Jeugd Boulder 1 JAB , 01-01-2020 10:00, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006]. 

LET OP DEZE WEDSTRIJD IS OP ZATERDAG 21 DECEMBER 2019!

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het tijdschema: 

Kwalificatierondes:
09:00 uur Hal + aanmelding open
10:00 uur Start kwalificatie Jongens B
11:30 uur Einde kwalificatie Jongens B
11:30 uur Start kwalificatie Meisjes B
13:00 uur Einde kwalificatie Meisjes B
13:30 uur Start kwalificatie Jongens + Meisjes A
15:45 uur Einde kwalificatie Jongens + Meisjes A
16:00 uur Start kwalificatie Jongens + Meisjes Junioren
17:30 uur Einde kwalificatie Jongens + Meisjes Junioren

Finales:
16:00 uur Start Finale Jongens B
16:30 uur Start Finale Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking Jongens + Meisjes B
17:45 uur Start Finale Jongens + Meisjes A
18:15 uur Start Finale Jongens + Meisjes Junioren 
19:15 uur Prijsuitreiking A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
Jens de Louw 202 Team Mountain Network
Jaron Stam 205 Team Mountain Network
Joris Kieboom 203 Climb Up
Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
Hidde Bakker 206 REVOLT
Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
Luka Kuijper 215
Gilles van Kemenade 217
Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
Idse de Boer 208 North Bound Climbing
Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
Mischa Radt 218 Team Mountain Network
Thijme Maassen 221

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Luka Kuijper 215
2 Sven van der Heijden 211 Monk Amsterdam
3 Idse de Boer 208 North Bound Climbing
4 Gilles van Kemenade 217
5 Hidde Bakker 206 REVOLT
6 Abel Mensink 209 Team Delfts Bleau
7 Joris Kieboom 203 Climb Up
8 Simon Boes 219 GRIP Nijmegen
9 Thijme Maassen 221
10 Gregor Struwe 220 North Bound Climbing
11 Tycho van der Straaten 204 Ayers Rookies
12 Mischa Radt 218 Team Mountain Network
13 Jaron Stam 205 Team Mountain Network
14 Casper Lensselink 214 North Bound Climbing
15 Teun van der Graaf 213 Monk Eindhoven
16 Sven Goudriaan 212 Team Mountain Network
17 Sem van den Akker 201 Team Kids From The Block
18 Jens de Louw 202 Team Mountain Network
21-12-2019 19:22
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 218 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z9 T1Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 202 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 Z1 T5Z1 T3Z2 2T8 3Z4 80.0 Team Mountain Network
3 Hidde Bakker 206 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T9 8Z8 Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 65.0 REVOLT
4 Simon Boes 219 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 8T10 8Z8 Z1 T6Z4 Z5 1T6 3Z10 55.0 GRIP Nijmegen
5 Gregor Struwe 220 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T8 8Z8 Z3 T4Z2 1T4 2Z5 51.0 North Bound Climbing
6 Abel Mensink 209 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 8T11 8Z10 Z1 Z4 0T0 2Z5 47.0 Team Delfts Bleau
7 Sem van den Akker 201 T3Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 T1Z1 7T14 8Z12 43.0 Team Kids From The Block
8 Thijme Maassen 221 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 6T10 7Z8 40.0
9 Idse de Boer 208 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z2 6T10 6Z9 37.0 North Bound Climbing
10 Tycho van der Straaten 204 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 5T6 7Z8 34.0 Ayers Rookies
11 Teun van der Graaf 213 T2Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T7 7Z7 31.0 Monk Eindhoven
12 Joris Kieboom 203 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z1 Z2 T2Z1 5T9 6Z7 28.0 Climb Up
13 Casper Lensselink 214 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 T1Z1 3T4 5Z5 26.0 North Bound Climbing
14 Sven Goudriaan 212 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 T4Z1 3T7 5Z5 24.0 Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 215 T1Z1 Z1 Z1 Z1 Z1 T1Z1 2T2 6Z6 22.0
16 Sven van der Heijden 211 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 2T2 4Z4 20.0 Monk Amsterdam
17 Gilles van Kemenade 217 T2Z1 Z3 Z1 T4Z1 2T6 4Z6 18.0
18 Jaron Stam 205 T1Z1 Z2 T4Z1 2T5 3Z4 16.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Team
Tom Crouwel 409 Climb Up
Roman Schaekers 406 Climb Up
Eckart Pruijs 421 REVOLT
Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
Mick Stringer 410 Team Fabriek
Flemming Shalders 407 Team Fabriek
Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
Ynze Visser 418
Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
Paul Brand 413
David Klos 420 Top Climbing Twente
Gijs Kieboom 422 Climb Up
Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
Anon3705 - -
IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
Daan Terng 400
Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
# Naam Rugnummer Team
1 Iggy Stafford 415 Team Mountain Network
2 Ynze Visser 418
3 Mink Eilers 402 Team Delfts Bleau
4 Anon3705 - -
5 Kyan van Haasteren 416 GRIP Nijmegen
6 Gib Goudappel 404 Team Delfts Bleau
7 Paul Brand 413
8 Simon van de Sande 403 Monk Eindhoven
9 Ronin de Vreeze 417 Monk Amsterdam
10 Flemming Shalders 407 Team Fabriek
11 Gijs Kieboom 422 Climb Up
12 Kevin Peeters 419 Monk Rotterdam
13 Merijn Langkamp 411 GRIP Nijmegen
14 Tom Crouwel 409 Climb Up
15 Jan de Munck 412 Kunststof Jeugd
16 Roman Schaekers 406 Climb Up
17 David Klos 420 Top Climbing Twente
18 Youri van der Stap 414 Team Delfts Bleau
19 Eckart Pruijs 421 REVOLT
20 Mick Stringer 410 Team Fabriek
21 IJsbrand Meeter 408 Monk Amsterdam
22 Kamiel Ariëns 405 Team Delfts Bleau
23 Gideon Zuiker 401 GRIP Nijmegen
24 Daan Terng 400
21-12-2019 19:22
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 413 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T10 8Z9 T3Z1 T2Z1 Z1 2T5 3Z3 100.0
2 Eckart Pruijs 421 T5Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 6T13 8Z10 T2Z2 Z3 1T2 2Z5 80.0 REVOLT
3 Kevin Peeters 419 T1Z1 T3Z3 Z2 T1Z1 Z2 T5Z1 T2Z2 5T12 7Z12 T2Z2 1T2 1Z2 65.0 Monk Rotterdam
4 Ynze Visser 418 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T4Z2 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 8T15 8Z10 Z4 Z3 0T0 2Z7 55.0
5 Youri van der Stap 414 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 Z2 T2Z1 5T7 7Z10 Z3 Z4 0T0 2Z7 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merijn Langkamp 411 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z1 Z1 T1Z1 7T13 8Z10 Z1 0T0 1Z1 47.0 GRIP Nijmegen
7 Gijs Kieboom 422 Z1 T2Z1 T4Z1 T5Z1 T4Z1 Z2 T1Z1 5T16 7Z8 43.0 Climb Up
8 Simon van de Sande 403 T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 Z5 T1Z1 4T6 6Z11 40.0 Monk Eindhoven
9 Gib Goudappel 404 T1Z1 Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T7 6Z6 37.0 Team Delfts Bleau
10 David Klos 420 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 34.0 Top Climbing Twente
11 Flemming Shalders 407 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z2 T3Z1 4T7 5Z8 31.0 Team Fabriek
12 Mick Stringer 410 Z4 T2Z1 Z3 Z1 T1Z1 Z1 Z3 T1Z1 3T4 8Z15 28.0 Team Fabriek
13 Daan Terng 400 T1Z1 Z3 Z1 T3Z2 Z1 Z1 T1Z1 3T5 7Z10 26.0
14 Kamiel Ariëns 405 T1Z1 Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 5Z6 24.0 Team Delfts Bleau
15 Mink Eilers 402 T4Z1 Z2 T1Z1 Z4 T3Z2 3T8 5Z10 22.0 Team Delfts Bleau
16 IJsbrand Meeter 408 T2Z1 Z1 Z2 Z3 Z2 T1Z1 2T3 6Z10 20.0 Monk Amsterdam
17 Tom Crouwel 409 T1Z1 Z1 Z2 Z2 T1Z1 2T2 5Z7 18.0 Climb Up
18 Roman Schaekers 406 T1Z1 Z1 Z1 Z1 T2Z2 2T3 5Z6 16.0 Climb Up
19 Gideon Zuiker 401 T1Z1 Z1 Z3 T1Z1 2T2 4Z6 14.0 GRIP Nijmegen
20 Kyan van Haasteren 416 T2Z1 Z1 Z4 T1Z1 2T3 4Z7 12.0 GRIP Nijmegen
21 Ronin de Vreeze 417 T1Z1 Z1 Z5 Z2 1T1 4Z9 10.0 Monk Amsterdam
22 Jan de Munck 412 Z2 Z2 T5Z2 1T5 3Z6 9.0 Kunststof Jeugd
23 Anon3705 - T2Z2 1T2 1Z2 8.0 -
24 Iggy Stafford 415 Z1 Z1 0T0 2Z2 7.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 33

Naam Rugnummer Team
Anon2902 - -
Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
Mick Broeks 613 Team Fabriek
Seppe Stringer 621 Team Fabriek
Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
Evan Salden 601 Radium Boulders
Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
Tedyano Sordam 622 Bruut
Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
Anon3283 - -
Jochem Kissels 628 cLimb
Jouke Visser 631 Team Mountain Network
Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
Bram Luppens 615 Team Mountain Network
Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
Sverre Handor 627 Bruut
Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
Allart Frensel 619 Team Mountain Network
Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
Wester Baars 620 Monk Eindhoven
King Jorna 629
Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
Zon Donze 633 Team Kids From The Block

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 33

# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Jorai Karens 626 Kei Boulderhal
2 Jesse Honkoop 604 Team Mountain Network
3 Sjors Bon 602 Team Kids From The Block
4 Tedyano Sordam 622 Bruut
5 Joris Muis 616 GRIP Nijmegen
6 Jip Molenaar 630 Team Delfts Bleau
7 Anon2902 - -
8 Jayden Stekelenburg 632 Climb Up
9 Wiebe Bisschops 609 Monk Eindhoven
10 Siem Ploeg 603 Klimhal Amsterdam
11 Jochem Kissels 628 cLimb
12 Zon Donze 633 Team Kids From The Block
13 Boris van Asselt 623 Team Yellowstone
14 Allart Frensel 619 Team Mountain Network
15 Steef Broeder 610 GRIP Nijmegen
16 Iker van Raaij 611 Team Delfts Bleau
17 Seppe Stringer 621 Team Fabriek
18 Jouke Visser 631 Team Mountain Network
19 Ties Verhoeven 617 Team Neoliet
20 Wester Baars 620 Monk Eindhoven
21 Bram Luppens 615 Team Mountain Network
22 Berend van der Putten 614 Monk Amsterdam
23 Ferbe Verburg 612 Ayers Rookies
24 Sepp Sprokkereef 625 Team Mountain Network
25 King Jorna 629
26 Anon3283 - -
27 Evan Salden 601 Radium Boulders
28 Ramses Duijf 605 Monk Eindhoven
29 Joep Voogsgerd 618 Top Climbing Twente
30 Niek Engelaar 600 Kei Boulderhal
31 Sverre Handor 627 Bruut
32 Mick Broeks 613 Team Fabriek
33 Sven Jansen 608 Team Kids From The Block
21-12-2019 17:00
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Boris van Asselt 623 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T2Z1 T2Z1 Z1 7T12 8Z9 T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 100.0 Team Yellowstone
2 Ferbe Verburg 612 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 6T11 8Z8 T1Z1 T2Z1 Z3 2T3 3Z5 80.0 Ayers Rookies
3 Joep Voogsgerd 618 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 5T6 8Z8 T2Z2 T2Z2 Z2 2T4 3Z6 65.0 Top Climbing Twente
4 Tedyano Sordam 622 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z2 T2Z1 T1Z1 T4Z2 6T10 8Z11 T2Z2 T4Z1 2T6 2Z3 55.0 Bruut
5 Evan Salden 601 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 T3Z2 T2Z1 6T11 7Z9 T1Z1 Z1 Z3 1T1 3Z5 51.0 Radium Boulders
6 Iker van Raaij 611 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 Z1 5T5 8Z9 T1Z1 1T1 1Z1 47.0 Team Delfts Bleau
7 Mick Broeks 613 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z2 Z3 Z2 T2Z2 Z1 5T10 8Z13 43.0 Team Fabriek
8 Jouke Visser 631 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 Z1 T5Z4 Z1 5T10 8Z14 40.0 Team Mountain Network
9 Jayden Stekelenburg 632 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 Z1 T4Z3 T3Z1 Z2 5T11 8Z13 37.0 Climb Up
10 Jochem Kissels 628 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 T3Z3 Z1 5T10 6Z10 34.0 cLimb
11 Sverre Handor 627 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 T1Z1 Z1 4T4 8Z8 31.0 Bruut
12 Wiebe Bisschops 609 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 T1Z1 Z2 4T4 8Z10 28.0 Monk Eindhoven
13 Jesse Honkoop 604 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z3 T1Z1 Z1 4T4 7Z9 26.0 Team Mountain Network
14 Wester Baars 620 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 Z1 4T4 7Z10 24.0 Monk Eindhoven
15 Sven Jansen 608 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z1 T2Z2 Z2 4T5 7Z11 22.0 Team Kids From The Block
16 Jip Molenaar 630 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 4T4 6Z7 20.0 Team Delfts Bleau
17 Sepp Sprokkereef 625 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 4T5 6Z6 18.0 Team Mountain Network
18 Berend van der Putten 614 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T5Z3 Z1 4T8 6Z9 16.0 Monk Amsterdam
19 Niek Engelaar 600 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T4 5Z5 13.0 Kei Boulderhal
19 Ramses Duijf 605 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T4 5Z5 13.0 Monk Eindhoven
21 Joris Muis 616 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T3Z1 4T7 5Z6 10.0 GRIP Nijmegen
22 Ties Verhoeven 617 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 4T7 4Z4 9.0 Team Neoliet
23 Siem Ploeg 603 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 Z1 3T3 7Z8 8.0 Klimhal Amsterdam
24 King Jorna 629 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z2 Z1 3T3 7Z9 7.0
25 Seppe Stringer 621 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z2 Z2 Z4 Z1 3T5 7Z13 6.0 Team Fabriek
26 Sjors Bon 602 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z2 3T7 6Z8 5.0 Team Kids From The Block
27 Anon3283 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 3T4 4Z6 4.0 -
27 Zon Donze 633 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 3T4 4Z6 4.0 Team Kids From The Block
29 Anon2902 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 2.0 -
30 Steef Broeder 610 T1Z1 T5Z1 T1Z1 3T7 3Z3 1.0 GRIP Nijmegen
31 Bram Luppens 615 T1Z1 Z1 T2Z1 2T3 3Z3 0.0 Team Mountain Network
32 Jorai Karens 626 T3Z1 T1Z1 Z2 2T4 3Z4 0.0 Kei Boulderhal
33 Allart Frensel 619 T3Z1 T1Z1 2T4 2Z2 0.0 Team Mountain Network

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
Freja Smed 101 Climb Up
Dunya Handor 108 Bruut
Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
Sam Swalué 106
Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Debby Bogaard 102 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 107 Monk Eindhoven
3 Merleyn Koops 109 GRIP Nijmegen
4 Mette van Liempd 110 Monk Eindhoven
5 Sam Swalué 106
6 Elja Leijenhorst 104 Team Delfts Bleau
7 Dunya Handor 108 Bruut
8 Maartje Wilmink 105 Team Delfts Bleau
9 Freja Smed 101 Climb Up
10 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
21-12-2019 19:22
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 106 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 4T5 7Z8 T2Z2 Z4 1T2 2Z6 100.0
2 Mette van Liempd 110 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z8 Z12 T2Z1 1T2 2Z13 80.0 Monk Eindhoven
3 Elja Leijenhorst 104 T3Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 3T7 4Z5 Z1 Z2 Z2 0T0 3Z5 65.0 Team Delfts Bleau
4 Simone Gerritsen 107 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 6T9 8Z10 Z1 Z3 0T0 2Z4 55.0 Monk Eindhoven
5 Maartje Wilmink 105 T1Z1 T1Z1 Z2 Z5 T1Z1 T4Z1 4T7 6Z11 Z1 0T0 1Z1 51.0 Team Delfts Bleau
6 Merleyn Koops 109 T2Z1 T1Z1 Z2 T4Z4 Z1 3T7 5Z9 Z1 0T0 1Z1 47.0 GRIP Nijmegen
7 Dunya Handor 108 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 2T2 5Z5 43.0 Bruut
8 Freja Smed 101 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T3 4Z4 40.0 Climb Up
9 Debby Bogaard 102 Z1 T1Z1 Z1 T4Z1 2T5 4Z4 37.0 Team Delfts Bleau
10 Marrit Elsinga 103 Z2 0T0 1Z2 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
Amber Schiffeleers 315 cLimb
Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
Anya van Essen 313 Team Mountain Network
Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
Gitte Meus 309 Team Mountain Network
Edith Savenije 308 Top-It
Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
Lisa Klem 318 REVOLT
Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
Gianna Evers 320 REVOLT
Eke de Boer 310 North Bound Climbing
Manon Knops 312 Top Climbing Twente
Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
# Naam Rugnummer Team
1 Nena Brunekreef 303 Team Mountain Network
2 Lies van Raaij 305 Team Delfts Bleau
3 Renée Langenhuizen 307 Team Delfts Bleau
4 Edith Savenije 308 Top-It
5 Manon Knops 312 Top Climbing Twente
6 Mara Voorthuis 316 Kei Boulderhal
7 Lieke van Gemert 306 Team Mountain Network
8 Amber Schiffeleers 315 cLimb
9 Lisa Klem 318 REVOLT
10 Suzanne Willemsen 319 Team Mountain Network
11 Marit Zeldenthuis 314 Climb Up
12 Gitte Meus 309 Team Mountain Network
13 Ileen Rouwenhorst 302 Team Delfts Bleau
14 Iris van 't Westeinde 300 Team Neoliet
15 Anya van Essen 313 Team Mountain Network
16 Fenna Schouten 301 Team Mountain Network
17 Gianna Evers 320 REVOLT
18 Gitta Posthumus 311 Ayers Rookies
19 Eke de Boer 310 North Bound Climbing
20 Klaar van den Beuken 317 Ayers Rookies
21 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
21-12-2019 19:22
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Amber Schiffeleers 315 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 cLimb
2 Lisa Klem 318 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T2Z1 T1Z1 T2Z1 3T5 3Z3 80.0 REVOLT
3 Edith Savenije 308 T2Z2 T1Z1 T3Z1 Z1 T4Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 6T13 8Z11 T6Z3 T4Z2 T1Z1 3T11 3Z6 65.0 Top-It
4 Anya van Essen 313 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 7T10 8Z11 T3Z3 T2Z2 Z1 2T5 3Z6 55.0 Team Mountain Network
5 Mara Voorthuis 316 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 7T11 8Z9 T2Z1 Z1 1T2 2Z2 51.0 Kei Boulderhal
6 Iris van 't Westeinde 300 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z1 T1Z1 7T11 7Z7 T4Z3 Z3 1T4 2Z6 47.0 Team Neoliet
7 Manon Knops 312 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 5T9 8Z11 43.0 Top Climbing Twente
8 Gianna Evers 320 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T2Z1 T2Z2 T3Z3 5T9 7Z11 40.0 REVOLT
9 Lies van Raaij 305 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 4T6 8Z10 37.0 Team Delfts Bleau
10 Klaar van den Beuken 317 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z1 Z1 Z2 T3Z2 4T10 7Z9 34.0 Ayers Rookies
11 Eke de Boer 310 T4Z2 T1Z1 Z4 Z1 Z3 T1Z1 3T6 6Z12 31.0 North Bound Climbing
12 Gitte Meus 309 Z5 T2Z1 T1Z1 T3Z3 3T6 4Z10 28.0 Team Mountain Network
13 Fenna Schouten 301 T5Z2 T1Z1 Z4 T4Z1 3T10 4Z8 26.0 Team Mountain Network
14 Lieke van Gemert 306 T4Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z5 2T5 5Z10 24.0 Team Mountain Network
15 Ileen Rouwenhorst 302 T3Z2 T1Z1 Z4 Z3 2T4 4Z10 22.0 Team Delfts Bleau
16 Marit Zeldenthuis 314 T4Z1 T1Z1 Z3 Z2 2T5 4Z7 20.0 Climb Up
17 Renée Langenhuizen 307 T1Z1 Z5 Z1 T5Z5 2T6 4Z12 18.0 Team Delfts Bleau
18 Julia Janssen 304 T2Z1 Z3 T5Z1 2T7 3Z5 16.0 Top Climbing Twente
19 Suzanne Willemsen 319 Z3 T5Z2 1T5 2Z5 14.0 Team Mountain Network
20 Gitta Posthumus 311 T1Z1 1T1 1Z1 12.0 Ayers Rookies
21 Nena Brunekreef 303 Z4 0T0 1Z4 10.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Team
Sien Meus 521 Team Mountain Network
Inge Heine 501 Ayers Rookies
Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
Bente Schiffeleers 509 cLimb
Liz Buur 511 Ayers Rookies
Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
Meyke Plas 514 Team Fabriek
Isa Wolf 516 Team Fabriek
Anon3184 - -
Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
Evy Görtzen 510 cLimb
Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
Zoë Schutrup 504 Climb Up
Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
Esri Keizer 502 Team Mountain Network
Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
Femke de Klerk 507 Bruut
Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
# Naam Rugnummer Team
1 Belize Derksen 522 Team Kids From The Block
2 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
3 Esri Keizer 502 Team Mountain Network
4 Isa Wolf 516 Team Fabriek
5 Zoë Schutrup 504 Climb Up
6 Zoë Goossens 519 Team Kids From The Block
7 Stella Horstmanshoff 505 Monk Amsterdam
8 Anon3184 - -
9 Evy Görtzen 510 cLimb
10 Liz Buur 511 Ayers Rookies
11 Sien Meus 521 Team Mountain Network
12 Femke de Klerk 507 Bruut
13 Sabina van Essen 513 Team Mountain Network
14 Inge Heine 501 Ayers Rookies
15 Doenja Sinke 508 Kei Boulderhal
16 Dorte Barenbrug 518 Monk Eindhoven
17 Mila van den Brink 503 GRIP Nijmegen
18 Renske van der Meijden 515 Team Yellowstone
19 Belle van der Putten 506 Monk Amsterdam
20 Kirsten de Groot 517 Kei Boulderhal
21 Bente Schiffeleers 509 cLimb
22 Meyke Plas 514 Team Fabriek
21-12-2019 19:22
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 513 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T9 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0 Team Mountain Network
2 Liz Buur 511 T3Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 4T6 5Z6 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 80.0 Ayers Rookies
3 Zoë Goossens 519 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 8Z8 T2Z1 Z1 Z1 1T2 3Z3 65.0 Team Kids From The Block
4 Belize Derksen 522 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 4T5 7Z9 T3Z1 Z2 Z2 1T3 3Z5 55.0 Team Kids From The Block
5 Doenja Sinke 508 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T4Z4 T1Z1 4T7 6Z10 T4Z1 Z1 1T4 2Z2 51.0 Kei Boulderhal
6 Renske van der Meijden 515 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 7Z8 Z1 Z1 0T0 2Z2 47.0 Team Yellowstone
7 Stella Horstmanshoff 505 Z2 T2Z1 Z2 T4Z1 T1Z1 3T7 5Z7 43.0 Monk Amsterdam
8 Bente Schiffeleers 509 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 3T3 4Z6 40.0 cLimb
9 Evy Görtzen 510 Z3 T1Z1 T2Z1 T3Z1 3T6 4Z6 37.0 cLimb
10 Evy Loef 520 T2Z1 T2Z1 T4Z1 Z2 3T8 4Z5 34.0 Team Delfts Bleau
11 Inge Heine 501 Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 Z1 2T3 5Z8 31.0 Ayers Rookies
12 Femke de Klerk 507 Z4 T3Z1 T4Z2 Z2 2T7 4Z9 28.0 Bruut
13 Kirsten de Groot 517 T4Z1 T3Z1 Z5 2T7 3Z7 26.0 Kei Boulderhal
14 Sien Meus 521 T3Z1 T1Z1 2T4 2Z2 24.0 Team Mountain Network
15 Isa Wolf 516 Z2 Z3 Z3 Z2 T2Z1 1T2 5Z11 22.0 Team Fabriek
16 Meyke Plas 514 Z2 Z2 T5Z1 1T5 3Z5 20.0 Team Fabriek
17 Mila van den Brink 503 T4Z1 Z1 1T4 2Z2 18.0 GRIP Nijmegen
18 Esri Keizer 502 T5Z1 1T5 1Z1 16.0 Team Mountain Network
19 Belle van der Putten 506 Z2 Z1 Z2 0T0 3Z5 13.0 Monk Amsterdam
19 Dorte Barenbrug 518 Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 13.0 Monk Eindhoven
21 Zoë Schutrup 504 Z1 0T0 1Z1 10.0 Climb Up
22 Anon3184 - Z2 0T0 1Z2 9.0 -

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 409.0
2 Team Delfts Bleau 298.0
3 REVOLT 267.0
4 Ayers Rookies 259.0
5 Monk Eindhoven 247.0
6 cLimb 211.0
7 Team Kids From The Block 190.0
8 GRIP Nijmegen 181.0
9 Climb Up 178.0
10 Top Climbing Twente 158.0
11 Bruut 157.0
12 Team Yellowstone 147.0
13 North Bound Climbing 145.0
14 Team Fabriek 144.0
15 Kei Boulderhal 141.0
16 Monk Amsterdam 112.0
17 Monk Rotterdam 69.0
18 Top-It 65.0
19 Team Neoliet 56.0
20 Radium Boulders 51.0
21 Kunststof Jeugd 9.0
22 Cube Bouldergym 8.0
22 Klimhal Amsterdam 8.0