TOC Boulder simulatiewedstrijd, Sat, 07 Jan 2023 09:00:00 +0100, The Climbing Corner, Heerlen

Discipline: Boulder
League:
Status: Processed
Description: [English: see below]
Deze wedstrijd dient als voorbereiding op het Nationale Jeugd Boulder seizoen 2023.
Kwalificatieronde bestaande uit 6 flashboulders (max 5 pogingen) en finaleronde bestaande uit 3 on-sight boulders. De beste zes klimmers uit iedere categorie plaatsein zich oor de finale.
Deelname: €15,-.

Doelgroep deelnemers:
1. Nederlandse TOC’s
2. Jong oranje
3. Nederlandse nationale wedstrijd klimmers
4. Belgische nationale wedstrijd klimmers
5. Duitse nationale wedstrijd klimmers

Tijdschema:

Kwalificatierondes:
08:30 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding U18 (Jeugd A) en U20 (Junioren)
10:00 uur Start kwalificatie U18 (Jeugd A) en U20 (Junioren)
12:00 uur Einde kwalificatie U18 (Jeugd A) en U20 (Junioren)

12:00 uur Sluiting aanmelding U14 (Jeugd C) en U16 (Jeugd B)
12:30 uur Start kwalificatie U14 (Jeugd C) en U16 (Jeugd B)
14:30 uur Einde kwalificatie U14 (Jeugd C) en U16 (Jeugd B)

Finales:
14:45 uur Sluiting isolatie
16:00 uur Start Finale meisjes C (U14) en jongens B (U16)
16:40 uur Start Finale meisjes B (U16) en jongens C (U14)
17:00 uur Start Finale meisjes Junioren (U20)
17:20 uur Start Finale jongens A (U18)
17:50 uur Start Finale meisjes A (U18) en jongens Junioren (U20)
18:50 uur Prijsuitreiking

Als je voor de eerste keer komt klimmen in The Climbing Corner moet je je ter plekke nog digitaal registreren voor toegang tot de hal. We hebben daarom de openingstijd van de hal met een half uur vervroegd.

De inschrijving moet ter plekke worden betaald en kan alleen via pin worden voldaan. Voor de lunch verkopen we tosti’s en voor het avondeten kun je ook nog soep kopen. Deze kun je betalen via je telefoon en eventueel ook cash.

Livestreams

Camera 1: https://live.netcamviewer.nl/TOC-Open-Boulder-2023-Camera-1/1414

Camera 2: https://live.netcamviewer.nl/TOC-Open-Boulder-2023-Camera-2/1415


English
This competition serves as preparation for the National Youth Boulder season 2023.
Qualifying round consisting of 6 flash boulders (max 5 attempts) and final round consisting of 3 on-sight boulders. The six best climbers from each category qualify for the finals.
Participation: €15,-.

Target group participants:
1. Dutch TOCs
2. Jong Oranje
3. Dutch National Climbers Competition
4. Belgian National Climbers Competition
5. German National Climbers Competition

Timetable:

Qualifying Rounds:
08:30 Hall + registration open
09:30 Closing registration U18 (youth A) and U20 (juniors)
10:00 am Start qualification U18 (youth A) and U20  (juniors)
12:00 pm End of qualification U18 (youth A) and U20 (juniors)

12:00 pm Closing registration U14 (youth C) and U16 (youth B)
12:30 pm Start qualification U14 (youth C) and U16 (youth B)
14:30 pm End of qualification U14 (youth C) and U16 (youth B)

Finals:
14:45 pm Closing isolation
16:00 pm Start Finals girls U14 (C) en boys U16 (B)
16:40 pm Start Finals girls U16 (B) en boys U14 (C)
17:00 pm Start Finals girls U20 (Juniors)
17:20 pm Start Finals boys U18 (A)
17:50 pm Start Finals girls U18 (A) en boys U20 (Juniors)
18:50 pm Award ceremony

If you come to climb in The Climbing Corner for the first time, you still have to register digitally on site for access to the hall. We therefore have brought the opening time of the hall forward by half an hour.

The registration must be paid on the spot and can only be paid by debit card. For lunch we sell sandwiches and for dinner you can also buy soup. This can be paid via your phone and if neccessary with cash.

Livestreams

Camera 1: https://live.netcamviewer.nl/TOC-Open-Boulder-2023-Camera-1/1414

Camera 2: https://live.netcamviewer.nl/TOC-Open-Boulder-2023-Camera-2/1415


Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 5

Name Bib number Team Rem
Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
Noor Witte 5 Disp
Bibi Hamers 6 Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 5

# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
# Name Bib number Team
1 Klaar van den Beuken 1 Ayers Rookies
2 Lisa Klem 2 Boulderhal de Campus
3 Amber Schiffeleers 3 TOC Limburg
4 Noor Witte 5
5 Bibi Hamers 6
27-01-2023 15:37
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Amber Schiffeleers 3 T2Z2 T4Z4 T1Z1 Z1 Z3 3T5z 7 11 T2Z2 Z3 T1Z1 2T3z 3 6 100.0 TOC Limburg
2 Lisa Klem 2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 Z5 3T5z 4 10 T1Z1 Z2 T4Z4 2T3z 5 7 80.0 Boulderhal de Campus
3 Noor Witte 5 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 Z1 3T5z 5 7 T1Z1 - T3Z3 2T2z 4 4 65.0
4 Bibi Hamers 6 T1Z1 T1Z1 Z5 Z1 2T4z 2 8 T2Z2 - T4Z4 2T2z 6 6 55.0
5 Klaar van den Beuken 1 T2Z1 T5Z5 Z1 2T3z 7 7 Z1 - - 0T1z 0 1 51.0 Ayers Rookies

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 4

Name Bib number Nat. Team
Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
Louca De Pauw 12 BEL Blok team
Catherine Cools 13 BEL Blok team
Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 4

# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Louca De Pauw 12 BEL Blok team
2 Catherine Cools 13 BEL Blok team
3 Bente Schiffeleers 11 NED TOC Limburg
4 Tessa Trumpie 14 NED Team Mountain Network
27-01-2023 15:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Bente Schiffeleers 11 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 4T4z 7 7 T2Z1 T4Z4 T6Z5 3T3z 12 10 100.0 TOC Limburg
2 Louca De Pauw 12 BEL T1Z1 T2Z2 2T2z 3 3 T6Z6 - Z5 1T2z 6 11 80.0 Blok team
3 Tessa Trumpie 14 NED T1Z1 1T1z 1 1 Z1 - - 0T1z 0 1 65.0 Team Mountain Network
4 Catherine Cools 13 BEL T1Z1 T4Z4 Z5 2T3z 5 10 - - - 0T0z 0 0 55.0 Blok team

Meisjes B (U16)

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
Anon6130 - -
Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
Anne Schobbe 27 Radium Boulders
Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Aimée Hof 22 Top Climbing Twente
2 Aniek Loef 29 Team Delfts Bleau
3 Alyssa Brorens 28 TOC Limburg
4 Esmee Bonsen 21 TOC Limburg
5 Anon6130 - -
6 Anne Schobbe 27 Radium Boulders
7 Tessa Robichon 24 Team Mountain Network
27-01-2023 15:37
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Tessa Robichon 24 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T3Z2 6T6z 12 11 T5Z2 T1Z1 Z1 2T3z 6 4 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 21 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 6T6z 10 7 Z6 T1Z1 Z2 1T3z 1 9 80.0 TOC Limburg
3 Aniek Loef 29 T1Z1 T1Z1 Z4 T3Z2 T3Z3 Z4 4T6z 8 15 Z1 T1Z1 - 1T2z 1 2 65.0 Team Delfts Bleau
4 Aimée Hof 22 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z2 4T4z 8 6 Z1 Z3 - 0T2z 0 4 55.0 Top Climbing Twente
5 Anon6130 - T2Z2 T4Z4 Z1 Z5 2T4z 6 12 - - - 0T0z 0 0 51.0 -
6 Alyssa Brorens 28 T1Z1 T1Z1 Z2 2T3z 2 4 - - - 0T0z 0 0 47.0 TOC Limburg
7 Anne Schobbe 27 Z2 T1Z1 1T2z 1 3 43.0 Radium Boulders

Meisjes C (U14) : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team Rem
Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
Ferbe Verburg 41 NED
Gijs Kieboom 42 NED
Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
Robbe Matheï 44 BEL Blok team
Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym Disp

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Kyan Claessens 49 NED Graviton Bouldergym
2 Jesse Honkoop 45 NED Team Mountain Network
3 Jonas Winckelmans 43 BEL Blok team
4 Pieter Olyslaegers 46 BEL Blok team
5 Julian Schenkel 47 NED Team Mountain Network
6 Ferbe Verburg 41 NED
7 Youri van der Stap 40 NED Team Delfts Bleau
8 Robbe Matheï 44 BEL Blok team
9 Gijs Kieboom 42 NED
27-01-2023 15:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Jesse Honkoop 45 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 Z2 3T5z 4 7 - T9Z5 - 1T1z 9 5 100.0 Team Mountain Network
2 Youri van der Stap 40 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z1 Z4 3T6z 3 12 Z2 Z1 Z1 0T3z 0 4 80.0 Team Delfts Bleau
3 Gijs Kieboom 42 NED T3Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z1 Z1 4T5z 11 6 - Z6 Z5 0T2z 0 11 65.0
4 Ferbe Verburg 41 NED T2Z2 T2Z2 T2Z2 Z4 Z1 Z4 3T6z 6 15 - Z8 - 0T1z 0 8 55.0
5 Pieter Olyslaegers 46 BEL Z2 T1Z1 Z2 Z2 1T4z 1 7 - - - 0T0z 0 0 51.0 Blok team
6 Kyan Claessens 49 NED T1Z1 Z2 Z4 1T3z 1 7 - - - 0T0z 0 0 47.0 Graviton Bouldergym
7 Jonas Winckelmans 43 BEL T4Z4 Z4 1T2z 4 8 - - - 0T0z 0 0 43.0 Blok team
8 Robbe Matheï 44 BEL Z5 Z1 0T2z 0 6 40.0 Blok team
9 Julian Schenkel 47 NED - - - - - - 0T0z 0 0 37.0 Team Mountain Network

Jongens A (U18)

Number of competitors: 10

Name Bib number Nat. Team
Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
Sepp ter Beke 58 NED
Mark Shutko 59 UKR
Anon8117 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
# Name Bib number Nat. Team
1 Luuk Spaargaren 56 NED Team Mountain Network
2 Sepp ter Beke 58 NED
3 Jochem Kissels 50 NED TOC Limburg
4 Ties Verhoeven 54 NED Team Neoliet
5 Ben Creemers 57 BEL TOC Limburg
6 Florian Schmidt 51 NED TOC Limburg
7 Finn van den Elst 53 NED Top Climbing Twente
8 Mark Shutko 59 UKR
9 Anon8117 - - -
10 Quintin Hameleers 52 NED TOC Limburg
27-01-2023 15:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Mark Shutko 59 UKR T3Z3 T2Z2 Z1 Z2 2T4z 5 8 Z2 T9Z6 Z6 1T3z 9 14 100.0
2 Ties Verhoeven 54 NED T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z3 3T5z 5 7 - T1Z1 Z1 1T2z 1 2 80.0 Team Neoliet
3 Luuk Spaargaren 56 NED T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z2 3T4z 5 7 Z3 T6Z4 - 1T2z 6 7 65.0 Team Mountain Network
4 Jochem Kissels 50 NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 Z1 Z3 3T5z 6 10 - T3Z2 - 1T1z 3 2 55.0 TOC Limburg
5 Finn van den Elst 53 NED T2Z1 Z3 Z1 1T3z 2 5 - Z2 - 0T1z 0 2 51.0 Top Climbing Twente
6 Quintin Hameleers 52 NED T4Z3 T5Z5 2T2z 9 8 - Z16 - 0T1z 0 16 47.0 TOC Limburg
7 Florian Schmidt 51 NED T5Z3 Z3 Z2 1T3z 5 8 43.0 TOC Limburg
8 Anon8117 - - T4Z4 1T1z 4 4 40.0 -
9 Sepp ter Beke 58 NED T5Z5 1T1z 5 5 37.0
10 Ben Creemers 57 BEL - 0T0z 0 0 34.0 TOC Limburg

Jongens B (U16)

Number of competitors: 9

Name Bib number Nat. Team
Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
Ezra Soetens 72 BEL Blok team
Anon7544 - - -
Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
Anon8063 - - -
Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
Anon8176 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Anon8176 - - -
2 Jasper van Gelder 71 NED Team Neoliet
3 Raff Sprokkereef 78 NED Team Mountain Network
4 Alexis Dockier 74 BEL CAB Liège /Gecko
5 Anon8063 - - -
6 Ezra Soetens 72 BEL Blok team
7 Twan Heuff 77 NED Monk Amsterdam
8 Nathan Honkoop 75 NED Team Mountain Network
9 Anon7544 - - -
27-01-2023 15:37
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Raff Sprokkereef 78 NED T1Z1 T2Z1 T5Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T6z 12 8 T1Z1 T3Z3 Z1 2T3z 4 5 100.0 Team Mountain Network
2 Twan Heuff 77 NED T1Z1 T5Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T6z 10 11 T3Z3 T6Z6 Z1 2T3z 9 10 80.0 Monk Amsterdam
3 Anon8176 - - T1Z1 T2Z1 T5Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 6T6z 12 10 T2Z1 - T3Z1 2T2z 5 2 65.0 -
4 Jasper van Gelder 71 NED T1Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z4 5T5z 11 10 Z1 T3Z3 Z3 1T3z 3 7 55.0 Team Neoliet
5 Nathan Honkoop 75 NED T1Z1 Z3 T4Z1 T1Z1 T2Z2 4T5z 8 8 Z2 - - 0T1z 0 2 51.0 Team Mountain Network
6 Anon7544 - - T1Z1 T5Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 5T6z 12 9 Z4 - - 0T1z 0 4 47.0 -
7 Alexis Dockier 74 BEL T1Z1 T3Z1 T3Z1 T1Z1 4T4z 8 4 43.0 CAB Liège /Gecko
8 Ezra Soetens 72 BEL T2Z2 Z1 Z3 Z3 1T4z 2 9 40.0 Blok team
9 Anon8063 - - 0T0z 0 0 37.0 -

Jongens C (U14) : The competitionresults are not public.