Jeugd Lead Serie Midden Nederland 3, 21-09-2019 10:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Status: Begonnen
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Team Mountain Network Nieuwegein & Climb Up & Top-It
Startgroep 2 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Team Neoliet & overige deelnemers

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
12.00 klimhal open
12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
12.30 start deelnemers startgroep 1
15.00 einde deelnemers startgroep 1

14.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
15.00 start deelnemers startgroep 2
17.30 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Team
Anon7210 - -
Mees van Bers 48 Klimmuur Utrecht
Anon7661 - -
Jadi Gerritsen 26 Klimmuur Utrecht
Anon8009 - -
Elise Geurtsen 1 Climb Up
Zwaan Suidman 47 Klimmuur Utrecht
Audrey Snoeck 2
Inge Blommert 25 Klimmuur Utrecht
Gaia Matthijsse 35
Agnes Hendrickx 19 Klimmuur Utrecht
Anon8854 - -
Fleur van Galen 68 De Broekerberg
Anon9154 - -
Tim Steenvoorde 11 Team Mountain Network
Merel van Galen 67 De Broekerberg
Thijs Welsing 27 Team Neoliet
Thijs Bouwman 29 Team Neoliet
Iris Bouwman 28 Team Neoliet
Anon213 - -
Fleur Zwanenbeek 46 Klimmuur Utrecht
Stan de Jeu 65 Team Neoliet
Stein Blom 53 Team Neoliet
Karsten van der Zee 64 Klimmuur Utrecht
Elias Spit 66 Klimmuur Utrecht
Anon424 - -
Nomi Van Loenen 36
Sofie Meeuwisse 56

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Team
1 Stan de Jeu 65 Team Neoliet
2 Thijs Welsing 27 Team Neoliet
3 Inge Blommert 25 Klimmuur Utrecht
4 Agnes Hendrickx 19 Klimmuur Utrecht
5 Audrey Snoeck 2
6 Tim Steenvoorde 11 Team Mountain Network
7 Thijs Bouwman 29 Team Neoliet
8 Anon7661 - -
9 Jadi Gerritsen 26 Klimmuur Utrecht
10 Mees van Bers 48 Klimmuur Utrecht
11 Anon8854 - -
12 Anon8009 - -
13 Nomi Van Loenen 36
14 Anon424 - -
15 Iris Bouwman 28 Team Neoliet
16 Karsten van der Zee 64 Klimmuur Utrecht
17 Elise Geurtsen 1 Climb Up
18 Merel van Galen 67 De Broekerberg
19 Fleur van Galen 68 De Broekerberg
20 Gaia Matthijsse 35
21 Anon9154 - -
22 Stein Blom 53 Team Neoliet
23 Anon7210 - -
24 Zwaan Suidman 47 Klimmuur Utrecht
25 Elias Spit 66 Klimmuur Utrecht
26 Anon213 - -
27 Fleur Zwanenbeek 46 Klimmuur Utrecht
28 Sofie Meeuwisse 56
# Naam Rugnummer Team
1 Stan de Jeu 65 Team Neoliet
2 Thijs Welsing 27 Team Neoliet
3 Inge Blommert 25 Klimmuur Utrecht
4 Agnes Hendrickx 19 Klimmuur Utrecht
5 Audrey Snoeck 2
6 Tim Steenvoorde 11 Team Mountain Network
7 Thijs Bouwman 29 Team Neoliet
8 Anon7661 - -
9 Jadi Gerritsen 26 Klimmuur Utrecht
10 Mees van Bers 48 Klimmuur Utrecht
11 Anon8854 - -
12 Anon8009 - -
13 Nomi Van Loenen 36
14 Anon424 - -
15 Iris Bouwman 28 Team Neoliet
16 Karsten van der Zee 64 Klimmuur Utrecht
17 Elise Geurtsen 1 Climb Up
18 Merel van Galen 67 De Broekerberg
19 Fleur van Galen 68 De Broekerberg
20 Gaia Matthijsse 35
21 Anon9154 - -
22 Stein Blom 53 Team Neoliet
23 Anon7210 - -
24 Zwaan Suidman 47 Klimmuur Utrecht
25 Elias Spit 66 Klimmuur Utrecht
26 Anon213 - -
27 Fleur Zwanenbeek 46 Klimmuur Utrecht
28 Sofie Meeuwisse 56
# Naam Rugnummer Team
1 Stan de Jeu 65 Team Neoliet
2 Thijs Welsing 27 Team Neoliet
3 Inge Blommert 25 Klimmuur Utrecht
4 Agnes Hendrickx 19 Klimmuur Utrecht
5 Audrey Snoeck 2
6 Tim Steenvoorde 11 Team Mountain Network
7 Thijs Bouwman 29 Team Neoliet
8 Anon7661 - -
9 Jadi Gerritsen 26 Klimmuur Utrecht
10 Mees van Bers 48 Klimmuur Utrecht
11 Anon8854 - -
12 Anon8009 - -
13 Nomi Van Loenen 36
14 Anon424 - -
15 Iris Bouwman 28 Team Neoliet
16 Karsten van der Zee 64 Klimmuur Utrecht
17 Elise Geurtsen 1 Climb Up
18 Merel van Galen 67 De Broekerberg
19 Fleur van Galen 68 De Broekerberg
20 Gaia Matthijsse 35
21 Anon9154 - -
22 Stein Blom 53 Team Neoliet
23 Anon7210 - -
24 Zwaan Suidman 47 Klimmuur Utrecht
25 Elias Spit 66 Klimmuur Utrecht
26 Anon213 - -
27 Fleur Zwanenbeek 46 Klimmuur Utrecht
28 Sofie Meeuwisse 56
# Naam Rugnummer Team
1 Stan de Jeu 65 Team Neoliet
2 Thijs Welsing 27 Team Neoliet
3 Inge Blommert 25 Klimmuur Utrecht
4 Agnes Hendrickx 19 Klimmuur Utrecht
5 Audrey Snoeck 2
6 Tim Steenvoorde 11 Team Mountain Network
7 Thijs Bouwman 29 Team Neoliet
8 Anon7661 - -
9 Jadi Gerritsen 26 Klimmuur Utrecht
10 Mees van Bers 48 Klimmuur Utrecht
11 Anon8854 - -
12 Anon8009 - -
13 Nomi Van Loenen 36
14 Anon424 - -
15 Iris Bouwman 28 Team Neoliet
16 Karsten van der Zee 64 Klimmuur Utrecht
17 Elise Geurtsen 1 Climb Up
18 Merel van Galen 67 De Broekerberg
19 Fleur van Galen 68 De Broekerberg
20 Gaia Matthijsse 35
21 Anon9154 - -
22 Stein Blom 53 Team Neoliet
23 Anon7210 - -
24 Zwaan Suidman 47 Klimmuur Utrecht
25 Elias Spit 66 Klimmuur Utrecht
26 Anon213 - -
27 Fleur Zwanenbeek 46 Klimmuur Utrecht
28 Sofie Meeuwisse 56
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Anon7210 - Top Top Top Top 51.0 -
1 Anon7661 - Top Top Top Top 51.0 -
1 Zwaan Suidman 47 Top Top Top Top 51.0 Klimmuur Utrecht
1 Audrey Snoeck 2 Top Top Top Top 51.0
1 Agnes Hendrickx 19 Top Top Top Top 51.0 Klimmuur Utrecht
1 Anon8854 - Top Top Top Top 51.0 -
1 Fleur van Galen 68 Top Top Top Top 51.0 De Broekerberg
1 Anon9154 - Top Top Top Top 51.0 -
1 Tim Steenvoorde 11 Top Top Top Top 51.0 Team Mountain Network
1 Thijs Bouwman 29 Top Top Top Top 51.0 Team Neoliet
1 Stan de Jeu 65 Top Top Top Top 51.0 Team Neoliet
1 Sofie Meeuwisse 56 Top Top Top Top 51.0
13 Jadi Gerritsen 26 Top Top Top 37 24.0 Klimmuur Utrecht
13 Gaia Matthijsse 35 Top Top Top 37 24.0
13 Merel van Galen 67 Top Top Top 37 24.0 De Broekerberg
16 Elise Geurtsen 1 Top Top Top 36 19.0 Climb Up
16 Inge Blommert 25 Top Top Top 36 19.0 Klimmuur Utrecht
18 Anon8009 - Top Top Top 28 16.0 -
19 Elias Spit 66 Top Top Top 24 14.0 Klimmuur Utrecht
20 Anon424 - Top Top Top 23 12.0 -
21 Anon213 - Top Top Top 21 10.0 -
22 Iris Bouwman 28 Top Top Top 18 9.0 Team Neoliet
23 Karsten van der Zee 64 Top Top Top 16 8.0 Klimmuur Utrecht
24 Stein Blom 53 Top Top Top 14 7.0 Team Neoliet
25 Nomi Van Loenen 36 Top Top Top 7 6.0
26 Thijs Welsing 27 Top 23 18 15 5.0 Team Neoliet
27 Mees van Bers 48 Top 14 15 8 4.0 Klimmuur Utrecht
28 Fleur Zwanenbeek 46 19 10 10 2 3.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team
Tomas Kenbeek 12 Top-It
Yara Meye 5 Climb Up
Anon7291 - -
Mera Van Zelst 37 Team Neoliet
Karijn Cuijpers 59 Klimmuur Utrecht
Nout Zanders 24 Climb Up
Bjarne IJsselsteijn 10 Team Mountain Network
Anon8696 - -
Max Verbeek 18 Top-It
Aniek Harmsen 32
Anon9998 - -
Dagmar Coppens 23 Climb Up
Anon167 - -
Thymen Bulthuis 33 De Broekerberg
Leandra Berkhout 60 Klimmuur Centraal
Bente Boucher 57 Klimmuur Utrecht
Tieme Nicolai 39 Team Neoliet
Louise van Adrichem 42 Klimmuur Centraal
Anon440 - -
Evelien Schutjes 58
Mila Hopmans 61
Antonia Oosters 63

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Nout Zanders 24 Climb Up
2 Tomas Kenbeek 12 Top-It
3 Dagmar Coppens 23 Climb Up
4 Mila Hopmans 61
5 Anon167 - -
6 Mera Van Zelst 37 Team Neoliet
7 Anon7291 - -
8 Yara Meye 5 Climb Up
9 Bente Boucher 57 Klimmuur Utrecht
10 Aniek Harmsen 32
11 Evelien Schutjes 58
12 Thymen Bulthuis 33 De Broekerberg
13 Bjarne IJsselsteijn 10 Team Mountain Network
14 Louise van Adrichem 42 Klimmuur Centraal
15 Anon8696 - -
16 Anon9998 - -
17 Leandra Berkhout 60 Klimmuur Centraal
18 Antonia Oosters 63
19 Anon440 - -
20 Max Verbeek 18 Top-It
21 Tieme Nicolai 39 Team Neoliet
22 Karijn Cuijpers 59 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nout Zanders 24 Climb Up
2 Tomas Kenbeek 12 Top-It
3 Dagmar Coppens 23 Climb Up
4 Mila Hopmans 61
5 Anon167 - -
6 Mera Van Zelst 37 Team Neoliet
7 Anon7291 - -
8 Yara Meye 5 Climb Up
9 Bente Boucher 57 Klimmuur Utrecht
10 Aniek Harmsen 32
11 Evelien Schutjes 58
12 Thymen Bulthuis 33 De Broekerberg
13 Bjarne IJsselsteijn 10 Team Mountain Network
14 Louise van Adrichem 42 Klimmuur Centraal
15 Anon8696 - -
16 Anon9998 - -
17 Leandra Berkhout 60 Klimmuur Centraal
18 Antonia Oosters 63
19 Anon440 - -
20 Max Verbeek 18 Top-It
21 Tieme Nicolai 39 Team Neoliet
22 Karijn Cuijpers 59 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nout Zanders 24 Climb Up
2 Tomas Kenbeek 12 Top-It
3 Dagmar Coppens 23 Climb Up
4 Mila Hopmans 61
5 Anon167 - -
6 Mera Van Zelst 37 Team Neoliet
7 Anon7291 - -
8 Yara Meye 5 Climb Up
9 Bente Boucher 57 Klimmuur Utrecht
10 Aniek Harmsen 32
11 Evelien Schutjes 58
12 Thymen Bulthuis 33 De Broekerberg
13 Bjarne IJsselsteijn 10 Team Mountain Network
14 Louise van Adrichem 42 Klimmuur Centraal
15 Anon8696 - -
16 Anon9998 - -
17 Leandra Berkhout 60 Klimmuur Centraal
18 Antonia Oosters 63
19 Anon440 - -
20 Max Verbeek 18 Top-It
21 Tieme Nicolai 39 Team Neoliet
22 Karijn Cuijpers 59 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nout Zanders 24 Climb Up
2 Tomas Kenbeek 12 Top-It
3 Dagmar Coppens 23 Climb Up
4 Mila Hopmans 61
5 Anon167 - -
6 Mera Van Zelst 37 Team Neoliet
7 Anon7291 - -
8 Yara Meye 5 Climb Up
9 Bente Boucher 57 Klimmuur Utrecht
10 Aniek Harmsen 32
11 Evelien Schutjes 58
12 Thymen Bulthuis 33 De Broekerberg
13 Bjarne IJsselsteijn 10 Team Mountain Network
14 Louise van Adrichem 42 Klimmuur Centraal
15 Anon8696 - -
16 Anon9998 - -
17 Leandra Berkhout 60 Klimmuur Centraal
18 Antonia Oosters 63
19 Anon440 - -
20 Max Verbeek 18 Top-It
21 Tieme Nicolai 39 Team Neoliet
22 Karijn Cuijpers 59 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Yara Meye 5 Top Top Top 34 90.0 Climb Up
1 Dagmar Coppens 23 Top Top Top 34 90.0 Climb Up
3 Louise van Adrichem 42 Top Top Top 27 65.0 Klimmuur Centraal
4 Bente Boucher 57 Top Top 25 26 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Anon7291 - Top Top Top 19 51.0 -
6 Evelien Schutjes 58 Top Top 25 24 47.0
7 Max Verbeek 18 Top Top 22 26 43.0 Top-It
8 Nout Zanders 24 Top Top Top 18 39.0 Climb Up
8 Mila Hopmans 61 Top Top Top 18 39.0
10 Tomas Kenbeek 12 Top Top 20 26 34.0 Top-It
11 Bjarne IJsselsteijn 10 Top Top 18 32 28.0 Team Mountain Network
11 Tieme Nicolai 39 Top Top 22 21 28.0 Team Neoliet
11 Anon440 - Top Top Top 11 28.0 -
14 Antonia Oosters 63 Top Top Top 10 24.0
15 Mera Van Zelst 37 Top Top 20 22 22.0 Team Neoliet
16 Aniek Harmsen 32 Top Top 22 18 20.0
17 Karijn Cuijpers 59 Top Top 20 19 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Anon9998 - Top Top 19 11 16.0 -
19 Anon8696 - Top Top 18 12 14.0 -
20 Anon167 - Top Top 16 8 11.0 -
20 Thymen Bulthuis 33 Top Top 18 5 11.0 De Broekerberg
22 Leandra Berkhout 60 Top Top 8 6 9.0 Klimmuur Centraal

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Stijn van Utteren 34 De Broekerberg
Ilse Klous 45 De Broekerberg
Zoë Schutrup 9 Climb Up
Reinoud Smelt 21 Top-It
Anon9301 - -
Niels de Zwart 70
Anon145 - -
Jochem Leijenhorst 22 Top-It
Corné Visser 30 Klimmuur Utrecht
Jesse de Zeeuw 4 Climb Up
Daniel Buijs 3 Climb Up
Florian Holland 15 Climb Up
Naud Sluis 31 Klimmuur Utrecht
Lara Withaar 51 Klimmuur Utrecht
Jesper Landman 17 Team Neoliet
Nando van Creij 50 Klimmuur Utrecht
Lucas Van der Werff 6 Team Mountain Network
Wouter Muntendam 54 Team Neoliet
Anon460 - -
Sven Landman 16 Team Neoliet
Anon463 - -

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Van der Werff 6 Team Mountain Network
2 Reinoud Smelt 21 Top-It
3 Zoë Schutrup 9 Climb Up
4 Jesse de Zeeuw 4 Climb Up
5 Daniel Buijs 3 Climb Up
6 Ilse Klous 45 De Broekerberg
7 Florian Holland 15 Climb Up
8 Wouter Muntendam 54 Team Neoliet
9 Stijn van Utteren 34 De Broekerberg
10 Anon463 - -
11 Nando van Creij 50 Klimmuur Utrecht
12 Sven Landman 16 Team Neoliet
13 Jochem Leijenhorst 22 Top-It
14 Naud Sluis 31 Klimmuur Utrecht
15 Anon9301 - -
16 Niels de Zwart 70
17 Corné Visser 30 Klimmuur Utrecht
18 Jesper Landman 17 Team Neoliet
19 Anon145 - -
20 Anon460 - -
21 Lara Withaar 51 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Van der Werff 6 Team Mountain Network
2 Reinoud Smelt 21 Top-It
3 Zoë Schutrup 9 Climb Up
4 Jesse de Zeeuw 4 Climb Up
5 Daniel Buijs 3 Climb Up
6 Ilse Klous 45 De Broekerberg
7 Florian Holland 15 Climb Up
8 Wouter Muntendam 54 Team Neoliet
9 Stijn van Utteren 34 De Broekerberg
10 Anon463 - -
11 Nando van Creij 50 Klimmuur Utrecht
12 Sven Landman 16 Team Neoliet
13 Jochem Leijenhorst 22 Top-It
14 Naud Sluis 31 Klimmuur Utrecht
15 Anon9301 - -
16 Niels de Zwart 70
17 Corné Visser 30 Klimmuur Utrecht
18 Jesper Landman 17 Team Neoliet
19 Anon145 - -
20 Anon460 - -
21 Lara Withaar 51 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Van der Werff 6 Team Mountain Network
2 Reinoud Smelt 21 Top-It
3 Zoë Schutrup 9 Climb Up
4 Jesse de Zeeuw 4 Climb Up
5 Daniel Buijs 3 Climb Up
6 Ilse Klous 45 De Broekerberg
7 Florian Holland 15 Climb Up
8 Wouter Muntendam 54 Team Neoliet
9 Stijn van Utteren 34 De Broekerberg
10 Anon463 - -
11 Nando van Creij 50 Klimmuur Utrecht
12 Sven Landman 16 Team Neoliet
13 Jochem Leijenhorst 22 Top-It
14 Naud Sluis 31 Klimmuur Utrecht
15 Anon9301 - -
16 Niels de Zwart 70
17 Corné Visser 30 Klimmuur Utrecht
18 Jesper Landman 17 Team Neoliet
19 Anon145 - -
20 Anon460 - -
21 Lara Withaar 51 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Lucas Van der Werff 6 Team Mountain Network
2 Reinoud Smelt 21 Top-It
3 Zoë Schutrup 9 Climb Up
4 Jesse de Zeeuw 4 Climb Up
5 Daniel Buijs 3 Climb Up
6 Ilse Klous 45 De Broekerberg
7 Florian Holland 15 Climb Up
8 Wouter Muntendam 54 Team Neoliet
9 Stijn van Utteren 34 De Broekerberg
10 Anon463 - -
11 Nando van Creij 50 Klimmuur Utrecht
12 Sven Landman 16 Team Neoliet
13 Jochem Leijenhorst 22 Top-It
14 Naud Sluis 31 Klimmuur Utrecht
15 Anon9301 - -
16 Niels de Zwart 70
17 Corné Visser 30 Klimmuur Utrecht
18 Jesper Landman 17 Team Neoliet
19 Anon145 - -
20 Anon460 - -
21 Lara Withaar 51 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Jesper Landman 17 Top Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Anon145 - Top Top Top 31 80.0 -
3 Daniel Buijs 3 Top Top 17 30 60.0 Climb Up
3 Anon460 - Top Top 17 30 60.0 -
5 Stijn van Utteren 34 Top Top 16 28 51.0 De Broekerberg
6 Jochem Leijenhorst 22 Top Top 11 24 47.0 Top-It
7 Anon9301 - Top Top 16 21 40.0 -
7 Niels de Zwart 70 Top Top Top 4 40.0
7 Florian Holland 15 Top 30 17 24 40.0 Climb Up
10 Reinoud Smelt 21 Top Top 11 21 34.0 Top-It
11 Lara Withaar 51 Top Top 17 4 31.0 Klimmuur Utrecht
12 Wouter Muntendam 54 Top 23 17 22 28.0 Team Neoliet
13 Sven Landman 16 Top 30 17 18 26.0 Team Neoliet
14 Jesse de Zeeuw 4 Top 30 11 22 24.0 Climb Up
15 Zoë Schutrup 9 Top Top 10 4 22.0 Climb Up
16 Corné Visser 30 Top 23 11 17 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Lucas Van der Werff 6 Top 29 10 18 18.0 Team Mountain Network
18 Naud Sluis 31 Top 23 10 19 16.0 Klimmuur Utrecht
19 Nando van Creij 50 Top 15 10 20 14.0 Klimmuur Utrecht
20 Anon463 - Top 34 10 0 12.0 -
21 Ilse Klous 45 29 15 4 5 10.0 De Broekerberg