Flatlander Lead 2018, 08-09-2018 10:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: FLATLANDER CUP 2018
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: International competition with two disciplines, lead and boulder in the categories Juniors, Youth A, Youth B and Youth C

08:00 - 09:00 Registration youth B and C 

09:50 - 10:00 Briefing youth B and C 

10:00 - 13:00 Qualifiers youth B and C 

12:00 - 13:00 Registration Juniors and youth A 

13:50 - 14:00 Briefing Juniors and youth A 

14:00 - 15:30 Qualifiers Juniors and youth A

17:00 - 21:00 BBQ buffet is open T

16:30 -     Iso close for youth B and C 

17:00 - 19:00 Finals youth B and C 

18:30 -     Iso close for Juniors and youth A 

19:00 - 21:00 Finals Juniors and youth A 

21:15 - 21:30 Award ceremony - lead

You can register for this competition till the 3th of september through this link: https://mountain-network.nl/klimcentra/aanbod/wedstrijden-events/flatlander-cup/

The startlist will be updated after the registration is closed.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 1 NED
Thomas Matthews 2 GBR
Castor Sprado 6 NED
Jesse van der Heijden 7 NED
Pepijn Hogt 5 NED
Gidion van Doorn 3 NED
Antonie Moes 4 NED
Zeno Schaekers 34 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joram van Buuren 1 NED
2 Thomas Matthews 2 GBR
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 3 NED
5 Pepijn Hogt 5 NED
6 Castor Sprado 6 NED
7 Jesse van der Heijden 7 NED
8 Zeno Schaekers 34 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 7 NED
2 Zeno Schaekers 34 NED
3 Joram van Buuren 1 NED
4 Thomas Matthews 2 GBR
5 Gidion van Doorn 3 NED
6 Antonie Moes 4 NED
7 Pepijn Hogt 5 NED
8 Castor Sprado 6 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joram van Buuren 1 NED
2 Thomas Matthews 2 GBR
3 Gidion van Doorn 3 NED
4 Antonie Moes 4 NED
5 Pepijn Hogt 5 NED
6 Castor Sprado 6 NED
7 Jesse van der Heijden 7 NED
8 Zeno Schaekers 34 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Thomas Matthews 2 GBR Top 33 34+ 21+ 100.0
2 Castor Sprado 6 NED Top 28+ 34+ 21+ 80.0
3 Zeno Schaekers 34 NED Top Top 34+ 21 65.0
4 Gidion van Doorn 3 NED Top 16 21+ 20+ 55.0
5 Antonie Moes 4 NED 42 14 16 19+ 51.0
6 Pepijn Hogt 5 NED 27+ 12+ 13+ 19 47.0
7 Joram van Buuren 1 NED 13+ 10 3+ 42.0
7 Jesse van der Heijden 7 NED 28 42.0

Aantal deelnemers: 7

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 9
2 Leto Cavé 10
3 Sven Goudriaan 11
4 Sven van der Heijden 12
5 Casper Lensselink 13
6 Mischa Radt 14
7 Gregor Struwe 32
# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 9
2 Leto Cavé 10
3 Sven Goudriaan 11
4 Sven van der Heijden 12
5 Casper Lensselink 13
6 Mischa Radt 14
7 Gregor Struwe 32
# Naam Rugnummer Team
1 Sven van der Heijden 12
2 Casper Lensselink 13
3 Mischa Radt 14
4 Gregor Struwe 32
5 Jens de Louw 9
6 Leto Cavé 10
7 Sven Goudriaan 11
# Naam Rugnummer 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 10 Top Top Top Top 100.0
2 Mischa Radt 14 Top Top 37+ 38 80.0
3 Jens de Louw 9 Top Top 36+ 20+ 65.0
4 Gregor Struwe 32 Top 30 23+ 19+ 55.0
5 Sven van der Heijden 12 Top 14 22 19+ 51.0
6 Casper Lensselink 13 Top 15 26+ 19 47.0
7 Sven Goudriaan 11 23+ 14 15+ 43.0

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Ynze Visser 16 NED
Paul Brand 22 NED
Daan Terng 21 NED
Nathan Rousselle 19 BEL
Leander Carmanns 17 GER
Gijs Kieboom 15 NED
Hannes van Duysen 18 BEL
Iwan Pasveer 20 NED
Anon1213 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Kieboom 15 NED
2 Ynze Visser 16 NED
3 Leander Carmanns 17 GER
4 Hannes van Duysen 18 BEL
5 Nathan Rousselle 19 BEL
6 Iwan Pasveer 20 NED
7 Daan Terng 21 NED
8 Paul Brand 22 NED
9 Anon1213 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Iwan Pasveer 20 NED
2 Daan Terng 21 NED
3 Paul Brand 22 NED
4 Anon1213 - - -
5 Gijs Kieboom 15 NED
6 Ynze Visser 16 NED
7 Leander Carmanns 17 GER
8 Hannes van Duysen 18 BEL
9 Nathan Rousselle 19 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ynze Visser 16 NED
2 Gijs Kieboom 15 NED
3 Leander Carmanns 17 GER
4 Hannes van Duysen 18 BEL
5 Nathan Rousselle 19 BEL
6 Iwan Pasveer 20 NED
7 Daan Terng 21 NED
8 Paul Brand 22 NED
9 Anon1213 - - -
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 22 NED Top Top Top Top 90.0
1 Hannes van Duysen 18 BEL Top Top Top Top 90.0
3 Iwan Pasveer 20 NED Top Top Top 40+ 65.0
4 Leander Carmanns 17 GER Top Top 19+ 37 55.0
5 Ynze Visser 16 NED Top 29 34 30+ 51.0
6 Anon1213 - - Top 31+ 18+ 27 47.0 -
7 Daan Terng 21 NED Top 37+ 13 42.0
7 Nathan Rousselle 19 BEL 39 Top 15 42.0
9 Gijs Kieboom 15 NED 31+ 28+ 19+ 37.0

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Team
Manon Boereboom 51
Helen Zegelaar 52
Lynn van der Meer 90

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 51
2 Helen Zegelaar 52
3 Lynn van der Meer 90
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 51
2 Helen Zegelaar 52
3 Lynn van der Meer 90
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 52
2 Manon Boereboom 51
3 Lynn van der Meer 90
# Naam Rugnummer 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 90 Top Top Top 38+ 100.0
2 Manon Boereboom 51 Top 28+ 18 16+ 80.0
3 Helen Zegelaar 52 Top 24 12 16+ 65.0

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Hannah Pongratz 54 GER
Emma Lorenz 53 GER
Sam Swalué 55 NED
Charlène Tilborghs 57 BEL
Kathe Atkins 56 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Lorenz 53 GER
2 Hannah Pongratz 54 GER
3 Sam Swalué 55 NED
4 Kathe Atkins 56 GER
5 Charlène Tilborghs 57 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Charlène Tilborghs 57 BEL
2 Emma Lorenz 53 GER
3 Hannah Pongratz 54 GER
4 Sam Swalué 55 NED
5 Kathe Atkins 56 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Lorenz 53 GER
2 Hannah Pongratz 54 GER
3 Sam Swalué 55 NED
4 Kathe Atkins 56 GER
5 Charlène Tilborghs 57 BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Kathe Atkins 56 GER Top Top Top 36+ 100.0
2 Hannah Pongratz 54 GER Top Top 38+ 32+ 80.0
3 Charlène Tilborghs 57 BEL Top 36+ 34 24+ 65.0
4 Sam Swalué 55 NED Top 32 34+ 22+ 55.0
5 Emma Lorenz 53 GER Top 24+ 30+ 20+ 51.0

Aantal deelnemers: 20

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sophie Böllinger 58 GER
2 Amber Schiffeleers 59 NED
3 Gitte Meus 60 NED
4 Edith Savenije 61 NED
5 Nele-Sophie Wicke 62 GER
6 Klaar van den Beuken 63 NED
7 Leonie Muth 64 GER
8 Gitta Posthumus 65 NED
9 Lieke van Gemert 66 NED
10 Sophie Trenning 67 NED
11 Floor Honkoop 68 NED
12 Fenna Schouten 69 NED
13 Marit Zeldenthuis 70 NED
14 Nina Schilderman 71 NED
15 Myrthe van de Pol 72 NED
16 Liv Egli 73 SUI
17 Mara Voorthuis 74 NED
18 Sanne Gijselman 75 NED
19 Lisa Klem 76 NED
20 Hannah Sixt 77 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Floor Honkoop 68 NED
2 Fenna Schouten 69 NED
3 Marit Zeldenthuis 70 NED
4 Nina Schilderman 71 NED
5 Myrthe van de Pol 72 NED
6 Liv Egli 73 SUI
7 Mara Voorthuis 74 NED
8 Sanne Gijselman 75 NED
9 Lisa Klem 76 NED
10 Hannah Sixt 77 GER
11 Sophie Böllinger 58 GER
12 Amber Schiffeleers 59 NED
13 Gitte Meus 60 NED
14 Edith Savenije 61 NED
15 Nele-Sophie Wicke 62 GER
16 Klaar van den Beuken 63 NED
17 Leonie Muth 64 GER
18 Gitta Posthumus 65 NED
19 Lieke van Gemert 66 NED
20 Sophie Trenning 67 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Liv Egli 73 SUI
2 Mara Voorthuis 74 NED
3 Sanne Gijselman 75 NED
4 Lisa Klem 76 NED
5 Hannah Sixt 77 GER
6 Sophie Böllinger 58 GER
7 Amber Schiffeleers 59 NED
8 Gitte Meus 60 NED
9 Edith Savenije 61 NED
10 Nele-Sophie Wicke 62 GER
11 Klaar van den Beuken 63 NED
12 Leonie Muth 64 GER
13 Gitta Posthumus 65 NED
14 Lieke van Gemert 66 NED
15 Sophie Trenning 67 NED
16 Floor Honkoop 68 NED
17 Fenna Schouten 69 NED
18 Marit Zeldenthuis 70 NED
19 Nina Schilderman 71 NED
20 Myrthe van de Pol 72 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Liv Egli 73 SUI Top Top Top Top 100.0
2 Leonie Muth 64 GER Top 38 32+ 35+ 80.0
3 Edith Savenije 61 NED Top 36 34 32+ 65.0
4 Gitte Meus 60 NED 32+ 24 25 25+ 55.0
5 Mara Voorthuis 74 NED 30+ 27 28+ 25 51.0
6 Amber Schiffeleers 59 NED Top 27 28+ 23+ 47.0
7 Hannah Sixt 77 GER Top 26 21+ 23+ 43.0
8 Klaar van den Beuken 63 NED 30+ 21 17+ 40.0
9 Myrthe van de Pol 72 NED 32 9 22+ 37.0
10 Fenna Schouten 69 NED 29+ 16 17+ 34.0
11 Sanne Gijselman 75 NED 26 19 13.5+ 31.0
12 Marit Zeldenthuis 70 NED 9+ 18+ 22+ 28.0
13 Lisa Klem 76 NED 18+ 16 17 26.0
14 Nina Schilderman 71 NED 13 12 21.5 24.0
15 Sophie Trenning 67 NED 18 12 13.5+ 22.0
16 Lieke van Gemert 66 NED 18 9 11 20.0
17 Floor Honkoop 68 NED 16 9 7+ 18.0
18 Gitta Posthumus 65 NED 15+ 9 7 16.0
19 Sophie Böllinger 58 GER 13.0
19 Nele-Sophie Wicke 62 GER 13.0

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.