Jeugd Lead 4 JAB, Sat, 29 Oct 2022 10:30:00 +0200, MN Noardwand, Leeuwarden

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2022
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2003 en 2004], Jeugd A [2005 en 2006] en Jeugd B [2007 en 2008].

Tijdschema:
09:00 uur Klimhal open

Jeugd A + Jongens B:
10:00 uur Sluiting aanmelding
10:30 uur Start kwalificatie ronde
13:24 uur Einde kwalificatie ronde

Meisjes B:
12:00 uur Sluiting aanmelding
12:30 uur Start kwalificatie ronde
14:24 uur Einde kwalificatie ronde

Meisjes Junioren:
11:00 uur Sluiting aanmelding
11:36 uur Start kwalificatie ronde
12:54 uur Einde kwalificatie ronde

Jongens Junioren:
11:45 uur Sluiting aanmelding
12:12 uur Start kwalificatie ronde
13:24 uur Einde kwalificatie ronde

Finale ronde:
14:30 uur Einde kwalificatie rondes
14:45 uur Sluiting isolatie
15:15 uur Presentatie + Inlezen
15:30 uur Start Finale
17:20 uur Einde Finale + Prijsuitreiking

Het gedetailleerde tijdschema kun je hier vinden.

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data gratis workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/17983
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nll

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 6

Name Bib number Team
Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
Amber Schiffeleers 104 TOC Limburg
Lotte van de Lagemaat 100 Cocon
Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
Demi Veldhuizen 102 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 104 TOC Limburg
2 Demi Veldhuizen 102 Team Mountain Network
3 Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
4 Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
5 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
6 Lotte van de Lagemaat 100 Cocon
# Name Bib number Team
1 Amber Schiffeleers 104 TOC Limburg
2 Demi Veldhuizen 102 Team Mountain Network
3 Lieke van Gemert 101 Team Mountain Network
4 Sanne Gijselman 103 Team Neoliet
5 Lisa Klem 105 Boulderhal de Campus
6 Lotte van de Lagemaat 100 Cocon
29-10-2022 17:48
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 104 Top Top 40+ 100.0 TOC Limburg
2 Sanne Gijselman 103 Top 25+ 31 80.0 Team Neoliet
3 Lisa Klem 105 35+ 25 31 65.0 Boulderhal de Campus
4 Lieke van Gemert 101 33+ 15 24 55.0 Team Mountain Network
5 Lotte van de Lagemaat 100 18 11+ 11+ 51.0 Cocon
6 Demi Veldhuizen 102 33 14 11 47.0 Team Mountain Network

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Mila van den Brink 300 GRIP Nijmegen
Inge Heine 305 Ayers Rookies
Zoe van Montfort 304 Stone Climbing Factory
Sien Meus 301 Team Mountain Network
Zoeteke Vliek 309 Climb Up
Bente Schiffeleers 308 TOC Limburg
Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
Emma de Pee 302 Team Neoliet
Norah Arnold 303 Team Mountain Network
Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Bente Schiffeleers 308 TOC Limburg
2 Norah Arnold 303 Team Mountain Network
3 Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
4 Zoeteke Vliek 309 Climb Up
5 Sien Meus 301 Team Mountain Network
6 Zoe van Montfort 304 Stone Climbing Factory
7 Mila van den Brink 300 GRIP Nijmegen
8 Inge Heine 305 Ayers Rookies
9 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
10 Emma de Pee 302 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Bente Schiffeleers 308 TOC Limburg
2 Norah Arnold 303 Team Mountain Network
3 Julie de Vlieger 306 Team Neoliet
4 Zoeteke Vliek 309 Climb Up
5 Sien Meus 301 Team Mountain Network
6 Zoe van Montfort 304 Stone Climbing Factory
7 Mila van den Brink 300 GRIP Nijmegen
8 Inge Heine 305 Ayers Rookies
9 Doenja Sinke 307 Kei Boulderhal
10 Emma de Pee 302 Team Neoliet
29-10-2022 17:35
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Doenja Sinke 307 21 36 35+ 100.0 Kei Boulderhal
2 Bente Schiffeleers 308 Top 18+ 30+ 80.0 TOC Limburg
3 Zoeteke Vliek 309 34 17+ 29+ 65.0 Climb Up
4 Sien Meus 301 34 15 29+ 55.0 Team Mountain Network
5 Julie de Vlieger 306 31 14 23 51.0 Team Neoliet
6 Inge Heine 305 31 15 22 47.0 Ayers Rookies
7 Zoe van Montfort 304 30+ 14 43.0 Stone Climbing Factory
8 Mila van den Brink 300 18 14 39.0 GRIP Nijmegen
8 Emma de Pee 302 25+ 11+ 39.0 Team Neoliet
10 Norah Arnold 303 23 13+ 34.0 Team Mountain Network

Meisjes B (U16)

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Femke de Vuijst 504 Team Mountain Network
Yara Meye 502 Climb Up
Esmee Bonsen 508 TOC Limburg
Nanne van Gerwen 509 Team Neoliet
Mirre Wijnen 500 Team Neoliet
Aimée Hof 507 Top Climbing Twente
Merel Pasman 501 Team Mountain Network
Jaden Tjon 510 Team Neoliet
Anon4877 - -
Tessa Trumpie 511 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Mirre Wijnen 500 Team Neoliet
2 Nanne van Gerwen 509 Team Neoliet
3 Aimée Hof 507 Top Climbing Twente
4 Jaden Tjon 510 Team Neoliet
5 Femke de Vuijst 504 Team Mountain Network
6 Yara Meye 502 Climb Up
7 Esmee Bonsen 508 TOC Limburg
8 Tessa Trumpie 511 Team Mountain Network
9 Anon4877 - -
10 Merel Pasman 501 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Mirre Wijnen 500 Team Neoliet
2 Nanne van Gerwen 509 Team Neoliet
3 Aimée Hof 507 Top Climbing Twente
4 Jaden Tjon 510 Team Neoliet
5 Femke de Vuijst 504 Team Mountain Network
6 Yara Meye 502 Climb Up
7 Esmee Bonsen 508 TOC Limburg
8 Tessa Trumpie 511 Team Mountain Network
9 Anon4877 - -
10 Merel Pasman 501 Team Mountain Network
29-10-2022 17:17
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Yara Meye 502 Top Top 36+ t:3:45.04 100.0 Climb Up
2 Esmee Bonsen 508 Top Top 36+ t:5:15.29 80.0 TOC Limburg
3 Jaden Tjon 510 Top 38+ 26+ 65.0 Team Neoliet
4 Nanne van Gerwen 509 32 29 23 55.0 Team Neoliet
5 Mirre Wijnen 500 Top 36+ 11+ 51.0 Team Neoliet
6 Aimée Hof 507 31+ 22 11 47.0 Top Climbing Twente
7 Femke de Vuijst 504 32 13 43.0 Team Mountain Network
8 Tessa Trumpie 511 14+ 21+ 40.0 Team Mountain Network
9 Anon4877 - 13+ 21 37.0 -
10 Merel Pasman 501 7+ 13+ 34.0 Team Mountain Network

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 6

Name Bib number Team
Micha Jenniskens 200 Climb Up
Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
Reitze Jonkman 202 Team Mountain Network
Tom Crouwel 203 Climb Up
Julian Schenkel 201 Team Mountain Network
Johannes Meiners 205 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 6

# Name Bib number Team
1 Julian Schenkel 201 Team Mountain Network
2 Reitze Jonkman 202 Team Mountain Network
3 Micha Jenniskens 200 Climb Up
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Johannes Meiners 205 Team Mountain Network
6 Tom Crouwel 203 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Julian Schenkel 201 Team Mountain Network
2 Reitze Jonkman 202 Team Mountain Network
3 Micha Jenniskens 200 Climb Up
4 Youri van der Stap 204 Team Delfts Bleau
5 Johannes Meiners 205 Team Mountain Network
6 Tom Crouwel 203 Climb Up
29-10-2022 17:48
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Youri van der Stap 204 33+ 24 33+ 100.0 Team Delfts Bleau
2 Micha Jenniskens 200 30+ 30 24 80.0 Climb Up
3 Tom Crouwel 203 26+ 30+ 23 65.0 Climb Up
4 Reitze Jonkman 202 7 26+ 23 55.0 Team Mountain Network
5 Johannes Meiners 205 25 15+ 11+ 51.0 Team Mountain Network
6 Julian Schenkel 201 25 15 6 47.0 Team Mountain Network

Jongens A (U18)

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Thijs Pieters 408 NED Team Neoliet
Siem Ploeg 404 NED Boulderhal de Campus
Stijn van Utteren 412 NED Team Sendmast
Ties Verhoeven 403 NED Team Neoliet
Jochem Kissels 413 NED TOC Limburg
Anon4594 - - -
Quintin Hameleers 411 NED TOC Limburg
Quinn Klaassen 406 NED Team Mountain Network
Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
Jesper Landman 401 NED Team Neoliet
Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
Bram Luppens 416 NED Team Mountain Network
Sam van Riessen 400 NED Team Mountain Network
Voeslav Savelev 414 RUS Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg 402 NED Climb Up
Bram Ockeloen 410 NED Team Neoliet
Simon Jamnig 407 NED
Steef Broeder 417 NED GRIP Nijmegen
Nout Zanders 418 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Nat. Team
1 Voeslav Savelev 414 RUS Team Mountain Network
2 Simon Jamnig 407 NED
3 Jayden Stekelenburg 402 NED Climb Up
4 Steef Broeder 417 NED GRIP Nijmegen
5 Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
6 Ties Verhoeven 403 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
8 Sam van Riessen 400 NED Team Mountain Network
9 Jesper Landman 401 NED Team Neoliet
10 Anon4594 - - -
11 Siem Ploeg 404 NED Boulderhal de Campus
12 Nout Zanders 418 NED Climb Up
13 Jochem Kissels 413 NED TOC Limburg
14 Quintin Hameleers 411 NED TOC Limburg
15 Bram Ockeloen 410 NED Team Neoliet
16 Thijs Pieters 408 NED Team Neoliet
17 Bram Luppens 416 NED Team Mountain Network
18 Quinn Klaassen 406 NED Team Mountain Network
19 Stijn van Utteren 412 NED Team Sendmast
# Name Bib number Nat. Team
1 Voeslav Savelev 414 RUS Team Mountain Network
2 Simon Jamnig 407 NED
3 Jayden Stekelenburg 402 NED Climb Up
4 Steef Broeder 417 NED GRIP Nijmegen
5 Jesse van den Hoek 415 NED Team Mountain Network
6 Ties Verhoeven 403 NED Team Neoliet
7 Jesse Honkoop 405 NED Team Mountain Network
8 Sam van Riessen 400 NED Team Mountain Network
9 Jesper Landman 401 NED Team Neoliet
10 Anon4594 - - -
11 Siem Ploeg 404 NED Boulderhal de Campus
12 Nout Zanders 418 NED Climb Up
13 Jochem Kissels 413 NED TOC Limburg
14 Quintin Hameleers 411 NED TOC Limburg
15 Bram Ockeloen 410 NED Team Neoliet
16 Thijs Pieters 408 NED Team Neoliet
17 Bram Luppens 416 NED Team Mountain Network
18 Quinn Klaassen 406 NED Team Mountain Network
19 Stijn van Utteren 412 NED Team Sendmast
29-10-2022 17:36
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Thijs Pieters 408 NED Top 44+ 42 100.0 Team Neoliet
2 Jayden Stekelenburg 402 NED Top 33+ 38 80.0 Climb Up
3 Simon Jamnig 407 NED Top 40 35 65.0
4 Jesse Honkoop 405 NED Top Top 34 55.0 Team Mountain Network
5 Jesper Landman 401 NED Top 37+ 33+ 51.0 Team Neoliet
6 Jochem Kissels 413 NED Top 33 30+ 47.0 TOC Limburg
7 Voeslav Savelev 414 RUS 35+ 34 43.0 Team Mountain Network
8 Steef Broeder 417 NED Top 24+ 40.0 GRIP Nijmegen
9 Jesse van den Hoek 415 NED Top 24 37.0 Team Mountain Network
10 Bram Luppens 416 NED 33+ 33 34.0 Team Mountain Network
11 Ties Verhoeven 403 NED 36 24+ 31.0 Team Neoliet
12 Siem Ploeg 404 NED 33+ 29 27.0 Boulderhal de Campus
12 Nout Zanders 418 NED 33+ 29 27.0 Climb Up
14 Stijn van Utteren 412 NED 30 30 24.0 Team Sendmast
15 Quinn Klaassen 406 NED 31+ 24+ 22.0 Team Mountain Network
16 Quintin Hameleers 411 NED 21 24 20.0 TOC Limburg
17 Sam van Riessen 400 NED 24+ 10+ 18.0 Team Mountain Network
18 Anon4594 - - 21+ 19 16.0 -
19 Bram Ockeloen 410 NED 13 22 14.0 Team Neoliet

Jongens B (U16)

Number of competitors: 19

Name Bib number Team
Raff Sprokkereef 617 Team Mountain Network
Finn van den Elst 608 Top Climbing Twente
Briq Middelburg 609 Boulderhal de Campus
Yesper Kroes 612 Team Mountain Network
Jelle Pieters 602 School of Rock
Casper Kilsdonk 613 Team Neoliet
Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
Anon3969 - -
Loek van de Mast 604 Team Neoliet
Florian Schmidt 603 TOC Limburg
Anon4409 - -
Auryn Ramer 616 Team Mountain Network
Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
Nathan Honkoop 614 Team Mountain Network
Jesse Huizenga 607 Team Mountain Network
Siebe den Breejen 610 Team Mountain Network
Anon5498 - -
Felix Kolls 618 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Team
1 Finn van den Elst 608 Top Climbing Twente
2 Florian Schmidt 603 TOC Limburg
3 Felix Kolls 618 Team Mountain Network
4 Raff Sprokkereef 617 Team Mountain Network
5 Jelle Pieters 602 School of Rock
6 Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
7 Siebe den Breejen 610 Team Mountain Network
8 Briq Middelburg 609 Boulderhal de Campus
9 Loek van de Mast 604 Team Neoliet
10 Nathan Honkoop 614 Team Mountain Network
11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
12 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
13 Anon4409 - -
14 Jesse Huizenga 607 Team Mountain Network
15 Yesper Kroes 612 Team Mountain Network
16 Anon3969 - -
17 Auryn Ramer 616 Team Mountain Network
18 Anon5498 - -
19 Casper Kilsdonk 613 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Finn van den Elst 608 Top Climbing Twente
2 Florian Schmidt 603 TOC Limburg
3 Felix Kolls 618 Team Mountain Network
4 Raff Sprokkereef 617 Team Mountain Network
5 Jelle Pieters 602 School of Rock
6 Pim Kamstra 611 Team Mountain Network
7 Siebe den Breejen 610 Team Mountain Network
8 Briq Middelburg 609 Boulderhal de Campus
9 Loek van de Mast 604 Team Neoliet
10 Nathan Honkoop 614 Team Mountain Network
11 Luuk Spaargaren 601 Team Mountain Network
12 Tyre Boetes 606 Team Mountain Network
13 Anon4409 - -
14 Jesse Huizenga 607 Team Mountain Network
15 Yesper Kroes 612 Team Mountain Network
16 Anon3969 - -
17 Auryn Ramer 616 Team Mountain Network
18 Anon5498 - -
19 Casper Kilsdonk 613 Team Neoliet
29-10-2022 17:16
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Luuk Spaargaren 601 Top Top 38 100.0 Team Mountain Network
2 Briq Middelburg 609 Top 36 36 80.0 Boulderhal de Campus
3 Anon4409 - Top Top 34+ 65.0 -
4 Auryn Ramer 616 Top 35+ 34+ 55.0 Team Mountain Network
5 Raff Sprokkereef 617 Top 34 30+ 51.0 Team Mountain Network
6 Jelle Pieters 602 Top Top 24 47.0 School of Rock
7 Anon3969 - 31+ 25+ 43.0 -
8 Jesse Huizenga 607 29+ 27 40.0 Team Mountain Network
9 Yesper Kroes 612 31+ 20 37.0 Team Mountain Network
10 Florian Schmidt 603 31 23+ 34.0 TOC Limburg
11 Pim Kamstra 611 20+ 32+ 31.0 Team Mountain Network
12 Loek van de Mast 604 26 26 28.0 Team Neoliet
13 Nathan Honkoop 614 29+ 19 26.0 Team Mountain Network
14 Anon5498 - 26+ 19 24.0 -
15 Siebe den Breejen 610 20 19+ 22.0 Team Mountain Network
16 Finn van den Elst 608 23 19 20.0 Top Climbing Twente
17 Tyre Boetes 606 18 11+ 18.0 Team Mountain Network
18 Casper Kilsdonk 613 13 11+ 15.0 Team Neoliet
18 Felix Kolls 618 18 10+ 15.0 Team Mountain Network

Team Results

# Team Total
1 Team Neoliet 394.0
2 Climb Up 390.0
3 Team Mountain Network 367.0
4 TOC Limburg 361.0
5 Boulderhal de Campus 172.0
6 Kei Boulderhal 100.0
6 Team Delfts Bleau 100.0
8 GRIP Nijmegen 79.0
9 Top Climbing Twente 67.0
10 Cocon 51.0
11 Ayers Rookies 47.0
11 School of Rock 47.0
13 Stone Climbing Factory 43.0
14 Team Sendmast 24.0