Open NK Speed 2021, Sun, 14 Nov 2021 14:00:00 +0100, MN Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Speed
League:
Status: Processed
Description:

LET OP! GEEN PUBLIEK TOEGESTAAN. GELDIGE CORONA QR CODE VERPLICHT.
 
TIJDSCHEMA
 
14:00 Aanmelding + Hal open
14:30 Sluiting aanmelding + Briefing deelnemers
15:00 Start Training ronde Dames en Heren
15:30 Einde Training ronde Dames en Heren
15:40 Start Kwalificatie Dames en Heren
16:15 Einde Kwalificatie Dames en Heren
16:30 Start Finale Dames en Heren
16:55 Einde Finale Dames en Heren
17:00 Prijsuitreiking

Meer informatie op: www.mountain-network.nl/openspeed

De nummer 1,2 en 3 ontvangen een medaille. 
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2007 (LET OP! Jeugd B kan deelnemen)

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 5

Name Bib number Nat. Team
Elbrich Schoorstra 12 NED North Bound Climbing
Nore Pellens 13 BEL
Ellen Timmer 11 NED North Bound Climbing
Manon Klink 14 NED
Renske van Dijk 15 NED

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 5

# Name Bib number Nat. Team
1 Ellen Timmer 11 NED North Bound Climbing
2 Manon Klink 14 NED
3 Nore Pellens 13 BEL
4 Elbrich Schoorstra 12 NED North Bound Climbing
5 Renske van Dijk 15 NED
14-11-2021 15:55
# Name Bib number Nat. 1 2 Total 1 Total 1 Total League. Points Team
1 Elbrich Schoorstra 12 NED 0:10,78 0:10,25 0:12,02 0:10,48 100.0 North Bound Climbing
2 Nore Pellens 13 BEL 0:11,80 0:13,59 0:13,47 0:11,03 80.0
3 Ellen Timmer 11 NED 0:18,41 0:16,77 0:16,89 0:16,82 65.0 North Bound Climbing
4 Renske van Dijk 15 NED 0:29,30 0:28,56 0:29,47 0:31,66 55.0
5 Manon Klink 14 NED 0:40,77 0:38,00 51.0

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Reitze Jonkman 4 NED Team Mountain Network
Dean Kappen 8 NED
Jules Kluwer 5 NED Team Neoliet
Timber Vriesinga 1 NED North Bound Climbing
Jing Oldhoff 6 NED Team Mountain Network
Arno De Becker 2 BEL Team Neoliet
Simon Rensing 3 NED Team Neoliet
Tim Ponsen 7 NED Team Mountain Network
Tyre Boetes 9 NED Team Mountain Network
Salah Boulbahaiem 10 BEL IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie Number of competitors: 10

# Name Bib number Nat. Team
1 Arno De Becker 2 BEL Team Neoliet
2 Salah Boulbahaiem 10 BEL IVY Climbing
3 Reitze Jonkman 4 NED Team Mountain Network
4 Tyre Boetes 9 NED Team Mountain Network
5 Timber Vriesinga 1 NED North Bound Climbing
6 Simon Rensing 3 NED Team Neoliet
7 Tim Ponsen 7 NED Team Mountain Network
8 Jing Oldhoff 6 NED Team Mountain Network
9 Dean Kappen 8 NED
10 Jules Kluwer 5 NED Team Neoliet
14-11-2021 15:55
# Name Bib number Nat. 1 2 Total 1 Total 1 Total 1 Total League. Points Team
1 Jules Kluwer 5 NED 0:08,58 0:08,09 0:09,31 0:08,19 0:08,89 100.0 Team Neoliet
2 Timber Vriesinga 1 NED 0:09.22 0:08,97 0:09,25 0:09,59 0:10,28 80.0 North Bound Climbing
3 Dean Kappen 8 NED 0:14,02 0:10,15 0:09,66 0:11,16 0:09,16 65.0
4 Jing Oldhoff 6 NED 0:13,29 0:11,33 0:11,57 0:11,38 0:10,48 55.0 Team Mountain Network
5 Simon Rensing 3 NED 0:13,70 0:11,97 0:11,32 51.0 Team Neoliet
6 Reitze Jonkman 4 NED 0:12,07 0:12,97 0:12,46 47.0 Team Mountain Network
7 Salah Boulbahaiem 10 BEL 0:11,74 0:11,51 0:13,81 43.0 IVY Climbing
8 Arno De Becker 2 BEL 0:11,05 0:19,94 DNF DNF 40.0 Team Neoliet
9 Tim Ponsen 7 NED 0:12,51 0:12,48 37.0 Team Mountain Network
10 Tyre Boetes 9 NED 0:17,30 DNF 34.0 Team Mountain Network