Lead 1 , 01-09-2018 11:30, Rock Steady, Bussum

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie dames en heren
14.42 uur Einde kwalificatie dames & heren
15.30 uur Start finale dames en heren
16.15 uur Einde finale
16.30 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 14 Team Neoliet
Julia Zwaal 1 Rock Steady
Sven van der Heijden 6
Anika Smit 2 Klimcentrum Bjoeks
Eva van Wijck 7 Klimmuur Centraal
Lonneke Tabak 12 Klimmuur Utrecht
Jarinka Heijink 13 Ibex
Annemarie Bok 10 Monte Cervino
Mette van Liempd 4 Monk Eindhoven
Thamar van Esch 11
Marianne van der Steen 8 VerticalLife
Celine de Waal Malefijt 16

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
2 Sven van der Heijden 6
3 Annemarie Bok 10 Monte Cervino
4 Thamar van Esch 11
5 Celine de Waal Malefijt 16
6 Jarinka Heijink 13 Ibex
7 Naomi Swagten 14 Team Neoliet
8 Mette van Liempd 4 Monk Eindhoven
9 Eva van Wijck 7 Klimmuur Centraal
10 Julia Zwaal 1 Rock Steady
11 Anika Smit 2 Klimcentrum Bjoeks
12 Lonneke Tabak 12 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
2 Sven van der Heijden 6
3 Annemarie Bok 10 Monte Cervino
4 Thamar van Esch 11
5 Celine de Waal Malefijt 16
6 Jarinka Heijink 13 Ibex
7 Naomi Swagten 14 Team Neoliet
8 Mette van Liempd 4 Monk Eindhoven
9 Eva van Wijck 7 Klimmuur Centraal
10 Julia Zwaal 1 Rock Steady
11 Anika Smit 2 Klimcentrum Bjoeks
12 Lonneke Tabak 12 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
2 Sven van der Heijden 6
3 Annemarie Bok 10 Monte Cervino
4 Thamar van Esch 11
5 Celine de Waal Malefijt 16
6 Jarinka Heijink 13 Ibex
7 Naomi Swagten 14 Team Neoliet
8 Mette van Liempd 4 Monk Eindhoven
9 Eva van Wijck 7 Klimmuur Centraal
10 Julia Zwaal 1 Rock Steady
11 Anika Smit 2 Klimcentrum Bjoeks
12 Lonneke Tabak 12 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 8 VerticalLife
2 Sven van der Heijden 6
3 Annemarie Bok 10 Monte Cervino
4 Thamar van Esch 11
5 Celine de Waal Malefijt 16
6 Jarinka Heijink 13 Ibex
7 Naomi Swagten 14 Team Neoliet
8 Mette van Liempd 4 Monk Eindhoven
9 Eva van Wijck 7 Klimmuur Centraal
10 Julia Zwaal 1 Rock Steady
11 Anika Smit 2 Klimcentrum Bjoeks
12 Lonneke Tabak 12 Klimmuur Utrecht
23-09-2018 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Sven van der Heijden 6 Top Top 15 30+ 28 100.0
2 Mette van Liempd 4 Top Top 10+ 27+ 25+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Marianne van der Steen 8 Top Top Top 32+ 25 65.0 VerticalLife
4 Naomi Swagten 14 Top Top 10+ 30+ 24+ 55.0 Team Neoliet
5 Lonneke Tabak 12 Top Top 26 30 21+ 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Celine de Waal Malefijt 16 Top Top 23+ 33+ 16+ 47.0
7 Anika Smit 2 Top Top 16+ 29+ 16+ 43.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Thamar van Esch 11 Top Top 10+ 14 13+ 40.0
9 Eva van Wijck 7 Top Top 10 13+ 37.0 Klimmuur Centraal
10 Julia Zwaal 1 Top Top 10 10+ 34.0 Rock Steady
11 Annemarie Bok 10 Top 25 10+ 9 31.0 Monte Cervino
12 Jarinka Heijink 13 28 25 10+ 24 28.0 Ibex

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
Tom Reuvers 71 NED Grip
Jules Kluwer 78 NED Team Neoliet
Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
Tim Halussy 69 NED
Joram van Buuren 61 NED Klimmuur Utrecht
Gerke Hoekstra 55 NED
Tamas Fülep 79 SWE
Antonie Moes 56 NED Top-It
Jens Peeters 54 NED Monte Cervino
Joey Klein Koerkamp 75 NED TSAC
Gregor Struwe 65 NED Klimcentrum Bjoeks
Arno Luypaert 77 BEL
Bastiaan Appeldoorn 52 NED
Derek van de Ven 74 NED Klimmuur Utrecht
Castor Sprado 62 NED Klimmuur Utrecht
Joep de Smet 59 NED
Frank Stapel 72 NED TSAC
Truong Ngo 76 NED Team Neoliet
Tim Schaeffer 64 NED
Jochem van Schaick 60 NED Bjoeks
Mark Verhoef 80 NED Monte Cervino
Dennis List 57 NED Team Mountain Network
Anon1008 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Halussy 69 NED
2 Joey Klein Koerkamp 75 NED TSAC
3 Bastiaan Appeldoorn 52 NED
4 Dennis List 57 NED Team Mountain Network
5 Truong Ngo 76 NED Team Neoliet
6 Derek van de Ven 74 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 54 NED Monte Cervino
8 Tom Reuvers 71 NED Grip
9 Jochem van Schaick 60 NED Bjoeks
10 Mark Verhoef 80 NED Monte Cervino
11 Arno Luypaert 77 BEL
12 Tamas Fülep 79 SWE
13 Frank Stapel 72 NED TSAC
14 Castor Sprado 62 NED Klimmuur Utrecht
15 Tim Schaeffer 64 NED
16 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
17 Gregor Struwe 65 NED Klimcentrum Bjoeks
18 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Anon1008 - - -
20 Antonie Moes 56 NED Top-It
21 Joep de Smet 59 NED
22 Joram van Buuren 61 NED Klimmuur Utrecht
23 Gerke Hoekstra 55 NED
24 Jules Kluwer 78 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Halussy 69 NED
2 Joey Klein Koerkamp 75 NED TSAC
3 Bastiaan Appeldoorn 52 NED
4 Dennis List 57 NED Team Mountain Network
5 Truong Ngo 76 NED Team Neoliet
6 Derek van de Ven 74 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 54 NED Monte Cervino
8 Tom Reuvers 71 NED Grip
9 Jochem van Schaick 60 NED Bjoeks
10 Mark Verhoef 80 NED Monte Cervino
11 Arno Luypaert 77 BEL
12 Tamas Fülep 79 SWE
13 Frank Stapel 72 NED TSAC
14 Castor Sprado 62 NED Klimmuur Utrecht
15 Tim Schaeffer 64 NED
16 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
17 Gregor Struwe 65 NED Klimcentrum Bjoeks
18 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Anon1008 - - -
20 Antonie Moes 56 NED Top-It
21 Joep de Smet 59 NED
22 Joram van Buuren 61 NED Klimmuur Utrecht
23 Gerke Hoekstra 55 NED
24 Jules Kluwer 78 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Halussy 69 NED
2 Joey Klein Koerkamp 75 NED TSAC
3 Bastiaan Appeldoorn 52 NED
4 Dennis List 57 NED Team Mountain Network
5 Truong Ngo 76 NED Team Neoliet
6 Derek van de Ven 74 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 54 NED Monte Cervino
8 Tom Reuvers 71 NED Grip
9 Jochem van Schaick 60 NED Bjoeks
10 Mark Verhoef 80 NED Monte Cervino
11 Arno Luypaert 77 BEL
12 Tamas Fülep 79 SWE
13 Frank Stapel 72 NED TSAC
14 Castor Sprado 62 NED Klimmuur Utrecht
15 Tim Schaeffer 64 NED
16 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
17 Gregor Struwe 65 NED Klimcentrum Bjoeks
18 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Anon1008 - - -
20 Antonie Moes 56 NED Top-It
21 Joep de Smet 59 NED
22 Joram van Buuren 61 NED Klimmuur Utrecht
23 Gerke Hoekstra 55 NED
24 Jules Kluwer 78 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tim Halussy 69 NED
2 Joey Klein Koerkamp 75 NED TSAC
3 Bastiaan Appeldoorn 52 NED
4 Dennis List 57 NED Team Mountain Network
5 Truong Ngo 76 NED Team Neoliet
6 Derek van de Ven 74 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 54 NED Monte Cervino
8 Tom Reuvers 71 NED Grip
9 Jochem van Schaick 60 NED Bjoeks
10 Mark Verhoef 80 NED Monte Cervino
11 Arno Luypaert 77 BEL
12 Tamas Fülep 79 SWE
13 Frank Stapel 72 NED TSAC
14 Castor Sprado 62 NED Klimmuur Utrecht
15 Tim Schaeffer 64 NED
16 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
17 Gregor Struwe 65 NED Klimcentrum Bjoeks
18 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Anon1008 - - -
20 Antonie Moes 56 NED Top-It
21 Joep de Smet 59 NED
22 Joram van Buuren 61 NED Klimmuur Utrecht
23 Gerke Hoekstra 55 NED
24 Jules Kluwer 78 NED Team Neoliet
23-09-2018 17:13
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 67 NED Top Top Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Arno Luypaert 77 BEL Top Top Top 25+ 34 80.0
3 Tim Halussy 69 NED Top Top Top 35+ 28+ 65.0
4 Truong Ngo 76 NED Top Top 29+ 35+ 28 55.0 Team Neoliet
5 Anon1008 - - Top Top Top Top 26+ 51.0 -
6 Gerke Hoekstra 55 NED Top Top 29 32+ 26+ 47.0
7 Jules Kluwer 78 NED Top 17+ 29+ 25 24+ 43.0 Team Neoliet
8 Dennis List 57 NED Top 30+ 28+ 29 22+ 40.0 Team Mountain Network
9 Castor Sprado 62 NED Top 20+ 29+ 19+ 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Sander Jansma 73 NED Top 17 Top 20+ 34.0 Klimcentrum Bjoeks
11 Frank Stapel 72 NED Top 23+ 28 20+ 31.0 TSAC
12 Derek van de Ven 74 NED Top 24 29 13+ 28.0 Klimmuur Utrecht
13 Antonie Moes 56 NED Top 17+ 27+ 15+ 26.0 Top-It
14 Bastiaan Appeldoorn 52 NED Top 17+ 23+ 17+ 24.0
15 Jens Peeters 54 NED Top 17+ 27 15 22.0 Monte Cervino
16 Joep de Smet 59 NED Top 15+ 24+ 15+ 20.0
17 Gregor Struwe 65 NED Top 2+ 23+ 25 18.0 Klimcentrum Bjoeks
18 Tim Schaeffer 64 NED Top 17+ 14 15 16.0
19 Jochem van Schaick 60 NED Top 16+ 19 15 14.0 Bjoeks
20 Tamas Fülep 79 SWE Top 15+ 13 15+ 12.0
21 Joey Klein Koerkamp 75 NED Top 12 15 12+ 10.0 TSAC
22 Tom Reuvers 71 NED Top 12 13 13 9.0 Grip
23 Mark Verhoef 80 NED Top 9+ 12+ 5+ 8.0 Monte Cervino
24 Joram van Buuren 61 NED 28 8+ 6+ 3+ 7.0 Klimmuur Utrecht