbing
7 Saskia IJntema 104 19 13 43.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 316 Top Climbing Twente
Marrit Elsinga 303 Team Mountain Network
Freja Smed 315 Climb Up
Anon9180 - -
Sven van der Heijden 305 Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 302
Anon343 - -
Tysa Aukema 317 Climb Up
Nina van 't Veer 311 Monte Cervino
Anne Jansen 314 Yosemite Jeugd
Mette van Liempd 308 Monk Eindhoven
Olivie van der Linden 306 Team Neoliet
Sanne Blok 313 Ayers Rookies
Kyra Pattinama 304 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Anon343 - -
2 Marrit Elsinga 303 Team Mountain Network
3 Kyra Pattinama 304 IVY Climbing
4 Anne Jansen 314 Yosemite Jeugd
5 Tysa Aukema 317 Climb Up
6 Sam Swalué 316 Top Climbing Twente
7 Anon9180 - -
8 Mette van Liempd 308 Monk Eindhoven
9 Freja Smed 315 Climb Up
10 Sven van der Heijden 305 Monk Amsterdam
11 Kaya van Haasteren 302
12 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
13 Olivie van der Linden 306 Team Neoliet
14 Nina van 't Veer 311 Monte Cervino
# Naam Rugnummer Team
1 Anon343 - -
2 Marrit Elsinga 303 Team Mountain Network
3 Kyra Pattinama 304 IVY Climbing
4 Anne Jansen 314 Yosemite Jeugd
5 Tysa Aukema 317 Climb Up
6 Sam Swalué 316 Top Climbing Twente
7 Anon9180 - -
8 Mette van Liempd 308 Monk Eindhoven
9 Freja Smed 315 Climb Up
10 Sven van der Heijden 305 Monk Amsterdam
11 Kaya van Haasteren 302
12 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
13 Olivie van der Linden 306 Team Neoliet
14 Nina van 't Veer 311 Monte Cervino
16-09-2018 17:06
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sven van der Heijden 305 42+ 32+ 44+ 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 316 42 30+ 44+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Freja Smed 315 27 19+ 30+ 65.0 Climb Up
4 Mette van Liempd 308 33+ 28+ 28+ 55.0 Monk Eindhoven
5 Kaya van Haasteren 302 25+ 23 23.5+ 51.0
6 Kyra Pattinama 304 24+ 23 23.5+ 47.0 IVY Climbing
7 Anon343 - 25 23 16+ 43.0 -
8 Olivie van der Linden 306 18+ 22+ 40.0 Team Neoliet
9 Tysa Aukema 317 24 13 37.0 Climb Up
10 Anne Jansen 314 21 19 34.0 Yosemite Jeugd
11 Marrit Elsinga 303 8+ 11 30.0 Team Mountain Network
11 Sanne Blok 313 11+ 9+ 30.0 Ayers Rookies
13 Anon9180 - 10+ 8+ 25.0 -
13 Nina van 't Veer 311 7 10 25.0 Monte Cervino

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.