Boulder 1, Sat, 17 Dec 2022 11:00:00 +0100, Sterk Spoor, Utrecht

Discipline: Boulder
League: BOULDER 2023
Status: Open for registration (Registration closes: Mon, 12 Dec 2022 23:59:00 +0100)
Description:

Wedstrijdformat:

De wedstrijd bestaat uit een on-sight voorronde met 5 boulders (IFSC 1/2 finale format) en een on-sight finale (IFSC finale format) met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

Indicatieve tijdschema:
HEREN
09:30u Boulderhal geopend + aanmelding open
10:30u Isolatie gesloten Heren
11:00u Start Kwalificatie Heren
13:50u Einde kwalificatie Heren

DAMES
13:00u Isolatie gesloten Dames
13:30u Start Kwalificatie Dames
15:10u Einde kwalificatie Dames

FINALE
15:30u Isolatie gesloten Finalisten
16:15u Start finale 
18:05u Einde finale 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €17,50,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2007. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2023.
Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport.

Number of competitors: 13

Name Bib number Team
Zoeteke Vliek Climb Up
Klaar van den Beuken Ayers Rookies
Simone Gerritsen Monk Eindhoven
Bibi Hamers
Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
Yara Meye Climb Up
Bente Schiffeleers TOC Limburg
Amber Schiffeleers TOC Limburg
Sanne Gijselman Bossche Boulders
Anya van Essen Team Mountain Network
Sien Meus Team Mountain Network
Jaden Tjon Team Kids From The Block
Doenja Sinke Kei Boulderhal

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek Climb Up
2 Klaar van den Beuken Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen Monk Eindhoven
4 Bibi Hamers
5 Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
6 Yara Meye Climb Up
7 Bente Schiffeleers TOC Limburg
8 Amber Schiffeleers TOC Limburg
9 Sanne Gijselman Bossche Boulders
10 Anya van Essen Team Mountain Network
11 Sien Meus Team Mountain Network
12 Jaden Tjon Team Kids From The Block
13 Doenja Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek Climb Up
2 Klaar van den Beuken Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen Monk Eindhoven
4 Bibi Hamers
5 Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
6 Yara Meye Climb Up
7 Bente Schiffeleers TOC Limburg
8 Amber Schiffeleers TOC Limburg
9 Sanne Gijselman Bossche Boulders
10 Anya van Essen Team Mountain Network
11 Sien Meus Team Mountain Network
12 Jaden Tjon Team Kids From The Block
13 Doenja Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek Climb Up
2 Klaar van den Beuken Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen Monk Eindhoven
4 Bibi Hamers
5 Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
6 Yara Meye Climb Up
7 Bente Schiffeleers TOC Limburg
8 Amber Schiffeleers TOC Limburg
9 Sanne Gijselman Bossche Boulders
10 Anya van Essen Team Mountain Network
11 Sien Meus Team Mountain Network
12 Jaden Tjon Team Kids From The Block
13 Doenja Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek Climb Up
2 Klaar van den Beuken Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen Monk Eindhoven
4 Bibi Hamers
5 Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
6 Yara Meye Climb Up
7 Bente Schiffeleers TOC Limburg
8 Amber Schiffeleers TOC Limburg
9 Sanne Gijselman Bossche Boulders
10 Anya van Essen Team Mountain Network
11 Sien Meus Team Mountain Network
12 Jaden Tjon Team Kids From The Block
13 Doenja Sinke Kei Boulderhal
# Name Bib number Team
1 Zoeteke Vliek Climb Up
2 Klaar van den Beuken Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen Monk Eindhoven
4 Bibi Hamers
5 Ysa Rakestraw Monk Eindhoven
6 Yara Meye Climb Up
7 Bente Schiffeleers TOC Limburg
8 Amber Schiffeleers TOC Limburg
9 Sanne Gijselman Bossche Boulders
10 Anya van Essen Team Mountain Network
11 Sien Meus Team Mountain Network
12 Jaden Tjon Team Kids From The Block
13 Doenja Sinke Kei Boulderhal
No preliminary results yet

Number of competitors: 20

Name Bib number Team
Chris Geene
Xavier Trip Kei Boulderhal
Max van Klaveren
Anon6554 - -
Giel Wieggers Monk Amsterdam
Boris van Asselt Team Kids From The Block
Gidion van Doorn
Youri van der Stap Team Delfts Bleau
Jayden Stekelenburg Climb Up
Jesse Honkoop Team Mountain Network
Briq Middelburg Boulderhal de Campus
Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
Pepijn Rot
Jochem Kissels TOC Limburg
Leto Cavé Team Mountain Network
Stijn van Utteren Team Sendmast
Wibo Wester
Mick Stringer Team Fabriek
Paul Brand
Armen Shamelian

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 20

# Name Bib number Team
1 Chris Geene
2 Xavier Trip Kei Boulderhal
3 Max van Klaveren
4 Anon6554 - -
5 Giel Wieggers Monk Amsterdam
6 Boris van Asselt Team Kids From The Block
7 Gidion van Doorn
8 Youri van der Stap Team Delfts Bleau
9 Jayden Stekelenburg Climb Up
10 Jesse Honkoop Team Mountain Network
11 Briq Middelburg Boulderhal de Campus
12 Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
13 Pepijn Rot
14 Jochem Kissels TOC Limburg
15 Leto Cavé Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren Team Sendmast
17 Wibo Wester
18 Mick Stringer Team Fabriek
19 Paul Brand
20 Armen Shamelian
# Name Bib number Team
1 Chris Geene
2 Xavier Trip Kei Boulderhal
3 Max van Klaveren
4 Anon6554 - -
5 Giel Wieggers Monk Amsterdam
6 Boris van Asselt Team Kids From The Block
7 Gidion van Doorn
8 Youri van der Stap Team Delfts Bleau
9 Jayden Stekelenburg Climb Up
10 Jesse Honkoop Team Mountain Network
11 Briq Middelburg Boulderhal de Campus
12 Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
13 Pepijn Rot
14 Jochem Kissels TOC Limburg
15 Leto Cavé Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren Team Sendmast
17 Wibo Wester
18 Mick Stringer Team Fabriek
19 Paul Brand
20 Armen Shamelian
# Name Bib number Team
1 Chris Geene
2 Xavier Trip Kei Boulderhal
3 Max van Klaveren
4 Anon6554 - -
5 Giel Wieggers Monk Amsterdam
6 Boris van Asselt Team Kids From The Block
7 Gidion van Doorn
8 Youri van der Stap Team Delfts Bleau
9 Jayden Stekelenburg Climb Up
10 Jesse Honkoop Team Mountain Network
11 Briq Middelburg Boulderhal de Campus
12 Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
13 Pepijn Rot
14 Jochem Kissels TOC Limburg
15 Leto Cavé Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren Team Sendmast
17 Wibo Wester
18 Mick Stringer Team Fabriek
19 Paul Brand
20 Armen Shamelian
# Name Bib number Team
1 Chris Geene
2 Xavier Trip Kei Boulderhal
3 Max van Klaveren
4 Anon6554 - -
5 Giel Wieggers Monk Amsterdam
6 Boris van Asselt Team Kids From The Block
7 Gidion van Doorn
8 Youri van der Stap Team Delfts Bleau
9 Jayden Stekelenburg Climb Up
10 Jesse Honkoop Team Mountain Network
11 Briq Middelburg Boulderhal de Campus
12 Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
13 Pepijn Rot
14 Jochem Kissels TOC Limburg
15 Leto Cavé Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren Team Sendmast
17 Wibo Wester
18 Mick Stringer Team Fabriek
19 Paul Brand
20 Armen Shamelian
# Name Bib number Team
1 Chris Geene
2 Xavier Trip Kei Boulderhal
3 Max van Klaveren
4 Anon6554 - -
5 Giel Wieggers Monk Amsterdam
6 Boris van Asselt Team Kids From The Block
7 Gidion van Doorn
8 Youri van der Stap Team Delfts Bleau
9 Jayden Stekelenburg Climb Up
10 Jesse Honkoop Team Mountain Network
11 Briq Middelburg Boulderhal de Campus
12 Torben van Kolfschoten Monk Amsterdam
13 Pepijn Rot
14 Jochem Kissels TOC Limburg
15 Leto Cavé Team Mountain Network
16 Stijn van Utteren Team Sendmast
17 Wibo Wester
18 Mick Stringer Team Fabriek
19 Paul Brand
20 Armen Shamelian
No preliminary results yet

Team Results

No team results