Boulder 2, Sat, 20 Nov 2021 11:00:00 +0100, Radium Boulders, Maastricht

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2022
Status: Processed
Description:

Let op! QR code verplicht voor deelnemers. Publiek niet toegestaan.
Parkeren kan op parkeerplaats Fort Willemweg (betaald parkeren). Gratis parkeren bij Praxis of Kwantum, iets verder lopen. 

De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën en twee startgroepen; Heren en Dames.

Livestream: https://fb.watch/9oB91ZBa7g/

Het tijdschema:
09:30u Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30u Isolatie gesloten Heren
11:00u Start Kwalificatie Heren
14:15u Isolatie gesloten Dames
14:45u Start Kwalificatie Dames
15:15u Einde kwalificatie Heren
16:45u Einde kwalificatie Dames
16:50u Isolatie gesloten Finalisten
18:00u Start finale
19:50u Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2006. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van de laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 14

Name Bib number Nat. Team
Rebecca Toet 8 NED
Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
Manon Boereboom 13 NED
Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
Kim van den Hout 9 NED Unit
Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 14

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:45 1 Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
14:50 2 Manon Boereboom 13 NED
14:55 3 Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
15:00 4 Kim van den Hout 9 NED Unit
15:05 5 Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
15:10 6 Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
15:15 7 Rebecca Toet 8 NED
15:20 8 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
15:25 9 Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal
15:30 10 Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
15:35 11 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
15:40 12 Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
15:45 13 Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
15:50 14 Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
14:55 1 Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
15:00 2 Manon Boereboom 13 NED
15:05 3 Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
15:10 4 Kim van den Hout 9 NED Unit
15:15 5 Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
15:20 6 Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
15:25 7 Rebecca Toet 8 NED
15:30 8 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
15:35 9 Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal
15:40 10 Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
15:45 11 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
15:50 12 Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
15:55 13 Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
16:00 14 Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
15:05 1 Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
15:10 2 Manon Boereboom 13 NED
15:15 3 Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
15:20 4 Kim van den Hout 9 NED Unit
15:25 5 Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
15:30 6 Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
15:35 7 Rebecca Toet 8 NED
15:40 8 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
15:45 9 Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal
15:50 10 Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
15:55 11 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
16:00 12 Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
16:05 13 Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
16:10 14 Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
15:15 1 Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
15:20 2 Manon Boereboom 13 NED
15:25 3 Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
15:30 4 Kim van den Hout 9 NED Unit
15:35 5 Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
15:40 6 Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
15:45 7 Rebecca Toet 8 NED
15:50 8 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
15:55 9 Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal
16:00 10 Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
16:05 11 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
16:10 12 Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
16:15 13 Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
16:20 14 Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
15:25 1 Lotta Oprée 12 GER Radium Boulders
15:30 2 Manon Boereboom 13 NED
15:35 3 Joanne van Dijk 15 NED Kei Boulderhal
15:40 4 Kim van den Hout 9 NED Unit
15:45 5 Bente Schiffeleers 2 NED IVY Climbing
15:50 6 Amber Schiffeleers 11 NED IVY Climbing
15:55 7 Rebecca Toet 8 NED
16:00 8 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
16:05 9 Edith Savenije 10 NED Kei Boulderhal
16:10 10 Eva Vink 4 NED GRIP Nijmegen
16:15 11 Ysa Rakestraw 1 NED Monk Eindhoven
16:20 12 Lisa Klem 6 NED Boulderhal de Campus
16:25 13 Doenja Sinke 14 NED Kei Boulderhal
16:30 14 Simone Gerritsen 5 NED Monk Eindhoven
20-11-2021 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Lynn van der Meer 3 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 5Z6 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 4Z5 100.0 Team Neoliet
2 Lisa Klem 6 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T6 5Z5 T3Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z5 80.0 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 11 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 5Z6 T2Z1 Z2 T2Z2 T4Z4 3T8 4Z9 65.0 IVY Climbing
4 Eva Vink 4 NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 4T7 4Z7 Z2 Z3 T4Z3 1T4 3Z8 55.0 GRIP Nijmegen
5 Ysa Rakestraw 1 NED T4Z3 T1Z1 T2Z2 T3Z3 4T10 4Z9 Z7 Z1 0T0 2Z8 51.0 Monk Eindhoven
6 Edith Savenije 10 NED T11Z11 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 5T18 5Z16 Z10 Z4 0T0 2Z14 47.0 Kei Boulderhal
7 Manon Boereboom 13 NED T3Z3 T4Z1 T5Z5 T2Z2 4T14 4Z11 43.0
8 Kim van den Hout 9 NED T8Z8 T4Z1 T1Z1 T3Z3 4T16 4Z13 40.0 Unit
9 Simone Gerritsen 5 NED Z4 T3Z1 T3Z3 T2Z2 Z7 3T8 5Z17 37.0 Monk Eindhoven
10 Doenja Sinke 14 NED T4Z2 Z1 T4Z4 T2Z1 Z3 3T10 5Z11 34.0 Kei Boulderhal
11 Bente Schiffeleers 2 NED T8Z8 T3Z1 T1Z1 3T12 3Z10 31.0 IVY Climbing
12 Lotta Oprée 12 GER T7Z6 T4Z1 Z2 Z5 2T11 4Z14 28.0 Radium Boulders
13 Rebecca Toet 8 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 26.0
14 Joanne van Dijk 15 NED Z1 0T0 1Z1 24.0 Kei Boulderhal

Number of competitors: 39

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
Xavier Trip 23 NED
Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
Jack Görtzen 34 NED cLimb
Lencho Palstra 28 NED
Anon8987 - - -
Max van Klaveren 40 NED
Michiel Hennevelt 6 NED
Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
Keanu van Dyk 41 NED
Nils Cote 24 FRA
Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
Arno Luypaert 33 BEL
Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
Tedyano Sordam 29 NED Bruut
Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
Armen Shamelian 25 NED Sterk
Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
Ruben van der Neut 12 NED
Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
Koen Buchmeyer 21 NED
Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
Gijs Buchmeyer 14 NED
Evan Salden 19 NED Radium Boulders
Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 39

Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:00 1 Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
11:05 2 Xavier Trip 23 NED
11:10 3 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
11:15 4 Anon8987 - - -
11:20 5 Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
11:25 6 Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
11:30 7 Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
11:35 8 Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
11:40 9 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
11:45 10 Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
11:50 11 Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
11:55 12 Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
12:00 13 Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
12:05 14 Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
12:10 15 Michiel Hennevelt 6 NED
12:15 16 Gijs Buchmeyer 14 NED
12:20 17 Ruben van der Neut 12 NED
12:25 18 Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
12:30 19 Tedyano Sordam 29 NED Bruut
12:35 20 Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
12:40 21 Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
12:45 22 Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
12:50 23 Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
12:55 24 Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing
13:00 25 Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
13:05 26 Armen Shamelian 25 NED Sterk
13:10 27 Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
13:15 28 Koen Buchmeyer 21 NED
13:20 29 Arno Luypaert 33 BEL
13:25 30 Lencho Palstra 28 NED
13:30 31 Evan Salden 19 NED Radium Boulders
13:35 32 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
13:40 33 Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
13:45 34 Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
13:50 35 Jack Görtzen 34 NED cLimb
13:55 36 Nils Cote 24 FRA
14:00 37 Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
14:05 38 Keanu van Dyk 41 NED
14:10 39 Max van Klaveren 40 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:10 1 Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
11:15 2 Xavier Trip 23 NED
11:20 3 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
11:25 4 Anon8987 - - -
11:30 5 Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
11:35 6 Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
11:40 7 Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
11:45 8 Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
11:50 9 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
11:55 10 Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
12:00 11 Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
12:05 12 Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
12:10 13 Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
12:15 14 Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
12:20 15 Michiel Hennevelt 6 NED
12:25 16 Gijs Buchmeyer 14 NED
12:30 17 Ruben van der Neut 12 NED
12:35 18 Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
12:40 19 Tedyano Sordam 29 NED Bruut
12:45 20 Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
12:50 21 Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
12:55 22 Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
13:00 23 Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
13:05 24 Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing
13:10 25 Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
13:15 26 Armen Shamelian 25 NED Sterk
13:20 27 Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
13:25 28 Koen Buchmeyer 21 NED
13:30 29 Arno Luypaert 33 BEL
13:35 30 Lencho Palstra 28 NED
13:40 31 Evan Salden 19 NED Radium Boulders
13:45 32 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
13:50 33 Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
13:55 34 Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
14:00 35 Jack Görtzen 34 NED cLimb
14:05 36 Nils Cote 24 FRA
14:10 37 Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
14:15 38 Keanu van Dyk 41 NED
14:20 39 Max van Klaveren 40 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:20 1 Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
11:25 2 Xavier Trip 23 NED
11:30 3 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
11:35 4 Anon8987 - - -
11:40 5 Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
11:45 6 Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
11:50 7 Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
11:55 8 Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
12:00 9 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
12:05 10 Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
12:10 11 Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
12:15 12 Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
12:20 13 Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
12:25 14 Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
12:30 15 Michiel Hennevelt 6 NED
12:35 16 Gijs Buchmeyer 14 NED
12:40 17 Ruben van der Neut 12 NED
12:45 18 Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
12:50 19 Tedyano Sordam 29 NED Bruut
12:55 20 Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
13:00 21 Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
13:05 22 Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
13:10 23 Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
13:15 24 Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing
13:20 25 Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
13:25 26 Armen Shamelian 25 NED Sterk
13:30 27 Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
13:35 28 Koen Buchmeyer 21 NED
13:40 29 Arno Luypaert 33 BEL
13:45 30 Lencho Palstra 28 NED
13:50 31 Evan Salden 19 NED Radium Boulders
13:55 32 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
14:00 33 Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
14:05 34 Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
14:10 35 Jack Görtzen 34 NED cLimb
14:15 36 Nils Cote 24 FRA
14:20 37 Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
14:25 38 Keanu van Dyk 41 NED
14:30 39 Max van Klaveren 40 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:30 1 Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
11:35 2 Xavier Trip 23 NED
11:40 3 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
11:45 4 Anon8987 - - -
11:50 5 Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
11:55 6 Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
12:00 7 Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
12:05 8 Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
12:10 9 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
12:15 10 Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
12:20 11 Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
12:25 12 Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
12:30 13 Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
12:35 14 Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
12:40 15 Michiel Hennevelt 6 NED
12:45 16 Gijs Buchmeyer 14 NED
12:50 17 Ruben van der Neut 12 NED
12:55 18 Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
13:00 19 Tedyano Sordam 29 NED Bruut
13:05 20 Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
13:10 21 Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
13:15 22 Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
13:20 23 Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
13:25 24 Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing
13:30 25 Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
13:35 26 Armen Shamelian 25 NED Sterk
13:40 27 Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
13:45 28 Koen Buchmeyer 21 NED
13:50 29 Arno Luypaert 33 BEL
13:55 30 Lencho Palstra 28 NED
14:00 31 Evan Salden 19 NED Radium Boulders
14:05 32 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
14:10 33 Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
14:15 34 Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
14:20 35 Jack Görtzen 34 NED cLimb
14:25 36 Nils Cote 24 FRA
14:30 37 Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
14:35 38 Keanu van Dyk 41 NED
14:40 39 Max van Klaveren 40 NED
Time (Indicative) # Name Bib number Nat. Team
11:40 1 Iker Borsten 7 NED Kei Boulderhal
11:45 2 Xavier Trip 23 NED
11:50 3 Mark Brand 22 NED Team Mountain Network
11:55 4 Anon8987 - - -
12:00 5 Sem van den Akker 37 NED Team Kids From The Block
12:05 6 Don van Laere 31 NED Team Delfts Bleau
12:10 7 Youri van der Stap 11 NED Team Delfts Bleau
12:15 8 Jens de Louw 30 NED Team Mountain Network
12:20 9 Bob Giesberts 4 NED Radium Boulders
12:25 10 Jeroen Donders 8 NED Team Kids From The Block
12:30 11 Boris van Asselt 36 NED Team Kids From The Block
12:35 12 Sven Scholten 35 NED Team Delfts Bleau
12:40 13 Ferdinand Schulte 3 NED Kei Boulderhal
12:45 14 Simon Boes 2 NED GRIP Nijmegen
12:50 15 Michiel Hennevelt 6 NED
12:55 16 Gijs Buchmeyer 14 NED
13:00 17 Ruben van der Neut 12 NED
13:05 18 Paul Brand 13 NED T.N.T. Climbing
13:10 19 Tedyano Sordam 29 NED Bruut
13:15 20 Teun van der Graaf 38 NED Monk Eindhoven
13:20 21 Giel Wieggers 16 NED Monk Amsterdam
13:25 22 Abel Mensink 27 NED Team Delfts Bleau
13:30 23 Eckart Pruijs 5 NED Boulderhal de Campus
13:35 24 Gregor Struwe 20 NED North Bound Climbing
13:40 25 Casper van Engelenburg 15 NED Team Delfts Bleau
13:45 26 Armen Shamelian 25 NED Sterk
13:50 27 Tim Ponsen 10 NED Team Mountain Network
13:55 28 Koen Buchmeyer 21 NED
14:00 29 Arno Luypaert 33 BEL
14:05 30 Lencho Palstra 28 NED
14:10 31 Evan Salden 19 NED Radium Boulders
14:15 32 Nigel Armino 17 NED IVY Climbing
14:20 33 Pepijn Hogt 32 NED Kei Boulderhal
14:25 34 Emile Ducornez 26 NED Monk Eindhoven
14:30 35 Jack Görtzen 34 NED cLimb
14:35 36 Nils Cote 24 FRA
14:40 37 Mischa Radt 18 NED Team Mountain Network
14:45 38 Keanu van Dyk 41 NED
14:50 39 Max van Klaveren 40 NED
20-11-2021 19:48
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 Total 1 2 3 4 Total League. Points Team
1 Don van Laere 31 NED T6Z6 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 3T8 5Z11 T1Z1 Z1 T1Z1 Z7 2T2 4Z10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Mischa Radt 18 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 5T7 5Z5 T1Z1 Z1 Z4 Z7 1T1 4Z13 80.0 Team Mountain Network
3 Abel Mensink 27 NED T2Z2 T3Z3 Z1 T1Z1 3T6 4Z7 T2Z2 Z1 Z5 1T2 3Z8 65.0 Team Delfts Bleau
4 Mark Brand 22 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 5T8 5Z5 T5Z1 Z1 1T5 2Z2 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 13 NED T2Z2 T2Z2 Z1 T3Z1 T1Z1 4T8 5Z7 Z1 Z1 Z12 0T0 3Z14 51.0 T.N.T. Climbing
6 Nigel Armino 17 NED T3Z3 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 4T6 5Z9 Z1 Z1 0T0 2Z2 47.0 IVY Climbing
7 Giel Wieggers 16 NED T6Z6 T7Z5 T4Z1 3T17 3Z12 43.0 Monk Amsterdam
8 Michiel Hennevelt 6 NED T3Z3 Z1 T2Z1 Z2 2T5 4Z7 40.0
9 Arno Luypaert 33 BEL T3Z3 Z3 Z2 T2Z1 2T5 4Z9 37.0
10 Ferdinand Schulte 3 NED T5Z4 Z2 Z2 T1Z1 2T6 4Z9 34.0 Kei Boulderhal
11 Jens de Louw 30 NED T7Z7 Z2 Z2 T1Z1 2T8 4Z12 31.0 Team Mountain Network
12 Teun van der Graaf 38 NED T2Z2 Z2 T2Z2 2T4 3Z6 28.0 Monk Eindhoven
13 Jeroen Donders 8 NED T4Z4 Z1 T1Z1 2T5 3Z6 26.0 Team Kids From The Block
14 Iker Borsten 7 NED T4Z4 Z4 T1Z1 2T5 3Z9 24.0 Kei Boulderhal
15 Gregor Struwe 20 NED T5Z5 Z2 T2Z1 2T7 3Z8 22.0 North Bound Climbing
16 Bob Giesberts 4 NED T6Z6 Z4 T2Z1 2T8 3Z11 20.0 Radium Boulders
17 Simon Boes 2 NED T9Z9 Z2 T2Z1 2T11 3Z12 18.0 GRIP Nijmegen
18 Youri van der Stap 11 NED T7Z7 Z2 T4Z4 2T11 3Z13 16.0 Team Delfts Bleau
19 Boris van Asselt 36 NED T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 14.0 Team Kids From The Block
20 Sem van den Akker 37 NED T5Z5 T1Z1 2T6 2Z6 12.0 Team Kids From The Block
21 Evan Salden 19 NED T9Z9 T1Z1 2T10 2Z10 10.0 Radium Boulders
22 Lencho Palstra 28 NED T2Z2 Z2 Z4 1T2 3Z8 9.0
23 Eckart Pruijs 5 NED Z7 Z1 T2Z1 1T2 3Z9 8.0 Boulderhal de Campus
24 Tedyano Sordam 29 NED T3Z3 Z5 Z4 1T3 3Z12 7.0 Bruut
25 Armen Shamelian 25 NED Z2 T1Z1 1T1 2Z3 6.0 Sterk
26 Koen Buchmeyer 21 NED T3Z3 Z4 1T3 2Z7 5.0
27 Xavier Trip 23 NED T3Z3 Z5 1T3 2Z8 4.0
28 Emile Ducornez 26 NED Z4 T4Z1 1T4 2Z5 3.0 Monk Eindhoven
29 Pepijn Hogt 32 NED T4Z4 Z5 1T4 2Z9 2.0 Kei Boulderhal
30 Ruben van der Neut 12 NED Z3 T5Z5 1T5 2Z8 1.0
31 Anon8987 - - Z2 T6Z1 1T6 2Z3 0.0 -
32 Tim Ponsen 10 NED T10Z10 Z2 1T10 2Z12 0.0 Team Mountain Network
33 Nils Cote 24 FRA T11Z11 Z2 1T11 2Z13 0.0
34 Casper van Engelenburg 15 NED Z2 Z3 0T0 2Z5 0.0 Team Delfts Bleau
35 Sven Scholten 35 NED Z2 0T0 1Z2 0.0 Team Delfts Bleau
36 Jack Görtzen 34 NED 0T0 0Z0 0.0 cLimb
36 Max van Klaveren 40 NED 0T0 0Z0 0.0
36 Keanu van Dyk 41 NED 0T0 0Z0 0.0
36 Gijs Buchmeyer 14 NED 0T0 0Z0 0.0

Team Results

# Team Total
1 Team Delfts Bleau 181.0
2 Team Mountain Network 166.0
3 Kei Boulderhal 165.0
4 IVY Climbing 143.0
5 Monk Eindhoven 119.0
6 Team Neoliet 100.0
7 Boulderhal de Campus 88.0
8 GRIP Nijmegen 73.0
9 Radium Boulders 58.0
10 Team Kids From The Block 52.0
11 T.N.T. Climbing 51.0
12 Monk Amsterdam 43.0
13 Unit 40.0
14 North Bound Climbing 22.0
15 Bruut 7.0
16 Sterk 6.0
17 cLimb 0.0