Dutch Drytool Event, Sat, 14 Oct 2023 10:00:00 +0200, Monte Cervino Bergschenhoek

Discipline: Lead
League:
Status: Processed
Description: Deze drytool wedstrijd bestaat uit één kwalificatie ronde met 16 drytool routes. De routes worden met toprope zekering en flash geklommen.
Daarna wordt er een finale geklommen.

Deelnemers bepalen, samen met de betreffende zekeraar, zelf de score in de route. Per route zijn drie scores te behalen A, B en Top. Voor elke route zijn punten te verdienen afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van de route. De uitslag is de optelsom van de behaalde punten. Voor de start van de wedstrijd zal er een instructie worden gegeven over het bepalen van de scores.

Tijdschema:
09.00 uur Monte Cervino open
10:00 aanmeldbalie geopend
10.30 uur Briefing deelnemers
16.30 uur Einde eerste ronde
17:30 - 18:30 Finale
18.45 uur prijsuitreiking
19:00 DMFF Film

Voor alle wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €25,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2006.

Uitleg van de uitslag: Voor elke route zijn in het systeem drie "boulders" ingevoerd voor resp score A, score B en score Top. Het boulder nummer gedeeld door drie is de score voor Top, de boulder daarvoor B en twee daarvoor A. 
Voorbeeld: een 1 bij bouder 32 is score B op route 11. Een 1 bij boulder 6 is een Top op route 2. 



IJsliefhebbers

Number of competitors: 71

Name Bib number Nat. Team Reg#
Jelle Schrijver NED YETI
Lucas Kroes NED YETI
Gabriël Bijleveld NED YETI
Christiaan Biesterbosch NED RSAC
Annick Teepe NED YETI
Iris van Hagen NED ESAC
Wouter Gielen NED
Nienke Kodde NED Team Neoliet
Sybrand van Rees NED GSAC
Tom Phillips NED YETI
Bas Dijkgraaf NED
Tasar Sarcan NED Monte Cervino
Marco Geluk NED Monte Cervino
Olivia Vernooij NED Monte Cervino
Joey Vernooij NED Monte Cervino
Emiel Lorist NED YETI
Martijn Verroen NED
Erik van den Goor NED
Jeanne van Zuilen NED
Beau de Reus NED
Berber Damen NED
Berend-Jan Bel NED
Caroline Güers GER
Dick Kuijper NED
Dijn de Lange BEL
Dolf ter Hofsté NED
Erwin Knook NED
Florian Hermans NED
Gijs Wuyts NED
Harold van Veldhuizen NED
Jaimy River NED
Jamie Akker NED
Jelle Staleman NED
Jesse Koudstaal NED
Jorge Moran Bornemann ESP
Judith van de Wetering NED
Julia van den Goor NED
Karin Hoekstra NED
Kim Butter NED
Koen Schippers NED
Liselot Smulders NED
Mark Wijnen NED
Maud Nagelkerken NED
Max Spier NED
Mike Harmsen NED
Nienke Ritmeijer NED
Patricia Verveer NED
Robin Vennik NED
Thomas Franco NED
Ties Siemann NED
Tijmen van Geel NED
Titus van Zon NED
Tom van Haaren NED
Uta Kopner GER
Wiebe van Vuure NED
Wim Kluvers NED
Sjoerd Maaskand NED
Constantijn van Hartesveldt NED
Merel Baeten NED
Ralph Meijer NED
Lilly Wellen NED
Robbe Stolk NED
Noël Diepens NED
Jip Enthoven NED
Hainuwele van Ootmarssen NED
Jorinde Remmers NED
Zeger van Nieuwenhove NED
Martika van Leeuwen NED
Rengen Visser NED
Bert Kivit NED
Floris Dekker NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 71

# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans
55 Maud Nagelkerken
56 Dolf ter Hofsté
57 Emiel Lorist YETI
58 Karin Hoekstra
59 Mark Wijnen
60 Ralph Meijer
61 Lilly Wellen
62 Robbe Stolk
63 Noël Diepens
64 Jip Enthoven
65 Hainuwele van Ootmarssen
66 Jorinde Remmers
67 Zeger van Nieuwenhove
68 Martika van Leeuwen
69 Rengen Visser
70 Bert Kivit
71 Floris Dekker
# Name Bib number Nat. Team
1 Bas Dijkgraaf
2 Lucas Kroes YETI
3 Erwin Knook
4 Olivia Vernooij Monte Cervino
5 Gabriël Bijleveld YETI
6 Kim Butter
7 Marco Geluk Monte Cervino
8 Martijn Verroen
9 Caroline Güers
10 Dijn de Lange
11 Jesse Koudstaal
12 Judith van de Wetering
13 Harold van Veldhuizen
14 Uta Kopner
15 Patricia Verveer
16 Ties Siemann
17 Tom van Haaren
18 Christiaan Biesterbosch RSAC
19 Tasar Sarcan Monte Cervino
20 Joey Vernooij Monte Cervino
21 Nienke Kodde Team Neoliet
22 Max Spier
23 Thomas Franco
24 Jelle Schrijver YETI
25 Tijmen van Geel
26 Jorge Moran Bornemann
27 Berber Damen
28 Berend-Jan Bel
29 Robin Vennik
30 Mike Harmsen
31 Koen Schippers
32 Wim Kluvers
33 Jelle Staleman
34 Nienke Ritmeijer
35 Jamie Akker
36 Erik van den Goor
37 Sybrand van Rees GSAC
38 Jaimy River
39 Julia van den Goor
40 Annick Teepe YETI
41 Jeanne van Zuilen
42 Liselot Smulders
43 Beau de Reus
44 Gijs Wuyts
45 Wouter Gielen
46 Titus van Zon
47 Tom Phillips YETI
48 Sjoerd Maaskand
49 Merel Baeten
50 Iris van Hagen ESAC
51 Dick Kuijper
52 Wiebe van Vuure
53 Constantijn van Hartesveldt
54 Florian Hermans