NK BOULDER 2019, 15-06-2019 12:00, Grip Boulderhal, Nijmegen

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het NK Boulder 2019 bestaat uit een halve finale en een finale ronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen. Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4 minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Isolatie open voor Dames + Heren
11.30 uur Isolatie gesloten Dames & Grip open voor publiek (toegang gratis)
12.00 uur Start 1/2 Finale Dames
13.35 uur Einde 1/2 Finale Dames
13.45 uur Uitslag 1/2 Finale Dames + Isolatie gesloten Heren

15.00 uur Start 1/2 Finale Heren
16.35 uur Einde 1/2 Finale Heren
16.45 uur Uitslag 1/2 Finale Heren + Isolatie open voor finalisten Dames en Heren  
17.00 uur Grip gesloten voor publiek
18.00 uur Isolatie gesloten voor finalisten

18.30 uur Grip open voor publiek (€10,-)
19.00 uur Presentatie finalisten plus inlezen Dames & Heren
19.15 uur Start Finale
20.45 uur Einde Finale + Prijsuitreiking


Voor deelname aan het NK Boulder 2019 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2002

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Tiba Vroom 1 REVOLT
Vera Zijlstra 2 Bruut
Lynn van der Meer 4 Team Neoliet
Gianna Evers 6 REVOLT
Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 6 Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 7 Monk Eindhoven
Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 5 REVOLT
Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
Sven van der Heijden 11 Monk Amsterdam
Isa Witte 12 Team Kids From The Block

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
2 Sven van der Heijden 11 Monk Amsterdam
3 Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
4 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 5 REVOLT
6 Simone Gerritsen 7 Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 6 Monk Eindhoven
8 Marieke Berends 5 Monk Eindhoven
9 Gianna Evers 6 REVOLT
10 Lynn van der Meer 4 Team Neoliet
11 Tiba Vroom 1 REVOLT
12 Vera Zijlstra 2 Bruut
20-06-2019 16:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 3 T3B3 T3B2 T1B1 T1B1 4T8 4B7 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 4B5 100.0 Monk Amsterdam
2 Tiba Vroom 1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T6 4B6 80.0 REVOLT
3 Lynn van der Meer 4 T2B2 B1 T1B1 B2 2T3 4B6 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T6 4B6 65.0 Team Neoliet
4 Vera Zijlstra 2 T1B1 T3B1 T1B1 T3B2 4T8 4B5 T1B1 T1B1 T1B1 - 3T3 3B3 55.0 Bruut
5 Elbrich Schoorstra 5 T4B4 B2 B2 T3B1 2T7 4B9 B3 B1 T2B2 - 1T2 3B6 51.0 REVOLT
6 Gianna Evers 6 - B2 B5 T1B1 1T1 3B8 - - T2B2 - 1T2 1B2 47.0 REVOLT
7 Simone Gerritsen 7 - B1 T2B2 B2 1T2 3B5 43.0 Monk Eindhoven
8 Mette van Liempd 9 - B6 T3B3 B1 1T3 3B10 40.0 Monk Eindhoven
9 Ysa Rakestraw 6 B3 B1 B3 B1 0T0 4B8 37.0 Monk Eindhoven
10 Sven van der Heijden 11 - B3 B4 B1 0T0 3B8 34.0 Monk Amsterdam
11 Marieke Berends 5 - B3 B3 B3 0T0 3B9 31.0 Monk Eindhoven
12 Isa Witte 12 - B1 - B2 0T0 2B3 28.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Julian Konig 1 Monk Eindhoven
Tim Reuser 5 Team Delfts Bleau
Robin Donders 2 Team Kids From The Block
Elko Schellingerhout 4 Monk Eindhoven
Jens de Louw 25 Team Mountain Network
Mark Brand 3 Team Mountain Network
Nigel Armino 6 IVY Climbing
Michiel Hennevelt 28 Monk Rotterdam
Paul Brand 29
Jesse van der Heijden 30 GRIP Nijmegen
Hidde Bakker 31 REVOLT
Mischa Radt 32 Team Mountain Network
Leto Cavé 33 Team Mountain Network Dispensatie

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 33 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 32 Team Mountain Network
3 Hidde Bakker 31 REVOLT
4 Jesse van der Heijden 30 GRIP Nijmegen
5 Paul Brand 29
6 Michiel Hennevelt 28 Monk Rotterdam
7 Nigel Armino 6 IVY Climbing
8 Mark Brand 3 Team Mountain Network
9 Jens de Louw 25 Team Mountain Network
10 Elko Schellingerhout 4 Monk Eindhoven
11 Robin Donders 2 Team Kids From The Block
12 Tim Reuser 5 Team Delfts Bleau
13 Julian Konig 1 Monk Eindhoven
20-06-2019 16:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Elko Schellingerhout 4 T1B1 - T2B2 B1 2T3 3B4 T2B2 B3 T1B1 T1B1 3T4 4B7 100.0 Monk Eindhoven
2 Tim Reuser 5 T1B1 - T3B2 B2 2T4 3B5 T6B5 B1 T1B1 T1B1 3T8 4B8 80.0 Team Delfts Bleau
3 Mark Brand 3 T1B1 - T1B1 B4 2T2 3B6 - B1 B1 T1B1 1T1 3B3 65.0 Team Mountain Network
4 Robin Donders 2 B2 T1B1 B3 T7B6 2T8 4B12 - B1 B4 T1B1 1T1 3B6 55.0 Team Kids From The Block
5 Julian Konig 1 B1 T8B8 T5B5 T8B3 3T21 4B17 B7 B1 - B3 0T0 3B11 51.0 Monk Eindhoven
6 Nigel Armino 6 T1B1 - T5B5 B5 2T6 3B11 - - - B1 0T0 1B1 47.0 IVY Climbing
7 Jens de Louw 25 T1B1 - T6B6 - 2T7 2B7 43.0 Team Mountain Network
8 Leto Cavé 33 - T3B3 B4 - 1T3 2B7 40.0 Team Mountain Network
9 Paul Brand 29 - - T4B2 - 1T4 1B2 37.0
10 Hidde Bakker 31 B1 B3 B6 - 0T0 3B10 34.0 REVOLT
11 Mischa Radt 32 - B6 B2 - 0T0 2B8 31.0 Team Mountain Network
12 Michiel Hennevelt 28 - - - - 0T0 0B0 27.0 Monk Rotterdam
12 Jesse van der Heijden 30 - - - - 0T0 0B0 27.0 GRIP Nijmegen