Delfts Bleau International Youth Open (DBIYO) 2019, 30-03-2019 17:23, Delfts Bleau, Delft

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: For information and registration refer to the event website.

Inschrijven: http://www.delftsbleau.nl/en/dbiyo/dbiyo-register/ 

Registration has closed Sunday March 24 at midnight.

Youth A Female

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Camille De Wit 412 BEL
Carla Martínez Vidal 406 ESP
Charlène Tilborghs 410 BEL
Isa Witte 409 NED
Maartje Wilmink 421 NED
Morgane Daele 413 BEL
Lauren Barnett 414 GBR
Marijke Booth 403 GBR
Paola Neal-Fagan 420 GBR
Pauline Oury 417 BEL
Sophie Böllinger 407 GER
Debby Bogaard 419 NED
Mette van Liempd 411 NED
Anna de Souza 405 IRL
Lies van Raaij 408 NED
Lotte van der Zanden 418 NED
Nienke Sorber 401 NED
Pien Mooij 415 NED
Pleun Frank 404 NED
Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
Ingrid Kindlihagen 416 NOR

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR
2 Pien Mooij 415 NED
3 Paola Neal-Fagan 420 GBR
4 Charlène Tilborghs 410 BEL
5 Anna de Souza 405 IRL
6 Ingrid Kindlihagen 416 NOR
7 Pleun Frank 404 NED
8 Sophie Böllinger 407 GER
9 Morgane Daele 413 BEL
10 Isa Witte 409 NED
11 Mette van Liempd 411 NED
12 Marijke Booth 403 GBR
13 Lies van Raaij 408 NED
14 Camille De Wit 412 BEL
15 Pauline Oury 417 BEL
16 Debby Bogaard 419 NED
17 Maartje Wilmink 421 NED
18 Carla Martínez Vidal 406 ESP
19 Nienke Sorber 401 NED
20 Lauren Barnett 414 GBR
21 Lotte van der Zanden 418 NED
31-03-2019 16:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 404 NED T1Z1 T4Z4 T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 23T34 25Z31 T1Z1 T2Z1 T4Z4 T1Z1 4T8 4Z7 100.0
2 Ingrid Kindlihagen 416 NOR T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z3 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z3 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 21T35 22Z32 T2Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 3T5 4Z6 80.0
3 Pauline Oury 417 BEL T2Z2 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 23T29 23Z27 T2Z2 Z1 T2Z2 T3Z1 3T7 4Z6 65.0
4 Charlène Tilborghs 410 BEL T1Z1 Z3 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 22T30 24Z31 T5Z1 Z2 T2Z2 Z1 2T7 4Z6 55.0
5 Camille De Wit 412 BEL T3Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 20T28 20Z25 T2Z2 Z1 - T1Z1 2T3 3Z4 51.0
6 Paola Neal-Fagan 420 GBR T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z2 19T28 21Z34 Z1 Z2 - T5Z1 1T5 3Z4 47.0
7 Emma Stöver Wollebaek 400 NOR T1Z1 T4Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z4 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 19T30 20Z26 43.0
8 Anna de Souza 405 IRL Z5 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z2 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 16T23 19Z31 40.0
9 Sophie Böllinger 407 GER T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z1 Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 15T21 18Z23 37.0
10 Mette van Liempd 411 NED T3Z3 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 15T21 18Z27 34.0
11 Marijke Booth 403 GBR Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T4Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 15T25 18Z23 31.0
12 Lies van Raaij 408 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 15T20 17Z25 28.0
13 Morgane Daele 413 BEL T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T4Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 15T22 17Z27 26.0
14 Pien Mooij 415 NED T1Z1 T4Z2 T1Z1 Z2 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z2 T3Z3 14T23 16Z25 24.0
15 Lauren Barnett 414 GBR T5Z4 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 13T21 17Z26 22.0
16 Carla Martínez Vidal 406 ESP Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 13T21 16Z22 20.0
17 Isa Witte 409 NED T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T15 13Z16 18.0
18 Nienke Sorber 401 NED T1Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z3 9T15 10Z14 16.0
19 Debby Bogaard 419 NED T1Z1 T1Z1 T5Z3 T5Z5 T2Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z3 Z3 9T22 10Z20 14.0
20 Maartje Wilmink 421 NED Z3 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 6T6 9Z16 12.0
21 Lotte van der Zanden 418 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 6T9 6Z7 10.0

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 321 BEL
Samuel Duron 316 BEL
Sem van den Akker 309 NED
Jasper van Malderen 304 BEL
Nathan Broek 315 NED
Paul Brand 312 NED
Ties Vancraeynest 307 BEL
Ynze Visser 308 NED
Hidde Bakker 311 NED
Ties Baars 300 NED
Abel Mensink 302 NED
Dayan Akhtar 319 GBR
Gib Goudappel 301 NED
Jens de Louw 314 NED
Mischa Radt 303 NED
Sean O'Connor 305 IRL
Sven van der Heijden 310 NED
Iwan Pasveer 313 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 304 BEL
2 Gib Goudappel 301 NED
3 Nathan Broek 315 NED
4 Sem van den Akker 309 NED
5 Ties Baars 300 NED
6 Hidde Bakker 311 NED
7 Sven van der Heijden 310 NED
8 Samuel Duron 316 BEL
9 Sean O'Connor 305 IRL
10 Mischa Radt 303 NED
11 Jens de Louw 314 NED
12 Iwan Pasveer 313 NED
13 Ties Vancraeynest 307 BEL
14 Dayan Akhtar 319 GBR
15 Ynze Visser 308 NED
16 Luca Ferrari 321 BEL
17 Paul Brand 312 NED
18 Abel Mensink 302 NED
31-03-2019 16:12
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 303 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z5 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 29T37 30Z41 T5Z4 T2Z2 T1Z1 - 3T8 3Z7 100.0
2 Paul Brand 312 NED T1Z1 T5Z1 T1Z1 T2Z2 - Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 28T34 29Z32 T4Z1 - T3Z1 T6Z4 3T13 3Z6 80.0
3 Luca Ferrari 321 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T2Z1 Z5 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 28T32 30Z38 Z1 T3Z2 T1Z1 Z1 2T4 4Z5 65.0
4 Dayan Akhtar 319 GBR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 - T4Z4 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 27T31 28Z34 T2Z2 Z2 T3Z3 - 2T5 3Z7 55.0
5 Jens de Louw 314 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z5 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 29T42 30Z39 Z1 T3Z3 T3Z1 - 2T6 3Z5 51.0
6 Iwan Pasveer 313 NED T1Z1 T4Z3 T3Z3 T2Z2 - Z4 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 28T41 29Z40 Z1 - Z7 - 0T0 2Z8 47.0
7 Ties Vancraeynest 307 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z1 T1Z1 T5Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 26T34 28Z32 43.0
8 Jasper van Malderen 304 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 - T2Z2 Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 26T30 27Z31 40.0
9 Hidde Bakker 311 NED T2Z2 T4Z3 - Z1 - - T1Z1 T5Z2 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 25T39 27Z39 37.0
10 Samuel Duron 316 BEL T2Z2 - T3Z3 T1Z1 - - T1Z1 T2Z2 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 25T29 26Z30 34.0
11 Ynze Visser 308 NED T1Z1 T4Z3 - - - - T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 25T35 25Z31 31.0
12 Ties Baars 300 NED T1Z1 Z3 T1Z1 - - - T2Z2 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 23T29 27Z33 28.0
13 Sem van den Akker 309 NED - - T2Z2 - - - T1Z1 Z1 - T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z2 T1Z1 21T30 23Z27 26.0
14 Abel Mensink 302 NED T1Z1 - - - - - - - - T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - - 17T19 17Z18 24.0
15 Sven van der Heijden 310 NED - - - - - - - - - - T1Z1 T5Z1 T1Z1 - T2Z2 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 - T1Z1 T2Z2 15T28 15Z24 22.0
16 Gib Goudappel 301 NED - - - - - - - - - - T1Z1 - T1Z1 T4Z3 T3Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - - T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 - T1Z1 - - - 12T20 13Z17 20.0
17 Nathan Broek 315 NED - - - - - - - - - - T1Z1 - - - - - - T1Z1 Z1 - - T2Z1 T1Z1 - - - - - - - 4T5 5Z5 18.0
18 Sean O'Connor 305 IRL 0T0 0Z0 16.0

Youth B Female

Aantal deelnemers: 33

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Edith Savenije 620 NED Top-It
Mara Voorthuis 616 NED
Julie de Jong 631 NED
Amber Schiffeleers 609 NED
Anya van Essen 621 NED
Emelia Essex 633 GBR
Erin McNeice 617 GBR
Klaar van den Beuken 622 NED
Lisa Klem 605 NED
Nore Pellens 623 BEL
Silke Dewitte 601 BEL
Tine Walraevens 608 BEL
Charlotte Weynants 603 BEL
Doenja Sinke 635 NED
Emma Edwards 615 GBR
Evy Loef 610 NED
Sabina van Essen 607 THA
Willow Petrobelli 625 GBR
Zoë Goossens 628 NED
Natalie Barton 632 CAN
Noor Witte 619 NED Disp
Bente Schiffeleers 624 NED Disp
Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
Edel Lemvik 613 NOR
Edie Carr 611 GBR
Dorte Barenbrug 600 NED
Ileen Rouwenhorst 634 NED
Katie Roberts 627 GBR
Sunniva Övre-Eide 618 NOR
Renée Langenhuizen 626 NED
Nina van Bemmel 614 NED
Loes Genet 630 NED
Vera Briongos 606 ESP

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 33

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 628 NED
2 Klaar van den Beuken 622 NED
3 Vera Briongos 606 ESP
4 Emelia Essex 633 GBR
5 Erin McNeice 617 GBR
6 Willow Petrobelli 625 GBR
7 Silke Dewitte 601 BEL
8 Ileen Rouwenhorst 634 NED
9 Amber Schiffeleers 609 NED
10 Katie Roberts 627 GBR
11 Charlotte Weynants 603 BEL
12 Edel Lemvik 613 NOR
13 Noor Witte 619 NED
14 Bente Schiffeleers 624 NED
15 Sabina van Essen 607 THA
16 Nina van Bemmel 614 NED
17 Mara Voorthuis 616 NED
18 Nore Pellens 623 BEL
19 Emma Edwards 615 GBR
20 Julie de Jong 631 NED
21 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP
22 Edie Carr 611 GBR
23 Lisa Klem 605 NED
24 Renée Langenhuizen 626 NED
25 Doenja Sinke 635 NED
26 Natalie Barton 632 CAN
27 Dorte Barenbrug 600 NED
28 Sunniva Övre-Eide 618 NOR
29 Tine Walraevens 608 BEL
30 Evy Loef 610 NED
31 Edith Savenije 620 NED Top-It
32 Loes Genet 630 NED
33 Anya van Essen 621 NED
31-03-2019 16:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 605 NED T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 21T26 23Z26 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0
2 Nore Pellens 623 BEL T2Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 21T33 21Z33 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T7 4Z7 80.0
3 Edel Lemvik 613 NOR T2Z2 T1Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 T5Z2 T1Z1 T2Z2 T5Z5 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z3 19T38 21Z33 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z1 4T10 4Z7 65.0
4 Erin McNeice 617 GBR T2Z1 T1Z1 T3Z3 Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z2 19T30 21Z29 T2Z2 T12Z12 T2Z2 T6Z1 4T22 4Z17 55.0
5 Sabina van Essen 607 THA T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 18T27 21Z29 T3Z2 - T1Z1 T1Z1 3T5 3Z4 51.0
6 Amber Schiffeleers 609 NED T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 19T28 19Z25 T4Z3 - T5Z2 T2Z2 3T11 3Z7 47.0
7 Tine Walraevens 608 BEL T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z3 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z2 18T27 20Z26 43.0
8 Edie Carr 611 GBR T5Z5 T3Z3 Z2 Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T3Z3 16T29 18Z30 40.0
9 Charlotte Weynants 603 BEL T4Z4 Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T2Z1 T4Z4 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T5Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T2Z1 T2Z2 16T37 18Z32 37.0
10 Anya van Essen 621 NED T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 Z2 15T19 20Z27 34.0
11 Emma Edwards 615 GBR T3Z3 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z1 Z1 T2Z2 15T27 18Z28 31.0
12 Willow Petrobelli 625 GBR Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 T3Z1 13T17 16Z22 28.0
13 Emelia Essex 633 GBR T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z4 13T20 13Z20 26.0
14 Mara Voorthuis 616 NED Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 12T12 16Z18 24.0
15 Klaar van den Beuken 622 NED Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 12T19 15Z23 22.0
16 Katie Roberts 627 GBR T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z4 T4Z3 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T3Z1 T4Z3 12T27 14Z26 20.0
17 Zoë Goossens 628 NED T1Z1 Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 Z4 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z2 11T15 15Z26 18.0
18 Silke Dewitte 601 BEL T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z4 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z1 11T20 12Z20 16.0
19 Evy Loef 610 NED T1Z1 T5Z4 T1Z1 T2Z2 T5Z5 T1Z1 T3Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z2 10T23 11Z21 14.0
20 Nina van Bemmel 614 NED Z3 T1Z1 Z5 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T2Z1 9T18 12Z24 12.0
21 Noor Witte 619 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 9T10 11Z11 10.0
22 Natalie Barton 632 CAN T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z1 9T17 10Z16 9.0
23 Doenja Sinke 635 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z1 9T14 9Z13 8.0
24 Bente Schiffeleers 624 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z1 7T11 9Z14 7.0
25 Renée Langenhuizen 626 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 7T12 7Z8 6.0
26 Julie de Jong 631 NED Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T5Z5 6T12 9Z17 5.0
27 Ileen Rouwenhorst 634 NED T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 6T7 8Z14 4.0
28 Dorte Barenbrug 600 NED Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z1 T1Z1 Z1 4T4 8Z12 3.0
29 Loes Genet 630 NED T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 4T5 6Z7 2.0
30 Edith Savenije 620 NED 0T0 0Z0 0.0 Top-It
30 Adriana Beverly Lledo Gómez 629 ESP 0T0 0Z0 0.0
30 Sunniva Övre-Eide 618 NOR 0T0 0Z0 0.0
30 Vera Briongos 606 ESP 0T0 0Z0 0.0

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Arthur Bouquet 518 BEL
Kamiel Ariëns 515 NED
Nathan Rousselle 514 BEL
Youri van der Stap 503 NED
Jitse Remes 521 BEL
Jouke Visser 519 NED Disp
Andre Freire 504 NED
Malo Hedouin 516 NED
Boris van Asselt 507 NED
Dom Donnell 508 GBR
Ferbe Verburg 511 NED
Gijs Kieboom 502 NED
Iker van Raaij 500 NED
Harry Wharton 513 GBR
Jip Molenaar 520 NED
Kevin Peeters 509 NED
Theo Cassani 517 GBR
Toby Roberts 501 GBR
Wiebe Bisschops 506 NED
Victor Bronkhorst 512 NED
Siem Ploeg 505 NED Disp

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4 Victor Bronkhorst 512 NED
5 Malo Hedouin 516 NED
6 Wiebe Bisschops 506 NED
7 Ferbe Verburg 511 NED
8 Siem Ploeg 505 NED
9 Iker van Raaij 500 NED
10 Jip Molenaar 520 NED
11 Boris van Asselt 507 NED
12 Gijs Kieboom 502 NED
13 Kevin Peeters 509 NED
14 Toby Roberts 501 GBR
15 Dom Donnell 508 GBR
16 Harry Wharton 513 GBR
17 Jitse Remes 521 BEL
18 Andre Freire 504 NED
19 Nathan Rousselle 514 BEL
20 Youri van der Stap 503 NED
21 Arthur Bouquet 518 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 515 NED
2 Jouke Visser 519 NED
3 Theo Cassani 517 GBR
4