Jeugd Lead Serie Midden Nederland 3, 21-09-2019 10:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Midden Nederland
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 19-09-2019 23:55)
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Team Mountain Network Nieuwegein & Climb Up & Top-It
Startgroep 2 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Team Neoliet & overige deelnemers

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
12.00 klimhal open
12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
12.30 start deelnemers startgroep 1
15.00 einde deelnemers startgroep 1

14.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
15.00 start deelnemers startgroep 2
17.30 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Anon7210 - -
Anon7440 - -
Mees van Bers Klimmuur Utrecht
Anon7661 - -
Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
Anon8009 - -
Elise Geurtsen Climb Up
Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
Audrey Snoeck
Sarah Hordijk Team Mountain Network
Inge Blommert Klimmuur Utrecht
Gaia Matthijsse
Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
Anon8854 - -
Fleur van Galen De Broekerberg
Anon9154 - -
Anon9306 - -
Tim Steenvoorde Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Anon7210 - -
2 Anon7440 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7661 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Anon8009 - -
7 Elise Geurtsen Climb Up
8 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
9 Audrey Snoeck
10 Sarah Hordijk Team Mountain Network
11 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
12 Gaia Matthijsse
13 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
14 Anon8854 - -
15 Fleur van Galen De Broekerberg
16 Anon9154 - -
17 Anon9306 - -
18 Tim Steenvoorde Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7210 - -
2 Anon7440 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7661 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Anon8009 - -
7 Elise Geurtsen Climb Up
8 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
9 Audrey Snoeck
10 Sarah Hordijk Team Mountain Network
11 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
12 Gaia Matthijsse
13 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
14 Anon8854 - -
15 Fleur van Galen De Broekerberg
16 Anon9154 - -
17 Anon9306 - -
18 Tim Steenvoorde Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7210 - -
2 Anon7440 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7661 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Anon8009 - -
7 Elise Geurtsen Climb Up
8 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
9 Audrey Snoeck
10 Sarah Hordijk Team Mountain Network
11 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
12 Gaia Matthijsse
13 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
14 Anon8854 - -
15 Fleur van Galen De Broekerberg
16 Anon9154 - -
17 Anon9306 - -
18 Tim Steenvoorde Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon7210 - -
2 Anon7440 - -
3 Mees van Bers Klimmuur Utrecht
4 Anon7661 - -
5 Jadi Gerritsen Klimmuur Utrecht
6 Anon8009 - -
7 Elise Geurtsen Climb Up
8 Zwaan Suidman Klimmuur Utrecht
9 Audrey Snoeck
10 Sarah Hordijk Team Mountain Network
11 Inge Blommert Klimmuur Utrecht
12 Gaia Matthijsse
13 Agnes Hendrickx Klimmuur Utrecht
14 Anon8854 - -
15 Fleur van Galen De Broekerberg
16 Anon9154 - -
17 Anon9306 - -
18 Tim Steenvoorde Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Tomas Kenbeek Top-It
Yara Meye Climb Up
Anon7291 - -
Anon7296 - -
Mera Van Zelst Team Neoliet
Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
Nout Zanders Climb Up
Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
Anon8696 - -
Max Verbeek Top-It
Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
Wouter Muntendam Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7291 - -
4 Anon7296 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
7 Nout Zanders Climb Up
8 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
9 Anon8696 - -
10 Max Verbeek Top-It
11 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
12 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7291 - -
4 Anon7296 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
7 Nout Zanders Climb Up
8 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
9 Anon8696 - -
10 Max Verbeek Top-It
11 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
12 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7291 - -
4 Anon7296 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
7 Nout Zanders Climb Up
8 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
9 Anon8696 - -
10 Max Verbeek Top-It
11 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
12 Wouter Muntendam Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Tomas Kenbeek Top-It
2 Yara Meye Climb Up
3 Anon7291 - -
4 Anon7296 - -
5 Mera Van Zelst Team Neoliet
6 Karijn Cuijpers Klimmuur Utrecht
7 Nout Zanders Climb Up
8 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
9 Anon8696 - -
10 Max Verbeek Top-It
11 Lizelotte Van Gameren Team Neoliet
12 Wouter Muntendam Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Stijn van Utteren De Broekerberg
Ilse Klous De Broekerberg
Zoë Schutrup Climb Up
Reinoud Smelt Top-It
Anon9301 - -

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Anon9301 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Anon9301 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Anon9301 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Stijn van Utteren De Broekerberg
2 Ilse Klous De Broekerberg
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Reinoud Smelt Top-It
5 Anon9301 - -
Er is nog geen tussenstand beschikbaar