Boulder 1 , 02-02-2019 13:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Het voorlopige tijdschema:
10.00 uur Opening aanmelding Heren
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
10.45 uur Start voorronde Heren
13.00 uur Sluiting aanmelding Dames
13.15 uur Einde voorronde Heren
13.30 uur Start voorronde Dames
14.45 uur Sluiting Isolatie Heren
15.00 uur Einde voorronde Dames
15.15 uur Sluiting Isolatie Dames
15.45 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale Dames + Heren
18.00 uur Prijsuitreiking


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
Tiba Vroom 13 NED REVOLT
Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
Roos Haasbroek 2 NED
Gianna Evers 10 NED REVOLT
Chanel Witteveen 16 NED
Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
Vera Zijlstra 6 NED
Lisa Sanders 12 NED
Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
Isa Witte 17 NED
Alise Zvigule 18 LAT

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marit Zeldenthuis 1 NED Climb Up
2 Roos Haasbroek 2 NED
3 Lies van Raaij 3 NED Team Delfts Bleau
4 Sam Swalué 4 NED Top Climbing Twente
5 Lynn van der Meer 5 NED Team Neoliet
6 Vera Zijlstra 6 NED
7 Elbrich Schoorstra 7 NED REVOLT
8 Sven van der Heijden 8 NED Monk Amsterdam
9 Naomi Swagten 9 NED Team Neoliet
10 Gianna Evers 10 NED REVOLT
11 Marieke Berends 11 NED Monk Eindhoven
12 Lisa Sanders 12 NED
13 Tiba Vroom 13 NED REVOLT
14 Julia van den Goor 14 NED Team Neoliet
15 Nikki van Bergen 15 NED Team Mountain Network
16 Chanel Witteveen 16 NED
17 Isa Witte 17 NED
18 Alise Zvigule 18 LAT
19 Mette van Liempd 19 NED Monk Eindhoven
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
02-02-2019 18:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 13 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T6 7B7 B1 T1B1 T1B1 - 2T2 3B3 100.0 REVOLT
2 Vera Zijlstra 6 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 7B8 B1 T1B1 - - 1T1 2B2 80.0
3 Lynn van der Meer 5 NED T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B2 B1 T1B1 5T7 7B8 B1 T3B3 - - 1T3 2B4 65.0 Team Neoliet
4 Nikki van Bergen 15 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 6T7 7B8 B1 B1 B3 - 0T0 3B5 55.0 Team Mountain Network
5 Marieke Berends 11 NED T2B2 T2B1 T1B1 B5 B2 B2 T1B1 4T6 7B14 B1 - - - 0T0 1B1 51.0 Monk Eindhoven
6 Alise Zvigule 18 LAT T4B3 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 4T7 6B8 B1 - - - 0T0 1B1 47.0
7 Mette van Liempd 19 NED B1 T1B1 T3B3 B2 B1 2T4 5B8 43.0 Monk Eindhoven
8 Elbrich Schoorstra 7 NED B1 T2B1 B2 T4B1 2T6 4B5 40.0 REVOLT
9 Isa Witte 17 NED T2B1 B2 B2 B2 B3 1T2 5B10 37.0
10 Gianna Evers 10 NED T1B1 B1 B1 B1 1T1 4B4 34.0 REVOLT
11 Simone Gerritsen 20 NED T1B1 B3 B2 B3 1T1 4B9 31.0 Monk Eindhoven
12 Sven van der Heijden 8 NED T2B1 B1 B2 B1 1T2 4B5 28.0 Monk Amsterdam
13 Sam Swalué 4 NED T2B1 B1 B1 B3 1T2 4B6 25.0 Top Climbing Twente
13 Naomi Swagten 9 NED T2B1 B3 B1 B1 1T2 4B6 25.0 Team Neoliet
15 Lisa Sanders 12 NED B1 T3B1 B1 B3 1T3 4B6 22.0
16 Julia van den Goor 14 NED B2 T1B1 B2 1T1 3B5 19.0 Team Neoliet
16 Lies van Raaij 3 NED T1B1 B2 B2 1T1 3B5 19.0 Team Delfts Bleau
18 Marit Zeldenthuis 1 NED T3B1 B3 B2 1T3 3B6 16.0 Climb Up
19 Chanel Witteveen 16 NED T3B2 B4 B1 1T3 3B7 14.0
20 Roos Haasbroek 2 NED B2 B2 0T0 2B4 12.0

Aantal deelnemers: 53

Naam Rugnummer Nat. Team
Wibo Wester 49 NED
Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
Robin van Dijk 30 NED
Joachim Pellikaan 37 NED
Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
Benjamin Haasbroek 46 NED
Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
Paul Brand 50 NED
Ynze Visser 63 NED
Anon5558 - - -
Max Deelen 75 NED Sterk
Kjeldo Visser 56 NED
Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
Anon5740 - - -
Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
Anon5801 - - -
Anon5850 - - -
Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
Wouter van Roessel 64 NED
Anon5889 - - -
Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
Dillon Hooks 55 CAN
Wiep Hollander 60 NED
Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
Agnis Leznins 71 LAT
Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
Hidde Bakker 35 NED REVOLT
Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
Julian Konig 73 NED
Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
Antonie Moes 72 NED Top-It
Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
Bart van Raaij 48 NED Team Delfts Bleau
Stephan Rajar 77 NED REVOLT
Castor Sprado 43 NED School of Rock
Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 82 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 53

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Robin van Dijk 30 NED
2 Jens de Louw 31 NED Team Mountain Network
3 Gregor Struwe 32 NED Team Gropo
4 Mikola Byelov 33 NED Monk Amsterdam
5 Robin Donders 34 NED Team Kids From The Block
6 Hidde Bakker 35 NED REVOLT
7 Pepijn Kluiters 36 NED REVOLT
8 Joachim Pellikaan 37 NED
9 Paul Houbrechts 38 NED REVOLT
10 Torben van Kolfschoten 39 NED Monk Amsterdam
11 Anon5740 - - -
12 Elko Schellingerhout 41 NED Monk Eindhoven
13 Anon5558 - - -
14 Castor Sprado 43 NED School of Rock
15 Jesse van der Heijden 44 NED GRIP Nijmegen
16 Jules Kluwer 45 NED Team Neoliet
17 Benjamin Haasbroek 46 NED
18 Teun van der Graaf 47 NED Monk Eindhoven
19 Bart van Raaij 48 NED Team Delfts Bleau
20 Wibo Wester 49 NED
21 Paul Brand 50 NED
22 Anon5850 - - -
23 Emiel van Dijken 52 NED Team Neoliet
24 Coen Jonkman 53 NED Team Kids From The Block
25 Nigel Armino 54 NED IVY Climbing
26 Dillon Hooks 55 CAN
27 Kjeldo Visser 56 NED
28 Anon5889 - - -
29 Jorrit van de Wiel 58 NED Monk Eindhoven
30 Anon5801 - - -
31 Wiep Hollander 60 NED
32 Jay de Jager 61 NED Monte Cervino
33 Sem Berthold 62 NED Team Kids From The Block
34 Ynze Visser 63 NED
35 Wouter van Roessel 64 NED
36 Jent Imelman 65 NED Monte Cervino
37 Sem van den Akker 66 NED Team Kids From The Block
38 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Eindhoven
39 Mark Brand 68 NED Team Mountain Network
40 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
41 Leto Cavé 70 NED Team Mountain Network
42 Agnis Leznins 71 LAT
43 Antonie Moes 72 NED Top-It
44 Julian Konig 73 NED
45 Bruno Geurts 74 NED Monk Eindhoven
46 Max Deelen 75 NED Sterk
47 Mark de Leeuw 76 NED Team Delfts Bleau
48 Stephan Rajar 77 NED REVOLT
49 Jens Peeters 78 NED Monte Cervino
50 Riemer Koorn 79 NED Monk Rotterdam
51 Enrique Perdok 80 NED Monk Eindhoven
52 Iwan Pasveer 81 NED Team Mountain Network
53 Trevor Vermoolen 82 NED
02-02-2019 18:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Elko Schellingerhout 41 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 B1 6T9 8B8 T1B1 T1B1 B6 B1 2T2 4B9 100.0 Monk Eindhoven
2 Julian Konig 73 NED B3 T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B11 T1B1 T2B2 B8 B1 2T3 4B12 80.0
3 Mark Brand 68 NED B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T2B1 6T11 8B9 T3B2 T2B1 B5 B3 2T5 4B11 65.0 Team Mountain Network
4 Leto Cavé 70 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 T1B1 6T9 6B8 T4B1 T2B2 - B1 2T6 3B4 55.0 Team Mountain Network
5 Robin Donders 34 NED B1 T1B1 T2B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B8 T1B1 B1 - B1 1T1 3B3 51.0 Team Kids From The Block
6 Nigel Armino 54 NED B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 6T10 7B7 B3 B1 - B1 0T0 3B5 47.0 IVY Climbing
7 Paul Brand 50 NED B1 T1B1 T4B1 T1B1 T2B1 B1 B1 B2 4T8 8B9 43.0
8 Wouter van Roessel 64 NED B1 T1B1 B5 T4B1 T3B1 B4 T1B1 4T9 7B14 40.0
9 Jens de Louw 31 NED T3B1 T2B1 T1B1 T4B1 B1 B3 B4 4T10 7B12 37.0 Team Mountain Network
10 Gregor Struwe 32 NED B2 B2 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 4T6 6B9 34.0 Team Gropo
11 Iwan Pasveer 81 NED T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 B1 4T7 5B7 31.0 Team Mountain Network
12 Michiel Hennevelt 67 NED B1 T1B1 B4 B2 T4B1 B2 T2B1 B2 3T7 8B14 28.0 Monk Eindhoven
13 Dillon Hooks 55 CAN B1 T2B1 B2 T1B1 B1 T4B4 3T7 6B10 26.0
14 Sem Berthold 62 NED T2B1 T4B2 B3 T2B1 B2 3T8 5B9 24.0 Team Kids From The Block
15 Ynze Visser 63 NED B1 T2B2 T5B2 T2B2 B1 3T9 5B8 22.0
16 Jules Kluwer 45 NED B2 T1B1 T5B1 B1 T5B3 3T11 5B8 20.0 Team Neoliet
17 Jesse van der Heijden 44 NED B1 B2 B1 T1B1 B1 T1B1 B1 2T2 7B8 18.0 GRIP Nijmegen
18 Hidde Bakker 35 NED B1 T3B1 B2 B1 B1 B2 T1B1 2T4 7B9 16.0 REVOLT
19 Bruno Geurts 74 NED B1 T2B1 T1B1 B1 B1 B1 2T3 6B6 14.0 Monk Eindhoven
20 Robin van Dijk 30 NED B1 T4B3 B2 B1 B1 T4B2 2T8 6B10 12.0
21 Jorrit van de Wiel 58 NED B1 T2B1 B2 B1 T2B2 2T4 5B7 10.0 Monk Eindhoven
22 Riemer Koorn 79 NED T3B3 B5 B1 T1B1 B1 2T4 5B11 9.0 Monk Rotterdam
23 Max Deelen 75 NED B5 T3B1 B3 T2B2 B1 2T5 5B12 8.0 Sterk
24 Bart van Raaij 48 NED T2B1 T4B1 B1 B1 B1 2T6 5B5 7.0 Team Delfts Bleau
25 Enrique Perdok 80 NED B2 T3B1 B1 T1B1 2T4 4B5 6.0 Monk Eindhoven
26 Joachim Pellikaan 37 NED T2B2 T5B2 B1 2T7 3B5 5.0
27 Mikola Byelov 33 NED B1 T2B1 B3 B2 B1 B1 B1 1T2 7B10 4.0 Monk Amsterdam
28 Sem van den Akker 66 NED T1B1 B3 B2 B1 B1 1T1 5B8 3.0 Team Kids From The Block
29 Teun van der Graaf 47 NED B1 B1 T2B2 B2 B1 1T2 5B7 2.0 Monk Eindhoven
30 Wibo Wester 49 NED T2B1 B3 B1 B2 B4 1T2 5B11 1.0
31 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED B4 T5B1 B1 1T5 3B6 0.0
32 Trevor Vermoolen 82 NED B2 T2B1 1T2 2B3 0.0
33 Torben van Kolfschoten 39 NED B2 B1 B1 B1 0T0 4B5 0.0 Monk Amsterdam
34 Castor Sprado 43 NED B1 B1 B1 B3 0T0 4B6 0.0 School of Rock
35 Wiep Hollander 60 NED B1 B3 B1 B3 0T0 4B8 0.0
36 Anon5801 - - B3 B4 B1 B3 0T0 4B11 0.0 -
37 Emiel van Dijken 52 NED B2 B1 B1 0T0 3B4 0.0 Team Neoliet
37 Paul Houbrechts 38 NED B1 B2 B1 0T0 3B4 0.0 REVOLT
39 Pepijn Kluiters 36 NED B3 B2 B4 0T0 3B9 0.0 REVOLT
39 Antonie Moes 72 NED B3 B5 B1 0T0 3B9 0.0 Top-It
41 Jens Peeters 78 NED B1 B1 0T0 2B2 0.0 Monte Cervino
42 Benjamin Haasbroek 46 NED B1 B2 0T0 2B3 0.0
43 Anon5889 - - B3 B2 0T0 2B5 0.0 -
44 Agnis Leznins 71 LAT B1 0T0 1B1 0.0
45 Kjeldo Visser 56 NED B2 0T0 1B2 0.0
46 Anon5740 - - B3 0T0 1B3 0.0 -
46 Anon5850 - - B3 0T0 1B3 0.0 -
46 Mark de Leeuw 76 NED B3 0T0 1B3 0.0 Team Delfts Bleau
49 Anon5558 - - 0T0 0B0 0.0 -
49 Coen Jonkman 53 NED 0T0 0B0 0.0 Team Kids From The Block
49 Jent Imelman 65 NED 0T0 0B0 0.0 Monte Cervino
49 Stephan Rajar 77 NED 0T0 0B0 0.0 REVOLT
49 Jay de Jager 61 NED 0T0 0B0 0.0 Monte Cervino