Jeugd Lead Serie Noord Holland 2 , 30-11-2019 10:00, Klimhal Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Noord Holland 2019
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 28-11-2019 23:55)
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd, daar dit afhankelijk is van de verdeling van de deelnemers over de startgroepen. Bij geen nadere informatie wordt onderstaand tijdschema gehandhaafd.

Tijdsschema:
12.00 klimhal open
12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
12.30 start deelnemers startgroep 1
15.00 einde deelnemers startgroep 1

14.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
15.00 start deelnemers startgroep 2
17.30 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Emma van Geer Team Mountain Network
Fleur van Galen De Broekerberg
Teije Paling Klimhal Amsterdam
Anon1484 - -
Milou Visser

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Emma van Geer Team Mountain Network
2 Fleur van Galen De Broekerberg
3 Teije Paling Klimhal Amsterdam
4 Anon1484 - -
5 Milou Visser
# Naam Rugnummer Team
1 Emma van Geer Team Mountain Network
2 Fleur van Galen De Broekerberg
3 Teije Paling Klimhal Amsterdam
4 Anon1484 - -
5 Milou Visser
# Naam Rugnummer Team
1 Emma van Geer Team Mountain Network
2 Fleur van Galen De Broekerberg
3 Teije Paling Klimhal Amsterdam
4 Anon1484 - -
5 Milou Visser
# Naam Rugnummer Team
1 Emma van Geer Team Mountain Network
2 Fleur van Galen De Broekerberg
3 Teije Paling Klimhal Amsterdam
4 Anon1484 - -
5 Milou Visser
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Isabelle Moerman Team Mountain Network
Tijmen Mol De Broekerberg
Midas Brouwer Team Mountain Network
Robin van Kleef De Broekerberg
Jesse van den Hoek Klimmuur Centraal
Ariaan van Es Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Isabelle Moerman Team Mountain Network
2 Tijmen Mol De Broekerberg
3 Midas Brouwer Team Mountain Network
4 Robin van Kleef De Broekerberg
5 Jesse van den Hoek Klimmuur Centraal
6 Ariaan van Es Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Isabelle Moerman Team Mountain Network
2 Tijmen Mol De Broekerberg
3 Midas Brouwer Team Mountain Network
4 Robin van Kleef De Broekerberg
5 Jesse van den Hoek Klimmuur Centraal
6 Ariaan van Es Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Isabelle Moerman Team Mountain Network
2 Tijmen Mol De Broekerberg
3 Midas Brouwer Team Mountain Network
4 Robin van Kleef De Broekerberg
5 Jesse van den Hoek Klimmuur Centraal
6 Ariaan van Es Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Isabelle Moerman Team Mountain Network
2 Tijmen Mol De Broekerberg
3 Midas Brouwer Team Mountain Network
4 Robin van Kleef De Broekerberg
5 Jesse van den Hoek Klimmuur Centraal
6 Ariaan van Es Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Ilse Klous De Broekerberg
Stijn Boer Klimhal Amsterdam
Stijn van Utteren De Broekerberg
Menno Westra De Broekerberg
Tessa Lind Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Ilse Klous De Broekerberg
2 Stijn Boer Klimhal Amsterdam
3 Stijn van Utteren De Broekerberg
4 Menno Westra De Broekerberg
5 Tessa Lind Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Ilse Klous De Broekerberg
2 Stijn Boer Klimhal Amsterdam
3 Stijn van Utteren De Broekerberg
4 Menno Westra De Broekerberg
5 Tessa Lind Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Ilse Klous De Broekerberg
2 Stijn Boer Klimhal Amsterdam
3 Stijn van Utteren De Broekerberg
4 Menno Westra De Broekerberg
5 Tessa Lind Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Ilse Klous De Broekerberg
2 Stijn Boer Klimhal Amsterdam
3 Stijn van Utteren De Broekerberg
4 Menno Westra De Broekerberg
5 Tessa Lind Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar