Jeugd Lead 1 JAB , 06-07-2019 00:00, Rock Steady, Bussum

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:15 uur Briefing deelnemers
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
11:12 uur Start Kwalificatieroute 2 Jongens A + Jun
12:00 uur Sluiting aanmelding
12:12 uur Start Kwalificatieroute 2 Meisjes B
13:24 uur Start Kwalificatieroute 2 Meisjes A + Jun & Jongens B
15:00 uur Einde kwalificaties
15:30 uur Isolatie gesloten
15:45 uur Inlezen 
16:00 uur Start Finale 
18:25 uur Einde Finale
18:30 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Antonie Moes 207 Top-It
Jurgen Otten 200
Casper Lensselink 208 Team Mountain Network
Jens Peeters 205 Monte Cervino
Jent Imelman 210 Monte Cervino
Sil Rutten 209 Team Neoliet
Pepijn Hogt 202 Kei Boulderhal
Pieter Vijn 206 Climb Up
Ties van Veggel 201
Jesse de Zeeuw 204 Climb Up
Joram van Buuren 203 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 207 Top-It
2 Joram van Buuren 203 Team Neoliet
3 Sil Rutten 209 Team Neoliet
4 Pieter Vijn 206 Climb Up
5 Jens Peeters 205 Monte Cervino
6 Casper Lensselink 208 Team Mountain Network
7 Jent Imelman 210 Monte Cervino
8 Pepijn Hogt 202 Kei Boulderhal
9 Jurgen Otten 200
10 Jesse de Zeeuw 204 Climb Up
11 Ties van Veggel 201
# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 207 Top-It
2 Joram van Buuren 203 Team Neoliet
3 Sil Rutten 209 Team Neoliet
4 Pieter Vijn 206 Climb Up
5 Jens Peeters 205 Monte Cervino
6 Casper Lensselink 208 Team Mountain Network
7 Jent Imelman 210 Monte Cervino
8 Pepijn Hogt 202 Kei Boulderhal
9 Jurgen Otten 200
10 Jesse de Zeeuw 204 Climb Up
11 Ties van Veggel 201
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Casper Lensselink 208 18+ 12+ 26+ 100.0 Team Mountain Network
2 Antonie Moes 207 Top 22+ 23+ 80.0 Top-It
3 Sil Rutten 209 Top 23 23 65.0 Team Neoliet
4 Jent Imelman 210 18 15+ 22+ 55.0 Monte Cervino
5 Jurgen Otten 200 17 22+ 21 51.0
6 Jens Peeters 205 13+ 21 47.0 Monte Cervino
7 Pieter Vijn 206 14 18 43.0 Climb Up
8 Ties van Veggel 201 17 15 40.0
9 Pepijn Hogt 202 13+ 15 37.0 Kei Boulderhal
10 Joram van Buuren 203 9 10 34.0 Team Neoliet
11 Jesse de Zeeuw 204 8 10 31.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Sven Goudriaan 415 Team Mountain Network
Paul Brand 414
Thijn Elbers 400 GRIP Nijmegen
Joris Kieboom 413 Climb Up
Jens de Louw 407 Team Mountain Network
Jaron Stam 416 Team Mountain Network
Benjamin Kling 409 Team Neoliet
Tom Crouwel 412 Climb Up
Kiaro Jenniskens 411 Climb Up
Wouter Remmerswaal 405 Climb Up
Anon9427 - -
Joren Leeuwenburg 410 Team Neoliet
Merijn Langkamp 402
Roman Schaekers 404 Climb Up
Bob van der Vuurst 403 Team Mountain Network
Idse de Boer 401 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Thijn Elbers 400 GRIP Nijmegen
2 Kiaro Jenniskens 411 Climb Up
3 Merijn Langkamp 402
4 Bob van der Vuurst 403 Team Mountain Network
5 Joren Leeuwenburg 410 Team Neoliet
6 Benjamin Kling 409 Team Neoliet
7 Sven Goudriaan 415 Team Mountain Network
8 Idse de Boer 401 Team Mountain Network
9 Jens de Louw 407 Team Mountain Network
10 Wouter Remmerswaal 405 Climb Up
11 Anon9427 - -
12 Paul Brand 414
13 Tom Crouwel 412 Climb Up
14 Jaron Stam 416 Team Mountain Network
15 Joris Kieboom 413 Climb Up
16 Roman Schaekers 404 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Thijn Elbers 400 GRIP Nijmegen
2 Kiaro Jenniskens 411 Climb Up
3 Merijn Langkamp 402
4 Bob van der Vuurst 403 Team Mountain Network
5 Joren Leeuwenburg 410 Team Neoliet
6 Benjamin Kling 409 Team Neoliet
7 Sven Goudriaan 415 Team Mountain Network
8 Idse de Boer 401 Team Mountain Network
9 Jens de Louw 407 Team Mountain Network
10 Wouter Remmerswaal 405 Climb Up
11 Anon9427 - -
12 Paul Brand 414
13 Tom Crouwel 412 Climb Up
14 Jaron Stam 416 Team Mountain Network
15 Joris Kieboom 413 Climb Up
16 Roman Schaekers 404 Climb Up
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 414 Top Top Top 100.0
2 Jens de Louw 407 Top 31+ Top 80.0 Team Mountain Network
3 Joris Kieboom 413 14 15+ 23+ 65.0 Climb Up
4 Idse de Boer 401 8 22 23 55.0 Team Mountain Network
5 Roman Schaekers 404 27+ 13+ 22 51.0 Climb Up
6 Merijn Langkamp 402 16 20 21 47.0
7 Tom Crouwel 412 16 15+ 21 43.0 Climb Up
8 Sven Goudriaan 415 15 15 12 40.0 Team Mountain Network
9 Jaron Stam 416 16 13 37.0 Team Mountain Network
10 Bob van der Vuurst 403 8 15+ 34.0 Team Mountain Network
11 Wouter Remmerswaal 405 14 14 31.0 Climb Up
12 Benjamin Kling 409 7 15 28.0 Team Neoliet
13 Thijn Elbers 400 13 13 26.0 GRIP Nijmegen
14 Joren Leeuwenburg 410 9 13 24.0 Team Neoliet
15 Anon9427 - 10 10 22.0 -
16 Kiaro Jenniskens 411 6 12 20.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Boris van Asselt 605 NED Team Yellowstone
Luke van Impe 610 NED
Allart Frensel 600 NED Team Mountain Network
Maarten van Nimwegen 601 NED Team Mountain Network
Douwe Eilander 608 NED Team Neoliet
Gijs Kieboom 603 NED Climb Up
Sepp Sprokkereef 609 NED Team Mountain Network
Jonathan van Grinsven 604 NED
Julien Ameye 602 BEL
Steef Broeder 607 NED
David Klos 606 NED Top Climbing Twente
Jayden Stekelenburg 613 NED Climb Up
Iggy Stafford 611 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 600 NED Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 603 NED Climb Up
3 Maarten van Nimwegen 601 NED Team Mountain Network
4 Jayden Stekelenburg 613 NED Climb Up
5 Julien Ameye 602 BEL
6 Jonathan van Grinsven 604 NED
7 David Klos 606 NED Top Climbing Twente
8 Boris van Asselt 605 NED Team Yellowstone
9 Iggy Stafford 611 NED Team Mountain Network
10 Douwe Eilander 608 NED Team Neoliet
11 Sepp Sprokkereef 609 NED Team Mountain Network
12 Steef Broeder 607 NED
13 Luke van Impe 610 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 600 NED Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 603 NED Climb Up
3 Maarten van Nimwegen 601 NED Team Mountain Network
4 Jayden Stekelenburg 613 NED Climb Up
5 Julien Ameye 602 BEL
6 Jonathan van Grinsven 604 NED
7 David Klos 606 NED Top Climbing Twente
8 Boris van Asselt 605 NED Team Yellowstone
9 Iggy Stafford 611 NED Team Mountain Network
10 Douwe Eilander 608 NED Team Neoliet
11 Sepp Sprokkereef 609 NED Team Mountain Network
12 Steef Broeder 607 NED
13 Luke van Impe 610 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 603 NED Top Top 25+ 100.0 Climb Up
2 Boris van Asselt 605 NED Top 27+ 24 80.0 Team Yellowstone
3 Jayden Stekelenburg 613 NED 30 Top 22+ 65.0 Climb Up
4 Luke van Impe 610 NED 30 27+ 8+ 55.0
5 Maarten van Nimwegen 601 NED 19+ 27+ 8+ 51.0 Team Mountain Network
6 David Klos 606 NED 30+ 21+ 3+ 47.0 Top Climbing Twente
7 Julien Ameye 602 BEL 30+ 16+ 43.0
8 Jonathan van Grinsven 604 NED 21+ 18 40.0
9 Iggy Stafford 611 NED 19 18 37.0 Team Mountain Network
10 Allart Frensel 600 NED 19 17+ 34.0 Team Mountain Network
11 Steef Broeder 607 NED 21 16 31.0
12 Sepp Sprokkereef 609 NED 8 17 28.0 Team Mountain Network
13 Douwe Eilander 608 NED 13+ 15 26.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Merleyn Koops 101
Marrit Elsinga 102 Team Mountain Network
Manon Boereboom 104 Team Neoliet
Eva Duyvesteyn 100 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 101
2 Manon Boereboom 104 Team Neoliet
3 Marrit Elsinga 102 Team Mountain Network
4 Eva Duyvesteyn 100 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 101
2 Manon Boereboom 104 Team Neoliet
3 Marrit Elsinga 102 Team Mountain Network
4 Eva Duyvesteyn 100 Climb Up
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 104 23 12 21 100.0 Team Neoliet
2 Merleyn Koops 101 23+ 10 10+ 80.0
3 Eva Duyvesteyn 100 16 10+ 10+ 65.0 Climb Up
4 Marrit Elsinga 102 12+ 6 55.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 303 Climb Up
Gitte Meus 306 Team Mountain Network
Nina Schilderman 300 ES Onsight Klimteam
Li San Boorsma 305 ES Onsight Klimtalenten
Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 301 Ayers Rookies
Manon Knops 307 Top Climbing Twente
Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
Myrthe Derks 310 Team Mountain Network
Sven van der Heijden 302
Marit Zeldenthuis 308 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Myrthe Derks 310 Team Mountain Network
2 Sven van der Heijden 302
3 Freja Smed 303 Climb Up
4 Gitte Meus 306 Team Mountain Network
5 Manon Knops 307 Top Climbing Twente
6 Marit Zeldenthuis 308 Climb Up
7 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
8 Myrthe van de Pol 301 Ayers Rookies
9 Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
10 Li San Boorsma 305 ES Onsight Klimtalenten
11 Nina Schilderman 300 ES Onsight Klimteam
# Naam Rugnummer Team
1 Myrthe Derks 310 Team Mountain Network
2 Sven van der Heijden 302
3 Freja Smed 303 Climb Up
4 Gitte Meus 306 Team Mountain Network
5 Manon Knops 307 Top Climbing Twente
6 Marit Zeldenthuis 308 Climb Up
7 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
8 Myrthe van de Pol 301 Ayers Rookies
9 Suzanne Willemsen 309 Team Mountain Network
10 Li San Boorsma 305 ES Onsight Klimtalenten
11 Nina Schilderman 300 ES Onsight Klimteam
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 311 Top Top Top 100.0 Top Climbing Twente
2 Sven van der Heijden 302 30 21+ 29 80.0
3 Manon Knops 307 22+ Top 27+ 65.0 Top Climbing Twente
4 Marit Zeldenthuis 308 29+ 11 18+ 55.0 Climb Up
5 Li San Boorsma 305 22+ 12+ 18+ 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Myrthe van de Pol 301 22 12+ 47.0 Ayers Rookies
7 Gitte Meus 306 23+ 6+ 43.0 Team Mountain Network
8 Nina Schilderman 300 20 12 40.0 ES Onsight Klimteam
9 Freja Smed 303 21+ 10+ 37.0 Climb Up
10 Myrthe Derks 310 15+ 7 34.0 Team Mountain Network
11 Suzanne Willemsen 309 18 6+ 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Zoeteke Vliek 514 NED Ayers Rookies
Edith Savenije 515 NED Top-It
Jytte Oerlemans 503 NED Team Neoliet
Julie de Jong 521 NED Team Neoliet
Sabina van Essen 511 THA Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 502 NED Ayers Rookies
Lisa Klem 517 NED REVOLT
Amber Schiffeleers 518 NED IVY Climbing
Liz Buur 509 NED Ayers Rookies
Vivian Van Bergen 504 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 512 NED School of Rock
Nina van Bemmel 501 NED Team Neoliet
Elze Boomgaard 525 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 507 NED Team Mountain Network
Sanne Gijselman 519 NED Team Neoliet
Rianne Diederen 520 NED Team Neoliet
Mara Voorthuis 506 NED School of Rock
Fenna Schouten 505 NED Team Mountain Network
Evy Görtzen 522 NED IVY Climbing
Sophie Trenning 500 NED Team Mountain Network
Isandre Polman 523 NED Klimhal Amsterdam
Gitta Posthumus 516 NED Ayers Rookies
Kaylee van Kerchove 510 NED Team Mountain Network
Belize Derksen 513 NED
Emma de Pee 524 NED Team Neoliet
Eke de Boer 508 NED Klimcentrum Bjoeks

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elze Boomgaard 525 NED Team Mountain Network
2 Liz Buur 509 NED Ayers Rookies
3 Amber Schiffeleers 518 NED IVY Climbing
4 Klaar van den Beuken 502 NED Ayers Rookies
5 Edith Savenije 515 NED Top-It
6 Jytte Oerlemans 503 NED Team Neoliet
7 Sophie Trenning 500 NED Team Mountain Network
8 Mara Voorthuis 506 NED School of Rock
9 Vivian Van Bergen 504 NED Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 507 NED Team Mountain Network
11 Belize Derksen 513 NED
12 Eke de Boer 508 NED Klimcentrum Bjoeks
13 Rianne Diederen 520 NED Team Neoliet
14 Sabina van Essen 511 THA Team Mountain Network
15 Nina van Bemmel 501 NED Team Neoliet
16 Julie de Jong 521 NED Team Neoliet
17 Isandre Polman 523 NED Klimhal Amsterdam
18 Zoeteke Vliek 514 NED Ayers Rookies
19 Fenna Schouten 505 NED Team Mountain Network
20 Kaylee van Kerchove 510 NED Team Mountain Network
21 Lisa Klem 517 NED REVOLT
22 Sanne Gijselman 519 NED Team Neoliet
23 Gitta Posthumus 516 NED Ayers Rookies
24 Emma de Pee 524 NED Team Neoliet
25 Evy Görtzen 522 NED IVY Climbing
26 Doenja Sinke 512 NED School of Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elze Boomgaard 525 NED Team Mountain Network
2 Liz Buur 509 NED Ayers Rookies
3 Amber Schiffeleers 518 NED IVY Climbing
4 Klaar van den Beuken 502 NED Ayers Rookies
5 Edith Savenije 515 NED Top-It
6 Jytte Oerlemans 503 NED Team Neoliet
7 Sophie Trenning 500 NED Team Mountain Network
8 Mara Voorthuis 506 NED School of Rock
9 Vivian Van Bergen 504 NED Team Neoliet
10 Lieke van Gemert 507 NED Team Mountain Network
11 Belize Derksen 513 NED
12 Eke de Boer 508 NED Klimcentrum Bjoeks
13 Rianne Diederen 520 NED Team Neoliet
14 Sabina van Essen 511 THA Team Mountain Network
15 Nina van Bemmel 501 NED Team Neoliet
16 Julie de Jong 521 NED Team Neoliet
17 Isandre Polman 523 NED Klimhal Amsterdam
18 Zoeteke Vliek 514 NED Ayers Rookies
19 Fenna Schouten 505 NED Team Mountain Network
20 Kaylee van Kerchove 510 NED Team Mountain Network
21 Lisa Klem 517 NED REVOLT
22 Sanne Gijselman 519 NED Team Neoliet
23 Gitta Posthumus 516 NED Ayers Rookies
24 Emma de Pee 524 NED Team Neoliet
25 Evy Görtzen 522 NED IVY Climbing
26 Doenja Sinke 512 NED School of Rock
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 511 THA Top t:0:02:58.00 Top t:0:03:28.00 Top 100.0 Team Mountain Network
2 Amber Schiffeleers 518 NED Top t:0:03:07.00 Top t:0:04:58.00 30 80.0 IVY Climbing
3 Edith Savenije 515 NED Top t:0:02:48.00 Top t:0:04:49.00 27 65.0 Top-It
4 Sanne Gijselman 519 NED Top 29+ 27 55.0 Team Neoliet
5 Lisa Klem 517 NED Top 27+ 24+ 51.0 REVOLT
6 Mara Voorthuis 506 NED Top 23+ 21+ 47.0 School of Rock
7 Vivian Van Bergen 504 NED Top 22+ 21+ 43.0 Team Neoliet
8 Doenja Sinke 512 NED Top 28+ 21 40.0 School of Rock
9 Liz Buur 509 NED Top 17 37.0 Ayers Rookies
10 Nina van Bemmel 501 NED Top 14+ 34.0 Team Neoliet
11 Lieke van Gemert 507 NED Top 14 30.0 Team Mountain Network
11 Eke de Boer 508 NED Top 14 30.0 Klimcentrum Bjoeks
13 Fenna Schouten 505 NED Top 11 26.0 Team Mountain Network
14 Sophie Trenning 500 NED Top 9+ 24.0 Team Mountain Network
15 Gitta Posthumus 516 NED 26+ 11+ 22.0 Ayers Rookies
16 Belize Derksen 513 NED Top 7 20.0
17 Klaar van den Beuken 502 NED 24 11+ 18.0 Ayers Rookies
18 Julie de Jong 521 NED 26+ 9 16.0 Team Neoliet
19 Elze Boomgaard 525 NED 25+ 9 14.0 Team Mountain Network
20 Rianne Diederen 520 NED 20+ 9+ 12.0 Team Neoliet
21 Zoeteke Vliek 514 NED 24 9 10.0 Ayers Rookies
22 Evy Görtzen 522 NED 25 8+ 9.0 IVY Climbing
23 Jytte Oerlemans 503 NED 24 8+ 8.0 Team Neoliet
24 Isandre Polman 523 NED 22+ 8+ 7.0 Klimhal Amsterdam
25 Emma de Pee 524 NED 13+ 8 6.0 Team Neoliet
26 Kaylee van Kerchove 510 NED 13+ 3 5.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

Er is geen team-uitslag beschikbaar