Boulder 2, 23-02-2019 13:00, RijnBoulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Tijdschema: (voorlopig)
09.30 uur Hal open + aanmelding open Heren
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
11.00 uur Start voorronde Heren
13.00 uur Sluiting aanmelding Dames
13.00 uur Einde voorronde Heren
13.30 uur Start voorronde Dames
15.00 uur Einde voorronde Dames
15.30 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
16.00 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale Dames + Heren
18.00 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team Opm.
Marit Zeldenthuis 18 Climb Up
Tiba Vroom 14 REVOLT
Vera Zijlstra 12 Bruut
Roos van Rooij 6 Team Kids From The Block
Julia Meijer 22 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 11 Monk Eindhoven
Anon6578 - -
Naomi Swagten 3 Team Neoliet
Isa Witte 1 Team Kids From The Block
Julia van den Goor 21 Team Neoliet
Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
Kaya van Haasteren 7
Sam Swalué 2 Top Climbing Twente
Mette van Liempd 13 Monk Eindhoven
Chanel Witteveen 10
Lisa Sanders 4
Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
Ysa Rakestraw 16 Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 23 REVOLT
Nienke Sorber 9 Monk Amsterdam
Gianna Evers 17 REVOLT
Marieke Berends 19 Monk Eindhoven
Lisa Klem 20 REVOLT Dispensatie

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Sanders 4
2 Julia van den Goor 21 Team Neoliet
3 Chanel Witteveen 10
4 Julia Meijer 22 Monk Eindhoven
5 Lisa Klem 20 REVOLT
6 Simone Gerritsen 11 Monk Eindhoven
7 Pleun Frank 5 Monk Amsterdam
8 Nienke Sorber 9 Monk Amsterdam
9 Naomi Swagten 3 Team Neoliet
10 Roos van Rooij 6 Team Kids From The Block
11 Isa Witte 1 Team Kids From The Block
12 Marieke Berends 19 Monk Eindhoven
13 Elbrich Schoorstra 23 REVOLT
14 Lynn van der Meer 8 Team Neoliet
15 Gianna Evers 17 REVOLT
16 Marit Zeldenthuis 18 Climb Up
17 Mette van Liempd 13 Monk Eindhoven
18 Kaya van Haasteren 7
19 Tiba Vroom 14 REVOLT
20 Vera Zijlstra 12 Bruut
21 Sam Swalué 2 Top Climbing Twente
22 Ysa Rakestraw 16 Monk Eindhoven
23 Anon6578 - -
23-02-2019 17:58
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 12 B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B8 T1B1 B1 T6B6 T1B1 3T8 4B9 100.0 Bruut
2 Tiba Vroom 14 T1B1 T4B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T12 8B8 T2B2 T3B3 T4B4 B1 3T9 4B10 80.0 REVOLT
3 Julia Meijer 22 T2B1 B1 T4B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T12 8B9 T1B1 T2B1 B1 2T3 3B3 65.0 Monk Eindhoven
4 Ysa Rakestraw 16 T5B3 B1 B4 T3B3 T3B3 T1B1 T1B1 B1 5T13 8B17 T1B1 T3B3 B2 2T4 3B6 55.0 Monk Eindhoven
5 Pleun Frank 5 T1B1 T3B1 T2B2 T2B2 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 8T15 8B13 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 51.0 Monk Amsterdam
6 Lisa Klem 20 B1 B2 T2B2 T2B1 T2B1 T3B3 4T9 6B10 T4B4 B5 1T4 2B9 47.0 REVOLT
7 Marieke Berends 19 B2 B2 T5B5 T2B2 T2B1 T3B1 4T12 6B13 43.0 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 8 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 4T7 4B4 40.0 Team Neoliet
9 Mette van Liempd 13 B1 T2B1 T1B1 T1B1 3T4 4B4 37.0 Monk Eindhoven
10 Sam Swalué 2 T2B2 B3 T1B1 T1B1 3T4 4B7 34.0 Top Climbing Twente
11 Gianna Evers 17 T3B1 B1 T2B1 T1B1 3T6 4B4 31.0 REVOLT
12 Simone Gerritsen 11 T3B2 B1 T2B1 T5B1 3T10 4B5 28.0 Monk Eindhoven
13 Isa Witte 1 T1B1 T1B1 T2B1 3T4 3B3 26.0 Team Kids From The Block
14 Anon6578 - B2 B4 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B9 24.0 -
15 Kaya van Haasteren 7 T5B1 T3B3 B2 B1 B4 2T8 5B11 22.0
16 Naomi Swagten 3 T3B3 B2 T2B1 B1 2T5 4B7 20.0 Team Neoliet
17 Chanel Witteveen 10 B2 T4B3 B1 T5B1 2T9 4B7 18.0
18 Elbrich Schoorstra 23 T3B3 T3B1 B1 2T6 3B5 16.0 REVOLT
19 Julia van den Goor 21 T4B4 B1 B4 1T4 3B9 14.0 Team Neoliet
20 Lisa Sanders 4 B4 B1 B2 0T0 3B7 12.0
21 Nienke Sorber 9 B1 B3 0T0 2B4 10.0 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 18 B1 0T0 1B1 9.0 Climb Up
22 Roos van Rooij 6 B1 0T0 1B1 9.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 39

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 54 NED Team Delfts Bleau
Robin van Dijk 53 NED
Taran Tai-Tin-Woei 52 NED Team Kids From The Block
Hidde Bakker 39 NED REVOLT
Paul Houbrechts 31 NED REVOLT
Jesse van der Heijden 61 NED GRIP Nijmegen
Michiel Hennevelt 67 NED Monk Rotterdam
Joachim Pellikaan 33 NED
Tim Ponsen 62 NED Team Mountain Network
Tijn Meulenberg 32 NED Sterk
Johannes Finnstein 71 NOR
Jens de Louw 44 NED Team Mountain Network
Sem Berthold 43 NED Team Kids From The Block
Robin Donders 45 NED Team Kids From The Block
Pieter van Loon 50 NED
Kjeldo Visser 51 NED
Dillon Hooks 64 CAN
Mark Brand 41 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 56 NED Monk Amsterdam
Julian Konig 36 NED
Anon6664 - - -
Simon Boes 57 NED
Jules Kluwer 37 NED Team Neoliet
Bruno Geurts 72 NED Monk Eindhoven
Wiep Hollander 30 NED
Merijn Langkamp 66 NED
Iwan Pasveer 60 NED Team Mountain Network
Mark Sorber 58 NED
Nigel Armino 34 NED IVY Climbing
Teun van der Graaf 46 NED Monk Eindhoven
Tim Reuser 68 NED Team Delfts Bleau
Iker Borsten 65 NED Kei Boulderhal
Tom Reuvers 38 NED GRIP Nijmegen
Casper Meskers 63 NED Monk Eindhoven
Anon6728 - - -
Mikola Byelov 70 NED Monk Amsterdam
Jorrit van de Wiel 55 NED
Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
Max Deelen 42 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 39

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 67 NED Monk Rotterdam
2 Paul Houbrechts 31 NED REVOLT
3 Iwan Pasveer 60 NED Team Mountain Network
4 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED
5 Mark Brand 41 NED Team Mountain Network
6 Tom Reuvers 38 NED GRIP Nijmegen
7 Max Deelen 42 NED
8 Merijn Langkamp 66 NED
9 Robin van Dijk 53 NED
10 Mikola Byelov 70 NED Monk Amsterdam
11 Iker Borsten 65 NED Kei Boulderhal
12 Jesse van der Heijden 61 NED GRIP Nijmegen
13 Nigel Armino 34 NED IVY Climbing
14 Sem Berthold 43 NED Team Kids From The Block
15 Anon6664 - - -
16 Anon6728 - - -
17 Dillon Hooks 64 CAN
18 Tim Reuser 68 NED Team Delfts Bleau
19 Jules Kluwer 37 NED Team Neoliet
20 Taran Tai-Tin-Woei 52 NED Team Kids From The Block
21 Teun van der Graaf 46 NED Monk Eindhoven
22 Julian Konig 36 NED
23 Jens de Louw 44 NED Team Mountain Network
24 Pieter van Loon 50 NED
25 Don van Laere 54 NED Team Delfts Bleau
26 Kjeldo Visser 51 NED
27 Joachim Pellikaan 33 NED
28 Wiep Hollander 30 NED
29 Tijn Meulenberg 32 NED Sterk
30 Simon Boes 57 NED
31 Casper Meskers 63 NED Monk Eindhoven
32 Tim Ponsen 62 NED Team Mountain Network
33 Torben van Kolfschoten 56 NED Monk Amsterdam
34 Johannes Finnstein 71 NOR
35 Robin Donders 45 NED Team Kids From The Block
36 Bruno Geurts 72 NED Monk Eindhoven
37 Jorrit van de Wiel 55 NED
38 Hidde Bakker 39 NED REVOLT
39 Mark Sorber 58 NED
23-02-2019 17:58
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 68 NED B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B1 T1B1 B1 T1B1 6T10 8B9 T2B1 T4B4 T1B1 T2B2 4T9 4B8 100.0 Team Delfts Bleau
2 Jens de Louw 44 NED B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 6T7 8B10 T2B1 B1 T5B5 2T7 3B7 80.0 Team Mountain Network
3 Don van Laere 54 NED T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 B2 T1B1 7T13 8B10 T2B1 B1 T6B6 2T8 3B8 65.0 Team Delfts Bleau
4 Mark Brand 41 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B1 6T7 8B9 T1B1 B2 1T1 2B3 55.0 Team Mountain Network
5 Max Deelen 42 NED B1 T3B3 T2B2 T4B2 T2B1 T2B2 B1 T1B1 6T14 8B13 T3B2 B4 1T3 2B6 51.0
6 Michiel Hennevelt 67 NED B1 T2B2 T1B1 T2B2 T4B2 T4B3 B4 T1B1 6T14 8B16 B1 B1 0T0 2B2 47.0 Monk Rotterdam
7 Nigel Armino 34 NED B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 6B8 43.0 IVY Climbing
8 Hidde Bakker 39 NED B1 T1B1 T1B1 T3B1 T3B1 T4B2 5T12 6B7 40.0 REVOLT
9 Robin Donders 45 NED T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 5B5 37.0 Team Kids From The Block
10 Jesse van der Heijden 61 NED B2 T1B1 T3B3 T1B1 B1 B3 T1B1 4T6 7B12 34.0 GRIP Nijmegen
11 Bruno Geurts 72 NED B1 T1B1 T1B1 T2B1 B2 B1 T4B4 4T8 7B11 31.0 Monk Eindhoven
12 Julian Konig 36 NED B2 T1B1 T2B1 T2B2 B1 T1B1 4T6 6B8 28.0
13 Mikola Byelov 70 NED B3 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T4B4 4T8 6B12 26.0 Monk Amsterdam
14 Wiep Hollander 30 NED B1 T1B1 B3 T2B2 T3B1 T3B2 4T9 6B10 24.0
15 Sem Berthold 43 NED B4 T1B1 T1B1 T1B1 T5B3 4T8 5B10 22.0 Team Kids From The Block
16 Iwan Pasveer 60 NED T1B1 T3B1 T5B2 T5B1 4T14 4B5 20.0 Team Mountain Network
17 Simon Boes 57 NED T5B2 T2B2 T4B3 B3 B1 3T11 5B11 18.0
18 Jorrit van de Wiel 55 NED B1 T2B2 T3B3 B1 B1 B3 2T5 6B11 16.0
19 Joachim Pellikaan 33 NED B2 T1B1 T2B2 B2 B3 2T3 5B10 14.0
20 Jules Kluwer 37 NED B2 T1B1 T3B1 B2 B3 2T4 5B9 12.0 Team Neoliet
21 Paul Houbrechts 31 NED B4 T3B2 T3B1 B1 B2 2T6 5B10 10.0 REVOLT
22 Johannes Finnstein 71 NOR B3 T3B3 T5B3 B1 B3 2T8 5B13 9.0
23 Robin van Dijk 53 NED T1B1 T1B1 B2 B3 2T2 4B7 8.0
24 Pieter van Loon 50 NED T1B1 T2B2 B1 B1 2T3 4B5 7.0
25 Teun van der Graaf 46 NED B1 T1B1 T5B3 2T6 3B5 6.0 Monk Eindhoven
26 Torben van Kolfschoten 56 NED T2B2 T4B1 2T6 2B3 5.0 Monk Amsterdam
27 Sang-Jae Kouwenberg 69 NED T1B1 B2 B3 B4 1T1 4B10 4.0
28 Dillon Hooks 64 CAN B1 T2B2 B1 B1 1T2 4B5 3.0
29 Anon6728 - - B1 T3B3 B2 1T3 3B6 2.0 -
30 Kjeldo Visser 51 NED T4B4 B2 B3 1T4 3B9 1.0
31 Mark Sorber 58 NED T1B1 B3 1T1 2B4 0.0
32 Taran Tai-Tin-Woei 52 NED T5B5 1T5 1B5 0.0 Team Kids From The Block
33 Merijn Langkamp 66 NED B3 B4 0T0 2B7 0.0
34 Anon6664 - - B2 0T0 1B2 0.0 -
35 Tijn Meulenberg 32 NED B3 0T0 1B3 0.0 Sterk
36 Iker Borsten 65 NED B5 0T0 1B5 0.0 Kei Boulderhal
37 Tim Ponsen 62 NED 0T0 0B0 0.0 Team Mountain Network
37 Tom Reuvers 38 NED 0T0 0B0 0.0 GRIP Nijmegen
37 Casper Meskers 63 NED 0T0 0B0 0.0 Monk Eindhoven

Team Uitslag

# Team Totaal
1 REVOLT 208.0
2 Monk Eindhoven 202.0
3 Team Delfts Bleau 165.0
4 Team Mountain Network 155.0
5 Bruut 100.0
6 Team Kids From The Block 94.0
7 Monk Amsterdam 92.0
8 Team Neoliet 86.0
9 Monk Rotterdam 47.0
10 IVY Climbing 43.0
11 Top Climbing Twente 34.0
11 GRIP Nijmegen 34.0
13 Climb Up 9.0
14 Sterk 0.0
14 Kei Boulderhal 0.0