Boulder 1 , 02-02-2019 13:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Het voorlopige tijdschema:
10.00 uur Opening aanmelding Heren
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
10.45 uur Start voorronde Heren
13.00 uur Sluiting aanmelding Dames
13.15 uur Einde voorronde Heren
13.30 uur Start voorronde Dames
14.45 uur Sluiting Isolatie Heren
15.00 uur Einde voorronde Dames
15.15 uur Sluiting Isolatie Dames
15.45 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale Dames + Heren
18.00 uur Prijsuitreiking


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
Tiba Vroom 13 NED REVOLT
Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
Roos Haasbroek 2 NED
Gianna Evers 10 NED REVOLT
Chanel Witteveen 16 NED
Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
Vera Zijlstra 6 NED
Lisa Sanders 12 NED
Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
Isa Witte 17 NED
Alise Zvigule 18 LAT

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
2 Roos Haasbroek 2 NED
3 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
4 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
5 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
6 Vera Zijlstra 6 NED
7 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
8 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
9 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
10 Gianna Evers 10 NED REVOLT
11 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
12 Lisa Sanders 12 NED
13 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
14 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
15 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
16 Chanel Witteveen 16 NED
17 Isa Witte 17 NED
18 Alise Zvigule 18 LAT
19 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Alise Zvigule 18 LAT
2 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
3 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
4 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
5 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
6 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
7 Vera Zijlstra 6 NED
8 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
9 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
10 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
11 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
12 Gianna Evers 10 NED REVOLT
13 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
14 Chanel Witteveen 16 NED
15 Lisa Sanders 12 NED
16 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
17 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
18 Roos Haasbroek 2 NED
19 Isa Witte 17 NED
20 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
02-02-2019 18:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 13 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T6 7Z7 Z1 T1Z1 T1Z1 - 2T2 3Z3 100.0 REVOLT
2 Vera Zijlstra 6 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 Z1 T1Z1 - - 1T1 2Z2 80.0
3 Lynn van der Meer 5 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 T1Z1 5T7 7Z8 Z1 T3Z3 - - 1T3 2Z4 65.0 Team Neoliet
4 Nikki van Bergen 15 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 6T7 7Z8 Z1 Z1 Z3 - 0T0 3Z5 55.0 Team Mountain Network
5 Marieke Berends 11 NED T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z5 Z2 Z2 T1Z1 4T6 7Z14 Z1 - - - 0T0 1Z1 51.0 Monk Eindhoven
6 Alise Zvigule 18 LAT T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 4T7 6Z8 Z1 - - - 0T0 1Z1 47.0
7 Mette van Liempd 19 NED Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 Z1 2T4 5Z8 43.0 Monk Eindhoven
8 Elbrich Schoorstra 7 NED Z1 T2Z1 Z2 T4Z1 2T6 4Z5 40.0 REVOLT
9 Isa Witte 17 NED T2Z1 Z2 Z2 Z2 Z3 1T2 5Z10 37.0
10 Gianna Evers 10 NED T1Z1 Z1 Z1 Z1 1T1 4Z4 34.0 REVOLT
11 Simone Gerritsen 20 NED T1Z1 Z3 Z2 Z3 1T1 4Z9 31.0 Monk Eindhoven
12 Sven van der Heijden 8 NED T2Z1 Z1 Z2 Z1 1T2 4Z5 28.0 Monk Amsterdam
13 Sam Swalué 4 NED T2Z1 Z1 Z1 Z3 1T2 4Z6 25.0 Top Climbing Twente
13 Naomi Swagten 9 NED T2Z1 Z3 Z1 Z1 1T2 4Z6 25.0 Team Neoliet
15 Lisa Sanders 12 NED Z1 T3Z1 Z1 Z3 1T3 4Z6 22.0
16 Julia van den Goor 14 NED Z2 T1Z1 Z2 1T1 3Z5 19.0 Team Neoliet
16 Lies van Raaij 3 NED T1Z1 Z2 Z2 1T1 3Z5 19.0 Team Delfts Bleau
18 Marit Zeldenthuis 1 NED T3Z1 Z3 Z2 1T3 3Z6 16.0 Climb Up
19 Chanel Witteveen 16 NED T3Z2 Z4 Z1 1T3 3Z7 14.0
20 Roos Haasbroek 2 NED Z2 Z2 0T0 2Z4 12.0

Aantal deelnemers: 53

Naam Rugnummer Nat. Team
Wibo Wester 49 NED
Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
Robin van Dijk 30 NED
Joachim Pellikaan 37 NED
Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
Benjamin Haasbroek 46 NED
Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
Paul Brand 50 NED
Ynze Visser 63 NED
Anon5558 - - -
Max Deelen 75 NED Sterk
Kjeldo Visser 56 NED
Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
Anon5740 - - -
Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
Stijn Liedenbaum 51 NED
Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
Wouter van Roessel 64 NED
Anon5889 - - -
Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
Dillon Hooks 55 CAN
Wiep Hollander 60 NED
Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
Agnis Leznins 71 LAT
Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
Hidde Bakker 35 NED REVOLT
Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
Julian Konig 73 NED
Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
Antonie Moes 72 NED Top-It
Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
Anon5999 - - -
Stephan Rajar 77 NED REVOLT
Castor Sprado 43 NED School of Rock
Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 82 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 53

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Robin van Dijk 30 NED
2 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
4 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
5 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
6 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
7 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
8 Joachim Pellikaan 37 NED
9 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
10 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
11 Anon5740 - - -
12 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
13 Anon5558 - - -
14 Castor Sprado 43 NED School of Rock
15 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
16 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
17 Benjamin Haasbroek 46 NED
18 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
19 Anon5999 - - -
20 Wibo Wester 49 NED
21 Paul Brand 50 NED
22 Stijn Liedenbaum 51 NED
23 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
24 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
25 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
26 Dillon Hooks 55 CAN
27 Kjeldo Visser 56 NED
28 Anon5889 - - -
29 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
30 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
31 Wiep Hollander 60 NED
32 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
33 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
34 Ynze Visser 63 NED
35 Wouter van Roessel 64 NED
36 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
37 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
38 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
39 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
40 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
41 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
42 Agnis Leznins 71 LAT
43 Antonie Moes 72 NED Top-It
44 Julian Konig 73 NED
45 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
46 Max Deelen 75 NED Sterk
47 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
48 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
49 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
50 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
51 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
52 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
53 Trevor Vermoolen 82 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wiep Hollander 60 NED
2 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
3 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
4 Robin van Dijk 30 NED
5 Dillon Hooks 55 CAN
6 Wibo Wester 49 NED
7 Stijn Janssen 59 NED Monk Eindhoven
8 Agnis Leznins 71 LAT
9 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
10 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
11 Max Deelen 75 NED Sterk
12 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
13 Trevor Vermoolen 82 NED
14 Anon5558 - - -
15 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
16 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
17 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
18 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
19 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
20 Castor Sprado 43 NED School of Rock
21 Wouter van Roessel 64 NED
22 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
23 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
24 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
25 Joachim Pellikaan 37 NED
26 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
27 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
28 Stijn Liedenbaum 51 NED
29 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
30 Anon5889 - - -
31 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
32 Julian Konig 73 NED
33 Anon5999 - - -
34 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
35 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
36 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
37 Kjeldo Visser 56 NED
38 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
39 Anon5740 - - -
40 Antonie Moes 72 NED Top-It
41 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
42 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
43 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
44 Paul Brand 50 NED
45 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
46 Ynze Visser 63 NED
47 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
48 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
49 Benjamin Haasbroek 46 NED
50 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
51 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
52 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
53 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
02-02-2019 18:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Elko Schellingerhout 41 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 6T9 8Z8 T1Z1 T1Z1 Z6 Z1 2T2 4Z9 100.0 Monk Eindhoven
2 Julian Konig 73 NED Z3 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z11 T1Z1 T2Z2 Z8 Z1 2T3 4Z12 80.0
3 Mark Brand 68 NED Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 6T11 8Z9 T3Z2 T2Z1 Z5 Z3 2T5 4Z11 65.0 Team Mountain Network
4 Leto Cavé 70 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 T1Z1 6T9 6Z8 T4Z1 T2Z2 - Z1 2T6 3Z4 55.0 Team Mountain Network
5 Robin Donders 34 NED Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z8 T1Z1 Z1 - Z1 1T1 3Z3 51.0 Team Kids From The Block
6 Nigel Armino 54 NED Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 6T10 7Z7 Z3 Z1 - Z1 0T0 3Z5 47.0 IVY Climbing
7 Paul Brand 50 NED Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 Z2 4T8 8Z9 43.0
8 Wouter van Roessel 64 NED Z1 T1Z1 Z5 T4Z1 T3Z1 Z4 T1Z1 4T9 7Z14 40.0
9 Jens de Louw 31 NED T3Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 Z3 Z4 4T10 7Z12 37.0 Team Mountain Network
10 Gregor Struwe 32 NED Z2 Z2 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T6 6Z9 34.0 Team Gropo
11 Iwan Pasveer 81 NED T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 Z1 4T7 5Z7 31.0 Team Mountain Network
12 Michiel Hennevelt 67 NED Z1 T1Z1 Z4 Z2 T4Z1 Z2 T2Z1 Z2 3T7 8Z14 28.0 Monk Eindhoven
13 Dillon Hooks 55 CAN Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 Z1 T4Z4 3T7 6Z10 26.0
14 Sem Berthold 62 NED T2Z1 T4Z2 Z3 T2Z1 Z2 3T8 5Z9 24.0 Team Kids From The Block
15 Ynze Visser 63 NED Z1 T2Z2 T5Z2 T2Z2 Z1 3T9 5Z8 22.0
16 Jules Kluwer 45 NED Z2 T1Z1 T5Z1 Z1 T5Z3 3T11 5Z8 20.0 Team Neoliet
17 Jesse van der Heijden 44 NED Z1 Z2 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 7Z8 18.0 GRIP Nijmegen
18 Hidde Bakker 35 NED Z1 T3Z1 Z2 Z1 Z1 Z2 T1Z1 2T4 7Z9 16.0 REVOLT
19 Bruno Geurts 74 NED Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 2T3 6Z6 14.0 Monk Eindhoven
20 Robin van Dijk 30 NED Z1 T4Z3 Z2 Z1 Z1 T4Z2 2T8 6Z10 12.0
21 Jorrit van de Wiel 58 NED Z1 T2Z1 Z2 Z1 T2Z2 2T4 5Z7 10.0 Monk Eindhoven
22 Riemer Koorn 79 NED T3Z3 Z5 Z1 T1Z1 Z1 2T4 5Z11 9.0 Monk Rotterdam
23 Max Deelen 75 NED Z5 T3Z1 Z3 T2Z2 Z1 2T5 5Z12 8.0 Sterk
24 Anon5999 - - T2Z1 T4Z1 Z1 Z1 Z1 2T6 5Z5 7.0 -
25 Enrique Perdok 80 NED Z2 T3Z1 Z1 T1Z1 2T4 4Z5 6.0 Monk Eindhoven
26 Joachim Pellikaan 37 NED T2Z2 T5Z2 Z1 2T7 3Z5 5.0
27 Mikola Byelov 33 NED Z1 T2Z1 Z3 Z2 Z1 Z1 Z1 1T2 7Z10 4.0 Monk Amsterdam
28 Sem van den Akker 66 NED T1Z1 Z3 Z2 Z1 Z1 1T1 5Z8 3.0 Team Kids From The Block
29 Teun van der Graaf 47 NED Z1 Z1 T2Z2 Z2 Z1 1T2 5Z7 2.0 Monk Eindhoven
30 Wibo Wester 49 NED T2Z1 Z3 Z1 Z2 Z4 1T2 5Z11 1.0
31 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED Z4 T5Z1 Z1 1T5 3Z6 0.0
32 Trevor Vermoolen 82 NED Z2 T2Z1 1T2 2Z3 0.0
33 Torben van Kolfschoten 39 NED Z2 Z1 Z1 Z1 0T0 4Z5 0.0 Monk Amsterdam
34 Castor Sprado 43 NED Z1 Z1 Z1 Z3 0T0 4Z6 0.0 School of Rock
35 Wiep Hollander 60 NED Z1 Z3 Z1 Z3 0T0 4Z8 0.0
36 Stijn Janssen 59 NED Z3 Z4 Z1 Z3 0T0 4Z11 0.0 Monk Eindhoven
37 Emiel van Dijken 52 NED Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 0.0 Team Neoliet
37 Paul Houbrechts 38 NED Z1 Z2 Z1 0T0 3Z4 0.0 REVOLT
39 Pepijn Kluiters 36 NED Z3 Z2 Z4 0T0 3Z9 0.0 REVOLT
39 Antonie Moes 72 NED Z3 Z5 Z1 0T0 3Z9 0.0 Top-It
41 Jens Peeters 78 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 0.0 Monte Cervino
42 Benjamin Haasbroek 46 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 0.0
43 Anon5889 - - Z3 Z2 0T0 2Z5 0.0 -
44 Agnis Leznins 71 LAT Z1 0T0 1Z1 0.0
45 Kjeldo Visser 56 NED Z2 0T0 1Z2 0.0
46 Anon5740 - - Z3 0T0 1Z3 0.0 -
46 Stijn Liedenbaum 51 NED Z3 0T0 1Z3 0.0
46 Mark de Leeuw 76 NED Z3 0T0 1Z3 0.0 Team Delfts Bleau
49 Anon5558 - - 0T0 0Z0 0.0 -
49 Coen Jonkman 53 NED 0T0 0Z0 0.0 Team Kids From The Block
49 Jent Imelman 65 NED 0T0 0Z0 0.0 Monte Cervino
49 Stephan Rajar 77 NED 0T0 0Z0 0.0 REVOLT
49 Jay de Jager 61 NED 0T0 0Z0 0.0 Monte Cervino

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Monk Eindhoven 267.0
2 Team Mountain Network 212.0
3 REVOLT 190.0
4 Team Neoliet 129.0
5 Team Kids From The Block 78.0
6 IVY Climbing 47.0
7 Team Gropo 34.0
8 Monk Amsterdam 32.0
9 Team Delfts Bleau 26.0
10 Top Climbing Twente 25.0
11 GRIP Nijmegen 18.0
12 Climb Up 16.0
13 Monk Rotterdam 9.0
14 Sterk 8.0
15 Monte Cervino 0.0
15 Top-It 0.0
15 School of Rock 0.0