Boulder 4, 18-05-2019 15:10, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

Tijdschema: (voorlopig)

Heren:
10.00 uur Hal open + aanmelding open Heren 
10.45 uur Sluiting aanmelding Heren 
11.15 uur Start voorronde Heren 
12.45 uur Einde voorronde Heren 

Dames:
12.30 uur Sluiting aanmelding Dames
13.00 uur Start voorronde Dames
14.30 uur Einde voorronde Dames

15.00 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
16.00 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale Dames + Heren
18.00 uur Prijsuitreiking


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Gianna Evers 36 REVOLT
Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
Chanel Witteveen 43
Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
Julia van den Goor 30 Team Neoliet
Anon8853 - -
Sven van der Heijden 33
Isa Witte 31 Team Kids From The Block
Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 40
Marit Zeldenthuis 44

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Anon8853 - -
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
18-05-2019 17:52
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Gianna Evers 36 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T7 7Z7 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 3T4 4Z7 100.0 REVOLT
2 Lynn van der Meer 39 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T10 8Z10 T2Z2 T2Z2 Z6 T1Z1 3T5 4Z11 80.0 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 35 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 T1Z1 6T10 7Z7 T1Z1 T3Z3 T4Z1 3T8 3Z5 65.0 Monk Eindhoven
4 Mette van Liempd 41 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 6T7 8Z8 T1Z1 T6Z6 Z4 2T7 3Z11 55.0 Monk Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 42 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 T1Z1 6T9 7Z7 Z3 T6Z6 Z6 1T6 3Z15 51.0 REVOLT
6 Marieke Berends 34 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 Z2 6T8 8Z11 Z10 Z3 Z1 0T0 3Z14 47.0 Monk Eindhoven
7 Simone Gerritsen 40 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 6T10 7Z10 43.0
8 Sven van der Heijden 33 T1Z1 T2Z2 T4Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T10 6Z8 40.0
9 Chanel Witteveen 43 T1Z1 T5Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 5T13 6Z7 37.0
10 Isa Witte 31 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 4T6 6Z9 34.0 Team Kids From The Block
11 Cecile van der Meel 37 T1Z1 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 4T7 5Z5 31.0 Ayers Rookies
12 Julia van den Goor 30 T1Z1 Z2 T3Z1 T2Z2 T2Z1 4T8 5Z7 28.0 Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 44 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 Z2 3T6 6Z10 26.0
14 Anon8853 - T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 3T7 5Z9 24.0 -

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Ynze Visser 8 NED
Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
Jules Kluwer 23 NED
Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
Antonie Moes 24 NED Top-It
Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
Paul Brand 16 NED
Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
Hidde Bakker 13 NED REVOLT
Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
Vincent Rheinberger 7 LIE
Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
Pieter Bik 4 NED
Dillon Hooks 14 CAN
Anon8880 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
18-05-2019 17:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 17 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 7Z9 Z1 T2Z1 Z1 T2Z2 2T4 4Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Julian Konig 5 NED T3Z3 T4Z4 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z1 7T17 7Z13 Z2 Z1 T5Z5 T3Z1 2T8 4Z9 80.0 Monk Eindhoven
3 Robin Donders 11 NED T3Z3 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 7T11 8Z15 Z5 Z1 T1Z1 Z1 1T1 4Z8 65.0 Team Kids From The Block
4 Paul Brand 16 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z3 7T10 8Z12 Z6 T2Z1 Z3 Z3 1T2 4Z13 55.0
5 Nigel Armino 20 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 Z4 7T12 8Z13 Z4 Z1 Z2 Z2 0T0 4Z9 51.0 IVY Climbing
6 Jesse van der Heijden 22 NED T3Z3 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 7T12 8Z13 Z2 Z1 Z6 Z1 0T0 4Z10 47.0 GRIP Nijmegen
7 Hidde Bakker 13 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 6T7 7Z9 43.0 REVOLT
8 Michiel Hennevelt 27 NED Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 6T11 7Z9 40.0 Monk Rotterdam
9 Wouter van Roessel 21 NED T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 5T7 8Z10 37.0 Monk Amsterdam
10 Jules Kluwer 23 NED T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T7 6Z7 34.0
11 Ynze Visser 8 NED T3Z3 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 Z2 5T10 6Z10 31.0
12 Pieter Bik 4 NED Z4 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T10 6Z13 28.0
13 Iwan Pasveer 9 NED T4Z4 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 4T7 6Z10 26.0 Team Mountain Network
14 Sem Berthold 18 NED T2Z2 Z2 T3Z1 T1Z1 T2Z1 4T8 5Z7 24.0 Team Kids From The Block
15 Sem van den Akker 1 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 4T9 5Z5 22.0 Team Kids From The Block
16 Torben van Kolfschoten 6 NED T5Z4 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T9 5Z8 20.0 Monk Amsterdam
17 Dillon Hooks 14 CAN T1Z1 T3Z2 T1Z1 T4Z2 Z3 4T9 5Z9 18.0
18 Jens de Louw 19 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 3T3 5Z5 16.0 Team Mountain Network
19 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED T5Z4 Z5 T1Z1 T2Z1 Z3 3T8 5Z14 14.0
20 Giel Wieggers 26 NED T3Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 3T6 4Z4 12.0 Monk Amsterdam
21 Antonie Moes 24 NED Z5 T5Z3 T2Z1 T1Z1 3T8 4Z10 10.0 Top-It
22 Paul Houbrechts 12 NED Z4 T5Z1 T2Z2 2T7 3Z7 9.0 REVOLT
23 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED T3Z1 T4Z2 2T7 2Z3 8.0 Team Kids From The Block
24 Tijn Meulenberg 3 NED Z1 Z1 T2Z2 1T2 3Z4 7.0 Sterk
25 Vincent Rheinberger 7 LIE Z4 Z1 T3Z1 1T3 3Z6 6.0
26 Anon8880 - - Z1 Z2 0T0 2Z3 5.0 -

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Monk Eindhoven 247.0
2 REVOLT 203.0
3 Team Kids From The Block 169.0
4 Team Mountain Network 142.0
5 Team Neoliet 108.0
6 Monk Amsterdam 69.0
7 IVY Climbing 51.0
8 GRIP Nijmegen 47.0
9 Monk Rotterdam 40.0
10 Ayers Rookies 31.0
11 Top-It 10.0
12 Sterk 7.0