Lead 1 , 31-08-2019 11:30, Mountain Network Leeuwarden

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Voorlopig tijdschema:
10:30 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie Dames en Heren
14:30 uur Sluiting isolatie Heren
15:00 uur Start Finale Heren 
15:30 uur Sluiting isolatie Dames
16:00 uur Start Finale Dames
17:00 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team Opm.
Aniek Lith 2
Julia Zwaal 1 Team Neoliet
Sien de Groot 11 Klimmuur Utrecht
Ellen Timmer 4 Team Mountain Network
Elbrich Schoorstra 7 REVOLT
Sven van der Heijden 3
Anika Smit 8 Klimcentrum Bjoeks
Katrijn Mooij 10
Jarinka Heijink 5
Lynn van der Meer 6 Team Neoliet
Bouchra Jemla 12
Edith Savenije 13 Top-It Dispensatie
Sabina van Essen 14 Team Mountain Network Dispensatie

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 10
2 Sabina van Essen 14 Team Mountain Network
3 Aniek Lith 2
4 Sven van der Heijden 3
5 Edith Savenije 13 Top-It
6 Lynn van der Meer 6 Team Neoliet
7 Bouchra Jemla 12
8 Sien de Groot 11 Klimmuur Utrecht
9 Ellen Timmer 4 Team Mountain Network
10 Julia Zwaal 1 Team Neoliet
11 Elbrich Schoorstra 7 REVOLT
12 Jarinka Heijink 5
13 Anika Smit 8 Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 10
2 Sabina van Essen 14 Team Mountain Network
3 Aniek Lith 2
4 Sven van der Heijden 3
5 Edith Savenije 13 Top-It
6 Lynn van der Meer 6 Team Neoliet
7 Bouchra Jemla 12
8 Sien de Groot 11 Klimmuur Utrecht
9 Ellen Timmer 4 Team Mountain Network
10 Julia Zwaal 1 Team Neoliet
11 Elbrich Schoorstra 7 REVOLT
12 Jarinka Heijink 5
13 Anika Smit 8 Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 10
2 Sabina van Essen 14 Team Mountain Network
3 Aniek Lith 2
4 Sven van der Heijden 3
5 Edith Savenije 13 Top-It
6 Lynn van der Meer 6 Team Neoliet
7 Bouchra Jemla 12
8 Sien de Groot 11 Klimmuur Utrecht
9 Ellen Timmer 4 Team Mountain Network
10 Julia Zwaal 1 Team Neoliet
11 Elbrich Schoorstra 7 REVOLT
12 Jarinka Heijink 5
13 Anika Smit 8 Klimcentrum Bjoeks
# Naam Rugnummer Team
1 Katrijn Mooij 10
2 Sabina van Essen 14 Team Mountain Network
3 Aniek Lith 2
4 Sven van der Heijden 3
5 Edith Savenije 13 Top-It
6 Lynn van der Meer 6 Team Neoliet
7 Bouchra Jemla 12
8 Sien de Groot 11 Klimmuur Utrecht
9 Ellen Timmer 4 Team Mountain Network
10 Julia Zwaal 1 Team Neoliet
11 Elbrich Schoorstra 7 REVOLT
12 Jarinka Heijink 5
13 Anika Smit 8 Klimcentrum Bjoeks
01-09-2019 12:47
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 6 Top Top Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Sabina van Essen 14 Top Top Top 32+ Top 80.0 Team Mountain Network
3 Edith Savenije 13 Top 43 18+ 23 33 65.0 Top-It
4 Aniek Lith 2 Top Top 40+ 18 31+ 55.0
5 Elbrich Schoorstra 7 Top 14 35 22+ 16 51.0 REVOLT
6 Bouchra Jemla 12 Top 34+ 19 18 14 47.0
7 Ellen Timmer 4 Top Top 21 19+ 10+ 43.0 Team Mountain Network
8 Anika Smit 8 Top 33+ 21+ 19+ 2 40.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Katrijn Mooij 10 Top 37 18 17+ 37.0
10 Sven van der Heijden 3 Top 37+ 6+ 17+ 34.0
11 Jarinka Heijink 5 Top 24+ 7 18+ 31.0
12 Julia Zwaal 1 Top 24+ 6 17+ 28.0 Team Neoliet
13 Sien de Groot 11 32 20+ 13+ 11 26.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucas de Jong 22 NED
Mark Brand 35 NED Team Mountain Network
Paul Brand 31 NED
Sander Jansma 38 NED Klimcentrum Bjoeks
Tim Halussy 42 NED Team Neoliet
Jens de Louw 33 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
Derek van de Ven 40 NED Klimmuur Utrecht
Joey Klein Koerkamp 20 NED TSAC
Idse de Boer 34 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 28 NED Top-It
Jasper Rijken 36 NED Team Mountain Network
Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
Sven Goudriaan 25 NED Team Mountain Network
Mischa Radt 41 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
Fokke Wiersma 29 NED Klimcentrum Bjoeks
Truong Ngo 24 NED Team Neoliet
Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 23 NED Klimcentrum Bjoeks
Chris van der Vossen 37 NED Klimcentrum Bjoeks

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
2 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
3 Jens de Louw 33 NED Team Mountain Network
4 Mischa Radt 41 NED Team Mountain Network
5 Sven Goudriaan 25 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
7 Fokke Wiersma 29 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Paul Brand 31 NED
9 Joey Klein Koerkamp 20 NED TSAC
10 Sander Jansma 38 NED Klimcentrum Bjoeks
11 Derek van de Ven 40 NED Klimmuur Utrecht
12 Antonie Moes 28 NED Top-It
13 Idse de Boer 34 NED Team Mountain Network
14 Tim Halussy 42 NED Team Neoliet
15 Jasper Rijken 36 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 23 NED Klimcentrum Bjoeks
17 Lucas de Jong 22 NED
18 Truong Ngo 24 NED Team Neoliet
19 Chris van der Vossen 37 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
21 Mark Brand 35 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
2 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
3 Jens de Louw 33 NED Team Mountain Network
4 Mischa Radt 41 NED Team Mountain Network
5 Sven Goudriaan 25 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
7 Fokke Wiersma 29 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Paul Brand 31 NED
9 Joey Klein Koerkamp 20 NED TSAC
10 Sander Jansma 38 NED Klimcentrum Bjoeks
11 Derek van de Ven 40 NED Klimmuur Utrecht
12 Antonie Moes 28 NED Top-It
13 Idse de Boer 34 NED Team Mountain Network
14 Tim Halussy 42 NED Team Neoliet
15 Jasper Rijken 36 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 23 NED Klimcentrum Bjoeks
17 Lucas de Jong 22 NED
18 Truong Ngo 24 NED Team Neoliet
19 Chris van der Vossen 37 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
21 Mark Brand 35 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
2 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
3 Jens de Louw 33 NED Team Mountain Network
4 Mischa Radt 41 NED Team Mountain Network
5 Sven Goudriaan 25 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
7 Fokke Wiersma 29 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Paul Brand 31 NED
9 Joey Klein Koerkamp 20 NED TSAC
10 Sander Jansma 38 NED Klimcentrum Bjoeks
11 Derek van de Ven 40 NED Klimmuur Utrecht
12 Antonie Moes 28 NED Top-It
13 Idse de Boer 34 NED Team Mountain Network
14 Tim Halussy 42 NED Team Neoliet
15 Jasper Rijken 36 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 23 NED Klimcentrum Bjoeks
17 Lucas de Jong 22 NED
18 Truong Ngo 24 NED Team Neoliet
19 Chris van der Vossen 37 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
21 Mark Brand 35 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 39 NED IVY Climbing
2 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
3 Jens de Louw 33 NED Team Mountain Network
4 Mischa Radt 41 NED Team Mountain Network
5 Sven Goudriaan 25 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 21 NED Team Mountain Network
7 Fokke Wiersma 29 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Paul Brand 31 NED
9 Joey Klein Koerkamp 20 NED TSAC
10 Sander Jansma 38 NED Klimcentrum Bjoeks
11 Derek van de Ven 40 NED Klimmuur Utrecht
12 Antonie Moes 28 NED Top-It
13 Idse de Boer 34 NED Team Mountain Network
14 Tim Halussy 42 NED Team Neoliet
15 Jasper Rijken 36 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 23 NED Klimcentrum Bjoeks
17 Lucas de Jong 22 NED
18 Truong Ngo 24 NED Team Neoliet
19 Chris van der Vossen 37 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Iwan Pasveer 32 NED Team Mountain Network
21 Mark Brand 35 NED Team Mountain Network
01-09-2019 12:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Paul Brand 31 NED Top Top Top 32 Top 100.0
2 Nigel Armino 39 NED Top Top Top 35+ 36 80.0 IVY Climbing
3 Mark Brand 35 NED Top Top Top Top 35+ 65.0 Team Mountain Network
4 Iwan Pasveer 32 NED Top Top 12+ 44+ 35+ 55.0 Team Mountain Network
5 Jens de Louw 33 NED Top Top Top 36 31+ 51.0 Team Mountain Network
6 Mischa Radt 41 NED Top Top Top 32 31+ 47.0 Team Mountain Network
7 Idse de Boer 34 NED Top Top Top 31+ 27+ 43.0 Team Mountain Network
8 Truong Ngo 24 NED Top Top Top Top 21+ 40.0 Team Neoliet
9 Derek van de Ven 40 NED Top Top 25+ 26+ 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Tim Halussy 42 NED Top Top 12+ 29+ 34.0 Team Neoliet
11 Antonie Moes 28 NED Top 38+ 16 30 31.0 Top-It
12 Jasper Rijken 36 NED Top 45 16 26+ 28.0 Team Mountain Network
13 Sven Goudriaan 25 NED Top 32 16 21+ 26.0 Team Mountain Network
14 Gregor Struwe 23 NED Top 36 14 23 24.0 Klimcentrum Bjoeks
15 Joey Klein Koerkamp 20 NED Top 23+ 16 9+ 21.0 TSAC
15 Fokke Wiersma 29 NED Top 42 12+ 9+ 21.0 Klimcentrum Bjoeks
17 Tamas Fülep 26 SWE Top 38+ 11+ 16+ 18.0 Team Tamas
18 Lucas de Jong 22 NED 42 35 14+ 21 16.0
19 Sander Jansma 38 NED 41+ 35 15+ 17+ 14.0 Klimcentrum Bjoeks
20 Tim Ponsen 21 NED 42 28+ 12+ 10 12.0 Team Mountain Network
21 Chris van der Vossen 37 NED 18 22+ 9 9+ 10.0 Klimcentrum Bjoeks