Jeugd Lead 1 (U20 & U18) , Sat, 22 Apr 2023 11:10:00 +0200, MN Nieuwegein

Discipline: Lead
League: JEUDG LEAD 2023 (U20 & U18)
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Junioren (U20) [Geboortejaar 2004 en 2005] en Jeugd A (U18) [2006 en 2007].
Het instap niveau voor de Jongens U18 & U20 is 7b en voor de Meisjes U18 & U20 is 7a.

Voorlopige tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:45 uur Sluiting aanmelding (U18)
11:00 uur Start kwalificatie ronde (U18)

12:15 uur Sluiting aanmelding (U20)
12:55 uur Start kwalificatie ronde (U20)

14.45 uur sluiting isolatie finalisten

15:15 uur Start Finale ronde
16:55 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking

Het gedetailleerder tijdschema wordt uiterlijk de donderdag voor de wedstrijd  hier gepubliceerd.

Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag 18:00 online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR van toepassing is.

Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data gratis workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/17983
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nll

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Zoeteke Vliek 44 Climb Up
Sanne Gijselman 41 Team Neoliet
Lieke van Gemert 46 Team Mountain Network
Doenja Sinke 47 Kei Boulderhal
Alea de Munnik 45 Team Neoliet
Bjork de Munnik 42 Team Neoliet
Liz Buur 43 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Bjork de Munnik 42 Team Neoliet
2 Alea de Munnik 45 Team Neoliet
3 Sanne Gijselman 41 Team Neoliet
4 Lieke van Gemert 46 Team Mountain Network
5 Doenja Sinke 47 Kei Boulderhal
6 Liz Buur 43 Ayers Rookies
7 Zoeteke Vliek 44 Climb Up
# Name Bib number Team
1 Lieke van Gemert 46 Team Mountain Network
2 Doenja Sinke 47 Kei Boulderhal
3 Liz Buur 43 Ayers Rookies
4 Zoeteke Vliek 44 Climb Up
5 Bjork de Munnik 42 Team Neoliet
6 Alea de Munnik 45 Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 41 Team Neoliet
22-04-2023 17:00
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Sanne Gijselman 41 Top 30 37+ 1000.0 Team Neoliet
2 Doenja Sinke 47 Top 30+ 28 805.0 Kei Boulderhal
3 Zoeteke Vliek 44 34 25 26 690.0 Climb Up
4 Liz Buur 43 36 23 22+ 610.0 Ayers Rookies
5 Lieke van Gemert 46 29+ 23 18+ 545.0 Team Mountain Network
6 Alea de Munnik 45 27+ 15+ 13+ 495.0 Team Neoliet
7 Bjork de Munnik 42 19+ 14+ 12+ 455.0 Team Neoliet

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 17

Name Bib number Nat. Team
Mirre Wijnen 12 NED Team Neoliet
Yara Meye 17 NED Climb Up
Inge Heine 6 NED Ayers Rookies
Sien Meus 16 NED Team Mountain Network
Jaden Tjon 8 NED Team Neoliet
Nanne van Gerwen 3 NED Team Neoliet
Bibi Hamers 4 NED Team Kids From The Block
Annette Schuman 14 NED Team Neoliet
Bente Schiffeleers 1 NED TOC Limburg
Julie de Vlieger 7 NED Team Neoliet
Geesje Elzinga 13 NED Team Mountain Network
Loïsa van Laarhoven 9 NED Klimhal Amsterdam
Asya Zelenska 11 UKR Rotterdam Rockstars
Sofie Huizer 10 NED Monte Cervino
Linda van Dijke 5 NED Monte Cervino
Puck de Lijster 15 NED Monte Cervino
Norah Arnold 2 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 17

# Name Bib number Nat. Team
1 Linda van Dijke 5 NED Monte Cervino
2 Jaden Tjon 8 NED Team Neoliet
3 Bibi Hamers 4 NED Team Kids From The Block
4 Loïsa van Laarhoven 9 NED Klimhal Amsterdam
5 Norah Arnold 2 NED Team Mountain Network
6 Julie de Vlieger 7 NED Team Neoliet
7 Yara Meye 17 NED Climb Up
8 Sien Meus 16 NED Team Mountain Network
9 Asya Zelenska 11 UKR Rotterdam Rockstars
10 Bente Schiffeleers 1 NED TOC Limburg
11 Sofie Huizer 10 NED Monte Cervino
12 Puck de Lijster 15 NED Monte Cervino
13 Annette Schuman 14 NED Team Neoliet
14 Geesje Elzinga 13 NED Team Mountain Network
15 Inge Heine 6 NED Ayers Rookies
16 Nanne van Gerwen 3 NED Team Neoliet
17 Mirre Wijnen 12 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Asya Zelenska 11 UKR Rotterdam Rockstars
2 Bente Schiffeleers 1 NED TOC Limburg
3 Sofie Huizer 10 NED Monte Cervino
4 Puck de Lijster 15 NED Monte Cervino
5 Annette Schuman 14 NED Team Neoliet
6 Geesje Elzinga 13 NED Team Mountain Network
7 Inge Heine 6 NED Ayers Rookies
8 Nanne van Gerwen 3 NED Team Neoliet
9 Mirre Wijnen 12 NED Team Neoliet
10 Linda van Dijke 5 NED Monte Cervino
11 Jaden Tjon 8 NED Team Neoliet
12 Bibi Hamers 4 NED Team Kids From The Block
13 Loïsa van Laarhoven 9 NED Klimhal Amsterdam
14 Norah Arnold 2 NED Team Mountain Network
15 Julie de Vlieger 7 NED Team Neoliet
16 Yara Meye 17 NED Climb Up
17 Sien Meus 16 NED Team Mountain Network
22-04-2023 17:00
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Bibi Hamers 4 NED Top Top 46+ 1000.0 Team Kids From The Block
2 Bente Schiffeleers 1 NED 36 25+ 27+ 805.0 TOC Limburg
3 Jaden Tjon 8 NED Top 26 27 690.0 Team Neoliet
4 Yara Meye 17 NED Top 32+ 26+ 610.0 Climb Up
5 Mirre Wijnen 12 NED Top 25+ 23+ 545.0 Team Neoliet
6 Sien Meus 16 NED 35+ 24+ 22+ 495.0 Team Mountain Network
7 Inge Heine 6 NED 34+ 22 18+ 455.0 Ayers Rookies
8 Loïsa van Laarhoven 9 NED 36 23+ 15+ 415.0 Klimhal Amsterdam
9 Julie de Vlieger 7 NED 27+ 18+ 380.0 Team Neoliet
10 Linda van Dijke 5 NED 28+ 15 350.0 Monte Cervino
11 Asya Zelenska 11 UKR 31 14 325.0 Rotterdam Rockstars
12 Norah Arnold 2 NED 27+ 14+ 300.0 Team Mountain Network
13 Nanne van Gerwen 3 NED 27 14+ 280.0 Team Neoliet
14 Sofie Huizer 10 NED 18+ 15 260.0 Monte Cervino
15 Geesje Elzinga 13 NED 27 13 240.0 Team Mountain Network
16 Annette Schuman 14 NED 26 14 220.0 Team Neoliet
17 Puck de Lijster 15 NED 18+ 12 205.0 Monte Cervino

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 19

Name Bib number Nat. Team
Julian Schenkel 79 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 78 NED Team Delfts Bleau
Boris van Asselt 72 NED Team Kids From The Block
Gijs Kieboom 74 NED TOC Limburg
Voeslav Savelev 75 RUS Team Mountain Network
Jesse Honkoop 76 NED Team Mountain Network
Bram Ockeloen 70 NED Team Neoliet
Stijn van Utteren 62 NED Team Sendmast
Thijs Pieters 68 NED Team Neoliet
Noah Droogers 71 NED Rotterdam Rockstars
Reitze Jonkman 63 NED Team Mountain Network
Martijn Koppelmans 66 NED Team Neoliet
Dinant Betsch 67 NED Team Neoliet
Jayden Stekelenburg 65 NED Climb Up
Micha Jenniskens 61 NED Climb Up
Jesper Landman 69 NED Team Neoliet
Steef Broeder 73 NED GRIP Nijmegen
Ferbe Verburg 77 NED
Anon1869 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Nat. Team
1 Gijs Kieboom 74 NED TOC Limburg
2 Ferbe Verburg 77 NED
3 Bram Ockeloen 70 NED Team Neoliet
4 Voeslav Savelev 75 RUS Team Mountain Network
5 Jesper Landman 69 NED Team Neoliet
6 Stijn van Utteren 62 NED Team Sendmast
7 Jayden Stekelenburg 65 NED Climb Up
8 Jesse Honkoop 76 NED Team Mountain Network
9 Thijs Pieters 68 NED Team Neoliet
10 Julian Schenkel 79 NED Team Mountain Network
11 Youri van der Stap 78 NED Team Delfts Bleau
12 Martijn Koppelmans 66 NED Team Neoliet
13 Anon1869 - - -
14 Boris van Asselt 72 NED Team Kids From The Block
15 Reitze Jonkman 63 NED Team Mountain Network
16 Noah Droogers 71 NED Rotterdam Rockstars
17 Steef Broeder 73 NED GRIP Nijmegen
18 Micha Jenniskens 61 NED Climb Up
19 Dinant Betsch 67 NED Team Neoliet
# Name Bib number Nat. Team
1 Julian Schenkel 79 NED Team Mountain Network
2 Youri van der Stap 78 NED Team Delfts Bleau
3 Martijn Koppelmans 66 NED Team Neoliet
4 Anon1869 - - -
5 Boris van Asselt 72 NED Team Kids From The Block
6 Reitze Jonkman 63 NED Team Mountain Network
7 Noah Droogers 71 NED Rotterdam Rockstars
8 Steef Broeder 73 NED GRIP Nijmegen
9 Micha Jenniskens 61 NED Climb Up
10 Dinant Betsch 67 NED Team Neoliet
11 Gijs Kieboom 74 NED TOC Limburg
12 Ferbe Verburg 77 NED
13 Bram Ockeloen 70 NED Team Neoliet
14 Voeslav Savelev 75 RUS Team Mountain Network
15 Jesper Landman 69 NED Team Neoliet
16 Stijn van Utteren 62 NED Team Sendmast
17 Jayden Stekelenburg 65 NED Climb Up
18 Jesse Honkoop 76 NED Team Mountain Network
19 Thijs Pieters 68 NED Team Neoliet
22-04-2023 17:01
# Name Bib number Nat. 1 2 1 League. Points Team
1 Boris van Asselt 72 NED Top 30+ 25+ 1000.0 Team Kids From The Block
2 Thijs Pieters 68 NED Top 26 25+ 805.0 Team Neoliet
3 Jesper Landman 69 NED Top 23+ 25+ 690.0 Team Neoliet
4 Gijs Kieboom 74 NED 37+ 30+ 25+ 610.0 TOC Limburg
5 Voeslav Savelev 75 RUS 37+ 20+ 19+ 545.0 Team Mountain Network
6 Youri van der Stap 78 NED 37+ 20+ 15+ 495.0 Team Delfts Bleau
7 Jesse Honkoop 76 NED Top 33+ 7 455.0 Team Mountain Network
8 Micha Jenniskens 61 NED 37+ 20+ 7 415.0 Climb Up
9 Jayden Stekelenburg 65 NED Top 10 380.0 Climb Up
10 Ferbe Verburg 77 NED 29+ 20+ 350.0
11 Anon1869 - - 29+ 20 325.0 -
12 Bram Ockeloen 70 NED 29 20 300.0 Team Neoliet
13 Noah Droogers 71 NED 34 18+ 280.0 Rotterdam Rockstars
14 Martijn Koppelmans 66 NED 29+ 19+ 260.0 Team Neoliet
15 Steef Broeder 73 NED 33+ 18+ 240.0 GRIP Nijmegen
16 Stijn van Utteren 62 NED 27 19+ 220.0 Team Sendmast
17 Dinant Betsch 67 NED 18+ 19+ 205.0 Team Neoliet
18 Reitze Jonkman 63 NED 27 19 185.0 Team Mountain Network
19 Julian Schenkel 79 NED 19 13 170.0 Team Mountain Network

Jongens A (U18)

Number of competitors: 19

Name Bib number Team
Felix Kolls 21 Team Mountain Network
Ties Verhoeven 22 Team Neoliet
Florian Schmidt 32 TOC Limburg
Finn Karssen 36 De Broekerberg
Robin Van Kleef 27 De Broekerberg
Jelle Pieters 35 School of Rock
Merijn de Baar 28 Team Neoliet
Loek van de Mast 39 Team Neoliet
Jochem Kissels 23 TOC Limburg
Simon Kunneman 37 GRIP Nijmegen
Roko Sipsma 34 Monk Amsterdam
Auryn Ramer 24 Team Mountain Network
Siebe den Breejen 33 Team Mountain Network
Jesse van den Hoek 26 Team Mountain Network
Sam van Riessen 31 Team Mountain Network
Nathan Planting 25 Team Mountain Network
Nout Zanders 29 Climb Up
Max Koenen 38 Monte Cervino
Quinn Klaassen 30 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 19

# Name Bib number Team
1 Simon Kunneman 37 GRIP Nijmegen
2 Siebe den Breejen 33 Team Mountain Network
3 Sam van Riessen 31 Team Mountain Network
4 Quinn Klaassen 30 Team Mountain Network
5 Felix Kolls 21 Team Mountain Network
6 Loek van de Mast 39 Team Neoliet
7 Ties Verhoeven 22 Team Neoliet
8 Auryn Ramer 24 Team Mountain Network
9 Jochem Kissels 23 TOC Limburg
10 Robin Van Kleef 27 De Broekerberg
11 Merijn de Baar 28 Team Neoliet
12 Nathan Planting 25 Team Mountain Network
13 Roko Sipsma 34 Monk Amsterdam
14 Jesse van den Hoek 26 Team Mountain Network
15 Nout Zanders 29 Climb Up
16 Finn Karssen 36 De Broekerberg
17 Florian Schmidt 32 TOC Limburg
18 Jelle Pieters 35 School of Rock
19 Max Koenen 38 Monte Cervino
# Name Bib number Team
1 Robin Van Kleef 27 De Broekerberg
2 Merijn de Baar 28 Team Neoliet
3 Nathan Planting 25 Team Mountain Network
4 Roko Sipsma 34 Monk Amsterdam
5 Jesse van den Hoek 26 Team Mountain Network
6 Nout Zanders 29 Climb Up
7 Finn Karssen 36 De Broekerberg
8 Florian Schmidt 32 TOC Limburg
9 Jelle Pieters 35 School of Rock
10 Max Koenen 38 Monte Cervino
11 Simon Kunneman 37 GRIP Nijmegen
12 Siebe den Breejen 33 Team Mountain Network
13 Sam van Riessen 31 Team Mountain Network
14 Quinn Klaassen 30 Team Mountain Network
15 Felix Kolls 21 Team Mountain Network
16 Loek van de Mast 39 Team Neoliet
17 Ties Verhoeven 22 Team Neoliet
18 Auryn Ramer 24 Team Mountain Network
19 Jochem Kissels 23 TOC Limburg
22-04-2023 17:00
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Jochem Kissels 23 Top 23 25+ 1000.0 TOC Limburg
2 Auryn Ramer 24 Top 20+ 24+ 805.0 Team Mountain Network
3 Quinn Klaassen 30 37 19+ 24 690.0 Team Mountain Network
4 Merijn de Baar 28 Top 20+ 20 610.0 Team Neoliet
5 Jelle Pieters 35 Top 19+ 16 545.0 School of Rock
6 Roko Sipsma 34 27+ 20 15+ 495.0 Monk Amsterdam
7 Nout Zanders 29 32+ 19+ 15+ 455.0 Climb Up
8 Jesse van den Hoek 26 37+ 19+ 14+ 415.0 Team Mountain Network
9 Ties Verhoeven 22 37+ 11 380.0 Team Neoliet
10 Loek van de Mast 39 34 19 350.0 Team Neoliet
11 Simon Kunneman 37 37+ 8 325.0 GRIP Nijmegen
12 Robin Van Kleef 27 26+ 13+ 300.0 De Broekerberg
13 Sam van Riessen 31 14+ 18+ 280.0 Team Mountain Network
14 Siebe den Breejen 33 25 10 260.0 Team Mountain Network
15 Finn Karssen 36 18+ 10 230.0 De Broekerberg
15 Nathan Planting 25 18+ 10 230.0 Team Mountain Network
17 Felix Kolls 21 15 8+ 205.0 Team Mountain Network
18 Max Koenen 38 9 8 185.0 Monte Cervino
19 Florian Schmidt 32 DNS DNS 170.0 TOC Limburg

Team Results

# Team Total
1 Team Neoliet 4340.0
2 Team Mountain Network 3380.0
3 TOC Limburg 2585.0
4 Climb Up 2550.0
5 Team Kids From The Block 2000.0
6 Ayers Rookies 1065.0
7 Monte Cervino 1000.0
8 Kei Boulderhal 805.0
9 Rotterdam Rockstars 605.0
10 GRIP Nijmegen 565.0
11 School of Rock 545.0
12 De Broekerberg 530.0
13 Team Delfts Bleau 495.0
13 Monk Amsterdam 495.0
15 Klimhal Amsterdam 415.0
16 Team Sendmast 220.0