Lead 1 , Sat, 28 Aug 2021 11:00:00 +0200, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
League: LEAD 2021
Status: Processed
Description: Let op! Deze wedstrijd is de enige wedstrijd uit de Nationale Lead Competitie en daarmee de plaatsingswedstrijd voor het NK Lead 2021. Wil je meedoen aan het NK Lead dan moet je dus aan deze wedstrijd deelnemen en top tien klimmen.

De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.

Tijdschema:
09:30 uur Aanmelding open
10:30 uur Aanmelding gesloten
11:00 uur Start kwalificatie Heren
12:00 uur Start kwalificatie Dames
16:06 uur Einde kwalificatie Heren
16:36 uur Einde kwalificatie Dames
17:00 uur Sluiting isolatie Dames & Heren
17:15 uur Presentatie + inlezen
17:30 uur Start Finale
19:54 uur Einde Finale
20:00 uur Prijsuitreiking

Voor deze wedstrijd zijn er wat aanpassingen in het ABNK:
2.4.9. Komt te vervallen, er is dit jaar geen prijzengeld voor de competitie uitslag omdat er geen volwaardige competitie is.
3.2.1. - 1 competitie wedstrijd ipv 4. Dit i.v.m. verschuiving van kalender en impact covid-19.
          - van 8 finaleplaatsen naar 12 finaleplaatsen. Dit ivm de plaatsing voor het Petzl NK Lead 2021.

Voor deze wedstrijd gelden de volgende covid-19 maatregelen:
- Bij klachten, blijf thuis en laat je testen.
- Houd voor en na het klimmen en tijdens rustmomenten 1,5 meter afstand
- Vermijd drukke plekken in de hal
- Geforceerd stemgebruik is niet toegestaan
- Vermijd bij het klimmen fysiek contact dat niet noodzakelijk is
- Was vaak je handen, juist ook voor en na het klimmen
- Gebruik zo veel mogelijk je eigen materiaal
- Volg altijd aanwijzingen zoals looproutes en instructies van de organisatie
- Elke deelnemer mag 1 persoon als publiek meenemen, deze kun je hier aanmelden.
- Het is toegestaan eigen touw te gebruiken. Deze voor gebruik eerst door de hoofdjury goed laten keuren.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2005.

Number of competitors: 23

Name Bib number Team
Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
Liz Buur 3 Ayers Rookies
Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
Anon7942 - -
Jarinka Heijink 21
Edith Savenije 19 Top-It
Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
Wanda Stuster 11
Julia Zwaal 1 Energiehaven
Eva van Wijck 17 Team Neoliet
Robin Abbing 7 USAC
Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
Marianne van der Steen 15 VerticalLife
Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
Tiba Vroom 9

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 23

Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
12:06 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
12:12 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
12:18 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
12:24 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
12:30 6 Robin Abbing 7 USAC
12:36 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
12:42 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
12:48 9 Tiba Vroom 9
12:54 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:00 11 Wanda Stuster 11
13:06 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
13:12 13 Jarinka Heijink 21
13:18 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
13:24 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
13:30 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
13:36 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
13:42 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
13:48 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:54 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
14:00 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
14:06 22 Anon7942 - -
14:12 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:00 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
12:06 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
12:12 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
12:18 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
12:24 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
12:30 6 Robin Abbing 7 USAC
12:36 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
12:42 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
12:48 9 Tiba Vroom 9
12:54 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
13:00 11 Wanda Stuster 11
13:06 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
13:12 13 Jarinka Heijink 21
13:18 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
13:24 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
13:30 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
13:36 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
13:42 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
13:48 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
13:54 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
14:00 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
14:06 22 Anon7942 - -
14:12 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:18 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
14:24 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
14:30 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
14:36 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
14:42 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
14:48 6 Robin Abbing 7 USAC
14:54 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
15:00 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
15:06 9 Tiba Vroom 9
15:12 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
15:18 11 Wanda Stuster 11
15:24 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
15:30 13 Jarinka Heijink 21
15:36 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
15:42 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
15:48 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
15:54 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
16:00 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
16:06 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
16:12 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
16:18 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
16:24 22 Anon7942 - -
16:30 23 Edith Savenije 19 Top-It
Time (Indicative) # Name Bib number Team
14:18 1 Eva van Wijck 17 Team Neoliet
14:24 2 Julia Zwaal 1 Energiehaven
14:30 3 Laura Huijbregts 18 Team Neoliet
14:36 4 Marrit Elsinga 13 Team Mountain Network
14:42 5 Myrthe van de Pol 20 Ayers Rookies
14:48 6 Robin Abbing 7 USAC
14:54 7 Claire Munting Fernandez 5 Klimhal Amsterdam
15:00 8 Ellen Timmer 16 North Bound Climbing
15:06 9 Tiba Vroom 9
15:12 10 Doenja Sinke 4 Kei Boulderhal
15:18 11 Wanda Stuster 11
15:24 12 Marianne van der Steen 15 VerticalLife
15:30 13 Jarinka Heijink 21
15:36 14 Zoeteke Vliek 6 Ayers Rookies
15:42 15 Chenet Hoogendoorn 22 Team Mountain Network
15:48 16 Liz Buur 3 Ayers Rookies
15:54 17 Amber Schiffeleers 14 IVY Climbing
16:00 18 Marit van der Steen 8 Klimhal Amsterdam
16:06 19 Ysa Rakestraw 10 Monk Eindhoven
16:12 20 Hilde Leemburg 12 Klimcentrum Bjoeks
16:18 21 Klaar van den Beuken 23 Ayers Rookies
16:24 22 Anon7942 - -
16:30 23 Edith Savenije 19 Top-It
28-08-2021 19:16
# Name Bib number 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Tiba Vroom 9 Top Top 34+ 36+ 47+ 100.0
2 Amber Schiffeleers 14 Top Top Top 39+ 46+ 80.0 IVY Climbing
3 Edith Savenije 19 Top Top 29+ 25+ 37 65.0 Top-It
4 Ellen Timmer 16 Top Top 25 25+ 36+ 55.0 North Bound Climbing
5 Doenja Sinke 4 Top Top 30 21 34+ 51.0 Kei Boulderhal
6 Eva van Wijck 17 Top Top 24+ 21 34+ 47.0 Team Neoliet
7 Ysa Rakestraw 10 Top Top 30+ 21+ 33+ 43.0 Monk Eindhoven
8 Marianne van der Steen 15 Top Top 24 26 33+ 40.0 VerticalLife
9 Klaar van den Beuken 23 Top 23+ 25+ 24+ 32+ 37.0 Ayers Rookies
10 Myrthe van de Pol 20 Top 23 23+ 13 28+ 34.0 Ayers Rookies
11 Chenet Hoogendoorn 22 Top 17+ 23 21+ 19+ 31.0 Team Mountain Network
12 Julia Zwaal 1 Top 23+ 22 21 19+ 28.0 Energiehaven
13 Wanda Stuster 11 Top 17 23 21 26.0
14 Hilde Leemburg 12 Top 18+ 23 13 24.0 Klimcentrum Bjoeks
15 Jarinka Heijink 21 Top 22+ 8 13+ 22.0
16 Liz Buur 3 Top 14+ 23 12+ 20.0 Ayers Rookies
17 Laura Huijbregts 18 Top 13 17+ 15+ 18.0 Team Neoliet
18 Claire Munting Fernandez 5 40+ 17+ 17+ 16 16.0 Klimhal Amsterdam
19 Zoeteke Vliek 6 40 14 13 12 14.0 Ayers Rookies
20 Marit van der Steen 8 33+ 14+ 3 13 12.0 Klimhal Amsterdam
21 Marrit Elsinga 13 24+ 14 12+ 12 10.0 Team Mountain Network
22 Robin Abbing 7 14 8+ 6 7 9.0 USAC
23 Anon7942 - 11+ 10 4 4+ 8.0 -

Number of competitors: 32

Name Bib number Team
Jesper Landman 56 Team Neoliet
Thijs Pieters 81 Team Neoliet
Tom Reuvers 63 NIJSAC
Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
Mark Brand 79 Team Mountain Network
Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
Idse de Boer 70 North Bound Climbing
Simon Rensing 51 Team Neoliet
Armen Shamelian 57 Sterk
Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
Robin Van Dijk 75
Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
Anon7925 - -
Lucas de Jong 76
Jules Kluwer 74 Team Neoliet
Koen Buchmeyer 73
Anon7838 - -
Anon7844 - -
Gijs Buchmeyer 78
Tom Muskens 82 Team Neoliet
Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
Anon7920 - -
Anon7919 - -
Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
Marc Shair Ali 77 ITOC
Koen Vromans 69 Team Mountain Network
Dinant Betsch 60 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 32

Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:00 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
11:06 2 Koen Buchmeyer 73
11:12 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
11:18 4 Armen Shamelian 57 Sterk
11:24 5 Anon7925 - -
11:30 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
11:36 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
11:42 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
11:48 9 Anon7838 - -
11:54 10 Gijs Buchmeyer 78
12:00 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
12:06 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
12:12 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
12:18 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
12:24 15 Robin Van Dijk 75
12:30 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
12:36 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
12:42 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
12:48 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
12:54 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
13:00 21 Lucas de Jong 76
13:06 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
13:12 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
13:18 24 Anon7919 - -
13:24 25 Anon7920 - -
13:30 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
13:36 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
13:42 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
13:48 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
13:54 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
14:00 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
14:06 32 Anon7844 - -
Time (Indicative) # Name Bib number Team
11:42 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
11:48 2 Koen Buchmeyer 73
11:54 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
12:00 4 Armen Shamelian 57 Sterk
12:06 5 Anon7925 - -
12:12 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
12:18 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
12:24 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
12:30 9 Anon7838 - -
12:36 10 Gijs Buchmeyer 78
12:42 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
12:48 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
12:54 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
13:00 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
13:06 15 Robin Van Dijk 75
13:12 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
13:18 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
13:24 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
13:30 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
13:36 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
13:42 21 Lucas de Jong 76
13:48 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
13:54 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
14:00 24 Anon7919 - -
14:06 25 Anon7920 - -
14:12 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
14:18 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
14:24 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
14:30 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
14:36 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
14:42 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
14:48 32 Anon7844 - -
Time (Indicative) # Name Bib number Team
12:24 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
12:30 2 Koen Buchmeyer 73
12:36 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
12:42 4 Armen Shamelian 57 Sterk
12:48 5 Anon7925 - -
12:54 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
13:00 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
13:06 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
13:12 9 Anon7838 - -
13:18 10 Gijs Buchmeyer 78
13:24 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
13:30 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
13:36 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
13:42 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
13:48 15 Robin Van Dijk 75
13:54 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
14:00 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
14:06 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
14:12 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
14:18 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
14:24 21 Lucas de Jong 76
14:30 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
14:36 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
14:42 24 Anon7919 - -
14:48 25 Anon7920 - -
14:54 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
15:00 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
15:06 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
15:12 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
15:18 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
15:24 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
15:30 32 Anon7844 - -
Time (Indicative) # Name Bib number Team
13:06 1 Koen Vromans 69 Team Mountain Network
13:12 2 Koen Buchmeyer 73
13:18 3 Joey Klein Koerkamp 53 ITOC
13:24 4 Armen Shamelian 57 Sterk
13:30 5 Anon7925 - -
13:36 6 Jamie Barendrecht 61 Team Paraklimmers
13:42 7 Dinant Betsch 60 Team Neoliet
13:48 8 Marijn Janmaat 71 Monk Eindhoven
13:54 9 Anon7838 - -
14:00 10 Gijs Buchmeyer 78
14:06 11 Jules Kluwer 74 Team Neoliet
14:12 12 Jesse Honkoop 66 Team Mountain Network
14:18 13 Marc Shair Ali 77 ITOC
14:24 14 Casper Lensselink 65 North Bound Climbing
14:30 15 Robin Van Dijk 75
14:36 16 Mark Brand 79 Team Mountain Network
14:42 17 Don van Laere 52 Team Delfts Bleau
14:48 18 Simon Rensing 51 Team Neoliet
14:54 19 Thijs Pieters 81 Team Neoliet
15:00 20 Tom Reuvers 63 NIJSAC
15:06 21 Lucas de Jong 76
15:12 22 Eckart Pruijs 50 Boulderhal de Campus
15:18 23 Iwan Pasveer 72 Team Mountain Network
15:24 24 Anon7919 - -
15:30 25 Anon7920 - -
15:36 26 Sander Jansma 59 Klimcentrum Bjoeks
15:42 27 Stefan van Kuijk 68 Team Neoliet
15:48 28 Jesper Landman 56 Team Neoliet
15:54 29 Idse de Boer 70 North Bound Climbing
16:00 30 Paul Brand 64 T.N.T. Climbing
16:06 31 Tom Muskens 82 Team Neoliet
16:12 32 Anon7844 - -
28-08-2021 20:11
# Name Bib number 1 2 3 4 1 League. Points Team
1 Mark Brand 79 Top Top Top Top 37+ 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 64 32+ Top Top 34+ 35+ 80.0 T.N.T. Climbing
3 Don van Laere 52 32 Top Top 28+ 32 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sander Jansma 59 20+ Top Top 18+ 26+ 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Anon7925 - 30+ Top Top 25+ 26 51.0 -
6 Idse de Boer 70 26+ Top Top 23 26 47.0 North Bound Climbing
7 Marijn Janmaat 71 22 Top Top 30+ 24 43.0 Monk Eindhoven
8 Iwan Pasveer 72 29+ Top Top 28 24 40.0 Team Mountain Network
9 Joey Klein Koerkamp 53 19+ Top Top 12 24 37.0 ITOC
10 Armen Shamelian 57 19 Top Top 23+ 23+ 34.0 Sterk
11 Anon7844 - 19+ Top Top 21+ 23+ 31.0 -
12 Eckart Pruijs 50 21 Top Top 19+ 20 28.0 Boulderhal de Campus
13 Jules Kluwer 74 18+ Top Top 15+ 26.0 Team Neoliet
14 Casper Lensselink 65 19+ Top Top 11+ 24.0 North Bound Climbing
15 Thijs Pieters 81 15+ Top Top 18+ 22.0 Team Neoliet
16 Jesper Landman 56 15 Top Top 16 20.0 Team Neoliet
17 Jesse Honkoop 66 16+ Top Top 11+ 18.0 Team Mountain Network
18 Robin Van Dijk 75 13+ Top 48 19+ 16.0
19 Jamie Barendrecht 61 18+ Top 42+ 15 14.0 Team Paraklimmers
20 Koen Buchmeyer 73 16+ Top 42 11+ 12.0
21 Koen Vromans 69 17 35 48 16 10.0 Team Mountain Network
22 Lucas de Jong 76 16 37+ 46+ 15+ 9.0
23 Anon7919 - 14 34+ 33+ 11+ 8.0 -
24 Anon7920 - 6+ 38 42+ 9+ 7.0 -
25 Anon7838 - 6+ 35 42+ 10+ 6.0 -
26 Tom Muskens 82 13 32+ 41+ 11+ 5.0 Team Neoliet
27 Marc Shair Ali 77 9+ 33+ 40 9+ 4.0 ITOC
28 Gijs Buchmeyer 78 13+ 22 33 9+ 3.0
29 Simon Rensing 51 6+ 26+ 36+ 9+ 2.0 Team Neoliet
30 Stefan van Kuijk 68 6+ 24+ 41+ 6 1.0 Team Neoliet
31 Tom Reuvers 63 6+ 16 36 5+ 0.0 NIJSAC
32 Dinant Betsch 60 6 12 24+ 5 0.0 Team Neoliet