Boulder 4, 18-05-2019 15:10, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

Tijdschema: (voorlopig)

Heren:
10.00 uur Hal open + aanmelding open Heren 
10.45 uur Sluiting aanmelding Heren 
11.15 uur Start voorronde Heren 
12.45 uur Einde voorronde Heren 

Dames:
12.30 uur Sluiting aanmelding Dames
13.00 uur Start voorronde Dames
14.30 uur Einde voorronde Dames

15.00 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
16.00 uur Start Finale Dames + Heren
17.45 uur Einde Finale Dames + Heren
18.00 uur Prijsuitreiking


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Gianna Evers 36 REVOLT
Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
Chanel Witteveen 43
Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
Julia van den Goor 30 Team Neoliet
Roos van Rooij 38 Team Kids From The Block
Sven van der Heijden 33
Isa Witte 31 Team Kids From The Block
Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 40
Marit Zeldenthuis 44

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 36 REVOLT
2 Roos van Rooij 38 Team Kids From The Block
3 Marieke Berends 34 Monk Eindhoven
4 Marit Zeldenthuis 44
5 Sven van der Heijden 33
6 Isa Witte 31 Team Kids From The Block
7 Mette van Liempd 41 Monk Eindhoven
8 Ysa Rakestraw 35 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 42 REVOLT
10 Simone Gerritsen 40
11 Lynn van der Meer 39 Team Neoliet
12 Chanel Witteveen 43
13 Julia van den Goor 30 Team Neoliet
14 Cecile van der Meel 37 Ayers Rookies
18-05-2019 17:52
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Gianna Evers 36 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 7B7 T1B1 T2B2 B3 T1B1 3T4 4B7 100.0 REVOLT
2 Lynn van der Meer 39 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 8T10 8B10 T2B2 T2B2 B6 T1B1 3T5 4B11 80.0 Team Neoliet
3 Ysa Rakestraw 35 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 B1 T1B1 6T10 7B7 T1B1 T3B3 T4B1 3T8 3B5 65.0 Monk Eindhoven
4 Mette van Liempd 41 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 6T7 8B8 T1B1 T6B6 B4 2T7 3B11 55.0 Monk Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 42 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B1 T1B1 6T9 7B7 B3 T6B6 B6 1T6 3B15 51.0 REVOLT
6 Marieke Berends 34 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B1 T1B1 B2 6T8 8B11 B10 B3 B1 0T0 3B14 47.0 Monk Eindhoven
7 Simone Gerritsen 40 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T3B1 B3 T1B1 6T10 7B10 43.0
8 Sven van der Heijden 33 T1B1 T2B2 T4B1 T1B1 T2B2 B1 5T10 6B8 40.0
9 Chanel Witteveen 43 T1B1 T5B1 T4B1 T1B1 B1 T2B2 5T13 6B7 37.0
10 Isa Witte 31 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B3 B2 4T6 6B9 34.0 Team Kids From The Block
11 Cecile van der Meel 37 T1B1 B1 T4B1 T1B1 T1B1 4T7 5B5 31.0 Ayers Rookies
12 Julia van den Goor 30 T1B1 B2 T3B1 T2B2 T2B1 4T8 5B7 28.0 Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 44 T1B1 B1 B1 T1B1 T4B4 B2 3T6 6B10 26.0
14 Roos van Rooij 38 T2B2 B1 B1 T1B1 T4B4 3T7 5B9 24.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Ynze Visser 8 NED
Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
Jules Kluwer 23 NED
Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
Antonie Moes 24 NED Top-It
Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
Paul Brand 16 NED
Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
Hidde Bakker 13 NED REVOLT
Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
Vincent Rheinberger 7 LIE
Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
Pieter Bik 4 NED
Dillon Hooks 14 CAN
Anon8880 - - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Michiel Hennevelt 27 NED Monk Rotterdam
2 Nigel Armino 20 NED IVY Climbing
3 Iwan Pasveer 9 NED Team Mountain Network
4 Tijn Meulenberg 3 NED Sterk
5 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
6 Jesse van der Heijden 22 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 17 NED Team Mountain Network
8 Antonie Moes 24 NED Top-It
9 Jens de Louw 19 NED Team Mountain Network
10 Jules Kluwer 23 NED
11 Torben van Kolfschoten 6 NED Monk Amsterdam
12 Sem Berthold 18 NED Team Kids From The Block
13 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED
14 Sem van den Akker 1 NED Team Kids From The Block
15 Dillon Hooks 14 CAN
16 Pieter Bik 4 NED
17 Paul Houbrechts 12 NED REVOLT
18 Ynze Visser 8 NED
19 Vincent Rheinberger 7 LIE
20 Wouter van Roessel 21 NED Monk Amsterdam
21 Robin Donders 11 NED Team Kids From The Block
22 Giel Wieggers 26 NED Monk Amsterdam
23 Paul Brand 16 NED
24 Hidde Bakker 13 NED REVOLT
25 Anon8880 - - -
26 Julian Konig 5 NED Monk Eindhoven
18-05-2019 17:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 17 NED T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 7T11 7B9 B1 T2B1 B1 T2B2 2T4 4B5 100.0 Team Mountain Network
2 Julian Konig 5 NED T3B3 T4B4 T1B1 T3B1 T1B1 T3B2 T2B1 7T17 7B13 B2 B1 T5B5 T3B1 2T8 4B9 80.0 Monk Eindhoven
3 Robin Donders 11 NED T3B3 T2B2 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B4 7T11 8B15 B5 B1 T1B1 B1 1T1 4B8 65.0 Team Kids From The Block
4 Paul Brand 16 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 B3 7T10 8B12 B6 T2B1 B3 B3 1T2 4B13 55.0
5 Nigel Armino 20 NED T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 B4 7T12 8B13 B4 B1 B2 B2 0T0 4B9 51.0 IVY Climbing
6 Jesse van der Heijden 22 NED T3B3 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 7T12 8B13 B2 B1 B6 B1 0T0 4B10 47.0 GRIP Nijmegen
7 Hidde Bakker 13 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 6T7 7B9 43.0 REVOLT
8 Michiel Hennevelt 27 NED B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 6T11 7B9 40.0 Monk Rotterdam
9 Wouter van Roessel 21 NED T1B1 T3B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B1 B1 5T7 8B10 37.0 Monk Amsterdam
10 Jules Kluwer 23 NED T2B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T2B1 5T7 6B7 34.0
11 Ynze Visser 8 NED T3B3 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 B2 5T10 6B10 31.0
12 Pieter Bik 4 NED B4 T5B5 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 5T10 6B13 28.0
13 Iwan Pasveer 9 NED T4B4 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B1 4T7 6B10 26.0 Team Mountain Network
14 Sem Berthold 18 NED T2B2 B2 T3B1 T1B1 T2B1 4T8 5B7 24.0 Team Kids From The Block
15 Sem van den Akker 1 NED T1B1 T2B1 T1B1 T5B1 B1 4T9 5B5 22.0 Team Kids From The Block
16 Torben van Kolfschoten 6 NED T5B4 T2B1 T1B1 T1B1 B1 4T9 5B8 20.0 Monk Amsterdam
17 Dillon Hooks 14 CAN T1B1 T3B2 T1B1 T4B2 B3 4T9 5B9 18.0
18 Jens de Louw 19 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 3T3 5B5 16.0 Team Mountain Network
19 Sang-Jae Kouwenberg 2 NED T5B4 B5 T1B1 T2B1 B3 3T8 5B14 14.0
20 Giel Wieggers 26 NED T3B1 T1B1 T2B1 B1 3T6 4B4 12.0 Monk Amsterdam
21 Antonie Moes 24 NED B5 T5B3 T2B1 T1B1 3T8 4B10 10.0 Top-It
22 Paul Houbrechts 12 NED B4 T5B1 T2B2 2T7 3B7 9.0 REVOLT
23 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED T3B1 T4B2 2T7 2B3 8.0 Team Kids From The Block
24 Tijn Meulenberg 3 NED B1 B1 T2B2 1T2 3B4 7.0 Sterk
25 Vincent Rheinberger 7 LIE B4 B1 T3B1 1T3 3B6 6.0
26 Anon8880 - - B1 B2 0T0 2B3 5.0 -