Jeugd Lead 4 JAB, 07-10-2018 10:30, Klimcentrum Yellow Stone, Roosendaal

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open 
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie JJ/JA/JB/MB
10:30 uur Start Kwalificatieronde JJ/JA/JB/MB  
12:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie MA
12:30 uur Sluiting aanmeldingsbalie MJ
12:30 uur Start kwalificatieronde MA
13:00 uur Start kwalificatieronde MJ
16:00 uur Einde Kwalificatieronde
16:15 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
16:30 uur Start Finale
19:05 uur Einde Finale
19:15 uur Prijsuitreiking  

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 204 NED Team Neoliet
Don van Laere 203 NED Team Delfts Bleau
Arno De Becker 207 BEL Team Neoliet
Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
Jens Peeters 202 NED Monte Cervino
Antonie Moes 208 NED Top-It
Ronan Zagwijn 205 NED Monte Cervino
Castor Sprado 209 NED Klimmuur Utrecht
Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
Jay de Jager 201 NED Monte Cervino
Falco Verhoef 212 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Don van Laere 203 NED Team Delfts Bleau
2 Falco Verhoef 212 NED Monte Cervino
3 Jens Peeters 202 NED Monte Cervino
4 Castor Sprado 209 NED Klimmuur Utrecht
5 Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
6 Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
7 Ronan Zagwijn 205 NED Monte Cervino
8 Arno De Becker 207 BEL Team Neoliet
9 Jay de Jager 201 NED Monte Cervino
10 Antonie Moes 208 NED Top-It
11 Joram van Buuren 204 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Don van Laere 203 NED Team Delfts Bleau
2 Falco Verhoef 212 NED Monte Cervino
3 Jens Peeters 202 NED Monte Cervino
4 Castor Sprado 209 NED Klimmuur Utrecht
5 Pepijn Hogt 206 NED Kei Boulderhal
6 Zeno Schaekers 210 NED Team Mountain Network
7 Ronan Zagwijn 205 NED Monte Cervino
8 Arno De Becker 207 BEL Team Neoliet
9 Jay de Jager 201 NED Monte Cervino
10 Antonie Moes 208 NED Top-It
11 Joram van Buuren 204 NED Team Neoliet
07-10-2018 18:13
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Don van Laere 203 NED Top Top 41+ 100.0 Team Delfts Bleau
2 Castor Sprado 209 NED 32+ Top 33+ 80.0 Klimmuur Utrecht
3 Zeno Schaekers 210 NED 46+ Top 32+ 65.0 Team Mountain Network
4 Pepijn Hogt 206 NED 17+ 24 20+ 55.0 Kei Boulderhal
5 Antonie Moes 208 NED 18+ 22+ 19+ 51.0 Top-It
6 Jay de Jager 201 NED 23+ 19+ 13 47.0 Monte Cervino
7 Jens Peeters 202 NED 17+ 19+ 43.0 Monte Cervino
8 Falco Verhoef 212 NED 16+ 19+ 40.0 Monte Cervino
9 Ronan Zagwijn 205 NED 17+ 14+ 37.0 Monte Cervino
10 Arno De Becker 207 BEL 16+ 18+ 34.0 Team Neoliet
11 Joram van Buuren 204 NED 13+ 12+ 31.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 413 NED Climb Up
Sven Goudriaan 402 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 414 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 405 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
Jules Kluwer 411 NED Team Neoliet
Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
Sem van den Akker 420 NED Team Neoliet
Guus Mangnus 409 NED Team Yellowstone
Mischa Radt 408 NED Top-It
Tycho van der Straaten 407 NED Ayers Rookies
Kiaro Jenniskens 412 NED Climb Up
Gregor Struwe 417 NED Klimcentrum Bjoeks
Giliam Celli 419 ITA Top-It
Jent Imelman 403 NED Monte Cervino
Anon1923 - - -
Ties van Veggel 418 NED ED+
Jaron Stam 415 NED TopRope Climbing Team
Thijn Elbers 421 NED Grip
Wouter Remmerswaal 422 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kiaro Jenniskens 412 NED Climb Up
2 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
3 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
4 Guus Mangnus 409 NED Team Yellowstone
5 Jent Imelman 403 NED Monte Cervino
6 Mischa Radt 408 NED Top-It
7 Leto Cavé 405 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 407 NED Ayers Rookies
9 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
10 Giliam Celli 419 ITA Top-It
11 Thijn Elbers 421 NED Grip
12 Sven Goudriaan 402 NED Team Mountain Network
13 Casper Lensselink 414 NED Team Mountain Network
14 Wouter Remmerswaal 422 NED
15 Ties van Veggel 418 NED ED+
16 Sem van den Akker 420 NED Team Neoliet
17 Joris Kieboom 413 NED Climb Up
18 Jaron Stam 415 NED TopRope Climbing Team
19 Anon1923 - - -
20 Jules Kluwer 411 NED Team Neoliet
21 Gregor Struwe 417 NED Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kiaro Jenniskens 412 NED Climb Up
2 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
3 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
4 Guus Mangnus 409 NED Team Yellowstone
5 Jent Imelman 403 NED Monte Cervino
6 Mischa Radt 408 NED Top-It
7 Leto Cavé 405 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 407 NED Ayers Rookies
9 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
10 Giliam Celli 419 ITA Top-It
11 Thijn Elbers 421 NED Grip
12 Sven Goudriaan 402 NED Team Mountain Network
13 Casper Lensselink 414 NED Team Mountain Network
14 Wouter Remmerswaal 422 NED
15 Ties van Veggel 418 NED ED+
16 Sem van den Akker 420 NED Team Neoliet
17 Joris Kieboom 413 NED Climb Up
18 Jaron Stam 415 NED TopRope Climbing Team
19 Anon1923 - - -
20 Jules Kluwer 411 NED Team Neoliet
21 Gregor Struwe 417 NED Klimcentrum Bjoeks
07-10-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 405 NED Top Top 42+ 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 408 NED Top Top 42 80.0 Top-It
3 Jens de Louw 401 NED 35+ 43 32+ 65.0 Team Mountain Network
4 Sil Rutten 410 NED 35+ 36+ 32+ 55.0 Team Neoliet
5 Gregor Struwe 417 NED 33+ 29+ 24+ 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Casper Lensselink 414 NED 27+ 27+ 23+ 47.0 Team Mountain Network
7 Anon1923 - - 30+ 27+ 23 43.0 -
8 Giliam Celli 419 ITA 29+ 27+ 22+ 40.0 Top-It
9 Sem van den Akker 420 NED 27+ 27+ 22+ 37.0 Team Neoliet
10 Jules Kluwer 411 NED 32 24 DNS 34.0 Team Neoliet
11 Dylan van den Berge 406 NED 30+ 23+ 31.0 Team Yellowstone
12 Tycho van der Straaten 407 NED 27+ 23+ 28.0 Ayers Rookies
13 Ties van Veggel 418 NED 21+ 23+ 26.0 ED+
14 Joris Kieboom 413 NED 22 23 24.0 Climb Up
15 Wouter Remmerswaal 422 NED 22+ 21+ 22.0
16 Jent Imelman 403 NED 21+ 22+ 20.0 Monte Cervino
17 Jaron Stam 415 NED 18+ 16+ 18.0 TopRope Climbing Team
18 Guus Mangnus 409 NED 19+ 16 16.0 Team Yellowstone
19 Thijn Elbers 421 NED 14 16+ 14.0 Grip
20 Sven Goudriaan 402 NED 13 18+ 12.0 Team Mountain Network
21 Kiaro Jenniskens 412 NED 13+ 14+ 10.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Gijs Kieboom 609 Climb Up
Roman Schaekers 612 Climb Up
Tom Crouwel 606 Climb Up
Joren Leeuwenburg 607 Team Neoliet
Douwe Eilander 601 Team Neoliet
Iwan Pasveer 610 Team Mountain Network
Victor Bronkhorst 604 Monte Cervino
Paul Brand 608 West Coast Climbing
Stijn Verkade 611 Team Yellowstone
Anon1922 - -
Nio de Bruijn 605 Team Mountain Network
Ynze Visser 603

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Anon1922 - -
2 Victor Bronkhorst 604 Monte Cervino
3 Joren Leeuwenburg 607 Team Neoliet
4 Paul Brand 608 West Coast Climbing
5 Ynze Visser 603
6 Tom Crouwel 606 Climb Up
7 Gijs Kieboom 609 Climb Up
8 Iwan Pasveer 610 Team Mountain Network
9 Stijn Verkade 611 Team Yellowstone
10 Douwe Eilander 601 Team Neoliet
11 Roman Schaekers 612 Climb Up
12 Nio de Bruijn 605 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon1922 - -
2 Victor Bronkhorst 604 Monte Cervino
3 Joren Leeuwenburg 607 Team Neoliet
4 Paul Brand 608 West Coast Climbing
5 Ynze Visser 603
6 Tom Crouwel 606 Climb Up
7 Gijs Kieboom 609 Climb Up
8 Iwan Pasveer 610 Team Mountain Network
9 Stijn Verkade 611 Team Yellowstone
10 Douwe Eilander 601 Team Neoliet
11 Roman Schaekers 612 Climb Up
12 Nio de Bruijn 605 Team Mountain Network
07-10-2018 17:50
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 608 Top Top 41 100.0 West Coast Climbing
2 Iwan Pasveer 610 Top Top 33+ 80.0 Team Mountain Network
3 Ynze Visser 603 Top 32+ 32+ 65.0
4 Gijs Kieboom 609 30+ 30 22 55.0 Climb Up
5 Anon1922 - 30 26+ 21+ 51.0 -
6 Roman Schaekers 612 30+ 28+ 19+ 47.0 Climb Up
7 Victor Bronkhorst 604 20 22+ 43.0 Monte Cervino
8 Joren Leeuwenburg 607 22+ 14+ 40.0 Team Neoliet
9 Douwe Eilander 601 20+ 15+ 37.0 Team Neoliet
10 Tom Crouwel 606 16 19 34.0 Climb Up
11 Nio de Bruijn 605 17+ 13 31.0 Team Mountain Network
12 Stijn Verkade 611 9 13+ 28.0 Team Yellowstone

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 106 Team Neoliet
Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
Manon Boereboom 107 Team Neoliet
Saskia IJntema 108 Team Neoliet
Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
Helen Zegelaar 103
Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Helen Zegelaar 103
4 Manon Boereboom 107 Team Neoliet
5 Saskia IJntema 108 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
7 Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Helen Zegelaar 103
4 Manon Boereboom 107 Team Neoliet
5 Saskia IJntema 108 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
7 Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
07-10-2018 18:13
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 102 Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 36+ 20 27+ 80.0 Team Neoliet
3 Manon Boereboom 107 Top 21 27 65.0 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 103 36+ 19+ 55.0
5 Maura-marie Mevis 101 31 18+ 49.0 IVY Climbing
5 Cecile van der Meel 105 34+ 17+ 49.0 Ayers Rookies
7 Saskia IJntema 108 24 7+ 43.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Sam Swalué 312 NED Top Climbing Twente
Marrit Elsinga 302 NED Team Mountain Network
Freja Smed 314 NED Climb Up
Iris Heerekop 310 NED Ayers Rookies
Sven van der Heijden 303 NED Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 305 NED ED+
Tysa Aukema 308 NED Climb Up
Anne Jansen 309 NED Yosemite Jeugd
Malin Locher 315 SUI
Anon1925 - - -
Anon1926 - - -
Charlène Tilborghs 318 BEL Klimax
Diana Alkemade 307 NED Team Neoliet
Kyra Pattinama 304 NED IVY Climbing
Olivie Van der Linden 301 NED Team Neoliet
Sanne Blok 319 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Freja Smed 314 NED Climb Up
2 Malin Locher 315 SUI
3 Sanne Blok 319 NED
4 Sam Swalué 312 NED Top Climbing Twente
5 Kaya van Haasteren 305 NED ED+
6 Anon1925 - - -
7 Diana Alkemade 307 NED Team Neoliet
8 Anon1926 - - -
9 Olivie Van der Linden 301 NED Team Neoliet
10 Marrit Elsinga 302 NED Team Mountain Network
11 Sven van der Heijden 303 NED Monk Amsterdam
12 Charlène Tilborghs 318 BEL Klimax
13 Kyra Pattinama 304 NED IVY Climbing
14 Iris Heerekop 310 NED Ayers Rookies
15 Tysa Aukema 308 NED Climb Up
16 Anne Jansen 309 NED Yosemite Jeugd
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Freja Smed 314 NED Climb Up
2 Malin Locher 315 SUI
3 Sanne Blok 319 NED
4 Sam Swalué 312 NED Top Climbing Twente
5 Kaya van Haasteren 305 NED ED+
6 Anon1925 - - -
7 Diana Alkemade 307 NED Team Neoliet
8 Anon1926 - - -
9 Olivie Van der Linden 301 NED Team Neoliet
10 Marrit Elsinga 302 NED Team Mountain Network
11 Sven van der Heijden 303 NED Monk Amsterdam
12 Charlène Tilborghs 318 BEL Klimax
13 Kyra Pattinama 304 NED IVY Climbing
14 Iris Heerekop 310 NED Ayers Rookies
15 Tysa Aukema 308 NED Climb Up
16 Anne Jansen 309 NED Yosemite Jeugd
07-10-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Charlène Tilborghs 318 BEL Top Top 41+ 100.0 Klimax
2 Sven van der Heijden 303 NED Top Top 39+ 80.0 Monk Amsterdam
3 Sam Swalué 312 NED 35+ Top 32+ 65.0 Top Climbing Twente
4 Kyra Pattinama 304 NED 18+ Top 26+ 55.0 IVY Climbing
5 Malin Locher 315 SUI 21 36+ 26+ 51.0
6 Kaya van Haasteren 305 NED 18+ Top 25+ 47.0 ED+
7 Anon1925 - - 14 36 20+ 43.0 -
8 Olivie Van der Linden 301 NED 18+ 25+ 20 40.0 Team Neoliet
9 Freja Smed 314 NED 13+ 24+ 37.0 Climb Up
10 Tysa Aukema 308 NED 15+ 23 34.0 Climb Up
11 Anon1926 - - 8+ 24+ 31.0 -
12 Diana Alkemade 307 NED 9+ 20+ 28.0 Team Neoliet
13 Anne Jansen 309 NED 8 24 26.0 Yosemite Jeugd
14 Marrit Elsinga 302 NED 8 15+ 24.0 Team Mountain Network
15 Iris Heerekop 310 NED 3+ 19+ 22.0 Ayers Rookies
16 Sanne Blok 319 NED 7+ 15+ 20.0

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Edith Savenije 512 Top-It
Gitte Meus 504 Team Mountain Network
Floor Honkoop 508 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
Mara Voorthuis 503 School of Rock
Iris van 't Westeinde 520 Team Neoliet
Eke de Boer 506 Klimcentrum Bjoeks
Sophie Trenning 513 Team Mountain Network
Fenna Schouten 505 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 515 IVY Climbing
Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
Myrthe van de Pol 510 Ayers Rookies
Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
Myrthe Derks 514 Team Mountain Network
Nina Schilderman 509 ES Onsight Klimteam
Manon Knops 517 ES Onsight Klimtalenten
Sterre van Woudenberg 519 Team Neoliet
Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimteam
Suzanne Willemsen 501

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Myrthe van de Pol 510 Ayers Rookies
2 Amber Schiffeleers 515 IVY Climbing
3 Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
4 Manon Knops 517 ES Onsight Klimtalenten
5 Sophie Trenning 513 Team Mountain Network
6 Nina Schilderman 509 ES Onsight Klimteam
7 Sterre van Woudenberg 519 Team Neoliet
8 Mara Voorthuis 503 School of Rock
9 Fenna Schouten 505 Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 520 Team Neoliet
11 Myrthe Derks 514 Team Mountain Network
12 Edith Savenije 512 Top-It
13 Gitte Meus 504 Team Mountain Network
14 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimteam
15 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
16 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
17 Suzanne Willemsen 501
18 Floor Honkoop 508 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
20 Eke de Boer 506 Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Team
1 Myrthe van de Pol 510 Ayers Rookies
2 Amber Schiffeleers 515 IVY Climbing
3 Sanne Gijselman 518 Team Neoliet
4 Manon Knops 517 ES Onsight Klimtalenten
5 Sophie Trenning 513 Team Mountain Network
6 Nina Schilderman 509 ES Onsight Klimteam
7 Sterre van Woudenberg 519 Team Neoliet
8 Mara Voorthuis 503 School of Rock
9 Fenna Schouten 505 Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 520 Team Neoliet
11 Myrthe Derks 514 Team Mountain Network
12 Edith Savenije 512 Top-It
13 Gitte Meus 504 Team Mountain Network
14 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimteam
15 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
16 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
17 Suzanne Willemsen 501
18 Floor Honkoop 508 Team Mountain Network
19 Klaar van den Beuken 507 Ayers Rookies
20 Eke de Boer 506 Klimcentrum Bjoeks
07-10-2018 18:14
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 512 Top Top 40+ 100.0 Top-It
2 Manon Knops 517 Top Top 32 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Iris van 't Westeinde 520 Top 34+ 31 65.0 Team Neoliet
4 Mara Voorthuis 503 Top 35 29+ 55.0 School of Rock
5 Gitte Meus 504 32+ 28+ 27+ 51.0 Team Mountain Network
6 Amber Schiffeleers 515 Top 35+ 26+ 47.0 IVY Climbing
7 Klaar van den Beuken 507 31+ 35+ 24+ 43.0 Ayers Rookies
8 Myrthe van de Pol 510 29+ 29 22+ 40.0 Ayers Rookies
9 Eke de Boer 506 28+ 27+ 37.0 Klimcentrum Bjoeks
10 Nina Schilderman 509 28+ 27 34.0 ES Onsight Klimteam
11 Marit Zeldenthuis 521 28+ 23+ 31.0 Climb Up
12 Sophie Trenning 513 14+ 28+ 28.0 Team Mountain Network
13 Sanne Gijselman 518 26 23+ 26.0 Team Neoliet
14 Fenna Schouten 505 23 23+ 24.0 Team Mountain Network
15 Li San Boorsma 516 25+ 18 22.0 ES Onsight Klimteam
16 Sterre van Woudenberg 519 22+ 16+ 20.0 Team Neoliet
17 Floor Honkoop 508 14 16+ 18.0 Team Mountain Network
18 Suzanne Willemsen 501 12+ 11+ 16.0
19 Myrthe Derks 514 13+ 11 14.0 Team Mountain Network
20 Lieke van Gemert 511 9 11+ 12.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Neoliet 377.0
2 Team Mountain Network 348.0
3 Top-It 271.0
4 ED+ 241.0
5 Climb Up 238.0
6 Ayers Rookies 160.0
7 IVY Climbing 151.0
8 Monte Cervino 133.0
9 Team Delfts Bleau 100.0
9 West Coast Climbing 100.0
9 Klimax 100.0
12 Klimcentrum Bjoeks 88.0
13 Klimmuur Utrecht 80.0
13 Monk Amsterdam 80.0
13 ES Onsight Klimtalenten 80.0
16 Team Yellowstone 75.0
17 Top Climbing Twente 65.0
18 ES Onsight Klimteam 56.0
19 Kei Boulderhal 55.0
19 School of Rock 55.0
21 Yosemite Jeugd 26.0
22 TopRope Climbing Team 18.0
23 Grip 14.0