Boulder 3, 01-02-2020 10:00, Radium Boulders, Maastricht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Let op! De wedstrijd start een uur later dan normaal, i.v.m. reistijd deelnemers. 

Het voorlopige tijdschema:
10:30 uur Hal open + aanmelding open
11:30 uur Sluiting aanmelding Heren
12:00 uur Start voorronde Heren
13:30 uur Sluiting aanmelding Dames
13:45 uur Einde voorronde Heren
14:00 uur Start voorronde Dames
15:30 uur Einde voorronde Dames
15:45 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
16:15 uur Start Finale Dames + Heren
18:00 uur Einde Finale + Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2004.

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Lisa Klem 19 NED REVOLT
Edith Savenije 21 NED Top-It
Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
Kim van den Hout 16 NED Unit
Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
Nora van Wassenaer 22 NED
Robin Mertens 14 NED Sterk
Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
Tiba Vroom 12 NED REVOLT
Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
Anon5622 - - -
Anon5623 - - -
Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network Disp
Claudine Delsaux 8 BEL

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 1 NED cLimb
2 Marieke Berends 2 NED Monk Eindhoven
3 Anon5622 - - -
4 Ellen Timmer 4 NED North Bound Climbing
5 Hannelieke Weener 5 NED Radium Boulders
6 Kaya van Haasteren 6 NED GRIP Nijmegen
7 Eke de Boer 7 NED North Bound Climbing
8 Claudine Delsaux 8 BEL
9 Anon5623 - - -
10 Julia van den Goor 10 NED Team Neoliet
11 Marit Zeldenthuis 11 NED Climb Up
12 Tiba Vroom 12 NED REVOLT
13 Manon Boereboom 13 NED Monk Eindhoven
14 Robin Mertens 14 NED Sterk
15 Sabina van Essen 15 NED Team Mountain Network
16 Kim van den Hout 16 NED Unit
17 Lynn van der Meer 17 NED Team Neoliet
18 Anya van Essen 18 NED Team Mountain Network
19 Lisa Klem 19 NED REVOLT
20 Simone Gerritsen 20 NED Monk Eindhoven
21 Edith Savenije 21 NED Top-It
22 Nora van Wassenaer 22 NED
23 Elbrich Schoorstra 23 NED North Bound Climbing
24 Sanne Maas 24 NED Bossche Boulders
25 Mette van Liempd 25 NED Monk Eindhoven
01-02-2020 18:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 12 NED T3Z3 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 8T14 8Z11 - T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 100.0 REVOLT
2 Lynn van der Meer 17 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z9 Z2 T1Z1 Z3 T7Z7 2T8 4Z13 80.0 Team Neoliet
3 Sabina van Essen 15 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 6Z6 Z2 T4Z4 T1Z1 - 2T5 3Z7 65.0 Team Mountain Network
4 Lisa Klem 19 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 8T14 8Z13 Z2 T4Z1 Z2 Z3 1T4 4Z8 55.0 REVOLT
5 Mette van Liempd 25 NED Z2 T3Z1 Z4 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 8Z12 - T1Z1 - Z5 1T1 2Z6 51.0 Monk Eindhoven
6 Amber Schiffeleers 1 NED T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T7 7Z8 - T3Z1 - - 1T3 1Z1 47.0 cLimb
7 Anya van Essen 18 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 5T6 6Z6 43.0 Team Mountain Network
8 Elbrich Schoorstra 23 NED T1Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 5T8 6Z7 39.0 North Bound Climbing
8 Nora van Wassenaer 22 NED T2Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 5T8 6Z7 39.0
10 Edith Savenije 21 NED T1Z1 Z3 T4Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T7 6Z8 34.0 Top-It
11 Marieke Berends 2 NED T2Z2 Z3 Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T7 6Z11 31.0 Monk Eindhoven
12 Kim van den Hout 16 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 4T5 5Z5 28.0 Unit
13 Claudine Delsaux 8 BEL T4Z1 Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 4T9 5Z7 26.0
14 Simone Gerritsen 20 NED T4Z1 T1Z1 Z1 T4Z3 T1Z1 4T10 5Z7 24.0 Monk Eindhoven
15 Marit Zeldenthuis 11 NED T3Z3 Z2 T3Z1 T1Z1 3T7 4Z7 22.0 Climb Up
16 Julia van den Goor 10 NED Z2 T2Z1 Z2 T1Z1 2T3 4Z6 20.0 Team Neoliet
17 Ellen Timmer 4 NED T3Z2 Z4 Z1 T1Z1 2T4 4Z8 18.0 North Bound Climbing
18 Manon Boereboom 13 NED T3Z1 Z1 T1Z1 2T4 3Z3 16.0 Monk Eindhoven
19 Kaya van Haasteren 6 NED T4Z2 Z2 T1Z1 2T5 3Z5 14.0 GRIP Nijmegen
20 Robin Mertens 14 NED T1Z1 T3Z1 2T4 2Z2 12.0 Sterk
21 Hannelieke Weener 5 NED T5Z3 T2Z2 2T7 2Z5 10.0 Radium Boulders
22 Sanne Maas 24 NED Z2 Z2 Z3 T1Z1 1T1 4Z8 9.0 Bossche Boulders
23 Eke de Boer 7 NED Z5 Z1 T2Z2 1T2 3Z8 8.0 North Bound Climbing
24 Anon5622 - - Z5 Z1 T3Z3 1T3 3Z9 7.0 -
25 Anon5623 - - T2Z1 1T2 1Z1 6.0 -

Aantal deelnemers: 36

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
Xavier Trip 8 NED
Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
Remmelt Dirksen 38 NED Unit
Hidde Bakker 34 NED REVOLT
Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
Lucas de Jong 30 NED
Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
Emile Ducornez 3 NED ESAC
Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
Antonie Moes 24 NED Top-It
Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
Dennis List 36 NED North Bound Climbing
Wouter Ebben 12 NED School of Rock
Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
Jelle Zijlstra 23 NED
Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
Mathias Evrard 33 BEL

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 36

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 1 NED North Bound Climbing
2 Teun van der Graaf 2 NED Monk Eindhoven
3 Emile Ducornez 3 NED ESAC
4 Iker Borsten 4 NED Kei Boulderhal
5 Iwan Pasveer 5 NED Team Mountain Network
6 Simon Boes 6 NED GRIP Nijmegen
7 Mischa Radt 7 NED Team Mountain Network
8 Xavier Trip 8 NED
9 Jeroen Donders 9 NED Team Kids From The Block
10 Nigel Armino 10 NED IVY Climbing
11 Eckart Pruijs 11 NED REVOLT
12 Wouter Ebben 12 NED School of Rock
13 Torben van Kolfschoten 13 NED Monk Amsterdam
14 Elko Schellingerhout 14 NED Monk Eindhoven
15 Folkert Wolfs 15 NED Radium Boulders
16 Aurélien Massin 16 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Don van Laere 17 NED Team Delfts Bleau
18 Sem van den Akker 18 NED Team Kids From The Block
19 Riemer Vegter 19 NED Kei Boulderhal
20 Mark Brand 20 NED Team Mountain Network
21 Milan Herens 21 BEL Radium Boulders
22 Jelle Zijlstra 23 NED
23 Antonie Moes 24 NED Top-It
24 Tijn Meulenberg 25 NED Sterk
25 Idse de Boer 26 NED North Bound Climbing
26 Paul Brand 27 NED T.N.T. Climbing
27 Sem Berthold 28 NED Team Kids From The Block
28 Jesse van der Heijden 29 NED GRIP Nijmegen
29 Lucas de Jong 30 NED
30 Jens de Louw 32 NED Team Mountain Network
31 Mathias Evrard 33 BEL
32 Hidde Bakker 34 NED REVOLT
33 Ferdinand Schulte 35 NED Kei Boulderhal
34 Dennis List 36 NED North Bound Climbing
35 Casper Lensselink 37 NED North Bound Climbing
36 Remmelt Dirksen 38 NED Unit
01-02-2020 18:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mark Brand 20 NED T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 8Z8 T3Z3 T7Z7 T1Z1 T2Z2 4T13 4Z13 100.0 Team Mountain Network
2 Remmelt Dirksen 38 NED T5Z5 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 T2Z1 7T18 8Z16 T1Z1 T4Z3 T1Z1 - 3T6 3Z5 80.0 Unit
3 Mischa Radt 7 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z11 T4Z4 T6Z6 T1Z1 - 3T11 3Z11 65.0 Team Mountain Network
4 Don van Laere 17 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T8 8Z8 T1Z1 Z1 T1Z1 - 2T2 3Z3 55.0 Team Delfts Bleau
5 Elko Schellingerhout 14 NED T2Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 8Z11 T9Z9 Z6 T1Z1 - 2T10 3Z16 51.0 Monk Eindhoven
6 Hidde Bakker 34 NED T2Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 8Z10 T5Z5 - - - 1T5 1Z5 47.0 REVOLT
7 Paul Brand 27 NED Z2 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 8Z9 43.0 T.N.T. Climbing
8 Jesse van der Heijden 29 NED Z5 T4Z4 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 8Z16 40.0 GRIP Nijmegen
9 Ferdinand Schulte 35 NED T4Z2 Z4 T3Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 6T12 8Z13 37.0 Kei Boulderhal
10 Jens de Louw 32 NED Z3 T1Z1 T5Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T4Z3 6T14 8Z14 34.0 Team Mountain Network
11 Jeroen Donders 9 NED T4Z1 T3Z1 Z4 T1Z1 Z5 Z2 T1Z1 T1Z1 5T10 8Z16 31.0 Team Kids From The Block
12 Nigel Armino 10 NED T1Z1 Z4 Z4 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 7Z13 28.0 IVY Climbing
13 Iwan Pasveer 5 NED Z1 T2Z1 T2Z1 T4Z4 T1Z1 Z1 4T9 6Z9 26.0 Team Mountain Network
14 Sem Berthold 28 NED T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T3Z1 4T8 5Z7 23.0 Team Kids From The Block
14 Sem van den Akker 18 NED T4Z3 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 5Z7 23.0 Team Kids From The Block
16 Gregor Struwe 1 NED T2Z2 T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 Z1 3T4 6Z10 20.0 North Bound Climbing
17 Teun van der Graaf 2 NED Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 3T5 5Z5 18.0 Monk Eindhoven
18 Jelle Zijlstra 23 NED Z2 T5Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 3T8 5Z7 16.0
19 Torben van Kolfschoten 13 NED T1Z1 T2Z2 T3Z1 Z1 3T6 4Z5 14.0 Monk Amsterdam
20 Riemer Vegter 19 NED Z2 Z1 T5Z3 T1Z1 Z1 2T6 5Z8 12.0 Kei Boulderhal
21 Eckart Pruijs 11 NED Z3 T5Z1 Z3 T1Z1 Z1 2T6 5Z9 10.0 REVOLT
22 Lucas de Jong 30 NED Z1 Z1 T4Z1 T3Z2 Z1 2T7 5Z6 9.0
23 Casper Lensselink 37 NED Z2 T2Z2 T1Z1 Z1 2T3 4Z6 8.0 North Bound Climbing
24 Wouter Ebben 12 NED Z4 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 4Z7 7.0 School of Rock
25 Simon Boes 6 NED T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 6.0 GRIP Nijmegen
26 Idse de Boer 26 NED T3Z2 T4Z1 Z1 2T7 3Z4 5.0 North Bound Climbing
27 Xavier Trip 8 NED T1Z1 Z1 Z3 Z1 1T1 4Z6 4.0
28 Iker Borsten 4 NED Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 3.0 Kei Boulderhal
29 Emile Ducornez 3 NED Z2 T2Z1 Z1 1T2 3Z4 2.0 ESAC
30 Antonie Moes 24 NED Z2 T2Z2 Z1 1T2 3Z5 1.0 Top-It
31 Folkert Wolfs 15 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 0.0 Radium Boulders
32 Tijn Meulenberg 25 NED Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 0.0 Sterk
33 Aurélien Massin 16 BEL Z1 Z1 0T0 2Z2 0.0 Top Rock - l’Elephant
34 Dennis List 36 NED Z3 Z1 0T0 2Z4 0.0 North Bound Climbing
35 Mathias Evrard 33 BEL Z2 0T0 1Z2 0.0
36 Milan Herens 21 BEL 0T0 0Z0 0.0 Radium Boulders

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 307.0
2 REVOLT 212.0
3 Monk Eindhoven 175.0
4 Unit 108.0
5 Team Neoliet 100.0
6 North Bound Climbing 98.0
7 Team Kids From The Block 77.0
8 GRIP Nijmegen 60.0
9 Team Delfts Bleau 55.0
10 Kei Boulderhal 52.0
11 cLimb 47.0
12 T.N.T. Climbing 43.0
13 Top-It 35.0
14 IVY Climbing 28.0
15 Climb Up 22.0
16 Radium Boulders 16.0
17 Monk Amsterdam 14.0
18 Sterk 12.0
19 Bossche Boulders 9.0
20 School of Rock 7.0
21 ESAC 2.0
22 Top Rock - l’Elephant 0.0