Lead Serie Midden Nederland 2, Fri, 15 Feb 2019 19:00:00 +0100, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
League: Lead Serie Midden Nederland 2019
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. De finale route Max categorie is een voorklimroute.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 5 en 6
Categorie Mid routes met niveau 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Voorlopig tijdsschema:
18.15 Aanmelden bij de balie
18:45 Toelichting wedstrijd
19.00 Start wedstrijd
22.00 Einde wedstrijd/prijsuitreiking

Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.

Max - Senioren - Lead

Number of competitors: 14

Name Bib number Team
Sander Jansma
Pepijn Hogt Kei Boulderhal
Tim Blankvoort 26 Team Mountain Network
Tom Reuvers 17 GRIP Nijmegen
Anon5548 - -
Kris Schrijvers Klimmuur Utrecht
Daniel Buijs Climb Up
Anon6413 - -
Catharina Jongmans 12
Niek Hoffmans 35
Anon6628 - -
Rik van Odenhoven 13
Anon6635 - -
Anneke Tolsma-Rich 25

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

# Name Bib number Team
1 Anon6635 - -
2 Anon6628 - -
3 Anon5548 - -
4 Anon6413 - -
5 Kris Schrijvers Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Hogt Kei Boulderhal
7 Daniel Buijs Climb Up
8 Sander Jansma
9 Catharina Jongmans 12
10 Tim Blankvoort 26 Team Mountain Network
11 Niek Hoffmans 35
12 Tom Reuvers 17 GRIP Nijmegen
13 Anneke Tolsma-Rich 25
14 Rik van Odenhoven 13
# Name Bib number Team
1 Anon6635 - -
2 Anon6628 - -
3 Anon5548 - -
4 Anon6413 - -
5 Kris Schrijvers Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Hogt Kei Boulderhal
7 Daniel Buijs Climb Up
8 Sander Jansma
9 Catharina Jongmans 12
10 Tim Blankvoort 26 Team Mountain Network
11 Niek Hoffmans 35
12 Tom Reuvers 17 GRIP Nijmegen
13 Anneke Tolsma-Rich 25
14 Rik van Odenhoven 13
# Name Bib number Team
1 Anon6635 - -
2 Anon6628 - -
3 Anon5548 - -
4 Anon6413 - -
5 Kris Schrijvers Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Hogt Kei Boulderhal
7 Daniel Buijs Climb Up
8 Sander Jansma
9 Catharina Jongmans 12
10 Tim Blankvoort 26 Team Mountain Network
11 Niek Hoffmans 35
12 Tom Reuvers 17 GRIP Nijmegen
13 Anneke Tolsma-Rich 25
14 Rik van Odenhoven 13
# Name Bib number Team
1 Anon6635 - -
2 Anon6628 - -
3 Anon5548 - -
4 Anon6413 - -
5 Kris Schrijvers Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Hogt Kei Boulderhal
7 Daniel Buijs Climb Up
8 Sander Jansma
9 Catharina Jongmans 12
10 Tim Blankvoort 26 Team Mountain Network
11 Niek Hoffmans 35
12 Tom Reuvers 17 GRIP Nijmegen
13 Anneke Tolsma-Rich 25
14 Rik van Odenhoven 13
15-02-2019 23:12
# Name Bib number 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anon6628 - Top Top Top 28 100.0 -
2 Niek Hoffmans 35 Top Top 34 17 80.0
3 Sander Jansma Top Top Top 14 65.0
4 Tim Blankvoort 26 Top Top 32 17 55.0 Team Mountain Network
5 Rik van Odenhoven 13 Top 32 34 19 51.0
6 Tom Reuvers 17 Top Top 25 17 47.0 GRIP Nijmegen
7 Anon6413 - Top Top 25 14 43.0 -
8 Catharina Jongmans 12 Top Top 22 13 40.0
9 Anon6635 - 28 Top 19 14 37.0 -
10 Anneke Tolsma-Rich 25 31 27 17 11 34.0
11 Pepijn Hogt 27.0 Kei Boulderhal
11 Anon5548 - 27.0 -
11 Kris Schrijvers 27.0 Klimmuur Utrecht
11 Daniel Buijs 27.0 Climb Up

Mid - Senioren Lead

Number of competitors: 20

Name Bib number Team
David Knaapen 36
Nicole van Stigt 33
Rutger Postma 30
Anon5632 - -
Tim Verboom 8 Rock Steady
Anne Sytske Verboom 6 Top-It
Anon5709 - -
Marco Molenaar 7 Top-It
Ruben van der Heijden 14
Michelle Derks 15 Yosemite
Iris Kranendonk 16 Yosemite
Bennie Kalf 24 Yosemite
Roan Streefland 18
Anon6207 - -
Job Schipper 20 Team Mountain Network
Katinka van Willenswaard 9
Tineke van Rijn 21
Anon6602 - -
Anon6604 - -
Fenna Sengers 2

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Marco Molenaar 7 Top-It
2 Anon6602 - -
3 Bennie Kalf 24 Yosemite
4 Anon5709 - -
5 Anne Sytske Verboom 6 Top-It
6 Job Schipper 20 Team Mountain Network
7 Anon6604 - -
8 Katinka van Willenswaard 9
9 Rutger Postma 30
10 Anon6207 - -
11 David Knaapen 36
12 Roan Streefland 18
13 Tim Verboom 8 Rock Steady
14 Nicole van Stigt 33
15 Iris Kranendonk 16 Yosemite
16 Anon5632 - -
17 Tineke van Rijn 21
18 Ruben van der Heijden 14
19 Michelle Derks 15 Yosemite
20 Fenna Sengers 2
# Name Bib number Team
1 Marco Molenaar 7 Top-It
2 Anon6602 - -
3 Bennie Kalf 24 Yosemite
4 Anon5709 - -
5 Anne Sytske Verboom 6 Top-It
6 Job Schipper 20 Team Mountain Network
7 Anon6604 - -
8 Katinka van Willenswaard 9
9 Rutger Postma 30
10 Anon6207 - -
11 David Knaapen 36
12 Roan Streefland 18
13 Tim Verboom 8 Rock Steady
14 Nicole van Stigt 33
15 Iris Kranendonk 16 Yosemite
16 Anon5632 - -
17 Tineke van Rijn 21
18 Ruben van der Heijden 14
19 Michelle Derks 15 Yosemite
20 Fenna Sengers 2
# Name Bib number Team
1 Marco Molenaar 7 Top-It
2 Anon6602 - -
3 Bennie Kalf 24 Yosemite
4 Anon5709 - -
5 Anne Sytske Verboom 6 Top-It
6 Job Schipper 20 Team Mountain Network
7 Anon6604 - -
8 Katinka van Willenswaard 9
9 Rutger Postma 30
10 Anon6207 - -
11 David Knaapen 36
12 Roan Streefland 18
13 Tim Verboom 8 Rock Steady
14 Nicole van Stigt 33
15 Iris Kranendonk 16 Yosemite
16 Anon5632 - -
17 Tineke van Rijn 21
18 Ruben van der Heijden 14
19 Michelle Derks 15 Yosemite
20 Fenna Sengers 2
# Name Bib number Team
1 Marco Molenaar 7 Top-It
2 Anon6602 - -
3 Bennie Kalf 24 Yosemite
4 Anon5709 - -
5 Anne Sytske Verboom 6 Top-It
6 Job Schipper 20 Team Mountain Network
7 Anon6604 - -
8 Katinka van Willenswaard 9
9 Rutger Postma 30
10 Anon6207 - -
11 David Knaapen 36
12 Roan Streefland 18
13 Tim Verboom 8 Rock Steady
14 Nicole van Stigt 33
15 Iris Kranendonk 16 Yosemite
16 Anon5632 - -
17 Tineke van Rijn 21
18 Ruben van der Heijden 14
19 Michelle Derks 15 Yosemite
20 Fenna Sengers 2
15-02-2019 23:12
# Name Bib number 1 2 3 4 League. Points Team
1 Marco Molenaar 7 Top Top 41 25 100.0 Top-It
2 Tim Verboom 8 Top Top 31 24 80.0 Rock Steady
3 Job Schipper 20 Top Top 31 23 65.0 Team Mountain Network
4 Katinka van Willenswaard 9 Top Top 30 23 55.0
5 Ruben van der Heijden 14 Top Top 21 22 51.0
6 Anon5709 - Top Top 21 20 45.0 -
6 Anon6604 - Top 33 Top 17 45.0 -
8 Fenna Sengers 2 Top Top 21 14 40.0
9 Anne Sytske Verboom 6 Top 29 31 19 37.0 Top-It
10 Iris Kranendonk 16 Top 32 21 20 34.0 Yosemite
11 Rutger Postma 30 Top 33 31 12 30.0
11 Michelle Derks 15 Top Top 19 14 30.0 Yosemite
13 Anon5632 - Top Top 21 10 26.0 -
14 Roan Streefland 18 Top 33 23 13 24.0
15 Tineke van Rijn 21 Top Top 3 14 22.0
16 Anon6207 - Top 31 16 20 20.0 -
17 David Knaapen 36 8 Top 20 14 18.0
18 Anon6602 - Top 26 9 16 16.0 -
19 Bennie Kalf 24 Top 31 16 6 14.0 Yosemite
20 Nicole van Stigt 33 Top 30 16 7 12.0

Start - Senioren - Lead

Number of competitors: 4

Name Bib number Team
Floris van Barneveld
Lotte de Haan 3
Armand Verstappen 32 Klimmuur Utrecht
Mark Postma 31

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Mark Postma 31
2 Lotte de Haan 3
3 Floris van Barneveld
4 Armand Verstappen 32 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Mark Postma 31
2 Lotte de Haan 3
3 Floris van Barneveld
4 Armand Verstappen 32 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Mark Postma 31
2 Lotte de Haan 3
3 Floris van Barneveld
4 Armand Verstappen 32 Klimmuur Utrecht
# Name Bib number Team
1 Mark Postma 31
2 Lotte de Haan 3
3 Floris van Barneveld
4 Armand Verstappen 32 Klimmuur Utrecht
15-02-2019 23:11
# Name Bib number 1 2 3 4 League. Points Team
1 Armand Verstappen 32 Top Top Top 24 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Lotte de Haan 3 Top Top 21 15 80.0
3 Mark Postma 31 Top 25 5 6 65.0
4 Floris van Barneveld 55.0

c max paraklimmers Lead

No registrations yet
No startlist available yet
No results yet

b - mid paraklimmers Lead

No registrations yet
No startlist available yet
No results yet

a - start paraklimmers Lead

Number of competitors: 4

Name Bib number Team
Eva Mol 1 Team Paraklimmers
Renske Nugter 23 Team Paraklimmers
Fedde Benedictus 5 Team Paraklimmers
Anon6633 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Team
1 Anon6633 - -
2 Renske Nugter 23 Team Paraklimmers
3 Fedde Benedictus 5 Team Paraklimmers
4 Eva Mol 1 Team Paraklimmers
# Name Bib number Team
1 Anon6633 - -
2 Renske Nugter 23 Team Paraklimmers
3 Fedde Benedictus 5 Team Paraklimmers
4 Eva Mol 1 Team Paraklimmers
# Name Bib number Team
1 Anon6633 - -
2 Renske Nugter 23 Team Paraklimmers
3 Fedde Benedictus 5 Team Paraklimmers
4 Eva Mol 1 Team Paraklimmers
# Name Bib number Team
1 Anon6633 - -
2 Renske Nugter 23 Team Paraklimmers
3 Fedde Benedictus 5 Team Paraklimmers
4 Eva Mol 1 Team Paraklimmers
02-04-2019 16:47
# Name Bib number 1 2 3 4 League. Points Team
1 Anon6633 - Top 25 17 19 100.0 -
2 Eva Mol 1 Top 26 9 5 80.0 Team Paraklimmers
3 Renske Nugter 23 Top 17 6 5 65.0 Team Paraklimmers
4 Fedde Benedictus 5 20 6 4 7 55.0 Team Paraklimmers