Lead 3, 12-10-2019 11:30, Rock Steady, Bussum

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie dames en heren
15:00 uur Sluiting isolatie dames
15:20 uur Einde kwalificatie dames & heren
15.30 uur Start finale dames 
16:30 uur Start finale heren
17:10 uur Einde finale
17:20 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team Opm.
Sabina van Essen 10 Team Mountain Network Dispensatie
Edith Savenije 6 Top-It Dispensatie
Tiba Vroom 4 REVOLT
Aniek Lith 7
Julia Zwaal 15 Team Neoliet
Julia Meijer 2 Monk Amsterdam
Ellen Timmer 8 Team Mountain Network
Elbrich Schoorstra 14 REVOLT
Sven van der Heijden 11
Marianne van der Steen 1 VerticalLife
Julia van den Goor 13 Team Neoliet
Marit Zeldenthuis 3 Climb Up
Helen Zegelaar 5
Katrijn Mooij 12
Anika Smit 9 BananaBenders

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Marit Zeldenthuis 3 Climb Up
2 Katrijn Mooij 12
3 Marianne van der Steen 1 VerticalLife
4 Anika Smit 9 BananaBenders
5 Ellen Timmer 8 Team Mountain Network
6 Edith Savenije 6 Top-It
7 Sabina van Essen 10 Team Mountain Network
8 Sven van der Heijden 11
9 Tiba Vroom 4 REVOLT
10 Julia Meijer 2 Monk Amsterdam
11 Helen Zegelaar 5
12 Elbrich Schoorstra 14 REVOLT
13 Julia Zwaal 15 Team Neoliet
14 Julia van den Goor 13 Team Neoliet
15 Aniek Lith 7
# Naam Rugnummer Team
1 Marit Zeldenthuis 3 Climb Up
2 Katrijn Mooij 12
3 Marianne van der Steen 1 VerticalLife
4 Anika Smit 9 BananaBenders
5 Ellen Timmer 8 Team Mountain Network
6 Edith Savenije 6 Top-It
7 Sabina van Essen 10 Team Mountain Network
8 Sven van der Heijden 11
9 Tiba Vroom 4 REVOLT
10 Julia Meijer 2 Monk Amsterdam
11 Helen Zegelaar 5
12 Elbrich Schoorstra 14 REVOLT
13 Julia Zwaal 15 Team Neoliet
14 Julia van den Goor 13 Team Neoliet
15 Aniek Lith 7
# Naam Rugnummer Team
1 Marit Zeldenthuis 3 Climb Up
2 Katrijn Mooij 12
3 Marianne van der Steen 1 VerticalLife
4 Anika Smit 9 BananaBenders
5 Ellen Timmer 8 Team Mountain Network
6 Edith Savenije 6 Top-It
7 Sabina van Essen 10 Team Mountain Network
8 Sven van der Heijden 11
9 Tiba Vroom 4 REVOLT
10 Julia Meijer 2 Monk Amsterdam
11 Helen Zegelaar 5
12 Elbrich Schoorstra 14 REVOLT
13 Julia Zwaal 15 Team Neoliet
14 Julia van den Goor 13 Team Neoliet
15 Aniek Lith 7
# Naam Rugnummer Team
1 Marit Zeldenthuis 3 Climb Up
2 Katrijn Mooij 12
3 Marianne van der Steen 1 VerticalLife
4 Anika Smit 9 BananaBenders
5 Ellen Timmer 8 Team Mountain Network
6 Edith Savenije 6 Top-It
7 Sabina van Essen 10 Team Mountain Network
8 Sven van der Heijden 11
9 Tiba Vroom 4 REVOLT
10 Julia Meijer 2 Monk Amsterdam
11 Helen Zegelaar 5
12 Elbrich Schoorstra 14 REVOLT
13 Julia Zwaal 15 Team Neoliet
14 Julia van den Goor 13 Team Neoliet
15 Aniek Lith 7
12-10-2019 19:25
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 10 Top Top Top 30+ 40+ 100.0 Team Mountain Network
2 Julia Meijer 2 Top Top Top 16 39+ 80.0 Monk Amsterdam
3 Edith Savenije 6 Top Top 35+ 21 39+ 65.0 Top-It
4 Tiba Vroom 4 Top Top Top 25+ 33+ 55.0 REVOLT
5 Aniek Lith 7 Top 5 39 28 33+ 51.0
6 Sven van der Heijden 11 Top Top 34+ 12 33+ 47.0
7 Ellen Timmer 8 Top Top 33 17+ 27+ 43.0 Team Mountain Network
8 Marianne van der Steen 1 Top Top Top 16+ 17+ 40.0 VerticalLife
9 Julia van den Goor 13 Top Top 31+ 15+ 37.0 Team Neoliet
10 Katrijn Mooij 12 Top Top 32 12 34.0
11 Marit Zeldenthuis 3 Top 28 20+ 18+ 31.0 Climb Up
12 Elbrich Schoorstra 14 Top 26 32 12+ 28.0 REVOLT
13 Helen Zegelaar 5 Top 25+ 26+ 12 26.0
14 Anika Smit 9 28 26 26 16 24.0 BananaBenders
15 Julia Zwaal 15 26+ 23 16+ 9 22.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucas de Jong 37 NED
Jesse van der Heijden 27 NED GRIP Nijmegen
Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
Ynze Visser 33 NED
Tim Ponsen 20 NED Team Mountain Network
Derek van de Ven 42 NED Klimmuur Utrecht
Paul Brand 24 NED
Jens de Louw 29 NED Team Mountain Network
Joey Klein Koerkamp 40 NED TSAC
Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 35 NED Top-It
Nigel Armino 36 NED IVY Climbing
Idse de Boer 39 NED Team Mountain Network
Tim Halussy 34 NED Team Neoliet
Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
Iwan Pasveer 30 NED Team Mountain Network
Jent Imelman 21 NED Monte Cervino
Jay de Jager 31 NED Monte Cervino
Jens Peeters 32 NED Monte Cervino
Maickel Wartenberg 38 NED Team Neoliet
Tim Reuser 25 NED
Truong Ngo 28 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 29 NED Team Mountain Network
2 Ynze Visser 33 NED
3 Iwan Pasveer 30 NED Team Mountain Network
4 Truong Ngo 28 NED Team Neoliet
5 Tim Halussy 34 NED Team Neoliet
6 Tim Reuser 25 NED
7 Antonie Moes 35 NED Top-It
8 Nigel Armino 36 NED IVY Climbing
9 Jent Imelman 21 NED Monte Cervino
10 Joey Klein Koerkamp 40 NED TSAC
11 Jay de Jager 31 NED Monte Cervino
12 Lucas de Jong 37 NED
13 Derek van de Ven 42 NED Klimmuur Utrecht
14 Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
15 Idse de Boer 39 NED Team Mountain Network
16 Jens Peeters 32 NED Monte Cervino
17 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
18 Paul Brand 24 NED
19 Jesse van der Heijden 27 NED GRIP Nijmegen
20 Maickel Wartenberg 38 NED Team Neoliet
21 Tim Ponsen 20 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 29 NED Team Mountain Network
2 Ynze Visser 33 NED
3 Iwan Pasveer 30 NED Team Mountain Network
4 Truong Ngo 28 NED Team Neoliet
5 Tim Halussy 34 NED Team Neoliet
6 Tim Reuser 25 NED
7 Antonie Moes 35 NED Top-It
8 Nigel Armino 36 NED IVY Climbing
9 Jent Imelman 21 NED Monte Cervino
10 Joey Klein Koerkamp 40 NED TSAC
11 Jay de Jager 31 NED Monte Cervino
12 Lucas de Jong 37 NED
13 Derek van de Ven 42 NED Klimmuur Utrecht
14 Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
15 Idse de Boer 39 NED Team Mountain Network
16 Jens Peeters 32 NED Monte Cervino
17 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
18 Paul Brand 24 NED
19 Jesse van der Heijden 27 NED GRIP Nijmegen
20 Maickel Wartenberg 38 NED Team Neoliet
21 Tim Ponsen 20 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 29 NED Team Mountain Network
2 Ynze Visser 33 NED
3 Iwan Pasveer 30 NED Team Mountain Network
4 Truong Ngo 28 NED Team Neoliet
5 Tim Halussy 34 NED Team Neoliet
6 Tim Reuser 25 NED
7 Antonie Moes 35 NED Top-It
8 Nigel Armino 36 NED IVY Climbing
9 Jent Imelman 21 NED Monte Cervino
10 Joey Klein Koerkamp 40 NED TSAC
11 Jay de Jager 31 NED Monte Cervino
12 Lucas de Jong 37 NED
13 Derek van de Ven 42 NED Klimmuur Utrecht
14 Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
15 Idse de Boer 39 NED Team Mountain Network
16 Jens Peeters 32 NED Monte Cervino
17 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
18 Paul Brand 24 NED
19 Jesse van der Heijden 27 NED GRIP Nijmegen
20 Maickel Wartenberg 38 NED Team Neoliet
21 Tim Ponsen 20 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 29 NED Team Mountain Network
2 Ynze Visser 33 NED
3 Iwan Pasveer 30 NED Team Mountain Network
4 Truong Ngo 28 NED Team Neoliet
5 Tim Halussy 34 NED Team Neoliet
6 Tim Reuser 25 NED
7 Antonie Moes 35 NED Top-It
8 Nigel Armino 36 NED IVY Climbing
9 Jent Imelman 21 NED Monte Cervino
10 Joey Klein Koerkamp 40 NED TSAC
11 Jay de Jager 31 NED Monte Cervino
12 Lucas de Jong 37 NED
13 Derek van de Ven 42 NED Klimmuur Utrecht
14 Don van Laere 23 NED Team Delfts Bleau
15 Idse de Boer 39 NED Team Mountain Network
16 Jens Peeters 32 NED Monte Cervino
17 Tamas Fülep 26 SWE Team Tamas
18 Paul Brand 24 NED
19 Jesse van der Heijden 27 NED GRIP Nijmegen
20 Maickel Wartenberg 38 NED Team Neoliet
21 Tim Ponsen 20 NED Team Mountain Network
22 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
12-10-2019 19:25
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 36 NED Top Top Top 40+ 50+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 22 NED Top Top Top Top 49 80.0 Team Mountain Network
3 Tim Reuser 25 NED Top Top Top 14+ 49 65.0
4 Jens de Louw 29 NED Top 26+ Top 41 43 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 24 NED Top Top Top 40 29 51.0
6 Idse de Boer 39 NED Top 26+ Top 29 27 47.0 Team Mountain Network
7 Truong Ngo 28 NED Top 26+ Top 14+ 25+ 43.0 Team Neoliet
8 Iwan Pasveer 30 NED Top 26+ 35+ 14 25+ 40.0 Team Mountain Network
9 Tim Halussy 34 NED Top 26+ 35+ 14 7+ 37.0 Team Neoliet
10 Don van Laere 23 NED 4 26+ 35+ 35 34.0 Team Delfts Bleau
11 Ynze Visser 33 NED Top 26+ 32+ 14 31.0
12 Jesse van der Heijden 27 NED Top 20 28 14+ 28.0 GRIP Nijmegen
13 Jent Imelman 21 NED Top 18+ 28+ 14+ 26.0 Monte Cervino
14 Antonie Moes 35 NED Top 19+ 29+ 13 24.0 Top-It
15 Derek van de Ven 42 NED Top 19 33 12+ 22.0 Klimmuur Utrecht
16 Lucas de Jong 37 NED 26 26+ 21+ 13+ 20.0
17 Jens Peeters 32 NED Top 16+ 28+ 13 18.0 Monte Cervino
18 Jay de Jager 31 NED 25+ 19+ 19+ 13 16.0 Monte Cervino
19 Tamas Fülep 26 SWE 27+ 16+ 13+ 12+ 14.0 Team Tamas
20 Joey Klein Koerkamp 40 NED 26+ 16+ 19+ 9 12.0 TSAC
21 Tim Ponsen 20 NED 22+ 19 19+ 5 10.0 Team Mountain Network
22 Maickel Wartenberg 38 NED 21+ 11 12 3 9.0 Team Neoliet