Jeugd Boulder 1 JAB , Sat, 06 Nov 2021 10:30:00 +0100, Energiehaven, Utrecht

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2022
Status: Processed
Description:


LET OP: CORONAMAATREGELEN VAN TOEPASSING

- Vanaf 13 jaar toon je bij binnenkomst een geldige QR code met geldige ID bewijs. Nog niet gevaccineerd? Kijk dan op testen voor toegang voor een gratis test. 
- Iedereen wordt geacht rekening te houden met de bekende "1,5 meter".

Wedstrijdgebied:
Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach. Deze coach is aangesloten bij een boulderhal als trainer/coach of is een erkende trainer door de NKBV. Deelnemers die geen trainer of coach hebben, en één van hun ouders als coach mee willen. Kunnen hiervoor vrijstelling aanvragen voor seizoen 2022 bij de wedstrijdcoördinator via een mail naar wedstrijden@nkbv.nl.

Met deze verandering willen we de NJBC een nog formeler wedstrijdformat geven. Tevens willen we deelnemers stimuleren om zich aan te sluiten bij een trainingsgroep om zo een nog betere voorbereiding te krijgen op de NJBC. Voor het seizoen 2022 is er gekozen voor een overgangsjaar zodat iedereen de mogelijkheid krijgt om aan de verandering te wennen en zich aan te sluiten bij een trainingsgroep.

Algemeen:
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 6 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. 

Het tijdschema:
09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens B
10:00 uur Start kwalificatie categorie jongens B
12:15 uur Einde kwalificatie categorie jongens B

12:00 uur Sluiting aanmelding categorie Meisjes B + Meisjes A
12:30 uur Start kwalificatie categorie Meisjes B + Meisjes A
15:00 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes B + Meisjes A

Finale Jeugd B

15:15 uur Sluit isolatie Jeugd B
15:30 uur Start Finale Jongens B
16:05 uur Start Finale Meisjes B
17:00 uur Prijsuitreiking Jeugd B

15:00 uur Sluiting aanmelding categorie Jongens A
15:30 uur Start kwalificatie categorie Jongens A
17:30 uur Einde kwalificatie categorie Jongens A

17:15 uur Sluiting aanmelding categorie Junioren
17:45 uur Start kwalificatie categorie Junioren
19:45 uur Einde kwalificatie categorie Junioren

Finale Jeugd A + Junioren:
20:00 uur Sluit isolatie Jeugd A + Junioren
20:15 uur Start Finale categorie Jeugd A
20:45 uur Start Finale categorie Jeugd Junioren
21:45 uur Prijsuitreiking A + Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK is van toepassing.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2022.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Jongens Junioren

Number of competitors: 26

Name Bib number Team
Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
Flemming Shalders 214 Team Fabriek
Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
Mick Stringer 223 Team Fabriek
Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
Anon8645 - -
David Klos 212 Top Climbing Twente
Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
Roman Schaekers 216 Climb Up
Gijs Kieboom 202 Climb Up
Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
Anon8994 - -
Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
Anon9088 - -
Tom Crouwel 200 Climb Up
Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
Timon Vos 209
Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 26

# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Milan Otten 220 Klimhal Amsterdam
2 Ronin de Vreeze 215 Monk Amsterdam
3 Timon Vos 209
4 Gijs Kieboom 202 Climb Up
5 Anon8994 - -
6 Gideon Zuiker 218 GRIP Nijmegen
7 Kevin Peeters 211 Monk Rotterdam
8 Eckart Pruijs 205 Boulderhal de Campus
9 Kyan Claessens 213 Graviton Bouldergym
10 Flemming Shalders 214 Team Fabriek
11 Anon8645 - -
12 Roman Schaekers 216 Climb Up
13 Jelle Prosperi 225 Monk Rotterdam
14 Meddin De Bake 208 Team Mountain Network
15 Gib Goudappel 203 Team Delfts Bleau
16 Merijn Langkamp 206 GRIP Nijmegen
17 Anon9088 - -
18 Youri van der Stap 219 Team Delfts Bleau
19 Julian Schenkel 221 Team Mountain Network
20 Tom Crouwel 200 Climb Up
21 Paul Brand 222 T.N.T. Climbing
22 IJsbrand Meeter 204 Monk Amsterdam
23 Ynze Visser 224 Boulderhal de Campus
24 Mick Stringer 223 Team Fabriek
25 David Klos 212 Top Climbing Twente
26 Sven Scholten 217 Team Delfts Bleau
07-11-2021 11:18
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Paul Brand 222 T1Z1 T2Z2 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T10 6Z7 T1Z1 T1Z1 T3Z3 3T5 3Z5 100.0 T.N.T. Climbing
2 Eckart Pruijs 205 T5Z5 T2Z2 T4Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 6T16 6Z12 T1Z1 T4Z3 T2Z2 3T7 3Z6 80.0 Boulderhal de Campus
3 Timon Vos 209 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z7 T1Z1 T4Z1 2T5 2Z2 65.0
4 Ynze Visser 224 T5Z3 T3Z3 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T11 6Z13 Z1 T4Z4 1T4 2Z5 55.0 Boulderhal de Campus
5 Youri van der Stap 219 T5Z4 T3Z1 Z5 T3Z1 T2Z1 T2Z2 5T15 6Z14 Z1 Z2 0T0 2Z3 51.0 Team Delfts Bleau
6 Gijs Kieboom 202 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 4T7 4Z4 Z1 0T0 1Z1 47.0 Climb Up
7 Mick Stringer 223 T2Z2 T5Z2 T4Z1 T1Z1 4T12 4Z6 43.0 Team Fabriek
8 David Klos 212 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 3T3 4Z7 40.0 Top Climbing Twente
9 Kevin Peeters 211 T4Z1 Z2 T3Z1 T2Z2 3T9 4Z6 37.0 Monk Rotterdam
10 Merijn Langkamp 206 T2Z2 T2Z1 T3Z1 3T7 3Z4 34.0 GRIP Nijmegen
11 Gib Goudappel 203 Z5 T1Z1 T2Z2 2T3 3Z8 31.0 Team Delfts Bleau
12 Flemming Shalders 214 Z2 T3Z2 T2Z1 2T5 3Z5 28.0 Team Fabriek
13 Ronin de Vreeze 215 T5Z3 T5Z2 Z4 2T10 3Z9 26.0 Monk Amsterdam
14 Jelle Prosperi 225 Z1 Z1 Z2 T1Z1 1T1 4Z5 24.0 Monk Rotterdam
15 Gideon Zuiker 218 T5Z3 Z4 Z1 1T5 3Z8 22.0 GRIP Nijmegen
16 Anon9088 - T5Z5 1T5 1Z5 20.0 -
17 Milan Otten 220 Z1 Z3 0T0 2Z4 18.0 Klimhal Amsterdam
18 Tom Crouwel 200 Z2 Z3 0T0 2Z5 16.0 Climb Up
19 IJsbrand Meeter 204 Z4 Z3 0T0 2Z7 14.0 Monk Amsterdam
20 Roman Schaekers 216 Z1 0T0 1Z1 12.0 Climb Up
21 Anon8645 - Z5 0T0 1Z5 10.0 -
22 Kyan Claessens 213 0T0 0Z0 7.0 Graviton Bouldergym
22 Julian Schenkel 221 0T0 0Z0 7.0 Team Mountain Network
22 Sven Scholten 217 0T0 0Z0 7.0 Team Delfts Bleau
22 Anon8994 - 0T0 0Z0 7.0 -
22 Meddin De Bake 208 0T0 0Z0 7.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 41

Name Bib number Nat. Team
Tedyano Sordam 409 NED Bruut
Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
Sverre Handor 419 NED Bruut
Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
Quinten Burm 413 NED
Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
Thijs van Roermund 405 NED
Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
Simon Jamnig 415 AUT
Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
Thijs Pieters 408 NED School of Rock
Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
Nout Zanders 430 NED Climb Up
Jack Görtzen 414 NED cLimb
Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
Ferbe Verburg 428 NED
Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
Evan Salden 435 NED cLimb
Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 41

# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
# Name Bib number Nat. Team
1 Finn Douglas 441 NED Monk Rotterdam
2 Steef Broeder 429 NED GRIP Nijmegen
3 Jesse Vonck 433 NED Monk Amsterdam
4 Martijn Koppelmans 431 NED Team Neoliet
5 Jorai Karens 434 NED Kei Boulderhal
6 Manu Berends 403 NED Monk Eindhoven
7 Sverre Handor 419 NED Bruut
8 Sven Jansen 401 NED Team Kids From The Block
9 Jesse Honkoop 411 NED Team Mountain Network
10 Boris van Asselt 406 NED Team Kids From The Block
11 Bram Luppens 425 NED Team Mountain Network
12 Lucas Gemke 410 NED Kei Boulderhal
13 Jayden Stekelenburg 421 NED Climb Up
14 Levi Feunekes 427 NED Top Climbing Twente
15 Evan Salden 435 NED cLimb
16 Jitse Remes 423 BEL BVKB - Klimax
17 Ferbe Verburg 428 NED
18 Thijs van Roermund 405 NED
19 Silvijn Pruijs 432 NED Boulderhal de Campus
20 Jip Molenaar 407 NED Team Delfts Bleau
21 Quinten Burm 413 NED
22 Joris Muis 426 NED GRIP Nijmegen
23 Thijs Pieters 408 NED School of Rock
24 Timo Verschuren 412 NED Graviton Bouldergym
25 Jouke Visser 417 NED Team Mountain Network
26 Ties Verhoeven 437 NED Team Neoliet
27 Milo Smeets 424 NED Graviton Bouldergym
28 Nout Zanders 430 NED Climb Up
29 Ramses Duijf 436 NED Monk Eindhoven
30 Stijn van Utteren 422 NED De Broekerberg
31 Jens Trompert 440 NED Team Yellowstone
32 Tedyano Sordam 409 NED Bruut
33 Seppe Stringer 404 NED Team Fabriek
34 Joah Koerts 402 NED Team Kids From The Block
35 Mick Broeks 416 NED Team Fabriek
36 Joep Voogsgerd 438 NED Top Climbing Twente
37 Iker van Raaij 420 NED Team Delfts Bleau
38 Jack Görtzen 414 NED cLimb
39 Simon Jamnig 415 AUT
40 Siem Ploeg 439 NED Boulderhal de Campus
41 Wiebe Bisschops 400 NED Monk Eindhoven
07-11-2021 11:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Boris van Asselt 406 NED T3Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z2 6T13 6Z7 T1Z1 T1Z1 Z6 2T2 3Z8 100.0 Team Kids From The Block
2 Jitse Remes 423 BEL Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T5 5Z7 T1Z1 T2Z2 Z1 2T3 3Z4 80.0 BVKB - Klimax
3 Tedyano Sordam 409 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 5T7 5Z7 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 65.0 Bruut
4 Stijn van Utteren 422 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z5 T2Z1 5T11 5Z10 Z2 Z9 0T0 2Z11 55.0 De Broekerberg
5 Siem Ploeg 439 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 5T7 5Z7 Z1 0T0 1Z1 51.0 Boulderhal de Campus
6 Ties Verhoeven 437 NED Z3 T5Z5 T2Z1 T2Z2 T4Z1 4T13 5Z12 Z2 0T0 1Z2 47.0 Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 411 NED Z2 T2Z2 T1Z1 T3Z1 Z3 3T6 5Z9 43.0 Team Mountain Network
8 Ramses Duijf 436 NED Z2 T1Z1 T4Z2 T2Z1 Z2 3T7 5Z8 40.0 Monk Eindhoven
9 Evan Salden 435 NED T2Z2 T2Z1 Z1 T5Z2 3T9 4Z6 37.0 cLimb
10 Joep Voogsgerd 438 NED Z2 T2Z1 Z1 T3Z1 2T5 4Z5 34.0 Top Climbing Twente
11 Mick Broeks 416 NED T5Z3 T1Z1 Z2 Z2 2T6 4Z8 31.0 Team Fabriek
12 Martijn Koppelmans 431 NED Z5 T4Z1 T3Z2 Z2 2T7 4Z10 28.0 Team Neoliet
13 Simon Jamnig 415 AUT Z1 T4Z3 T4Z1 Z1 2T8 4Z6 26.0
14 Jouke Visser 417 NED T2Z2 T1Z1 Z1 2T3 3Z4 24.0 Team Mountain Network
15 Wiebe Bisschops 400 NED T2Z2 T1Z1 Z3 2T3 3Z6 22.0 Monk Eindhoven
16 Iker van Raaij 420 NED T4Z1 T1Z1 Z3 2T5 3Z5 20.0 Team Delfts Bleau
17 Jip Molenaar 407 NED Z2 T2Z1 T4Z2 2T6 3Z5 17.0 Team Delfts Bleau
17 Jayden Stekelenburg 421 NED Z2 T1Z1 T5Z2 2T6 3Z5 17.0 Climb Up
19 Lucas Gemke 410 NED T3Z1 Z2 T5Z2 2T8 3Z5 14.0 Kei Boulderhal
20 Ferbe Verburg 428 NED T3Z2 T1Z1 2T4 2Z3 12.0
21 Thijs Pieters 408 NED Z2 T1Z1 Z3 Z2 1T1 4Z8 10.0 School of Rock
22 Silvijn Pruijs 432 NED Z2 T2Z1 Z1 Z2 1T2 4Z6 9.0 Boulderhal de Campus
23 Joris Muis 426 NED Z3 T1Z1 Z3 1T1 3Z7 8.0 GRIP Nijmegen
24 Seppe Stringer 404 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 7.0 Team Fabriek
25 Jens Trompert 440 NED Z2 T1Z1 1T1 2Z3 6.0 Team Yellowstone
26 Sverre Handor 419 NED T1Z1 Z4 1T1 2Z5 5.0 Bruut
27 Steef Broeder 429 NED T2Z2 Z4 1T2 2Z6 4.0 GRIP Nijmegen
28 Manu Berends 403 NED T1Z1 1T1 1Z1 3.0 Monk Eindhoven
28 Bram Luppens 425 NED T1Z1 1T1 1Z1 3.0 Team Mountain Network
30 Jorai Karens 434 NED T2Z1 1T2 1Z1 1.0 Kei Boulderhal
30 Milo Smeets 424 NED T2Z1 1T2 1Z1 1.0 Graviton Bouldergym
32 Jesse Vonck 433 NED T3Z1 1T3 1Z1 0.0 Monk Amsterdam
32 Thijs van Roermund 405 NED T3Z1 1T3 1Z1 0.0
34 Quinten Burm 413 NED T4Z1 1T4 1Z1 0.0
34 Nout Zanders 430 NED T4Z1 1T4 1Z1 0.0 Climb Up
34 Levi Feunekes 427 NED T4Z1 1T4 1Z1 0.0 Top Climbing Twente
37 Sven Jansen 401 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 Team Kids From The Block
37 Jack Görtzen 414 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 cLimb
37 Timo Verschuren 412 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 Graviton Bouldergym
37 Finn Douglas 441 NED Z1 0T0 1Z1 0.0 Monk Rotterdam
41 Joah Koerts 402 NED Z2 0T0 1Z2 0.0 Team Kids From The Block

Number of competitors: 44

Name Bib number Team
Anon8359 - -
Anon8379 - -
Anon8387 - -
Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
Anon8469 - -
Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
Jelle Pieters 604 School of Rock
Anon8678 - -
Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
Anon8718 - -
Anon8725 - -
Anon8754 - -
Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
Anon8961 - -
Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
Anon9008 - -
Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
Boet Frank 602 Monk Amsterdam
Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
Anon9081 - -
Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
Anon9095 - -
Anon9112 - -
Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 44

# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
# Name Bib number Team
1 Evan Minnaard 606 Kei Boulderhal
2 Ibe Dagevos 635 Monk Eindhoven
3 Boet Frank 602 Monk Amsterdam
4 Anon9095 - -
5 Nathan Honkoop 619 Team Mountain Network
6 Jasper van der Moolen 629 Boulderhal de Campus
7 Anon9081 - -
8 Jisse Pol 641 Kunststof Jeugd
9 Scott Bouwman 644 Monk Rotterdam
10 Daan Verhagen 633 Team Mountain Network
11 Tyler Brandt 643 Team Delfts Bleau
12 Oscar Muis 610 GRIP Nijmegen
13 Wouter Bok 620 Graviton Bouldergym
14 Sivan Karens 601 Kei Boulderhal
15 Manel Carreras lloveras 607 Monk Amsterdam
16 Anon8678 - -
17 Jidde van den Akker 612 Monk Rotterdam
18 Tim Bruns 618 Graviton Bouldergym
19 Loek Scholten 609 Kei Boulderhal
20 Finn van den Elst 614 Top Climbing Twente
21 Boyt Duiverman 624 Monk Rotterdam
22 Sepp ter Beke 632 Monk Eindhoven
23 Raff Sprokkereef 616 Team Mountain Network
24 Anon8725 - -
25 Anon8387 - -
26 Anon8961 - -
27 Luuk Spaargaren 638 Team Mountain Network
28 Auryn Ramer 611 Team Mountain Network
29 Fedde de Groot 642 Kei Boulderhal
30 Koen van Abswoude 622 Kunststof Jeugd
31 Anon8754 - -
32 Anon9008 - -
33 Olaf Dool 613 Team Delfts Bleau
34 Gijs van der Heijden 631 Monk Rotterdam
35 Paul Reijnders 628 Monk Amsterdam
36 Anon8469 - -
37 Jasper van Gelder 636 Team Neoliet
38 Siebe den Breejen 617 Team Mountain Network
39 Tyre Boetes 634 Team Mountain Network
40 Anon8359 - -
41 Anon8718 - -
42 Jelle Pieters 604 School of Rock
43 Anon8379 - -
44 Anon9112 - -
06-11-2021 17:26
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 638 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z1 T3Z1 T1Z1 6T14 6Z6 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Team Mountain Network
2 Boet Frank 602 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T3Z1 T1Z1 5T10 5Z8 T1Z1 Z3 T3Z1 2T4 3Z5 80.0 Monk Amsterdam
3 Finn van den Elst 614 T1Z1 Z5 T1Z1 T5Z1 T4Z1 4T11 5Z9 T2Z2 Z2 1T2 2Z4 65.0 Top Climbing Twente
4 Paul Reijnders 628 T5Z5 T4Z4 T1Z1 Z1 T2Z1 4T12 5Z12 T10Z10 Z4 1T10 2Z14 55.0 Monk Amsterdam
5 Sepp ter Beke 632 T3Z3 T2Z1 T1Z1 Z1 T4Z1 4T10 5Z7 T3Z1 1T3 1Z1 51.0 Monk Eindhoven
6 Auryn Ramer 611 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 4T12 5Z5 Z2 0T0 1Z2 47.0 Team Mountain Network
7 Anon8359 - T1Z1 Z2 T1Z1 Z1 T2Z1 3T4 5Z6 43.0 -
8 Raff Sprokkereef 616 T1Z1 T1Z1 Z1 Z4 T2Z1 3T4 5Z8 40.0 Team Mountain Network
9 Anon8379 - T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 3T5 5Z5 37.0 -
10 Sivan Karens 601 T1Z1 Z2 Z2 T4Z1 T4Z1 3T9 5Z7 34.0 Kei Boulderhal
11 Anon9008 - T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 4Z4 31.0 -
12 Jasper van der Moolen 629 T1Z1 T2Z1 Z1 T2Z2 3T5 4Z5 28.0 Boulderhal de Campus
13 Jelle Pieters 604 T2Z2 T1Z1 Z1 T2Z2 3T5 4Z6 26.0 School of Rock
14 Anon8678 - T2Z2 T1Z1 Z1 T5Z1 3T8 4Z5 24.0 -
15 Tyler Brandt 643 T1Z1 Z5 Z1 Z1 T1Z1 2T2 5Z9 22.0 Team Delfts Bleau
16 Anon8387 - T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 20.0 -
17 Nathan Honkoop 619 T2Z2 Z4 Z1 T2Z1 2T4 4Z8 18.0 Team Mountain Network
18 Loek Scholten 609 T2Z1 T3Z3 Z1 Z3 2T5 4Z8 16.0 Kei Boulderhal
19 Anon8469 - T1Z1 T5Z1 Z1 Z1 2T6 4Z4 14.0 -
20 Oscar Muis 610 T2Z2 Z1 Z2 T5Z2 2T7 4Z7 12.0 GRIP Nijmegen
21 Olaf Dool 613 T1Z1 Z5 Z2 Z2 Z1 1T1 5Z11 10.0 Team Delfts Bleau
22 Anon9095 - T1Z1 Z1 Z1 Z1 1T1 4Z4 9.0 -
23 Gijs van der Heijden 631 T1Z1 Z2 Z1 Z1 1T1 4Z5 8.0 Monk Rotterdam
24 Evan Minnaard 606 T2Z2 Z2 Z1 Z1 1T2 4Z6 7.0 Kei Boulderhal
24 Anon9081 - Z1 T2Z2 Z1 Z2 1T2 4Z6 7.0 -
26 Siebe den Breejen 617 T3Z3 Z1 Z2 Z4 1T3 4Z10 5.0 Team Mountain Network
27 Anon8725 - Z2 T3Z1 Z1 1T3 3Z4 4.0 -
28 Jasper van Gelder 636 Z1 Z1 T5Z2 1T5 3Z4 3.0 Team Neoliet
29 Tim Bruns 618 Z3 Z3 Z1 Z2 0T0 4Z9 2.0 Graviton Bouldergym
30 Tyre Boetes 634 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 1.0 Team Mountain Network
31 Wouter Bok 620 Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 0.0 Graviton Bouldergym
32 Anon8718 - Z2 Z1 Z4 0T0 3Z7 0.0 -
33 Koen van Abswoude 622 Z1 Z1 0T0 2Z2 0.0 Kunststof Jeugd
33 Anon8961 - Z1 Z1 0T0 2Z2 0.0 -
35 Scott Bouwman 644 Z1 Z5 0T0 2Z6 0.0 Monk Rotterdam
36 Daan Verhagen 633 Z1 0T0 1Z1 0.0 Team Mountain Network
37 Boyt Duiverman 624 Z2 0T0 1Z2 0.0 Monk Rotterdam
38 Fedde de Groot 642 Z4 0T0 1Z4 0.0 Kei Boulderhal
39 Anon8754 - 0T0 0Z0 0.0 -
39 Jisse Pol 641 0T0 0Z0 0.0 Kunststof Jeugd
39 Manel Carreras lloveras 607 0T0 0Z0 0.0 Monk Amsterdam
39 Ibe Dagevos 635 0T0 0Z0 0.0 Monk Eindhoven
39 Jidde van den Akker 612 0T0 0Z0 0.0 Monk Rotterdam
39 Anon9112 - 0T0 0Z0 0.0 -

Meisjes Junioren

Number of competitors: 15

Name Bib number Nat. Team
Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
Nore Pellens 106 BEL
Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 114 NED Top-It
Marit Zeldenthuis 107 NED
Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
Robin Serto 101 NED REVOLT
Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
Anon9082 - - -
Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 15

# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
# Name Bib number Nat. Team
1 Lieke van Gemert 103 NED Team Mountain Network
2 Marit Zeldenthuis 107 NED
3 Klaar van den Beuken 110 NED Ayers Rookies
4 Edith Savenije 114 NED Top-It
5 Renée Langenhuizen 109 NED Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 116 NED REVOLT
7 Milou van der Klooster 113 NED Monk Rotterdam
8 Nore Pellens 106 BEL
9 Anon9082 - - -
10 Sanne Gijselman 105 NED Team Neoliet
11 Mara Voorthuis 102 NED Kei Boulderhal
12 Lisa Klem 112 NED Boulderhal de Campus
13 Ileen Rouwenhorst 108 NED Team Delfts Bleau
14 Myrthe van de Pol 111 NED Ayers Rookies
15 Robin Serto 101 NED REVOLT
07-11-2021 11:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Lisa Klem 112 NED T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 Z3 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z5 100.0 Boulderhal de Campus
2 Edith Savenije 114 NED Z2 T4Z1 T1Z1 2T5 3Z4 Z2 T7Z4 Z12 1T7 3Z18 80.0 Top-It
3 Klaar van den Beuken 110 NED Z1 Z4 T2Z1 1T2 3Z6 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 65.0 Ayers Rookies
4 Nore Pellens 106 BEL Z2 Z1 T1Z1 T2Z2 2T3 4Z6 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 55.0
5 Sanne Gijselman 105 NED Z1 Z1 Z1 T2Z1 1T2 4Z4 Z3 Z2 0T0 2Z5 51.0 Team Neoliet
6 Mara Voorthuis 102 NED Z1 Z3 T1Z1 1T1 3Z5 Z4 Z1 0T0 2Z5 47.0 Kei Boulderhal
7 Milou van der Klooster 113 NED Z5 Z2 T2Z1 1T2 3Z8 43.0 Monk Rotterdam
8 Marit Zeldenthuis 107 NED Z3 Z3 T5Z1 1T5 3Z7 40.0
9 Myrthe van de Pol 111 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 37.0 Ayers Rookies
10 Lieke van Gemert 103 NED Z4 Z2 0T0 2Z6 34.0 Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 116 NED Z1 0T0 1Z1 28.0 REVOLT
11 Ileen Rouwenhorst 108 NED Z1 0T0 1Z1 28.0 Team Delfts Bleau
11 Renée Langenhuizen 109 NED Z1 0T0 1Z1 28.0 Team Delfts Bleau
14 Robin Serto 101 NED Z5 0T0 1Z5 24.0 REVOLT
15 Anon9082 - - 0T0 0Z0 22.0 -

Number of competitors: 25

Name Bib number Nat. Team
Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
Anon8331 - - -
Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
Marit Van den Pol 318 NED
Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
Femke de Klerk 304 NED Bruut
Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
Anon9011 - - -
Anon9016 - - -
Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
Meie Bakker 312 NED REVOLT
Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 25

# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Laura Brink 302 NED Kunststof Jeugd
2 Evi Creyghton 319 NED Kunststof Jeugd
3 Femke de Klerk 304 NED Bruut
4 Isa Wolf 320 NED Team Fabriek
5 Frederique Kerstens 309 NED Team Fabriek
6 Perrine Renette 305 BEL Entre Ciel et Terre
7 Meie Bakker 312 NED REVOLT
8 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
9 Evy Loef 303 NED Team Delfts Bleau
10 Jytte Oerlemans 324 NED Team Kids From The Block
11 Zoeteke Vliek 314 NED Climb Up
12 Marit van der Steen 306 NED Klimhal Amsterdam
13 Sien Meus 317 NED Team Mountain Network
14 Anon8331 - - -
15 Anon9011 - - -
16 Kirsten de Groot 323 NED Kei Boulderhal
17 Liz Buur 326 NED Ayers Rookies
18 Elze Boomgaard 322 NED Team Mountain Network
19 Marit Van den Pol 318 NED
20 Inge Heine 325 NED Ayers Rookies
21 Bente Schiffeleers 300 NED cLimb
22 Doenja Sinke 308 NED Kei Boulderhal
23 Belize Derksen 316 NED Team Kids From The Block
24 Anon9016 - - -
25 Stella Horstmanshoff 321 NED Monk Amsterdam
07-11-2021 11:19
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Doenja Sinke 308 NED T2Z2 T1Z1 Z4 T2Z1 Z2 Z1 3T5 6Z11 T2Z1 Z3 1T2 2Z4 100.0 Kei Boulderhal
2 Noor Witte 313 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 6T8 6Z6 T1Z1 1T1 1Z1 80.0 Team Kids From The Block
3 Perrine Renette 305 BEL T3Z3 T1Z1 Z5 Z1 2T4 4Z10 Z2 Z5 0T0 2Z7 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Bente Schiffeleers 300 NED T4Z2 T1Z1 Z3 Z1 2T5 4Z7 Z3 Z4 0T0 2Z7 55.0 cLimb
5 Liz Buur 326 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 4T7 4Z5 Z1 0T0 1Z1 51.0 Ayers Rookies
6 Isa Wolf 320 NED T3Z3 T1Z1 Z1 Z1 T4Z1 3T8 5Z7 0T0 0Z0 47.0 Team Fabriek
7 Frederique Kerstens 309 NED Z4 T1Z1 Z2 T5Z1 2T6 4Z8 43.0 Team Fabriek
8 Meie Bakker 312 NED T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 40.0 REVOLT
9 Evy Loef 303 NED T1Z1 T3Z3 Z1 2T4 3Z5 37.0 Team Delfts Bleau
10 Inge Heine 325 NED T4Z2 T1Z1 Z1 2T5 3Z4 34.0 Ayers Rookies
11 Zoeteke Vliek 314 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 30.0 Climb Up
11 Belize Derksen 316 NED T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 30.0 Team Kids From The Block
13 Jytte Oerlemans 324 NED T1Z1 Z4 Z1 1T1 3Z6 25.0 Team Kids From The Block
13 Femke de Klerk 304 NED Z4 T1Z1 Z1 1T1 3Z6 25.0 Bruut
15 Evi Creyghton 319 NED Z4 T1Z1 Z2 1T1 3Z7 22.0 Kunststof Jeugd
16 Anon8331 - - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 16.0 -
16 Sien Meus 317 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 16.0 Team Mountain Network
16 Kirsten de Groot 323 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 16.0 Kei Boulderhal
16 Anon9011 - - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 16.0 -
16 Stella Horstmanshoff 321 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 16.0 Monk Amsterdam
21 Marit Van den Pol 318 NED T1Z1 Z2 1T1 2Z3 10.0
22 Laura Brink 302 NED T1Z1 Z4 1T1 2Z5 9.0 Kunststof Jeugd
23 Marit van der Steen 306 NED T2Z2 1T2 1Z2 8.0 Klimhal Amsterdam
24 Elze Boomgaard 322 NED T3Z2 1T3 1Z2 7.0 Team Mountain Network
25 Anon9016 - - 0T0 0Z0 6.0 -

Number of competitors: 24

Name Bib number Nat. Team
Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
Anon8453 - - -
Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
Anon8571 - - -
Yara Meye 509 NED Climb Up
Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
Perrine Alardin 511 BEL
Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
Anon9009 - - -
Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
Anon9061 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 24

# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
# Name Bib number Nat. Team
1 Milou van Oort 512 NED Team Delfts Bleau
2 Fiene Buitinga 520 NED Boulderhal de Campus
3 Jaden Tjon 504 NED Team Kids From The Block
4 Yarana Hidskes 522 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Femke de Vuijst 501 NED Team Mountain Network
6 Ophelia Kuiter 524 NED Team Fabriek
7 Esmee Bonsen 516 NED Monk Eindhoven
8 Mirre Wijnen 500 NED Team Kids From The Block
9 Anon9061 - - -
10 Minte de Valk 525 NED Kei Boulderhal
11 Tess van Altena 513 NED Kei Boulderhal
12 Yara Meye 509 NED Climb Up
13 Yara van Winden 507 NED Team Delfts Bleau
14 Tessa Trumpie 519 NED Team Mountain Network
15 Noa Poiesz 510 NED Kunststof Jeugd
16 Melissa van Benthem 505 NED Ayers Rookies
17 Anon8571 - - -
18 Anon8453 - - -
19 Isis Weimar 521 NED Boulderhal de Campus
20 Tessa Robichon 518 NED Monk Amsterdam
21 Lianne Briaire 514 NED Team Delfts Bleau
22 Anon9009 - - -
23 Aimée Hof 515 NED Top Climbing Twente
24 Perrine Alardin 511 BEL
06-11-2021 17:27
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Esmee Bonsen 516 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z7 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Tessa Robichon 518 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 6T8 6Z6 T1Z1 T3Z3 Z4 2T4 3Z8 80.0 Monk Amsterdam
3 Jaden Tjon 504 NED T2Z2 T1Z1 T5Z3 T5Z1 T1Z1 T2Z1 6T16 6Z9 T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 65.0 Team Kids From The Block
4 Fiene Buitinga 520 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T6 5Z5 Z1 Z4 0T0 2Z5 55.0 Boulderhal de Campus
5 Lianne Briaire 514 NED T2Z2 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T5Z1 6T14 6Z9 Z10 Z1 0T0 2Z11 51.0 Team Delfts Bleau
6 Yara van Winden 507 NED T2Z1 T1Z1 T4Z2 T5Z2 Z1 4T12 5Z7 Z3 0T0 1Z3 47.0 Team Delfts Bleau
7 Yara Meye 509 NED T2Z2 T1Z1 Z5 Z1 T1Z1 Z1 3T4 6Z11 43.0 Climb Up
8 Tess van Altena 513 NED T1Z1 T4Z1 T5Z1 Z1 3T10 4Z4 40.0 Kei Boulderhal
9 Milou van Oort 512 NED T1Z1 T1Z1 Z5 Z1 Z1 Z1 2T2 6Z10 37.0 Team Delfts Bleau
10 Perrine Alardin 511 BEL Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 5Z6 34.0
11 Aimée Hof 515 NED Z4 T1Z1 Z3 T1Z1 Z2 2T2 5Z11 31.0 Top Climbing Twente
12 Anon8571 - - T4Z3 T2Z2 Z2 Z3 Z2 2T6 5Z12 28.0 -
13 Mirre Wijnen 500 NED Z3 T1Z1 Z1 Z2 Z2 1T1 5Z9 26.0 Team Kids From The Block
14 Ophelia Kuiter 524 NED Z3 T1Z1 Z2 Z2 Z2 1T1 5Z10 24.0 Team Fabriek
15 Isis Weimar 521 NED T1Z1 Z3 Z2 Z1 1T1 4Z7 22.0 Boulderhal de Campus
16 Minte de Valk 525 NED T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 20.0 Kei Boulderhal
17 Noa Poiesz 510 NED T2Z2 Z3 Z3 1T2 3Z8 18.0 Kunststof Jeugd
18 Anon8453 - - T3Z2 Z2 Z3 1T3 3Z7 16.0 -
19 Yarana Hidskes 522 NED T1Z1 Z3 1T1 2Z4 14.0 Klimcentrum Bjoeks
20 Femke de Vuijst 501 NED T1Z1 Z4 1T1 2Z5 12.0 Team Mountain Network
21 Anon9009 - - T2Z2 Z1 1T2 2Z3 10.0 -
22 Tessa Trumpie 519 NED T2Z2 Z3 1T2 2Z5 9.0 Team Mountain Network
23 Anon9061 - - Z1 Z3 0T0 2Z4 8.0 -
24 Melissa van Benthem 505 NED Z2 0T0 1Z2 7.0 Ayers Rookies

Team Results

# Team Total
1 Boulderhal de Campus 363.0
2 Team Kids From The Block 275.0
3 Monk Amsterdam 274.0
4 Team Mountain Network 252.0
5 Kei Boulderhal 251.0
6 Team Delfts Bleau 248.0
7 Team Fabriek 216.0
8 Monk Eindhoven 215.0
9 Top Climbing Twente 170.0
10 Climb Up 153.0
10 Ayers Rookies 153.0
12 Team Neoliet 129.0
13 Monk Rotterdam 124.0
14 T.N.T. Climbing 100.0
15 Bruut 95.0
16 cLimb 92.0
16 REVOLT 92.0
18 BVKB - Klimax 80.0
18 Top-It 80.0
20 GRIP Nijmegen 68.0
21 Entre Ciel et Terre 65.0
22 Kunststof Jeugd 62.0
23 De Broekerberg 55.0
24 School of Rock 36.0
24 Het Lab 36.0
26 Klimhal Amsterdam 26.0
27 Graviton Bouldergym 19.0
28 Stone Climbing Factory 16.0
29 Klimcentrum Bjoeks 14.0
30 Team Yellowstone 6.0