Boulder Series Limburg 1, 18-03-2022 19:00, IVY climbing - Sittard
Discipline: Boulder
Competitie: Boulder Serie Limburg 2022
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashboulders worden geklommen per categorie.
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start boulders met niveau 4 t/m 6A+
Categorie Mid boulders met niveau 6A t/m 7A
Categorie Max boulders met niveau 6C t/m 8A
Tijdsschema: 18:30 Start aanmelden 18:55 Sluiting aanmelden, briefing deelnemers 19:00 Start wedstrijd 22:00 Einde wedstrijd 22:15 Uitslag Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en wordt op de wedstrijddag in de betreffende boulderhal betaald (pin only!).
Ronde: Max - Senioren Boulder
- Routes:
Aantal deelnemers: 12
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Pieter de Bot
2
Emile Ducornez
Monk Eindhoven
3
Lars Vanhove
Crux Climbing Team
4
kevni ozkan
Crux Climbing Team
5
Loïc Pirotte
Top Rock - l’Elephant
6
Jonas Custers
Crux Climbing Team
7
Thijs Visscher
8
Bob Joosten
IVY Climbing
9
Lars Joosten
10
Folkert Wolfs
Radium Boulders
11
Thom Frijns
12
Otto Rensen
IVY Climbing
Publicatie tijd 18-03-2022 23:54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Lars Vanhove
BEL
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T6 6Z6
100.0
Crux Climbing Team
2
Folkert Wolfs
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z7
80.0
Radium Boulders
3
Loïc Pirotte
BEL
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 6Z6
60.0
Top Rock - l’Elephant
3
Jonas Custers
BEL
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
6T9 6Z6
60.0
Crux Climbing Team
5
Thijs Visscher
NED
T1Z1
T2Z2
T4Z4
T1Z1
T2Z2
T1Z1
6T11 6Z11
51.0
6
Emile Ducornez
NED
T1Z1
T1Z1
T4Z3
Z1
T1Z1
T1Z1
5T8 6Z8
47.0
Monk Eindhoven
7
Pieter de Bot
NED
T1Z1
T3Z3
T3Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
5T10 6Z8
43.0
8
Lars Joosten
NED
T1Z1
T2Z2
T5Z5
Z1
T4Z3
Z1
4T12 6Z13
40.0
9
kevni ozkan
BEL
T1Z1
T1Z1
Z1
Z5
Z3
T3Z1
3T5 6Z12
37.0
Crux Climbing Team
10
Bob Joosten
NED
T1Z1
T1Z1
Z3
Z2
Z1
2T2 5Z8
34.0
IVY Climbing
11
Otto Rensen
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
2T2 4Z4
31.0
IVY Climbing
12
Thom Frijns
NED
T1Z1
T1Z1
Z2
Z1
2T2 4Z5
28.0
Ronde: Mid - Senioren Boulder
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Matthias Muller
MaasSAC
2
Laura Pierron
Top Rock - l’Elephant
3
Gerd Jorun Riksheim
IVY Climbing
4
Sem Peters
IVY Climbing
5
Peter Snellens
IVY Climbing
6
Mattijs Roozeboom
Bruut
7
Hannelieke Wintergroen
8
Glenn Boessen
9
Emil kARLSSON
IVY Climbing
10
Roman Mueller
IVY Climbing
11
Jesse Mulders
12
Aike Sijtsma
MaasSAC
13
Hanna van Veldhuizen
MaasSAC
14
Gijs van Geffen
15
Rachel Janssen
Graviton Bouldergym
16
Guy Spronck
17
Ferdie den boer
MaasSAC
18
Jody van Drongelen
19
Koenraad Dols
TSAC
20
Aru Dols
21
Brent Vanhove
Publicatie tijd 18-03-2022 23:54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Rachel Janssen
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z1
6T9 6Z7
90.0
Graviton Bouldergym
1
Hannelieke Wintergroen
NED
T3Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 6Z7
90.0
3
Aru Dols
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z1
6T10 6Z6
65.0
4
Hanna van Veldhuizen
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T5Z3
6T12 6Z10
55.0
MaasSAC
5
Ferdie den boer
NED
T2Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T3Z3
T5Z1
6T15 6Z10
51.0
MaasSAC
6
Matthias Muller
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
5T5 6Z8
47.0
MaasSAC
7
Sem Peters
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z3
5T6 6Z9
43.0
IVY Climbing
8
Aike Sijtsma
NED
T3Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
5T7 6Z8
40.0
MaasSAC
9
Guy Spronck
NED
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z5
5T7 6Z10
36.0
9
Brent Vanhove
BEL
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z3
5T7 6Z10
36.0
11
Emil kARLSSON
SWE
T3Z3
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
Z1
5T10 6Z11
31.0
IVY Climbing
12
Glenn Boessen
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T6 5Z6
27.0
12
Gijs van Geffen
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T6 5Z6
27.0
14
Peter Snellens
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z3
T1Z1
5T8 5Z8
24.0
IVY Climbing
15
Laura Pierron
BEL
T4Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
5T10 5Z7
22.0
Top Rock - l’Elephant
16
Gerd Jorun Riksheim
NOR
T2Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T5Z2
5T13 5Z9
20.0
IVY Climbing
17
Jesse Mulders
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
4T5 5Z5
18.0
18
Roman Mueller
GER
T1Z1
T1Z1
T4Z3
T1Z1
Z5
4T7 5Z11
16.0
IVY Climbing
19
Jody van Drongelen
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
14.0
20
Mattijs Roozeboom
NED
0T0 0Z0
11.0
Bruut
20
Koenraad Dols
BRU
0T0 0Z0
11.0
TSAC
Start - senioren - boulder
Ronde: Start - Senioren Boulder
- Routes:
Aantal deelnemers: 12
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jo Brorens
2
Thijs Schoffeleers
3
Judith Brouwers
IVY Climbing
4
Ivy de Jong
5
Aiden Konijnendijk
6
Christiaan Bremmer
7
Erik de Lepper
IVY Climbing
8
Simone Puts
IVY Climbing
9
Jolanda Smeets
10
Ronald Bok
Graviton Bouldergym
11
Mike Schobbe
12
Ellie Schmitz
IVY Climbing
Publicatie tijd 18-03-2022 23:54
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Ivy de Jong
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
6T8 6Z6
100.0
2
Mike Schobbe
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z3
T1Z1
6T9 6Z9
73.0
2
Jo Brorens
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T3Z3
T1Z1
6T9 6Z9
73.0
4
Thijs Schoffeleers
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
T2Z1
6T10 6Z8
55.0
5
Ronald Bok
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T5Z2
T1Z1
6T11 6Z8
51.0
Graviton Bouldergym
6
Christiaan Bremmer
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
5T5 6Z6
47.0
7
Judith Brouwers
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T3Z1
5T7 6Z7
43.0
IVY Climbing
8
Aiden Konijnendijk
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z4
T3Z2
5T9 6Z11
40.0
9
Simone Puts
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T5Z1
Z1
4T8 5Z5
37.0
IVY Climbing
10
Jolanda Smeets
T1Z1
T2Z2
T4Z2
Z1
Z1
3T7 5Z7
34.0
11
Ellie Schmitz
T1Z1
T1Z1
T2Z2
3T4 3Z4
31.0
IVY Climbing
12
Erik de Lepper
0T0 0Z0
28.0
IVY Climbing
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Crux Climbing Team
197.0
2
MaasSAC
153.0
3
Graviton Bouldergym
141.0
4
IVY Climbing
123.0
5
Top Rock - l’Elephant
82.0
6
Radium Boulders
80.0
7
Monk Eindhoven
47.0
8
Bruut
11.0
8
TSAC
11.0