Delfts Bleau International Youth Open (DBIYO), 31-03-2018 09:00, Delfts Bleau

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: For information and registration refer to the event website.

Youth A Female

Aantal deelnemers: 7

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden
2 Kaya van Haasteren
3 Merleyn Koops
4 Simone Gerritsen
5 Sam Swalué
6 Pleun Frank
7 Mette van Liempd
01-04-2018 19:05
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué T1Z1 - T1Z1 T2Z2 T1Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T3Z3 - T1Z1 T3Z1 20T27 21Z25 - T2Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 100.0
2 Mette van Liempd T1Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T3Z1 24T31 26Z31 Z2 Z2 T6Z2 T1Z1 2T7 4Z7 80.0
3 Pleun Frank T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z4 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 26T33 28Z35 Z2 Z2 Z2 T1Z1 1T1 4Z7 65.0
4 Sven van der Heijden T1Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T2Z1 - - T1Z1 T2Z1 - T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 Z1 21T30 23Z28 Z1 T1Z1 Z4 Z3 1T1 4Z9 55.0
5 Simone Gerritsen T1Z1 - T1Z1 T2Z2 T1Z1 - T4Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 - - T3Z1 T1Z1 - T1Z1 Z1 19T26 20Z21 Z1 - Z6 T1Z1 1T1 3Z8 51.0
6 Kaya van Haasteren T1Z1 - Z1 T1Z1 T1Z1 - T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 Z2 - Z1 - - T1Z1 T3Z1 15T19 19Z21 47.0
7 Merleyn Koops - - Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 - - - T1Z1 T1Z1 - T1Z1 - T3Z3 T1Z1 - - T2Z1 T2Z1 Z1 Z1 - - - - 12T16 17Z22 43.0

Aantal deelnemers: 13

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt NED
2 Jim van der Velden NED
3 Abel Mensink NED
4 Leto Cavé NED
5 Klim Baudoin NED
6 Teun van der Graaf NED
7 Ties Baars NED
8 Torben van Kolfschoten NED
9 Ties van Veggel NED
10 Jens de Louw NED
11 Hidde Bakker NED
12 Lasse von Freier GER
13 Wes Vermeeren NED
01-04-2018 19:05
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lasse von Freier GER T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T32 30Z32 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 3T6 4Z5 100.0
2 Leto Cavé NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 29T29 29Z29 Z1 T2Z1 Z1 T3Z2 2T5 4Z5 80.0
3 Mischa Radt NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T35 30Z34 T1Z1 T4Z2 Z1 Z3 2T5 4Z7 65.0
4 Jens de Louw NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T38 30Z38 T1Z1 T6Z3 Z1 Z1 2T7 4Z6 55.0
5 Hidde Bakker NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 29T40 30Z36 Z1 Z5 T2Z1 Z1 1T2 4Z8 51.0
6 Ties Baars NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 24T30 26Z29 T3Z1 Z2 Z1 - 1T3 3Z4 47.0
7 Torben van Kolfschoten NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 27T40 28Z33 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 43.0
8 Teun van der Graaf NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 26T31 29Z34 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 40.0
9 Klim Baudoin NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 22T31 28Z30 37.0
10 Wes Vermeeren NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 22T29 26Z30 34.0
11 Abel Mensink NED T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 21T28 22Z26 31.0
12 Ties van Veggel NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 20T26 22Z26 28.0
13 Jim van der Velden NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 18T24 24Z31 26.0

Youth B Female

Aantal deelnemers: 10

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Knops NED
2 Nienke Sorber NED
3 Erin Goedvree NED
4 Evy Loef NED
5 Julia Janssen NED
6 Mara Voorthuis NED
7 Sophie Böllinger GER
8 Edith Savenije NED
9 Tine Walraevens BEL
10 Lisa Klem NED
01-04-2018 19:05
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Sophie Böllinger GER T1Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 Z1 20T26 22Z26 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T1Z1 4T7 4Z6 100.0
2 Lisa Klem NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T2Z1 - - T1Z1 Z5 T2Z1 T3Z1 T1Z1 - T1Z1 Z1 21T27 24Z30 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 4Z5 80.0
3 Julia Janssen NED T2Z2 - T3Z2 T1Z1 T1Z1 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 - - T1Z1 Z3 - T1Z1 - 17T25 18Z22 T1Z1 Z3 T3Z1 T1Z1 3T5 4Z6 65.0
4 Manon Knops NED T1Z1 - T4Z3 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T3Z1 - - T1Z1 T4Z2 - - T1Z1 - T2Z2 Z1 19T30 20Z25 T5Z3 Z1 T2Z2 T1Z1 3T8 4Z7 55.0
5 Erin Goedvree NED T1Z1 - T3Z2 T1Z1 T1Z1 - Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T2Z2 T1Z1 - - T1Z1 - Z5 T4Z4 T1Z1 - T1Z1 Z1 16T22 20Z29 T1Z1 - T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 51.0
6 Edith Savenije NED T1Z1 T3Z1 - T1Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 - - - T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 T1Z1 - T1Z1 Z2 21T32 22Z26 Z2 Z1 - T1Z1 1T1 3Z4 47.0
7 Tine Walraevens BEL T1Z1 - Z2 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T3Z1 - - T1Z1 Z2 - T2Z1 - - T1Z1 Z1 16T21 19Z22 43.0
8 Mara Voorthuis NED T3Z3 - Z1 T3Z3 T1Z1 - Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - - - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 T5Z5 - Z1 - - T3Z3 Z1 14T25 19Z29 40.0
9 Evy Loef NED - - - - T1Z1 - Z1 T3Z1 Z1 - - - - T1Z1 T1Z1 - Z2 - - T4Z3 - - T2Z2 - - Z1 - - - - 6T12 10Z14 37.0
10 Nienke Sorber NED - - - - T2Z1 - - Z1 T3Z1 Z5 - - - Z4 T2Z1 - T2Z1 - - Z1 - - T1Z1 - - Z4 - - - - 5T10 10Z20 34.0

Aantal deelnemers: 18

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Edvards Gruzitis LAT
2 Jitse Remes BEL
3 Boris van Asselt NED
4 Ferre Beirens BEL
5 Kamiel Ariëns NED
6 Iwan Pasveer NED
7 Mees Baudoin NED
8 Mingus Pulles BEL
9 Merijn Langkamp NED
10 Gib Goudappel NED
11 David Klos NED
12 Alexander Legrand GER
13 Anon9834 - - -
14 Anon9712 - - -
15 Paul Brand NED
16 Ynze Visser NED
17 Youri van der Stap NED
18 Jip Molenaar NED
01-04-2018 19:05
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Edvards Gruzitis LAT T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T37 30Z36 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0
2 Paul Brand NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 28T34 30Z36 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 4T8 4Z5 80.0
3 Ynze Visser NED T1Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 25T29 28Z34 Z1 T2Z2 Z1 Z1 1T2 4Z5 65.0
4 Ferre Beirens BEL T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 26T39 28Z32 Z1 Z2 T5Z1 - 1T5 3Z4 55.0
5 Merijn Langkamp NED T2Z2 Z2 T2Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 18T27 20Z22 Z4 Z7 Z3 - 0T0 3Z14 51.0
6 Jitse Remes BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 21T32 25Z30 - Z3 Z2 - 0T0 2Z5 47.0
7 Iwan Pasveer NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T40 30Z33 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 43.0
8 Alexander Legrand GER T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T3Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 25T33 29Z36 DNS DNS DNS DNS 0T0 0Z0 40.0
9 Gib Goudappel NED - Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 17T23 21Z22 37.0
10 Anon9712 - - T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 17T20 19Z20 34.0 -
11 Youri van der Stap NED T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T4Z2 T5Z2 T2Z2 T1Z1 Z1 17T26 18Z21 31.0
12 Kamiel Ariëns NED T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 16T22 18Z21 28.0
13 Boris van Asselt NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 T4Z2 T5Z2 16T31 18Z26 26.0
14 Mees Baudoin NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z5 T1Z1 Z2 15T24 16Z22 24.0
15 Mingus Pulles BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 Z1 Z1 T2Z1 Z3 14T20 22Z24 22.0
16 David Klos NED T3Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 Z3 Z1 14T29 19Z27 20.0
17 Jip Molenaar NED Z3 T2Z2 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T3Z1 14T21 17Z25 18.0
18 Anon9834 - - T1Z1 Z1 Z5 Z5 T5Z5 T2Z1 T4Z2 Z1 Z2 4T12 9Z23 16.0 -

Youth Juniors Female -do not use

Aantal deelnemers: 4

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw
2 Laura Knops
3 Julia Meijer
4 Tiba Vroom
01-04-2018 19:06
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 24T31 27Z34 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z4 100.0
2 Julia Meijer T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T5Z3 T1Z1 T5Z4 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 29T46 29Z35 Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z7 80.0
3 Ysa Rakestraw T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 23T28 27Z35 Z3 Z1 T4Z4 T2Z2 2T6 4Z10 65.0
4 Laura Knops T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 - - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 - T1Z1 T3Z1 - - T1Z1 T3Z3 - T1Z1 T2Z2 - T1Z1 Z1 19T29 21Z26 55.0

Youth Juniors Male - do not use

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Pepijn Kluiters NED
Don van Laere NED
Zeno Schaekers NED
Castor Sprado NED
Joram van Buuren NED
Danila Yamchuk LAT
Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
Antonie Moes NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Danila Yamchuk LAT
2 Don van Laere NED
3 Gidion van Doorn NED GRIP Nijmegen
4 Pepijn Kluiters NED
5 Castor Sprado NED
6 Antonie Moes NED
7 Joram van Buuren NED
8 Zeno Schaekers NED
01-04-2018 19:06
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T32 30Z31 Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 3T5 4Z4 100.0
2 Gidion van Doorn NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 30T35 30Z32 Z2 Z5 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z9 80.0 GRIP Nijmegen
3 Zeno Schaekers NED T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 28T34 28Z34 Z5 Z1 Z1 - 0T0 3Z7 65.0
4 Pepijn Kluiters NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z2 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T2Z1 T4Z4 Z3 T1Z1 T5Z5 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 26T47 30Z50 - Z1 Z1 - 0T0 2Z2 55.0
5 Castor Sprado NED T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 25T31 27Z32 - Z6 Z2 - 0T0 2Z8 51.0
6 Danila Yamchuk LAT T1Z1 Z2 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 T5Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 Z5 Z4 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 22T41 26Z38 - - Z5 - 0T0 1Z5 47.0
7 Antonie Moes NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 22T34 24Z32 43.0
8 Joram van Buuren NED Z5 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T13 12Z17 40.0