Lead Serie Midden Nederland 1, 18-01-2019 19:00, Klimmuur Utrecht

Discipline: Lead
Competitie: Lead Serie Midden Nederland 2019
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 5 en 6
Categorie Mid routes met niveau 6 
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Voorlopig tijdsschema:
18.00 Aanmelden bij de balie
19.00 Toelichting wedstrijd
19.15 Start wedstrijd
22.30 Einde wedstrijd/prijsuitreiking

Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt het normale toegangstarief en kan alleen vooraf worden afgerekend aan de balie.

Max - Senioren

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Sander Jansma 6 Klimcentrum Bjoeks
Tim Blankvoort 25 Team Mountain Network
Tom Reuvers 10 Nijmegen
Jens Peeters 1 Monte Cervino
Suzanne van Vliet 56 Klimmuur Utrecht
Anneke Tolsma-Rich 59 Klimmuur Utrecht
Anon5238 - -
Antonie Moes 19 Top-It
Kris Schrijvers 51 Klimmuur Utrecht
Sien de Groot 41
Wiebe Penning de Vries 47
Anon5517 - -
Niek Hoffmans 37
Anon5540 - -
Tim Verhoeven 61 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Tom Reuvers 10 Nijmegen
2 Sander Jansma 6 Klimcentrum Bjoeks
3 Suzanne van Vliet 56 Klimmuur Utrecht
4 Jens Peeters 1 Monte Cervino
5 Anneke Tolsma-Rich 59 Klimmuur Utrecht
6 Tim Blankvoort 25 Team Mountain Network
7 Kris Schrijvers 51 Klimmuur Utrecht
8 Anon5238 - -
9 Antonie Moes 19 Top-It
10 Wiebe Penning de Vries 47
11 Sien de Groot 41
12 Anon5517 - -
13 Niek Hoffmans 37
14 Anon5540 - -
15 Tim Verhoeven 61 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Tom Reuvers 10 Nijmegen
2 Sander Jansma 6 Klimcentrum Bjoeks
3 Suzanne van Vliet 56 Klimmuur Utrecht
4 Jens Peeters 1 Monte Cervino
5 Anneke Tolsma-Rich 59 Klimmuur Utrecht
6 Tim Blankvoort 25 Team Mountain Network
7 Kris Schrijvers 51 Klimmuur Utrecht
8 Anon5238 - -
9 Antonie Moes 19 Top-It
10 Wiebe Penning de Vries 47
11 Sien de Groot 41
12 Anon5517 - -
13 Niek Hoffmans 37
14 Anon5540 - -
15 Tim Verhoeven 61 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Tom Reuvers 10 Nijmegen
2 Sander Jansma 6 Klimcentrum Bjoeks
3 Suzanne van Vliet 56 Klimmuur Utrecht
4 Jens Peeters 1 Monte Cervino
5 Anneke Tolsma-Rich 59 Klimmuur Utrecht
6 Tim Blankvoort 25 Team Mountain Network
7 Kris Schrijvers 51 Klimmuur Utrecht
8 Anon5238 - -
9 Antonie Moes 19 Top-It
10 Wiebe Penning de Vries 47
11 Sien de Groot 41
12 Anon5517 - -
13 Niek Hoffmans 37
14 Anon5540 - -
15 Tim Verhoeven 61 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Tom Reuvers 10 Nijmegen
2 Sander Jansma 6 Klimcentrum Bjoeks
3 Suzanne van Vliet 56 Klimmuur Utrecht
4 Jens Peeters 1 Monte Cervino
5 Anneke Tolsma-Rich 59 Klimmuur Utrecht
6 Tim Blankvoort 25 Team Mountain Network
7 Kris Schrijvers 51 Klimmuur Utrecht
8 Anon5238 - -
9 Antonie Moes 19 Top-It
10 Wiebe Penning de Vries 47
11 Sien de Groot 41
12 Anon5517 - -
13 Niek Hoffmans 37
14 Anon5540 - -
15 Tim Verhoeven 61 Klimmuur Utrecht
18-01-2019 23:30
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Sander Jansma 6 Top Top Top Top 82.0 Klimcentrum Bjoeks
1 Jens Peeters 1 Top Top Top Top 82.0 Monte Cervino
1 Anon5238 - Top Top Top Top 82.0 -
4 Tim Blankvoort 25 Top Top Top 25 55.0 Team Mountain Network
5 Suzanne van Vliet 56 Top Top Top 24 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Niek Hoffmans 37 Top Top Top 22 47.0
7 Antonie Moes 19 Top Top Top 20 43.0 Top-It
8 Kris Schrijvers 51 Top Top Top 16 40.0 Klimmuur Utrecht
9 Tom Reuvers 10 Top 16 Top 20 37.0 Nijmegen
10 Tim Verhoeven 61 Top Top 14 17 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Wiebe Penning de Vries 47 Top Top 18 16 31.0
12 Anon5540 - Top Top 10 16 28.0 -
13 Anon5517 - Top Top 8 15 26.0 -
14 Anneke Tolsma-Rich 59 Top 15 14 5 24.0 Klimmuur Utrecht
15 Sien de Groot 41 Top 16 12 0 22.0

Mid - Senioren Lead

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Team Opm.
Lise Berghuis USAC
David Knaapen
Michelle Derks 42 Yosemite
Iris Kranendonk 44 Yosemite
Bennie Kalf 43 Yosemite
Cynthia Fortuin 20
Anon4816 - -
Anne Sytske Verboom 18 Rock Steady
Tim Verboom 17 Rock Steady
Bram Muller 50
Anon5057 - -
Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
Ruben van der Heijden 12
Anon5217 - -
Marco Molenaar 16 Top-It
Anon5292 - -
Michel Mouton 39
Mark de Vlieger 13
Job Schipper 31 Team Mountain Network
Tineke van Rijn 32
Nicole van Stigt 15
Derk Raggers 34 Team Neoliet
Katinka van Willenswaard 33
Dante van der Vegt 35 Team Neoliet
Anon5498 - -
Marie van der Borgh 46 Disp
Roan Streefland 55
Marius Bongers 58 Klimmuur Utrecht
Chiara Huisman 62 Klimmuur Utrecht
Anoek Zwaard 30 Team Neoliet
Rutger Postma 7
Anon5538 - -
Anon5545 - -
Anne Willems 49 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Team
1 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
2 Nicole van Stigt 15
3 Anon5217 - -
4 Ruben van der Heijden 12
5 Katinka van Willenswaard 33
6 Mark de Vlieger 13
7 Job Schipper 31 Team Mountain Network
8 Anne Sytske Verboom 18 Rock Steady
9 Marco Molenaar 16 Top-It
10 Bennie Kalf 43 Yosemite
11 Michel Mouton 39
12 Anon5498 - -
13 Chiara Huisman 62 Klimmuur Utrecht
14 Marius Bongers 58 Klimmuur Utrecht
15 Cynthia Fortuin 20
16 Michelle Derks 42 Yosemite
17 Tim Verboom 17 Rock Steady
18 Tineke van Rijn 32
19 Dante van der Vegt 35 Team Neoliet
20 Lise Berghuis USAC
21 Derk Raggers 34 Team Neoliet
22 Marie van der Borgh 46
23 Bram Muller 50
24 Anon5057 - -
25 Iris Kranendonk 44 Yosemite
26 Anon4816 - -
27 David Knaapen
28 Roan Streefland 55
29 Anon5292 - -
30 Anoek Zwaard 30 Team Neoliet
31 Rutger Postma 7
32 Anon5538 - -
33 Anon5545 - -
34 Anne Willems 49 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
2 Nicole van Stigt 15
3 Anon5217 - -
4 Ruben van der Heijden 12
5 Katinka van Willenswaard 33
6 Mark de Vlieger 13
7 Job Schipper 31 Team Mountain Network
8 Anne Sytske Verboom 18 Rock Steady
9 Marco Molenaar 16 Top-It
10 Bennie Kalf 43 Yosemite
11 Michel Mouton 39
12 Anon5498 - -
13 Chiara Huisman 62 Klimmuur Utrecht
14 Marius Bongers 58 Klimmuur Utrecht
15 Cynthia Fortuin 20
16 Michelle Derks 42 Yosemite
17 Tim Verboom 17 Rock Steady
18 Tineke van Rijn 32
19 Dante van der Vegt 35 Team Neoliet
20 Lise Berghuis USAC
21 Derk Raggers 34 Team Neoliet
22 Marie van der Borgh 46
23 Bram Muller 50
24 Anon5057 - -
25 Iris Kranendonk 44 Yosemite
26 Anon4816 - -
27 David Knaapen
28 Roan Streefland 55
29 Anon5292 - -
30 Anoek Zwaard 30 Team Neoliet
31 Rutger Postma 7
32 Anon5538 - -
33 Anon5545 - -
34 Anne Willems 49 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
2 Nicole van Stigt 15
3 Anon5217 - -
4 Ruben van der Heijden 12
5 Katinka van Willenswaard 33
6 Mark de Vlieger 13
7 Job Schipper 31 Team Mountain Network
8 Anne Sytske Verboom 18 Rock Steady
9 Marco Molenaar 16 Top-It
10 Bennie Kalf 43 Yosemite
11 Michel Mouton 39
12 Anon5498 - -
13 Chiara Huisman 62 Klimmuur Utrecht
14 Marius Bongers 58 Klimmuur Utrecht
15 Cynthia Fortuin 20
16 Michelle Derks 42 Yosemite
17 Tim Verboom 17 Rock Steady
18 Tineke van Rijn 32
19 Dante van der Vegt 35 Team Neoliet
20 Lise Berghuis USAC
21 Derk Raggers 34 Team Neoliet
22 Marie van der Borgh 46
23 Bram Muller 50
24 Anon5057 - -
25 Iris Kranendonk 44 Yosemite
26 Anon4816 - -
27 David Knaapen
28 Roan Streefland 55
29 Anon5292 - -
30 Anoek Zwaard 30 Team Neoliet
31 Rutger Postma 7
32 Anon5538 - -
33 Anon5545 - -
34 Anne Willems 49 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Adriaan de Bruin 57 Klimmuur Utrecht
2 Nicole van Stigt 15
3 Anon5217 - -
4 Ruben van der Heijden 12
5 Katinka van Willenswaard 33
6 Mark de Vlieger 13
7 Job Schipper 31 Team Mountain Network
8 Anne Sytske Verboom 18 Rock Steady
9 Marco Molenaar 16 Top-It
10 Bennie Kalf 43 Yosemite
11 Michel Mouton 39
12 Anon5498 - -
13 Chiara Huisman 62 Klimmuur Utrecht
14 Marius Bongers 58 Klimmuur Utrecht
15 Cynthia Fortuin 20
16 Michelle Derks 42 Yosemite
17 Tim Verboom 17 Rock Steady
18 Tineke van Rijn 32
19 Dante van der Vegt 35 Team Neoliet
20 Lise Berghuis USAC
21 Derk Raggers 34 Team Neoliet
22 Marie van der Borgh 46
23 Bram Muller 50
24 Anon5057 - -
25 Iris Kranendonk 44 Yosemite
26 Anon4816 - -
27 David Knaapen
28 Roan Streefland 55
29 Anon5292 - -
30 Anoek Zwaard 30 Team Neoliet
31 Rutger Postma 7
32 Anon5538 - -
33 Anon5545 - -
34 Anne Willems 49 Klimmuur Utrecht
18-01-2019 23:30
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Marco Molenaar 16 Top Top Top 24 100.0 Top-It
2 Tim Verboom 17 Top Top Top 21 63.0 Rock Steady
2 Ruben van der Heijden 12 Top Top Top 21 63.0
2 Anon5498 - Top Top Top 21 63.0 -
2 Marie van der Borgh 46 Top Top Top 21 63.0
6 Job Schipper 31 Top Top Top 18 45.0 Team Mountain Network
6 Katinka van Willenswaard 33 Top Top Top 18 45.0
8 Derk Raggers 34 Top Top Top 17 40.0 Team Neoliet
9 Anon5217 - Top Top Top 16 33.0 -
9 Roan Streefland 55 Top Top Top 16 33.0
9 Marius Bongers 58 Top Top Top 16 33.0 Klimmuur Utrecht
9 Chiara Huisman 62 Top Top Top 16 33.0 Klimmuur Utrecht
13 Dante van der Vegt 35 Top Top Top 15 26.0 Team Neoliet
14 Michelle Derks 42 Top Top Top 13 23.0 Yosemite
14 Anon5545 - Top Top Top 13 23.0 -
16 Nicole van Stigt 15 Top Top Top 12 20.0
17 Bennie Kalf 43 Top Top Top 11 18.0 Yosemite
18 Iris Kranendonk 44 Top Top Top 9 14.0 Yosemite
18 Bram Muller 50 Top Top Top 9 14.0
18 Anon5057 - Top Top Top 9 14.0 -
21 Mark de Vlieger 13 Top Top 10 16 10.0
22 Michel Mouton 39 Top 20 Top 12 9.0
23 Anon5538 - Top Top 9 12 8.0 -
24 Anne Sytske Verboom 18 Top Top 9 11 7.0 Rock Steady
25 Cynthia Fortuin 20 Top Top 12 9 6.0
26 Anne Willems 49 Top Top 14 7 5.0 Klimmuur Utrecht
27 Rutger Postma 7 Top Top 15 6 4.0
28 Tineke van Rijn 32 Top 23 16 11 3.0
29 Adriaan de Bruin 57 Top 11 Top 7 2.0 Klimmuur Utrecht
30 Anon4816 - Top 13 16 9 1.0 -
31 Anoek Zwaard 30 Top 0 0 9 0.0 Team Neoliet
32 Anon5292 - 19 18 10 11 0.0 -
33 Lise Berghuis 0.0 USAC
33 David Knaapen 0.0

Start - Senioren Lead

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Floris van Barneveld 11 NED
Anon5031 - - -
Anon5032 - - -
Dianne den Hartigh 26 NED Klimmuur Utrecht
Renske Nugter 45 NED
Hilde Stuurman NED
Anon5441 - - -
Anon5443 - - -
Eva Mol 5 NED
Fedde Benedictus 27 NED
Armand Verstappen 36 NED Klimmuur Utrecht
Anon5499 - - -
Anon5503 - - -
Masja Roetman 53 NED Team Neoliet
Kaat de Groot 54 NED Klimmuur Utrecht
Anon5509 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon5499 - - -
2 Anon5032 - - -
3 Kaat de Groot 54 NED Klimmuur Utrecht
4 Eva Mol 5 NED
5 Anon5509 - - -
6 Dianne den Hartigh 26 NED Klimmuur Utrecht
7 Anon5441 - - -
8 Anon5503 - - -
9 Masja Roetman 53 NED Team Neoliet
10 Renske Nugter 45 NED
11 Hilde Stuurman NED
12 Fedde Benedictus 27 NED
13 Floris van Barneveld 11 NED
14 Anon5031 - - -
15 Armand Verstappen 36 NED Klimmuur Utrecht
16 Anon5443 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon5499 - - -
2 Anon5032 - - -
3 Kaat de Groot 54 NED Klimmuur Utrecht
4 Eva Mol 5 NED
5 Anon5509 - - -
6 Dianne den Hartigh 26 NED Klimmuur Utrecht
7 Anon5441 - - -
8 Anon5503 - - -
9 Masja Roetman 53 NED Team Neoliet
10 Renske Nugter 45 NED
11 Hilde Stuurman NED
12 Fedde Benedictus 27 NED
13 Floris van Barneveld 11 NED
14 Anon5031 - - -
15 Armand Verstappen 36 NED Klimmuur Utrecht
16 Anon5443 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon5499 - - -
2 Anon5032 - - -
3 Kaat de Groot 54 NED Klimmuur Utrecht
4 Eva Mol 5 NED
5 Anon5509 - - -
6 Dianne den Hartigh 26 NED Klimmuur Utrecht
7 Anon5441 - - -
8 Anon5503 - - -
9 Masja Roetman 53 NED Team Neoliet
10 Renske Nugter 45 NED
11 Hilde Stuurman NED
12 Fedde Benedictus 27 NED
13 Floris van Barneveld 11 NED
14 Anon5031 - - -
15 Armand Verstappen 36 NED Klimmuur Utrecht
16 Anon5443 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon5499 - - -
2 Anon5032 - - -
3 Kaat de Groot 54 NED Klimmuur Utrecht
4 Eva Mol 5 NED
5 Anon5509 - - -
6 Dianne den Hartigh 26 NED Klimmuur Utrecht
7 Anon5441 - - -
8 Anon5503 - - -
9 Masja Roetman 53 NED Team Neoliet
10 Renske Nugter 45 NED
11 Hilde Stuurman NED
12 Fedde Benedictus 27 NED
13 Floris van Barneveld 11 NED
14 Anon5031 - - -
15 Armand Verstappen 36 NED Klimmuur Utrecht
16 Anon5443 - - -
18-01-2019 23:30
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Armand Verstappen 36 NED Top Top 18 19 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Masja Roetman 53 NED Top Top 9 Top 73.0 Team Neoliet
2 Anon5509 - - Top Top 9 Top 73.0 -
4 Anon5441 - - Top Top Top 16 55.0 -
5 Anon5503 - - Top Top 9 21 51.0 -
6 Dianne den Hartigh 26 NED Top Top 9 16 47.0 Klimmuur Utrecht
7 Anon5443 - - Top Top 7 18 43.0 -
8 Floris van Barneveld 11 NED Top Top 8 14 40.0
9 Anon5031 - - 20 Top 9 12 37.0 -
10 Anon5499 - - 18 23 8 Top 34.0 -
11 Anon5032 - - Top Top 0 12 30.0 -
11 Eva Mol 5 NED Top 22 9 10 30.0
13 Renske Nugter 45 NED Top 20 8 11 26.0
14 Kaat de Groot 54 NED Top 20 2 12 24.0 Klimmuur Utrecht
15 Fedde Benedictus 27 NED Top 14 3 1 22.0
16 Hilde Stuurman NED 20.0